FHSAA 4AD2 Lake Brantley 2014

Licensed to Elite Timing & Event Management - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 4/16/2014 11:48 PM
                    FHSAA Class 4A, District 2 - 4/16/2014                     
                                 Lake Brantley                                 
                                   4/16/2014                                   
                                    Results                                    

Event 1  Girls High Jump Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
Finals
  1 Turner, Domonique         10 Lake Mary HS         5-06.00    5-06.00      1.67m  10   
  2 Glenn, Alexis             11 Spruce Creek         5-00.00    5-02.00      1.57m   8   
  3 Mike, Ravyn               12 Sanford Semi         5-02.00    5-02.00      1.57m   6   
  4 Pooler, Mikeia            11 Orange City          5-03.00    5-00.00      1.52m   5   
  5 Belgrade, Courtney        11 Spruce Creek         5-00.00    5-00.00      1.52m   4   
  6 Martoccia, Carli          11 Lake Brantle         5-00.00    4-10.00      1.47m   3   
  7 Meertens, Shania           9 Winter Sprin         4-08.00    4-08.00      1.42m   2   
  8 Hodgins, Kendall          10 Spruce Creek         4-10.00    4-08.00      1.42m   1   
  9 Gaines, Kristen           12 Spruce Creek         5-00.00    4-08.00      1.42m 
 10 Gibson, Sarah             10 Hagerty HS           4-08.00    4-06.00      1.37m 
 10 Courtney, Savanah         11 Hagerty HS           4-10.00    4-06.00      1.37m 
 10 Tucker, Alexis            10 Lake Mary HS         4-08.00    4-06.00      1.37m 
 10 Morales, Victoria         10 Hagerty HS           4-08.00    4-06.00      1.37m 
 10 Hicks, Kylia              10 Lake Mary HS         4-06.00    4-06.00      1.37m 
 10 Hearn, Valerie            10 Hagerty HS           4-08.00    4-06.00      1.37m 
 -- Smith Paez, Bianca        12 Wekiva HS            4-04.00         NH            
 -- Reed, Kassi               11 Wekiva HS            4-06.00         NH            
 -- darian, sheyda            10 Lake Brantle         4-02.00         NH            
 -- Walsh, Avery              10 Oviedo HS            4-06.00         NH            
 -- Hughes, Cayla             10 Wekiva HS            4-02.00         NH            

Event 2  Boys High Jump Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Brownlowe, Farrin         11 Sanford Semi         6-08.00    6-06.00      1.98m  10   
  2 Bryan, Aj                 12 Oviedo HS            6-08.00    6-04.00      1.93m   8   
  3 Ransom, Jack              12 Spruce Creek         6-00.00    6-04.00      1.93m   6   
  4 Nellom, Raymond           11 Sanford Semi         6-04.00    6-04.00      1.93m   5   
  5 Pangel, Billy             11 DeLand HS            6-02.00    6-02.00      1.87m   4   
  6 Scott, Raekwon            10 DeLand HS            6-00.00    6-02.00      1.87m   3   
  7 Carmichael, Willie        12 Wekiva HS            5-08.00    6-02.00      1.87m   2   
  8 McKnight, Chas            12 Lyman HS             5-10.00    5-10.00      1.77m   1   
  9 Coleman, Daquan            9 Lake Brantle         5-08.00    5-08.00      1.72m 
  9 Ben, Alexander            12 Lake Mary HS         6-00.00    5-08.00      1.72m 
 11 Snyder, Kevin             11 Spruce Creek         5-06.00    5-06.00      1.67m 
 11 Campbell, Dakarai         11 Apopka HS            5-02.00    5-06.00      1.67m 
 11 Westbrook, Nicholas       11 Lake Mary HS         5-06.00    5-06.00      1.67m 
 11 Courtney, Fabian          12 Hagerty HS           5-08.00    5-06.00      1.67m 
 11 Church, Garek             12 Spruce Creek         5-10.00    5-06.00      1.67m 
 11 Shannon, David             9 Lake Mary HS         5-06.00    5-06.00      1.67m 
 -- Rerko, Bryan               9 Spruce Creek         5-06.00         NH            
 -- Wolber, Jared              9 Winter Sprin         5-06.00         NH            
 -- Rooks, Robert             11 Winter Sprin         5-00.00         NH            
 -- Bargaineer, Jarod         12 Wekiva HS            5-10.00         NH            
 -- Muhammad, Rashad          10 Wekiva HS            5-08.00         NH            
 -- Beasley, Barry            12 Winter Sprin         5-02.00         NH            
 -- Pagan, Javier              9 Hagerty HS           5-04.00         NH            
 -- Stridacchio, Gianni       10 Lake Mary HS         5-06.00         NH            
 -- Kinslow, Kevin            12 Orange City          5-04.00         NH            
 -- Rush, Cherokee (Cj)       11 Hagerty HS                           NH            
 -- Brodsky, Joseph           11 Lake Brantle         4-10.00         NH            
 -- Roche, Nick                9 Oviedo HS            5-04.00         NH            
 -- Dupree, Eric              10 Oviedo HS            5-04.00         NH            
 -- Hough, Turon              10 DeLand HS            5-06.00         NH            
 -- Freeny, Jace               9 Hagerty HS                           NH            
 -- Baptiste, Dovaldy         10 Apopka HS                           DNS            

Event 3  Girls Pole Vault Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Sergeant, Erica           12 Lake Mary HS        13-00.00   12-02.00      3.70m  10   
  2 Brenner, Jamie            12 Oviedo HS           11-01.00   10-00.00      3.04m   8   
  3 Gaines, Kristen           12 Spruce Creek        10-00.00    9-00.00      2.74m   6   
  4 Turner, Haidyn             9 Winter Sprin         9-06.00    9-00.00      2.74m   5   
  5 Keating, Tarra            11 Hagerty HS           9-00.00    9-00.00      2.74m   4   
  6 Fung, Joycelyn            12 Hagerty HS           8-06.00    9-00.00      2.74m   3   
  7 Gonzalez, Gabby           11 Spruce Creek         8-00.00    8-00.00      2.43m   1.50
  7 Bryan, Madison            11 Oviedo HS            9-00.00    8-00.00      2.43m   1.50
  9 Keller, Morgan            10 Lake Brantle         8-09.00    8-00.00      2.43m 
 10 Chamness, Anna            11 Lake Brantle         8-00.00    8-00.00      2.43m 
 10 Jagger, Jackie            11 Spruce Creek         8-06.00    8-00.00      2.43m 
 12 Haley, Arden              11 Spruce Creek         8-06.00    7-06.00      2.28m 
 12 Perry, Shannon            11 Hagerty HS           8-00.00    7-06.00      2.28m 
 12 Radenhausen, Hannah        9 Lake Mary HS         8-00.00    7-06.00      2.28m 
 -- Sparks, Julie             10 Sanford Semi         7-00.00         NH            
 -- Thomas, Jehnae            11 Sanford Semi         7-00.00         NH            
 -- Mccoy, Meghan             10 Lake Brantle         7-00.00         NH            
 -- Newman, Hannah            11 Lake Mary HS         6-07.00         NH            
 -- Larson, Aria              10 DeLand HS            7-00.00         NH            
 -- Vickaryous, Kailee        11 Lake Mary HS         9-06.00         NH            
 -- Hammond, Sydney           10 Sanford Semi         7-00.00         NH            
 -- Baker, Alison              9 DeLand HS            7-00.00         NH            

Event 4  Boys Pole Vault Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Clarke, Sean              10 Lyman HS            14-01.00   14-06.00      4.41m  10   
  2 Tiedge, Christopher       12 Hagerty HS          14-00.00   14-00.00      4.26m   8   
  3 Bartholomew, Sean         12 Spruce Creek        13-06.00   12-06.00      3.81m   6   
  4 Sevigny, Drew             10 Spruce Creek        11-06.00   12-06.00      3.81m   5   
  5 Harper, Dominic           11 Lyman HS            12-06.00   12-00.00      3.65m   4   
  6 Lora, Kevin               12 DeLand HS           13-00.00   11-06.00      3.50m   2.50
  6 Workman, Matt             11 Hagerty HS          12-06.00   11-06.00      3.50m   2.50
  7 Pickren, Rob              10 DeLand HS           11-06.00   11-06.00      3.50m   1   
  9 Schrade, Josiah           11 DeLand HS           12-00.00   11-00.00      3.35m 
 10 Exum, Scott                9 Lyman HS            10-06.00   11-00.00      3.35m 
 11 Santos, Madison           12 Spruce Creek        11-00.00   10-06.00      3.20m 
 12 Mastrobuono, Jacob         9 Hagerty HS          10-00.00   10-00.00      3.04m 
 -- Nelson, David             11 Sanford Semi         9-06.00         NH            
 -- Kulakoski, Will           12 Spruce Creek        13-00.00         NH            

Event 5  Girls Long Jump Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Luster, Ebony             11 Lake Mary HS        18-00.50   17-03.00      5.25m  10   
  2 Mike, Ravyn               12 Sanford Semi        18-01.75   17-01.00      5.20m   8   
  3 Potter, Briana            11 Lake Mary HS        16-09.50   16-11.75      5.17m   6   
  4 Hart, Analysia            11 Hagerty HS          16-11.00   16-10.50      5.14m   5   
  5 Gibson, Sarah             10 Hagerty HS          15-09.75   15-11.25      4.85m   4   
  6 Foster, Myah              11 Apopka HS           15-05.50   15-08.25      4.78m   3   
  7 Tucker, Alexis            10 Lake Mary HS        15-09.00   15-06.25      4.73m   2   
  8 Mastrobuono, Alex         12 Hagerty HS          15-05.50   15-03.50      4.66m   1   
  9 Colubiale, Krista         11 Spruce Creek        16-01.00   15-02.50      4.63m 
 10 Schneider, Nicole         12 Lake Brantle        16-01.00   15-02.00      4.62m 
 11 Seagram, Ashunti          10 Wekiva HS           16-08.25   14-09.25      4.50m 
 12 Fow, Kathleen              9 Oviedo HS           14-09.00   14-07.25      4.45m 
 12 Curlee, Taylor            10 Spruce Creek        15-01.00   14-07.25      4.45m 
 14 Arrington, Zhana          11 Oviedo HS           13-07.00   14-06.25      4.42m 
 15 Menna, Tia                10 Hagerty HS          16-11.00   14-03.00      4.34m 
 16 Vragovic, Nina            10 Lake Brantle        14-00.00   13-09.50      4.20m 
 17 Hardke, Bianca            11 Lyman HS            14-10.00   13-00.25      3.96m 
 18 Torres, Alinah             9 Orange City         11-09.00   11-04.00      3.45m 
 -- Ferkovich, Nachelle       11 Lake Brantle        14-10.75         ND            
 -- Hill, Crystal             11 Winter Sprin        15-00.00         ND            
 -- Boone, Ruth                9 Spruce Creek        15-00.00         ND            
 -- White, Chasity            12 Apopka HS                            ND            

Event 6  Boys Long Jump Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Spence, Jeffrey           11 Spruce Creek        23-03.75   22-05.75      6.85m  10   
  2 Nelson, Brenton           10 Winter Sprin        22-00.00   22-05.00      6.83m   8   
  3 Williams, Darrion         11 Wekiva HS           20-05.75   22-02.00      6.75m   6   
  4 Tucker, Jacoby            12 DeLand HS           21-03.75   21-09.00      6.62m   5   
  5 Foster, Emanuel           10 Sanford Semi        21-05.75   21-06.00      6.55m   4   
  6 Smith, Devon              12 Lake Brantle        21-03.50   21-02.25      6.45m   3   
  7 Moore, Linton              9 Sanford Semi        21-00.50   21-01.50      6.43m   2   
  8 Lee, Austin               11 Lyman HS            20-10.00   20-03.50      6.18m   1   
  9 Westbrook, Nicholas       11 Lake Mary HS        20-10.75   20-01.50      6.13m 
 10 McMillon, Tadarius        12 Spruce Creek        20-08.00   19-09.50      6.03m 
 11 Beasley, Barry            12 Winter Sprin        20-04.00   19-08.75      6.01m 
 12 Winters, Daniel           12 Wekiva HS           19-05.00   19-07.50      5.98m 
 13 Roach, Jovan              12 Hagerty HS          19-09.75   19-06.50      5.95m 
 14 Foreman-Wright, Atiba     10 Lyman HS            19-06.50   19-06.00      5.94m 
 15 Williams, Brandon         12 Spruce Creek        20-02.00   19-05.25      5.92m 
 16 Coleman, Daquan            9 Lake Brantle        19-01.00   19-03.50      5.88m 
 17 Williams, Kenneth         11 Lake Mary HS        19-08.00   19-03.00      5.86m 
 18 Williams, Jerome          11 Sanford Semi        20-10.00   19-01.00      5.81m 
 19 Goodson, Bakhari          10 Wekiva HS           19-04.00   18-07.50      5.67m 
 20 Campbell, Dakarai         11 Apopka HS           19-04.00   18-07.00      5.66m 
 21 Courtney, Fabian          12 Hagerty HS          18-10.00   18-05.50      5.62m 
 22 Allen, Malik              11 Oviedo HS           18-06.50   18-04.00      5.58m 
 23 Rush, Cherokee (Cj)       11 Hagerty HS          18-04.50   18-03.50      5.57m 
 24 Smith, Rakeem             12 Apopka HS           19-11.00   18-03.25      5.56m 
 25 Shannon, David             9 Lake Mary HS        19-05.00   17-10.75      5.45m 
 26 Stridacchio, Gianni       10 Lake Mary HS        18-10.50   17-10.25      5.44m 
 27 Kinslow, Kevin            12 Orange City         17-06.00   17-08.50      5.39m 
 28 Shaver, Charlie           10 Orange City         17-06.00   17-08.00      5.38m 
 29 Baio, Nicholas            11 Lake Brantle        17-03.00   17-07.25      5.36m 
 30 Barkley, Johnny           10 Wekiva HS           19-00.00   17-05.50      5.32m 
 31 Negron, Christopher       11 Orange City         19-06.00   17-01.00      5.20m 
 32 Sava, Benjamin            11 Orange City         15-09.00   16-07.00      5.05m 
 33 Lipari, Matthew            9 Hagerty HS          17-01.00   16-05.75      5.02m 
 -- Massey, Deshawn            9 Apopka HS           19-00.00       FOUL            
 -- Baptiste, Dovaldy         10 Apopka HS           19-09.00        DNS            
 -- Dugger, Ian               10 Spruce Creek        18-08.00        DNS            

Event 7  Girls Triple Jump Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Luster, Ebony             11 Lake Mary HS        39-06.25   39-10.00     12.14m  10   
  2 Ferkovich, Nachelle       11 Lake Brantle        35-01.00   35-09.50     10.90m   8   
  3 Cunningham, Kimmie        10 Winter Sprin        37-05.50   35-09.25     10.90m   6   
  4 Potter, Briana            11 Lake Mary HS        36-09.00   35-01.75     10.71m   5   
  5 Gibson, Sarah             10 Hagerty HS          35-07.00   35-01.25     10.69m   4   
  6 Meertens, Shania           9 Winter Sprin        35-03.00   34-06.75     10.53m   3   
  7 Seagram, Ashunti          10 Wekiva HS           34-04.50   34-01.00     10.38m   2   
  8 Belgrade, Courtney        11 Spruce Creek        34-09.00   33-00.25     10.06m   1   
  9 Laidler, Briana           10 Spruce Creek        32-08.50   32-09.00      9.98m 
 10 Clerrobrun, Ashley        12 Lake Mary HS        32-08.25   31-08.25      9.65m 
 11 Mastrobuono, Alex         12 Hagerty HS          33-06.25   31-05.25      9.58m 
 12 Tucker, Alexis            10 Lake Mary HS        32-09.00   30-03.75      9.23m 
 13 Curlee, Taylor            10 Spruce Creek        30-01.00   30-02.00      9.19m 
 14 Grossmann, Rachel         11 Spruce Creek        31-08.75   29-09.75      9.08m 
 15 Wilson, Mia               10 Sanford Semi        31-10.50   29-09.25      9.07m 
 16 Morales, Victoria         10 Hagerty HS          29-06.00   28-08.25      8.74m 
 17 Raymundo, Rhiana          11 Hagerty HS          30-03.50   27-10.50      8.49m 
 18 Vragovic, Nina            10 Lake Brantle        27-10.75   27-05.00      8.35m 
 19 Schneider, Nicole         12 Lake Brantle        31-09.00   25-05.25      7.75m 
 -- Shinault, Nina            10 Orange City         27-10.00         ND            

Event 8  Boys Triple Jump Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Nelson, Brenton           10 Winter Sprin        44-09.50   45-03.50     13.80m  10   
  2 McMillon, Tadarius        12 Spruce Creek        45-01.00   44-05.50     13.55m   8   
  3 McMillon, Tremel          11 Spruce Creek                   44-00.75     13.43m   6   
  4 Bargaineer, Jarod         12 Wekiva HS           45-03.50   43-10.25     13.36m   5   
  5 Williams, Jerome          11 Sanford Semi        42-07.00   43-09.00     13.33m   4   
  6 Moore, Linton              9 Sanford Semi        44-08.25   42-10.00     13.05m   3   
  7 Edwards, Naki             11 Wekiva HS           43-05.25   42-04.50     12.91m   2   
  8 Dunkley, Cameron          12 Orange City         42-04.00   42-04.00     12.90m   1   
  9 Lee, Austin               11 Lyman HS            41-03.00   41-02.75     12.56m 
 10 Earnest, Devan            11 Orange City         39-04.50   40-06.00     12.34m 
 11 Tucker, Jacoby            12 DeLand HS           43-01.50   39-06.50     12.05m 
 12 Stridacchio, Gianni       10 Lake Mary HS        38-08.00   38-09.00     11.81m 
 13 Ford, Markale             12 Spruce Creek        39-04.50   38-03.00     11.65m 
 14 Courtney, Fabian          12 Hagerty HS          37-09.00   37-04.50     11.39m 
 15 Rush, Cherokee (Cj)       11 Hagerty HS          38-03.00   36-05.75     11.11m 
 16 Shannon, David             9 Lake Mary HS        40-00.00   36-05.50     11.11m 
 17 Walter, Willis            12 Spruce Creek        37-01.50   36-01.00     10.99m 
 17 Freeny, Jace               9 Hagerty HS          35-01.75   36-01.00     10.99m 
 19 Foreman-Wright, Atiba     10 Lyman HS            38-01.50   35-09.50     10.90m 
 20 Smith, Rakeem             12 Apopka HS                      35-08.50     10.88m 
 21 Kinslow, Kevin            12 Orange City         37-02.50   35-05.00     10.79m 
 22 Campbell, Dakarai         11 Apopka HS                      35-03.00     10.74m 
 23 Muhammad, Rashad          10 Wekiva HS           38-04.50   35-02.25     10.72m 
 24 Baio, Nicholas            11 Lake Brantle        37-03.00   35-00.75     10.68m 
 25 Goodson, Bakhari          10 Wekiva HS           39-05.00   34-09.75     10.61m 
 26 Shaver, Charlie           10 Orange City         34-08.50   34-03.00     10.43m 
 27 Pagan, Javier              9 Hagerty HS          32-05.00   32-10.00     10.00m 
 -- Westbrook, Nicholas       11 Lake Mary HS        41-04.00       FOUL            
 -- Beasley, Barry            12 Winter Sprin        39-09.50       FOUL            

Event 9  Girls DiscusThrow Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Davis, Cherterickia       12 DeLand HS             105-02     102-07     31.26m  10   
  2 Brown, Becky              11 Orange City            92-07      94-03     28.72m   8   
  3 Adside, Timaya            10 Sanford Semi           99-11      79-08     24.28m   6   
  4 Keating, Tarra            11 Hagerty HS             87-10      79-07     24.25m   5   
  5 Mobley, Shanya            12 Lake Mary HS           94-07      79-06     24.23m   4   
  6 Manning, Meghan           11 DeLand HS              83-06      78-06     23.92m   3   
  7 Burgunder, Allison        12 Hagerty HS             75-07      77-11     23.74m   2   
  8 Simpson, Stacie           11 Spruce Creek           78-08      76-10     23.41m   1   
  9 Perry, Shannon            11 Hagerty HS             75-04      75-09     23.08m 
 10 Foster, Abigail            9 Apopka HS              87-05      75-05     22.98m 
 11 Welch, Ziandra            11 Apopka HS              77-06      73-09     22.47m 
 12 Dunne, Kelly              12 Hagerty HS             88-02      72-09     22.17m 
 13 Glenn, Ja'Mesha           12 Spruce Creek           80-06      72-07     22.12m 
 14 Sala, Gabriela            11 Spruce Creek           88-05      70-07     21.51m 
 15 Torress-Brown, Rachael    10 Lake Brantle           74-03      67-03     20.49m 
 16 Medina, Julissa            9 Orange City         63-07.50      65-03     19.88m 
 17 Coronado, Merari           9 Lyman HS               90-11      62-03     18.97m 
 18 Graves, Paige             12 Lake Mary HS           79-07      61-06     18.74m 
 19 Davis, Gabby               9 Lake Brantle           56-04      61-05     18.71m 
 20 Huber, Alexus             12 DeLand HS              79-05      61-00     18.59m 
 21 Johnson, Katelyn          12 Spruce Creek           59-11      55-04     16.86m 
 22 Williams, Paris           12 Lake Brantle           67-03      52-08     16.05m 
 23 Manis, Amber              10 Oviedo HS              61-01      50-07     15.41m 
 24 bulter, teira              9 Lake Brantle           52-04      50-05     15.36m 
 25 Wagner, Morgan             9 Oviedo HS              50-08      48-10     14.88m 
 26 Manuel, Luset             12 Wekiva HS              59-08      43-03     13.18m 
 27 Martin, Whitney           11 Winter Sprin           55-07      37-02     11.32m 
 28 Richard, Maxicia           9 Wekiva HS              58-04      19-08      5.99m 

Event 10  Boys DiscusThrow Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Whittaker, Jamal          12 Apopka HS             185-09     177-07     54.12m  10   
  2 Shuler, Adam              11 Lyman HS              156-10     163-10     49.93m   8   
  3 Martin, Eric              11 Sanford Semi          141-09     155-08     47.44m   6   
  4 Pennisi, Charles          12 Lake Brantle          145-03     149-07     45.59m   5   
  5 Walsh, Ryan               12 Winter Sprin          141-03     144-05     44.01m   4   
  6 Toussaint, Jason          11 Apopka HS             134-06     136-00     41.45m   3   
  7 Courtney, Tyler           12 Orange City           122-09     126-05     38.53m   2   
  8 Jacobsen, James           10 Spruce Creek          124-10     117-03     35.73m   1   
  9 Manning, Tashawn          10 Wekiva HS             128-04     107-03     32.68m 
 10 Narozny, Keith            12 Spruce Creek        46-10.50     107-00     32.61m 
 11 Sneed, Kirk               11 Apopka HS             111-04     106-09     32.53m 
 12 Messeguer, Mark           12 Winter Sprin          104-10     105-04     32.10m 
 13 Rozier, Khani             11 Wekiva HS             122-05     105-02     32.05m 
 13 Osborne, Bradley          10 Spruce Creek          108-01     105-02     32.05m 
 15 Collier, Dante            10 Spruce Creek        15-05.50     103-03     31.47m 
 16 Brown, Jonathon           11 Hagerty HS             98-02      99-07     30.35m 
 17 Hillary, Robert           11 Lake Mary HS          104-07      98-09     30.09m 
 18 Earnest, Devan            11 Orange City            98-00      94-11     28.93m 
 19 Sparrow, Chanler           9 Oviedo HS             100-00      93-08     28.54m 
 20 Bobay, Jake               12 DeLand HS             103-11      90-04     27.53m 
 21 Duren, Curtis             10 Hagerty HS             89-11      90-01     27.45m 
 22 Strain, Lazarus           12 Lake Brantle           90-06      84-07     25.78m 
 23 Fedewa, Zack              11 Oviedo HS              98-11      84-02     25.65m 
 24 Ingram, Josh              11 Orange City            90-10      84-00     25.60m 
 25 Dirienzo, Michael         10 Lyman HS              107-06      83-10     25.55m 
 26 Shinault, Nick            11 Orange City           107-02      82-07     25.17m 
 27 Winningham, Zachary        9 Hagerty HS             63-09      81-09     24.91m 
 28 Edwards, Mozae            10 Wekiva HS             116-01      80-03     24.46m 
 29 James, Christopher         9 Winter Sprin           95-02      77-05     23.59m 
 30 Collier, Ronnie           10 Oviedo HS              89-07      75-00     22.86m 
 31 Schrager, Samuel          10 Lake Brantle           89-00      72-11     22.22m 
 -- Meneses, Micheal          10 Lake Mary HS           94-07       FOUL            

Event 11  Girls Shot Put Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Mucherera, Ruvimbo        11 Hagerty HS          33-03.00   34-10.00     10.61m  10   
  2 Davis, Cherterickia       12 DeLand HS           33-03.50   34-04.00     10.46m   8   
  3 Adside, Timaya            10 Sanford Semi        33-08.00   31-05.00      9.57m   6   
  4 Coronado, Merari           9 Lyman HS            34-03.50   31-01.00      9.47m   5   
  5 Foster, Abigail            9 Apopka HS           33-06.75   29-09.00      9.06m   4   
  6 Mobley, Shanya            12 Lake Mary HS        30-05.50   29-08.00      9.04m   3   
  7 Dickey, Alantiana         12 Sanford Semi        30-02.50   29-07.00      9.01m   2   
  8 Graves, Paige             12 Lake Mary HS        30-01.75   28-01.00      8.55m   1   
  9 Richard, Maxicia           9 Wekiva HS           27-07.50   27-05.00      8.35m 
 10 Manuel, Luset             12 Wekiva HS           30-00.50   27-04.00      8.33m 
 11 Sala, Gabriela            11 Spruce Creek        28-11.00   27-01.00      8.25m 
 12 Welch, Ziandra            11 Apopka HS           29-01.00   26-10.00      8.17m 
 13 Glenn, Ja'Mesha           12 Spruce Creek        30-04.00   26-07.00      8.10m 
 14 Fuller, Elissa            11 DeLand HS           25-08.00   26-05.00      8.05m 
 15 Manis, Amber              10 Oviedo HS           27-10.00   26-00.00      7.92m 
 15 Perry, Shannon            11 Hagerty HS          27-01.00   26-00.00      7.92m 
 17 Dunne, Kelly              12 Hagerty HS          34-03.00   25-10.00      7.87m 
 18 Smalls, Diamond           11 DeLand HS           29-06.50   25-08.00      7.82m 
 19 bulter, teira              9 Lake Brantle        24-07.00   25-07.00      7.79m 
 20 Duren, Cori               12 Hagerty HS          27-05.00   25-03.00      7.69m 
 21 Wilson, Alicia             9 DeLand HS           27-07.00   25-01.00      7.64m 
 21 Brown, Becky              11 Orange City         29-11.00   25-01.00      7.64m 
 23 Davis, Gabby               9 Lake Brantle        25-07.00   25-00.00      7.62m 
 23 Torress-Brown, Rachael    10 Lake Brantle        25-07.75   25-00.00      7.62m 
 25 Fedna, Chavonne           11 Spruce Creek        25-00.50   24-09.00      7.54m 
 26 Shinault, Nina            10 Orange City         27-00.00   24-07.00      7.49m 
 27 Noel, Toneshea            11 Spruce Creek        26-04.50   23-06.00      7.16m 
 28 Medina, Julissa            9 Orange City         24-05.00   23-03.00      7.08m 
 29 Martin, Whitney           11 Winter Sprin        21-01.50   21-03.00      6.47m 
 30 Wagner, Morgan             9 Oviedo HS           24-08.00   20-05.00      6.22m 
 31 Williams, Paris           12 Lake Brantle        23-00.50   20-00.00      6.09m 

Event 12  Boys Shot Put Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Whittaker, Jamal          12 Apopka HS           58-02.00   53-07.00     16.33m  10   
  2 Martin, Eric              11 Sanford Semi        49-00.00   49-05.75     15.08m   8   
  3 Narozny, Keith            12 Spruce Creek        50-00.50   47-08.00     14.52m   6   
  4 Sneed, Kirk               11 Apopka HS           46-02.00   46-01.25     14.05m   5   
  5 Shuler, Adam              11 Lyman HS            48-11.75   44-11.00     13.69m   4   
  6 Roos, Matthew             12 Spruce Creek        45-03.50   44-05.75     13.55m   3   
  7 Toussaint, Jason          11 Apopka HS           45-03.75   44-04.00     13.51m   2   
  8 Hillary, Robert           11 Lake Mary HS        41-05.00   42-03.00     12.87m   1   
  9 Havenner, Tyler           12 DeLand HS           42-05.50   40-11.00     12.47m 
 10 Fair, Deondre             12 Wekiva HS           44-02.50   40-08.00     12.39m 
 11 Rozier, Khani             11 Wekiva HS           38-03.75   40-07.00     12.36m 
 12 Courtney, Tyler           12 Orange City         42-01.50   39-03.00     11.96m 
 13 Sparrow, Chanler           9 Oviedo HS           38-10.50   37-10.00     11.53m 
 14 Collier, Dante            10 Spruce Creek        38-08.00   37-06.00     11.43m 
 15 Pennisi, Charles          12 Lake Brantle        39-09.50   36-09.00     11.20m 
 16 Dirienzo, Michael         10 Lyman HS            38-11.00   36-00.00     10.97m 
 17 Estrada, Gabriel          11 Orange City         34-03.50   35-10.75     10.94m 
 18 Coello, Anthony           11 Oviedo HS           41-03.50   35-03.00     10.74m 
 19 Duren, Curtis             10 Hagerty HS          36-02.50   34-07.00     10.54m 
 20 Shinault, Nick            11 Orange City         36-11.50   34-03.00     10.43m 
 21 Strain, Lazarus           12 Lake Brantle        34-09.00   33-10.50     10.32m 
 22 Brown, Jonathon           11 Hagerty HS          35-04.00   33-03.00     10.13m 
 23 Collier, Ronnie           10 Oviedo HS           35-00.00   32-11.00     10.03m 
 24 Hiatt, Steven             12 DeLand HS           32-05.00   31-10.00      9.70m 
 25 James, Christopher         9 Winter Sprin        38-01.00   31-01.25      9.48m 
 26 Messeguer, Mark           12 Winter Sprin        35-07.00   30-09.00      9.37m 
 27 Bobay, Jake               12 DeLand HS           37-02.00   30-01.00      9.16m 
 28 Ingram, Josh              11 Orange City         30-10.50   28-00.00      8.53m 
 -- Walsh, Ryan               12 Winter Sprin        43-09.00         ND            
 -- Schrager, Samuel          10 Lake Brantle        35-10.00         ND            
 -- Meneses, Micheal          10 Lake Mary HS        29-02.75       FOUL            
 -- Delucia, Nick             12 Spruce Creek        44-07.00       FOUL            

Event 15  Girls 100 Meter Dash Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Mucherera, Ruvimbo        11 Hagerty HS             12.73      12.78Q  3 
  2 Menna, Tia                10 Hagerty HS             12.46      12.82Q  1 
  3 Hyde, Tiana               11 Oviedo HS              12.79      12.87Q  2 
  4 Johnson, Alexia           12 Spruce Creek           12.64      12.94Q  4 
  5 Hill, Crystal             11 Winter Sprin           12.63      12.88q  3 
  6 Luster, Ebony             11 Lake Mary HS           12.65      12.98q  4 
  7 Foster, Myah              11 Apopka HS              12.56      13.01q  2 
  8 Hart, Analysia            11 Hagerty HS             12.96      13.15q  1 
  9 White, Chasity            12 Apopka HS              13.80      13.21   4 
 10 Akoon, Jada               12 Wekiva HS              13.42      13.36   3 
 11 Ramirez, Kimahra          12 Lyman HS               13.28      13.53   3 
 11 Smith, Olivia             11 Sanford Semi           13.45      13.53   2 
 13 Bailey, Bethany           11 Hagerty HS             13.33      13.59   4 
 14 Williams, Cierra          10 Lake Brantle           13.27      13.60   2 
 15 Megge, Laurel             10 Spruce Creek           12.98      13.62   1 
 16 Curry, Morgan              9 Lake Brantle           13.39      13.73   4 
 17 Francois, Brightney        9 Wekiva HS              13.93      13.88   2 
 18 Harris, Lauren             9 Spruce Creek           13.58      13.98   1 
 19 Boone, Ruth                9 Spruce Creek           13.72      14.01   3 
 20 Labollita, Alina          11 DeLand HS              13.65      14.03   2 
 21 Payne, Chansonette        10 Apopka HS              13.88      14.05   3 
 22 Hines, Arteisan           11 DeLand HS              13.74      14.09   4 
 23 Chamness, Anna            11 Lake Brantle           13.52      14.28   1 
 24 Moothart, Emma            11 Oviedo HS              14.59      14.55   4 
 25 Martinez, Christina       10 Oviedo HS              14.18      14.57   2 
 26 Bradford, Cara            12 Orange City            13.94      14.60   1 
 27 Palmer, Nicole            11 Lake Brantle           14.60      14.81   4 
 28 Fisher, Marquisha         12 Orange City            14.14      14.96   1 
 29 Danzig, Kaitlin            9 Orange City            15.10      15.01   2 
 -- Reid, Zhanaire             9 Lyman HS               14.99        DNS   3 
 -- Ramos, Zoey               10 DeLand HS              15.44        DNS   1 
 -- Watkins, Quadecia          9 Oviedo HS              14.37        DNS   3 

Event 15  Girls 100 Meter Dash Varsity
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Menna, Tia                10 Hagerty HS             12.82      12.58   10   
  2 Hill, Crystal             11 Winter Sprin           12.88      12.71    8   
  3 Johnson, Alexia           12 Spruce Creek           12.94      12.86    6   
  4 Mucherera, Ruvimbo        11 Hagerty HS             12.78      12.89    5   
  5 Hyde, Tiana               11 Oviedo HS              12.87      13.03    4   
  6 Hart, Analysia            11 Hagerty HS             13.15      13.06    3   
  7 Foster, Myah              11 Apopka HS              13.01      13.10    2   
  8 Luster, Ebony             11 Lake Mary HS           12.98      13.17    1   

Event 16  Boys 100 Meter Dash Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Williams, Darrion         11 Wekiva HS              10.92      11.06Q  4 
  2 Atkins, Xavier            11 Spruce Creek           10.45      11.13Q  1 
  3 Applewhite, DeShawn       11 Lyman HS               10.92      11.19Q  3 
  4 Burns, Victor             12 Sanford Semi           10.84      11.20Q  2 
  5 Holiday, Christoher       10 Sanford Semi           10.97      11.26Q  5 
  6 Foster, Emanuel           10 Sanford Semi           10.97      11.27q  5 
  7 Spence, Jeffrey           11 Spruce Creek           11.05      11.31q  4 
  8 Nelson, Brenton           10 Winter Sprin           11.39      11.45q  5 
  9 Elbery, Charles           11 Lake Mary HS           11.43      11.53   5 
 10 Campbell, Dakarai         11 Apopka HS              12.30      11.55   5 
 11 Moodie, David             11 Winter Sprin           11.18      11.56   1 
 12 Scott, Jarvis             12 Wekiva HS              11.26      11.57   3 
 13 Halliday, Zachary         10 Lake Brantle           11.11      11.58   2 
 14 Diaz, Gabriel             10 Hagerty HS             11.20      11.62   1 
 15 Parramore, Joshua         11 Apopka HS              11.47      11.63   3 
 15 Massey, Deshawn            9 Apopka HS              11.45      11.63   4 
 17 Roach, Jovan              12 Hagerty HS             11.48      11.68   2 
 18 Mclaughlin, Tevin         12 Winter Sprin           11.06      11.71   3 
 19 Peterson, Andrew           9 Lake Mary HS           11.34      11.77   4 
 20 Clouden, Tariq            11 Wekiva HS              11.82      11.83   4 
 21 Allen, Malik              11 Oviedo HS              11.71      11.94   1 
 22 Bohler, Guysen             9 Wekiva HS              12.07      11.98   2 
 23 DePeralta, Ranier         10 DeLand HS              11.92      12.06   5 
 24 Beasley, Barry            12 Winter Sprin           11.94      12.11   4 
 25 Dickerson, Tyrin          12 Spruce Creek           11.58      12.15   1 
 26 Santiago-Laboy, Xavier     9 Lake Brantle           12.05      12.20   1 
 27 Hollen, Bryson            10 Hagerty HS             11.91      12.34   5 
 28 Gaensley, Noel            10 Lake Brantle           12.04      12.36   1 
 29 AmRhein, Eric             10 Oviedo HS              12.03      12.43   2 
 30 Marinel, Daniel            9 Hagerty HS             11.98      12.50   3 
 31 Prince, Andrew            11 Apopka HS              12.10      12.55   3 
 32 Lieb, Jagger              12 Spruce Creek           11.72      12.56   2 
 33 Wofford, William          10 Lyman HS               12.28      12.67   4 
 -- Bruner, Brendon           12 DeLand HS              11.24        DNS   2 
 -- Thorne, Carl               9 Lake Brantle           11.73        DNS   3 

Event 16  Boys 100 Meter Dash Varsity
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Atkins, Xavier            11 Spruce Creek           11.13      10.88   10   
  2 Burns, Victor             12 Sanford Semi           11.20      10.97    8   
  3 Williams, Darrion         11 Wekiva HS              11.06      11.10    6   
  4 Applewhite, DeShawn       11 Lyman HS               11.19      11.23    5   
  5 Holiday, Christoher       10 Sanford Semi           11.26      11.26    4   
  6 Foster, Emanuel           10 Sanford Semi           11.27      11.42    3   
  7 Spence, Jeffrey           11 Spruce Creek           11.31      11.43    2   
  8 Nelson, Brenton           10 Winter Sprin           11.45      11.45    1   

Event 17  Girls 200 Meter Dash Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Hill, Crystal             11 Winter Sprin           25.93      26.37Q  2 
  2 Hart, Analysia            11 Hagerty HS             26.20      26.53Q  5 
  3 Mucherera, Ruvimbo        11 Hagerty HS             26.19      26.71Q  4 
  4 Johnson, Alexia           12 Spruce Creek           26.17      26.92Q  3 
  5 Bailey, Bethany           11 Hagerty HS             27.12      27.60Q  1 
  6 Hyde, Tiana               11 Oviedo HS              26.90      27.37q  2 
  7 Williams, Cierra          10 Lake Brantle           26.99      27.71q  1 
  8 Akoon, Jada               12 Wekiva HS              26.87      28.04q  3 
  9 Harris, Lauren             9 Spruce Creek           27.94      28.06   5 
  9 Clayton, Brenna           10 Lake Brantle           27.98      28.06   4 
 11 Hicks, Kylia              10 Lake Mary HS           27.98      28.09   5 
 12 Jahneisha, Mcfadden-jo    12 Sanford Semi           26.76      28.18   4 
 13 Johnson, Julie            11 Lyman HS               27.80      28.20   3 
 14 Francois, Manillia        11 Lake Mary HS           27.43      28.21   2 
 14 Wright, Cherish            9 Apopka HS              27.80      28.21   4 
 16 Curry, Morgan              9 Lake Brantle           28.08      28.37   2 
 17 Bonamy, Anna              12 Apopka HS              28.11      28.63   1 
 18 Payne, Chansonette        10 Apopka HS              28.78      28.92   3 
 19 Krige, Bianca             12 Lyman HS               28.22      29.07   1 
 20 Harris, Olivia             9 Spruce Creek           28.05      29.12   3 
 21 Francois, Brightney        9 Wekiva HS              28.82      29.13   4 
 22 Oberry, Charle             9 Spruce Creek           28.58      29.29   2 
 23 Arrington, Zhana          11 Oviedo HS              31.50      30.21   3 
 24 Bradford, Cara            12 Orange City            30.33      30.23   5 
 25 Caraballo, Zelimar        11 Oviedo HS              31.68      31.57   2 
 26 Perez, Reyna              10 Oviedo HS              31.02      31.65   4 
 27 Gray, Jasmine             11 DeLand HS              32.15      32.07   1 
 28 Torres, Alinah             9 Orange City            31.78      32.31   1 
 29 Ragan, Autumn              9 DeLand HS              32.43      33.53   2 
 30 Urban, Kaley               9 DeLand HS              35.34      38.62   4 
 -- Johnson, Danielle         10 Lyman HS               26.40        DNF   5 
 -- Menna, Tia                10 Hagerty HS             25.00         DQ   1 
 -- Palmer, Nicole            11 Lake Brantle           28.86        DNS   5 
 -- Cintron, Brittany         10 Orange City            32.65        DNS   3 
 -- Patel, Maya                9 Lyman HS                            DNS   5 

Event 17  Girls 200 Meter Dash Varsity
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Hill, Crystal             11 Winter Sprin           26.37      26.09   10   
  2 Mucherera, Ruvimbo        11 Hagerty HS             26.71      26.31    8   
  3 Johnson, Alexia           12 Spruce Creek           26.92      26.42    6   
  4 Hart, Analysia            11 Hagerty HS             26.53      26.76    5   
  5 Hyde, Tiana               11 Oviedo HS              27.37      27.31    4   
  6 Bailey, Bethany           11 Hagerty HS             27.60      27.46    3   
  7 Williams, Cierra          10 Lake Brantle           27.71      27.85    2   
  8 Akoon, Jada               12 Wekiva HS              28.04      30.14    1   

Event 18  Boys 200 Meter Dash Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Atkins, Xavier            11 Spruce Creek           21.10      22.32Q  1 
  2 Burns, Victor             12 Sanford Semi           21.77      22.73Q  2 
  3 Elbery, Charles           11 Lake Mary HS           23.30      23.10Q  5 
  4 Spence, Jeffrey           11 Spruce Creek           22.37      23.14Q  3 
  5 Halliday, Zachary         10 Lake Brantle           22.48      23.20Q  4 
  6 Moodie, David             11 Winter Sprin           22.95      23.09q  1 
  7 Scott, Jarvis             12 Wekiva HS              23.12      23.24q  1 
  8 Johnson, Jackie           11 DeLand HS              22.56      23.25q  5 
  9 Mclaughlin, Tevin         12 Winter Sprin           22.94      23.26   3 
 10 Parramore, Joshua         11 Apopka HS              23.27      23.33   5 
 11 Roach, Jovan              12 Hagerty HS             22.60      23.44   5 
 12 Diaz, Gabriel             10 Hagerty HS             22.95      23.58   2 
 13 Bohler, Guysen             9 Wekiva HS              25.23      23.65   4 
 14 Henry, Derrionte          12 Winter Sprin           23.19      23.70   2 
 15 Massey, Deshawn            9 Apopka HS              23.80      23.71   4 
 16 Peterson, Andrew           9 Lake Mary HS           23.54      23.87   2 
 17 Chenault, Kyran           11 Lyman HS               23.54      23.89   3 
 18 Kodzi, Papaa              10 Oviedo HS              23.64      23.95   1 
 19 Negron, Christopher       11 Orange City            23.30      24.04   4 
 20 Williams, Kenneth         11 Lake Mary HS           24.01      24.22   5 
 21 Hughley, Jarquez           9 Apopka HS              24.56      24.26   1 
 22 Dickerson, Tyrin          12 Spruce Creek           23.21      24.47   3 
 23 Bibbs, Derran             11 DeLand HS              24.16      24.68   4 
 24 Marinel, Daniel            9 Hagerty HS             24.31      24.76   3 
 25 DePeralta, Ranier         10 DeLand HS              24.66      24.91   2 
 26 Folkes, Ricky             12 Wekiva HS              24.68      24.99   3 
 27 Green, DeAndre             9 Lyman HS               23.74      25.00   2 
 28 Hollen, Bryson            10 Hagerty HS             23.75      25.02   3 
 29 Allen, Malik              11 Oviedo HS              23.70      25.05   1 
 30 Clouden, Tariq            11 Wekiva HS              24.48      25.09   2 
 31 Santiago-Laboy, Xavier     9 Lake Brantle           24.79      25.17   4 
 32 Hurtado, Leo              12 Orange City            24.51      25.26   1 
 33 Wofford, William          10 Lyman HS               25.15      25.40   5 
 34 White, Clayton            10 Oviedo HS                         25.48   2 
 35 Rodriquez, Andre          11 Oviedo HS                         27.12   1 
 -- Morris, Delvin            10 Apopka HS              22.94         FS   4 
 -- Bruner, Brendon           12 DeLand HS              23.23        DNS   4 
 -- Patel, Milin               9 Lyman HS               26.15        DNS   3 
 -- Conner, Aaron             10 Spruce Creek           24.91        DNS   5 
 -- Thorne, Carl               9 Lake Brantle           23.94        DNS   5 

Event 18  Boys 200 Meter Dash Varsity
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Atkins, Xavier            11 Spruce Creek           22.32      22.04   10   
  2 Burns, Victor             12 Sanford Semi           22.73      22.53    8   
  3 Johnson, Jackie           11 DeLand HS              23.25      22.70    6   
  4 Halliday, Zachary         10 Lake Brantle           23.20      22.74    5   
  5 Elbery, Charles           11 Lake Mary HS           23.10      23.00    4   
  6 Moodie, David             11 Winter Sprin           23.09      23.26    3   
  7 Spence, Jeffrey           11 Spruce Creek           23.14      23.29    2   
  8 Scott, Jarvis             12 Wekiva HS              23.24      23.56    1   

Event 19  Girls 400 Meter Dash Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Harris, Kristina          11 Spruce Creek           56.89      59.65Q  1 
  2 Nyenkan, Martina          11 Winter Sprin           58.92    1:00.25Q  3 
  3 Johnson, Danielle         10 Lyman HS             1:00.43    1:00.83Q  4 
  4 Thomas, Jehnae            11 Sanford Semi         1:00.75    1:01.55Q  5 
  5 Clerrobrun, Ashley        12 Lake Mary HS           58.59    1:01.85Q  2 
  6 Whitehorn, Nickeya        11 Apopka HS            1:01.79    1:01.10q  1 
  7 Harris, Olivia             9 Spruce Creek         1:03.37    1:01.99q  3 
  7 Seagram, Ashunti          10 Wekiva HS            1:01.31    1:01.99q  2 
  9 Cousar, Nila               9 Lake Brantle         1:01.28    1:02.05   3 
 10 Courtney, Savanah         11 Hagerty HS           1:00.80    1:02.20   5 
 11 Ragosta, Claudia          11 Hagerty HS           1:01.65    1:02.25   1 
 12 Hawkins, Jaina             9 Winter Sprin         1:03.16    1:02.28   4 
 13 Stafstrom, Christina      10 Lake Brantle         1:01.27    1:02.52   4 
 14 Richard, Caitlin          11 Hagerty HS           1:02.91    1:03.25   4 
 15 Zeller, Kaliya            10 Oviedo HS            1:03.13    1:03.84   5 
 16 Gilbert, Jody             12 Hagerty HS           1:04.82    1:04.56   2 
 17 Krige, Bianca             12 Lyman HS             1:02.59    1:05.08   2 
 18 Bonamy, Anna              12 Apopka HS            1:06.63    1:06.23   1 
 19 Chamness, Anna            11 Lake Brantle         1:07.63    1:06.29   4 
 20 Laidler, Briana           10 Spruce Creek         1:02.76    1:06.30   3 
 21 Hicks, Kylia              10 Lake Mary HS         1:03.00    1:06.73   5 
 22 De Cuba, Elise            12 Lyman HS             1:12.22    1:07.63   1 
 23 Jackson, Kiarra           10 Apopka HS            1:07.16    1:08.32   3 
 24 Leake, Abigail            10 Orange City          1:06.98    1:08.42   2 
 25 Nieves, Daniela            9 Oviedo HS            1:11.18    1:08.47   2 
 26 Sozio, Tiffany            10 Orange City          1:09.64    1:09.12   4 
 27 Palmer, Nicole            11 Lake Brantle         1:09.81    1:09.68   3 
 28 Miller, Patricia          10 Oviedo HS            1:09.40    1:10.00   5 
 29 Richardson, Alexis        11 Wekiva HS            1:16.03    1:12.79   4 
 30 Forrester, Brittany       12 Orange City          1:08.74    1:14.00   5 
 31 Gray, Jasmine             11 DeLand HS            1:13.02    1:14.94   3 
 32 Harper, Abbie              9 Oviedo HS            1:12.95    1:16.20   2 
 33 Urban, Kaley               9 DeLand HS            1:20.24    1:21.37   5 
 34 Mathias, Laurel           10 DeLand HS            1:24.17    1:27.56   4 
 -- Danzig, Kaitlin            9 Orange City          1:11.73        DNS   1 
 -- Ortiz, Anastasia          10 Lyman HS             1:19.46        DNS   5 
 -- Petkus, Rachael            9 Spruce Creek         1:05.80        DNS   1 

Event 19  Girls 400 Meter Dash Varsity
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Harris, Kristina          11 Spruce Creek           59.65      58.05   10   
  2 Nyenkan, Martina          11 Winter Sprin         1:00.25      59.24    8   
  3 Clerrobrun, Ashley        12 Lake Mary HS         1:01.85    1:00.01    6   
  4 Thomas, Jehnae            11 Sanford Semi         1:01.55    1:00.66    5   
  5 Whitehorn, Nickeya        11 Apopka HS            1:01.10    1:01.57    4   
  6 Seagram, Ashunti          10 Wekiva HS            1:01.99    1:02.04    3   
  7 Harris, Olivia             9 Spruce Creek         1:01.99    1:03.60    2   
  8 Johnson, Danielle         10 Lyman HS             1:00.83    1:05.14    1   

Event 20  Boys 400 Meter Dash Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Lemon, Christopher        11 Sanford Semi           50.91      51.19Q  2 
  2 Carmichael, Willie        12 Wekiva HS              51.77      51.32Q  4 
  3 Smith, Devon              12 Lake Brantle           51.72      51.79Q  3 
  4 Buckhalter, Nathaniel     11 Hagerty HS             51.89      52.16Q  5 
  5 Nock, Maurice             10 Sanford Semi           49.64      52.84Q  1 
  6 Kodzi, Papaa              10 Oviedo HS              52.49      52.54q  4 
  7 Gibson, Khiry             10 DeLand HS              52.84      53.20q  3 
  8 Hughley, Jarquez           9 Apopka HS              54.10      53.62q  4 
  9 Michalak, Mitch           12 Winter Sprin           53.16      53.67   2 
 10 Swenson, Alex             10 Hagerty HS             53.39      53.69   1 
 11 Vinciguerra, Anthony      10 Orange City            53.63      53.79   4 
 12 Mihm, Mason               12 Oviedo HS              54.24      53.92   3 
 13 Coleman, Daquan            9 Lake Brantle           54.07      54.21   5 
 14 Snyder, Mitchell          12 Spruce Creek           52.38      54.29   5 
 15 Paschal, Noah             12 Spruce Creek           54.26      54.45   2 
 15 Muhammad, Rashad          10 Wekiva HS              57.29      54.45   5 
 17 Cauthen, Eaton-Tyler      10 Sanford Semi           53.37      54.48   1 
 18 Tebo, Christian           10 Orange City            56.18      54.65   2 
 19 Ford, Markale             12 Spruce Creek           54.75      54.90   1 
 20 Cohea, Patrick             9 Lake Brantle           55.03      55.00   3 
 20 Chambers, Anthony         11 Apopka HS              54.85      55.00   1 
 22 O'Kennedy, Sean           10 Winter Sprin           53.55      55.02   3 
 23 Chenault, Kyran           11 Lyman HS               55.57      55.81   5 
 24 McCray, Benny              9 Wekiva HS              55.45      55.89   4 
 25 Ruiz, Brandon             11 Orange City            55.72      55.90   5 
 26 Lockhart, Trequavious     11 Apopka HS              56.59      55.93   1 
 27 White, Clayton            10 Oviedo HS              55.74      56.02   4 
 28 Ogles, Corey              12 Lyman HS               56.38      56.17   1 
 29 Goodson, Bakhari          10 Wekiva HS              55.02      56.19   2 
 30 Cantrell, D'Angelo        11 Apopka HS              54.10      56.84   5 
 31 Maldonado, Julian         10 Spruce Creek           56.73      57.21   2 
 32 Hurtado, Leo              12 Orange City            57.18    1:00.12   4 
 33 Barnett, Courtney         11 Lake Mary HS           59.99    1:00.62   2 
 34 Rodriquez, Andre          11 Oviedo HS              58.94    1:00.65   4 
 -- Williams, Kenneth         11 Lake Mary HS           56.87        DNF   3 
 -- Bibbs, Derran             11 DeLand HS              53.41        DNS   2 
 -- Francois, Jeffrey         12 Lyman HS               58.98        DNS   3 
 -- Santiago-Laboy, Xavier     9 Lake Brantle           55.74        DNS   3 

Event 20  Boys 400 Meter Dash Varsity
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Nock, Maurice             10 Sanford Semi           52.84      50.46   10   
  2 Lemon, Christopher        11 Sanford Semi           51.19      51.01    8   
  3 Carmichael, Willie        12 Wekiva HS              51.32      51.22    6   
  4 Buckhalter, Nathaniel     11 Hagerty HS             52.16      51.36    5   
  5 Gibson, Khiry             10 DeLand HS              53.20      52.52    4   
  6 Kodzi, Papaa              10 Oviedo HS              52.54      52.62    3   
  7 Smith, Devon              12 Lake Brantle           51.79      52.94    2   
  8 Hughley, Jarquez           9 Apopka HS              53.62      54.54    1   

Event 21  Girls 100 Meter Hurdles Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Turner, Domonique         10 Lake Mary HS           14.03      14.53Q  1 
  2 Pooler, Mikeia            11 Orange City            15.65      15.67Q  2 
  3 Shinault, Nina            10 Orange City            16.08      16.93Q  3 
  4 Akbar, Naomi              10 Sanford Semi           17.38      16.58q  1 
  5 Peterson, Paige           10 Hagerty HS             16.52      16.73q  2 
  6 Walley, Jessica           11 Spruce Creek           16.28      16.94q  3 
  7 Albano, Olivia            10 Hagerty HS             17.05      16.95q  1 
  8 Passamonte, Alexandria    10 Spruce Creek           18.62      17.44q  1 
  9 Megge, Laurel             10 Spruce Creek           17.69      17.65   3 
 10 Schneider, Nicole         12 Lake Brantle           18.87      17.96   1 
 11 Spence, Lacena            12 Winter Sprin           17.68      18.12   2 
 12 Stafford, Iyanah           9 Orange City            17.99      19.07   3 
 13 Benjamin, Marissa         11 Sanford Semi           20.35      20.15   3 
 14 Romano, Alexis            11 Lake Brantle           20.68      20.19   3 
 15 Fleurimond, Francis       10 Apopka HS              18.52      20.26   2 
 16 Higuera, Jeri             12 Spruce Creek           19.25      20.28   2 
 17 Carr, Maia                10 DeLand HS              21.54      21.41   1 

Event 21  Girls 100 Meter Hurdles Varsity
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Turner, Domonique         10 Lake Mary HS           14.53      14.52   10   
  2 Pooler, Mikeia            11 Orange City            15.67      15.86    8   
  3 Peterson, Paige           10 Hagerty HS             16.73      16.47    6   
  4 Shinault, Nina            10 Orange City            16.93      16.76    5   
  5 Akbar, Naomi              10 Sanford Semi           16.58      16.80    4   
  6 Walley, Jessica           11 Spruce Creek           16.94      16.91    3   
  7 Albano, Olivia            10 Hagerty HS             16.95      17.13    2   
  8 Passamonte, Alexandria    10 Spruce Creek           17.44      17.41    1   

Event 22  Boys 110 Meter Hurdles Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Lytle, Tyshawn            12 Lake Brantle           15.00      15.52Q  1 
  2 Scott, Raekwon            10 DeLand HS              17.00      15.59Q  4 
  3 McMillon, Tremel          11 Spruce Creek           15.45      15.84Q  2 
  4 Dunkley, Cameron          12 Orange City            15.45      15.96Q  3 
  5 Edwards, Naki             11 Wekiva HS              15.53      15.81q  4 
  6 Henry, Micheal            11 Lake Mary HS           16.47      16.23q  1 
  7 Francois, Sylvester       11 Apopka HS              16.60      16.26q  2 
  8 Williams, Jerome          11 Sanford Semi           15.93      16.34q  3 
  9 Church, Garek             12 Spruce Creek           16.33      16.48   1 
 10 Salinger, Antonio          9 Hagerty HS             16.72      16.80   3 
 11 Greggo, Anthony           12 Spruce Creek           15.83      17.34   4 
 12 Barkley, Johnny           10 Wekiva HS              17.14      17.64   4 
 13 Zalloum, Tyven            12 Orange City            16.20      17.76   2 
 14 Riccard, Nolan            10 Hagerty HS             17.68      17.85   1 
 15 Wolber, Jared              9 Winter Sprin           17.81      17.90   1 
 16 Couch, Terell             10 Winter Sprin           17.86      18.32   2 
 17 Lee, Brandon              10 Lake Brantle           17.20      18.56   3 
 17 Rone, Ga'Undre             9 DeLand HS              19.45      18.56   2 
 19 Shaver, Charlie           10 Orange City            19.29      18.95   4 
 20 Perkins, Theron           11 Wekiva HS                         19.20   4 
 21 Neusch, Tyler             11 Orange City            19.03      19.26   4 
 22 Patterson, Aaron          11 Lyman HS               19.77      19.57   1 
 23 Payne, Conrithians         9 Apopka HS              20.02      19.94   2 
 24 Watkins, Quandarious      11 Oviedo HS              20.29      20.55   3 
 25 Wilson, Jeremy             9 DeLand HS              19.69      20.76   1 
 26 Edwards, Floyd            10 Apopka HS              20.90      25.73   4 
 -- Gordon, Quin              11 DeLand HS              17.26        DNS   2 
 -- Garcia, Sahin             12 Lake Brantle           18.50        DNS   3 
 -- Alvardo, Mateo            10 Lake Brantle           19.41        DNS   3 

Event 22  Boys 110 Meter Hurdles Varsity
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Lytle, Tyshawn            12 Lake Brantle           15.52      15.13   10   
  2 Edwards, Naki             11 Wekiva HS              15.81      15.54    8   
  3 Scott, Raekwon            10 DeLand HS              15.59      15.58    6   
  4 Dunkley, Cameron          12 Orange City            15.96      15.62    5   
  5 McMillon, Tremel          11 Spruce Creek           15.84      15.68    4   
  6 Williams, Jerome          11 Sanford Semi           16.34      16.07    3   
  7 Francois, Sylvester       11 Apopka HS              16.26      16.10    2   
  8 Henry, Micheal            11 Lake Mary HS           16.23      16.13    1   

Event 23  Girls 300 Meter Hurdles Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Cunningham, Kimmie        10 Winter Sprin           45.03      46.09Q  1 
  2 Peterson, Paige           10 Hagerty HS             47.47      47.29Q  2 
  3 Brenner, Jamie            12 Oviedo HS              47.33      48.34Q  3 
  4 Palelis, Hannah           10 Orange City            48.45      46.61Q  1 
  5 Turner, Domonique         10 Lake Mary HS           45.83      47.77Q  2 
  6 Mcgee, Paris              12 Lake Brantle           46.80      48.68Q  3 
  7 Albano, Olivia            10 Hagerty HS             48.66      47.71q  1 
  8 Jackson, Caroline         12 Oviedo HS              49.75      49.55q  1 
  9 Passamonte, Alexandria    10 Spruce Creek           49.60      49.77   2 
 10 Schneider, Nicole         12 Lake Brantle           50.34      50.51   1 
 11 Barnes, Kendall           11 Spruce Creek           49.21      50.89   3 
 12 Spence, Lacena            12 Winter Sprin           53.09      51.82   1 
 13 Romano, Alexis            11 Lake Brantle           52.79      51.84   1 
 14 Walsh, Avery              10 Oviedo HS              51.41      51.88   3 
 15 Turner, Haidyn             9 Winter Sprin           48.70      52.03   2 
 16 Megge, Laurel             10 Spruce Creek           51.09      52.50   2 
 17 Fleurimond, Francis       10 Apopka HS              51.84      53.37   3 
 18 Stafford, Iyanah           9 Orange City            54.49      53.72   3 
 19 Benjamin, Marissa         11 Sanford Semi           53.95      53.78   3 
 20 Wright, Cherish            9 Apopka HS              52.46      54.34   2 
 21 Hamlin, Alexis             9 Sanford Semi           53.85      55.18   2 
 22 Carr, Maia                10 DeLand HS              58.99      57.10   1 
 -- Colubiale, Krista         11 Spruce Creek           48.71        DNF   3 
 -- Tucker, Alexis            10 Lake Mary HS           54.58        DNF   2 

Event 23  Girls 300 Meter Hurdles Varsity
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Turner, Domonique         10 Lake Mary HS           47.77      44.46   10   
  2 Cunningham, Kimmie        10 Winter Sprin           46.09      45.74    8   
  3 Peterson, Paige           10 Hagerty HS             47.29      47.16    6   
  4 Palelis, Hannah           10 Orange City            46.61      47.23    5   
  5 Brenner, Jamie            12 Oviedo HS              48.34      47.46    4   
  6 Mcgee, Paris              12 Lake Brantle           48.68      48.47    3   
  7 Albano, Olivia            10 Hagerty HS             47.71      48.61    2   
  8 Jackson, Caroline         12 Oviedo HS              49.55      49.39    1   

Event 24  Boys 300 Meter Hurdles Varsity
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Lytle, Tyshawn            12 Lake Brantle           39.49      40.18Q  2 
  2 Swain, Derrick            10 Sanford Semi           38.76      40.74Q  1 
  3 Dunkley, Cameron          12 Orange City            40.88      41.16Q  5 
  4 Greggo, Anthony           12 Spruce Creek           39.88      41.66Q  3 
  5 Francois, Sylvester       11 Apopka HS              41.35      41.78Q  4 
  6 Campbell, Jason           12 Lyman HS               41.17      41.33q  5 
  7 Henry, Micheal            11 Lake Mary HS           42.02      41.89q  1 
  8 Penn, Aaron               12 Winter Sprin           40.27      42.23q  4 
  9 McMillon, Tremel          11 Spruce Creek           42.23      42.35   1 
 10 Wimberly, Julian          10 Sanford Semi           43.67      43.02   5 
 11 Dixon, Justin             12 Lake Brantle           41.61      43.07   3 
 12 Edwards, Naki             11 Wekiva HS              41.72      43.14   2 
 13 Salinger, Antonio          9 Hagerty HS             43.28      43.80   3 
 14 Riccard, Nolan            10 Hagerty HS             44.96      43.92   3 
 15 Barkley, Johnny           10 Wekiva HS              43.44      43.94   4 
 16 Dupree, Eric              10 Oviedo HS              44.52      43.95   1 
 17 Bolger, Mason             12 Lake Mary HS           44.33      44.31   2 
 18 Rone, Ga'Undre             9 DeLand HS              46.13      44.43   5 
 19 Lee, Brandon              10 Lake Brantle           43.64      44.69   5 
 20 Lieb, Jagger              12 Spruce Creek           42.80      44.83   2 
 21 Payne, Conrithians         9 Apopka HS              45.02      45.36   4 
 22 Wolber, Jared              9 Winter Sprin           46.47      45.48   3 
 23 Murry-Opal, Jacob         10 Oviedo HS              44.82      45.71   2 
 24 Couch, Terell             10 Winter Sprin           44.43      46.14   1 
 25 Church, Garek             12 Spruce Creek           43.90      46.81   4 
 26 Wilson, Jeremy             9 DeLand HS              47.27      47.04   2 
 26 Shaver, Charlie           10 Orange City            46.37      47.04   4 
 28 Sava, Benjamin            11 Orange City            48.94      47.20   4 
 29 Neusch, Tyler             11 Orange City            47.58      47.40   2 
 30 Jack, Delvon              10 Lyman HS               47.28      48.09   1 
 31 Patterson, Aaron          11 Lyman HS               47.71      48.94   3 
 32 Perkins, Theron           11 Wekiva HS                         49.55   3 
 33 Dolson, Daniel             9 Lake Mary HS           49.63      50.63   5 
 34 Edwards, Floyd            10 Apopka HS              52.22      52.68   4 
 -- Garcia, Sahin             12 Lake Brantle           44.22        DNS   3 
 -- Gordon, Quin              11 DeLand HS              45.74        DNS   5 
 -- Watkins, Quandarious      11 Oviedo HS              51.84        DNS   5 
 -- Lourant, Phillip          12 Lyman HS               47.39        DNS   1 

Event 24  Boys 300 Meter Hurdles Varsity
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Lytle, Tyshawn            12 Lake Brantle           40.18      39.54   10   
  2 Swain, Derrick            10 Sanford Semi           40.74      40.60    8   
  3 Dunkley, Cameron          12 Orange City            41.16      40.73    6   
  4 Greggo, Anthony           12 Spruce Creek           41.66      41.00    5   
  5 Henry, Micheal            11 Lake Mary HS           41.89      41.03    4   
  6 Francois, Sylvester       11 Apopka HS              41.78      41.61    3   
  7 Penn, Aaron               12 Winter Sprin           42.23      41.82    2   
  8 Campbell, Jason           12 Lyman HS               41.33      42.03    1   

Event 25  Girls 4x100 Meter Relay Varsity
============================================================================
    School                                               Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Hagerty HS  'A'                                     48.48      49.26Q  1 
     1) Jaskulski, Carly 12             2) Bailey, Bethany 11             
     3) Menna, Tia 10                   4) Hart, Analysia 11              
  2 Lake Mary HS  'A'                                   49.11      49.44Q  2 
     1) Turner, Domonique 10            2) Francois, Manillia 11          
     3) Potter, Briana 11               4) Luster, Ebony 11               
  3 Lake Brantley HS  'A'                               51.20      50.32q  1 
     1) Chamness, Anna 11               2) Palmer, Nicole 11              
     3) Clayton, Brenna 10              4) Mcgee, Paris 12                
  4 Spruce Creek HS  'A'                                50.09      50.95q  1 
     1) Oberry, Charle 9                2) Johnson, Alexia 12             
     3) Megge, Laurel 10                4) Colubiale, Krista 11           
  5 Apopka HS  'A'                                      50.56      51.63q  2 
     1) White, Chasity 12               2) Wright, Cherish 9              
     3) Jackson, Kiarra 10              4) Foster, Myah 11                
  6 Lyman HS  'A'                                       51.00      52.28q  2 
     1) Hardke, Bianca 11               2) Johnson, Danielle 10           
     3) Moodie, Alexis 12               4) Ramirez, Kimahra 12            
  7 Wekiva HS  'A'                                      52.22      53.63q  2 
     1) Richard, Maxicia 9              2) Akoon, Jada 12                 
     3) Smith Paez, Bianca 12           4) Francois, Brightney 9          
  8 Oviedo HS  'A'                                      51.55      54.28q  1 
     1) Arrington, Zhana 11             2) Fow, Kathleen 9                
     3) Hyde, Tiana 11                  4) Martinez, Christina 10         
  9 Orange City University HS  'A'                      55.46      56.87   2 
     1) Bradford, Cara 12               2) Danzig, Kaitlin 9              
     3) Shinault, Nina 10               4) Stafford, Iyanah 9             
 -- Winter Springs HS  'A'                              48.80        DNF   2 
     1) Cunningham, Kimmie 10           2) Hill, Crystal 11               
     3) Meertens, Shania 9              4) Nyenkan, Martina 11            
 -- Sanford Seminole HS  'A'                            50.05        DNS   1 
     1) King, Nysha 11                  2) Moore, Angela 9                
     3) Mike, Ravyn 12                  4) Jahneisha, Mcfadden-jo 12      
 -- DeLand HS  'A'                                      56.76        DNS   1 

Event 25  Girls 4x100 Meter Relay Varsity
================================================================================
    School                                            Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Hagerty HS  'A'                                     49.26      49.32   10   
     1) Bailey, Bethany 11              2) Menna, Tia 10                  
     3) Hart, Analysia 11               4) Mucherera, Ruvimbo 11          
  2 Lake Mary HS  'A'                                   49.44      49.70    8   
     1) Turner, Domonique 10            2) Francois, Manillia 11          
     3) Potter, Briana 11               4) Luster, Ebony 11               
  3 Spruce Creek HS  'A'                                50.95      50.54    6   
     1) Johnson, Alexia 12              2) Oberry, Charle 9               
     3) Megge, Laurel 10                4) Colubiale, Krista 11           
  4 Lake Brantley HS  'A'                               50.32      51.06    5   
     1) Clayton, Brenna 10              2) Mcgee, Paris 12                
     3) Williams, Cierra 10             4) Curry, Morgan 9                
  5 Lyman HS  'A'                                       52.28      51.09    4   
     1) Ramirez, Kimahra 12             2) Johnson, Julie 11              
     3) Moodie, Alexis 12               4) Johnson, Danielle 10           
  6 Apopka HS  'A'                                      51.63      52.57    3   
     1) White, Chasity 12               2) Wright, Cherish 9              
     3) Jackson, Kiarra 10              4) Foster, Myah 11                
  7 Oviedo HS  'A'                                      54.28      52.88    2   
     1) Arrington, Zhana 11             2) Fow, Kathleen 9                
     3) Hyde, Tiana 11                  4) Martinez, Christina 10         
  8 Wekiva HS  'A'                                      53.63      53.80    1   
     1) Richard, Maxicia 9              2) Akoon, Jada 12                 
     3) Smith Paez, Bianca 12           4) Francois, Brightney 9          

Event 26  Boys 4x100 Meter Relay Varsity
============================================================================
    School                                               Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Spruce Creek HS  'A'                                42.08      42.62Q  1 
     1) Atkins, Xavier 11               2) Dickerson, Tyrin 12            
     3) McMillon, Tremel 11             4) Spence, Jeffrey 11             
  2 Wekiva HS  'A'                                      43.19      43.21Q  2 
     1) Winters, Daniel 12              2) Edwards, Naki 11               
     3) Scott, Jarvis 12                4) Williams, Darrion 11           
  3 Lake Brantley HS  'A'                               43.22      43.20q  1 
     1) Santiago-Laboy, Xavier 9        2) Gaensley, Noel 10              
     3) Coleman, Daquan 9               4) Thorne, Carl 9                 
  4 Sanford Seminole HS  'A'                            42.88      43.32q  2 
     1) Nellom, Raymond 11              2) Foster, Emanuel 10             
     3) Holiday, Christoher 10          4) Burns, Victor 12               
  5 Apopka HS  'A'                                      43.62      43.48q  2 
     1) Massey, Deshawn 9               2) Morris, Delvin 10              
     3) Parramore, Joshua 11            4) Treasure, Juvon 10             
  6 Winter Springs HS  'A'                              43.24      43.57q  1 
     1) Henry, Derrionte 12             2) Mclaughlin, Tevin 12           
     3) Moodie, David 11                4) Nelson, Brenton 10             
  7 Lake Mary HS  'A'                                   43.65      44.01q  1 
  8 Lyman HS  'A'                                       43.57      44.24q  2 
     1) Applewhite, DeShawn 11          2) Campbell, Jason 12             
     3) Green, DeAndre 9                4) Lee, Austin 11                 
  9 Hagerty HS  'A'                                     44.51      44.52   2 
     1) Hollen, Bryson 10               2) Diaz, Gabriel 10               
     3) Swenson, Alex 10                4) Roach, Jovan 12                
 10 Oviedo HS  'A'                                      45.19      45.26   2 
     1) AmRhein, Eric 10                2) Bryan, Aj 12                   
     3) Murry-Opal, Jacob 10            4) Strickland, Porter 11          
 11 Orange City University HS  'A'                      46.27      46.93   1 
     1) Earnest, Devan 11               2) Negron, Christopher 11         
     3) Ruiz, Brandon 11                4) Tebo, Christian 10             
 -- DeLand HS  'A'                                      43.84        DNS   1 

Event 26  Boys 4x100 Meter Relay Varsity
================================================================================
    School                                            Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Spruce Creek HS  'A'                                42.62      42.35   10   
     1) Atkins, Xavier 11               2) Spence, Jeffrey 11             
     3) Dickerson, Tyrin 12             4) McMillon, Tremel 11            
  2 Winter Springs HS  'A'                              43.57      43.07    8   
     1) Nelson, Brenton 10              2) Henry, Derrionte 12            
     3) Mclaughlin, Tevin 12            4) Moodie, David 11               
  3 Apopka HS  'A'                                      43.48      43.27    6   
     1) Massey, Deshawn 9               2) Morris, Delvin 10              
     3) Parramore, Joshua 11            4) Treasure, Juvon 10             
  4 Sanford Seminole HS  'A'                            43.32      43.36    5   
     1) Nellom, Raymond 11              2) Foster, Emanuel 10             
     3) Holiday, Christoher 10          4) Burns, Victor 12               
  5 Lake Brantley HS  'A'                               43.20      43.37    4   
     1) Lytle, Tyshawn 12               2) Smith, Devon 12                
     3) Dixon, Justin 12                4) Halliday, Zachary 10           
  6 Lyman HS  'A'                                       44.24      44.06    3   
     1) Green, DeAndre 9                2) Campbell, Jason 12             
     3) Lee, Austin 11                  4) Applewhite, DeShawn 11         
  7 Wekiva HS  'A'                                      43.21      44.31    2   
     1) Winters, Daniel 12              2) Edwards, Naki 11               
     3) Scott, Jarvis 12                4) Williams, Darrion 11           
  8 Lake Mary HS  'A'                                   44.01      44.37    1   
     1) Williams, Kenneth 11            2) Elbery, Charles 11             
     3) Peterson, Andrew 9              4) Westbrook, Nicholas 11         

Event 27  Girls 4x400 Meter Relay Varsity
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Winter Springs HS  'A'                            3:56.19    3:57.54   2  10   
     1) Hunt, Latoya 11                 2) Nyenkan, Martina 11            
     3) Meertens, Shania 9              4) Cunningham, Kimmie 10          
  2 Spruce Creek HS  'A'                              3:58.97    4:05.42   2   8   
     1) Burns, Jennifer 11              2) Harris, Kristina 11            
     3) Colubiale, Krista 11            4) Johnson, Alexia 12             
  3 Lake Brantley HS  'A'                             4:05.57    4:07.07   2   6   
     1) Cousar, Nila 9                  2) Mcgee, Paris 12                
     3) Clayton, Brenna 10              4) Stafstrom, Christina 10        
  4 Hagerty HS  'A'                                   4:07.35    4:07.68   2   5   
     1) Courtney, Savanah 11            2) Jaskulski, Carly 12            
     3) Ragosta, Claudia 11             4) Peterson, Paige 10             
  5 Sanford Seminole HS  'A'                          4:09.74    4:10.70   2   4   
     1) Moore, Angela 9                 2) Thomas, Jehnae 11              
     3) Parpia, Gabriella 11            4) Thomas, Jasmine 11             
  6 Oviedo HS  'A'                                    4:21.85    4:21.39   1   3   
     1) Brenner, Jamie 12               2) Jackson, Caroline 12           
     3) Walsh, Avery 10                 4) Zeller, Kaliya 10              
  7 Apopka HS  'A'                                    4:14.83    4:21.83   2   2   
     1) Foster, Myah 11                 2) Jackson, Kiarra 10             
     3) White, Chasity 12               4) Whitehorn, Nickeya 11          
  8 Lake Mary HS  'A'                                 4:18.59    4:24.18   2   1   
     1) Francois, Manillia 11           2) Hicks, Kylia 10                
     3) Potter, Briana 11               4) Clerrobrun, Ashley 12          
  9 Lyman HS  'A'                                     4:19.87    4:24.24   2 
     1) Hardke, Bianca 11               2) Krige, Bianca 12               
     3) Johnson, Julie 11               4) Moodie, Alexis 12              
 10 Orange City University HS  'A'                    4:23.78    4:24.77   1 
     1) Palelis, Hannah 10              2) Leake, Abigail 10              
     3) Sozio, Tiffany 10               4) Pooler, Mikeia 11              
 11 Wekiva HS  'A'                                    4:29.23    4:36.83   1 
     1) Seagram, Ashunti 10             2) Smith Paez, Bianca 12          
     3) Rodrigues, Evelise 10           4) Richardson, Alexis 11          
 -- DeLand HS  'A'                                    4:55.98        DNS   1 

Event 28  Boys 4x400 Meter Relay Varsity
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Lake Brantley HS  'A'                             3:24.14    3:23.68   2  10   
     1) Halliday, Zachary 10            2) Smith, Devon 12                
     3) Dixon, Justin 12                4) Robinson, Max 11               
  2 Wekiva HS  'A'                                    3:30.32    3:25.57   2   8   
     1) Williams, Darrion 11            2) Bargaineer, Jarod 12           
     3) Dallas, Thomas 11               4) Winters, Daniel 12             
  3 Spruce Creek HS  'A'                              3:26.50    3:25.69   2   6   
     1) Greggo, Anthony 12              2) Snyder, Mitchell 12            
     3) Bernardo, Wyatt 12              4) Jaramillo, Craig 12            
  4 Apopka HS  'A'                                    3:29.35    3:28.03   2   5   
     1) Treasure, Juvon 10              2) Morris, Delvin 10              
     3) Cantrell, D'Angelo 11           4) Alicea, Jancarlos 12           
  5 Sanford Seminole HS  'A'                          3:26.61    3:30.31   2   4   
     1) Lemon, Christopher 11           2) Holiday, Christoher 10         
     3) Swain, Derrick 10               4) Nock, Maurice 10               
  6 Winter Springs HS  'A'                            3:30.53    3:32.62   2   3   
     1) O'Kennedy, Sean 10              2) Michalak, Mitch 12             
     3) Henry, Derrionte 12             4) Penn, Aaron 12                 
  7 Hagerty HS  'A'                                   3:34.01    3:33.07   2   2   
     1) Swenson, Alex 10                2) Gargiulo, Matthew 12           
     3) Salinger, Antonio 9             4) Buckhalter, Nathaniel 11       
  8 Oviedo HS  'A'                                    3:38.56    3:33.18   1   1   
     1) Dupree, Eric 10                 2) Kodzi, Papaa 10                
     3) Mihm, Mason 12                  4) Core, Jackson 11               
  9 Orange City University HS  'A'                    3:38.62    3:36.18   1 
     1) Tebo, Christian 10              2) Vinciguerra, Anthony 10        
     3) Negron, Christopher 11          4) Dunkley, Cameron 12            
 10 Lyman HS  'A'                                     3:40.41    3:39.37   1 
     1) Krige, Marcel 12                2) Campbell, Jason 12             
     3) Randell, Khalil 12              4) Le Grand, Charlie 11           
 11 Lake Mary HS  'A'                                 3:37.36    3:39.79   2 
     1) Peterson, Andrew 9              2) Ramos, Ramon 12                
     3) Westbrook, Nicholas 11          4) Henry, Micheal 11              
 -- DeLand HS  'A'                                    3:41.61        DNS   1 

Event 29  Girls 4x800 Meter Relay Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Winter Springs HS  'A'                            9:58.47    9:44.16   10   
     1) Kelly, Lynsey 10                2) Cobb, Elizabeth 10             
     3) Hawkins, Jaina 9                4) Hunt, Latoya 11                
  2 Lake Brantley HS  'A'                             9:56.25    9:44.34    8   
     1) Johnson, Sinclaire 10           2) Cousar, Nila 9                 
     3) Click, Taylor 11                4) Stafstrom, Christina 10        
  3 Lake Mary HS  'A'                                10:01.13    9:48.68    6   
     1) Jaffer, Fatema 11               2) Clerrobrun, Ashley 12          
     3) Swinski, Katelyn 9              4) Carrion, Sarah 12              
  4 Spruce Creek HS  'A'                              9:43.22    9:49.62    5   
     1) Kumm, Morgan 11                 2) Burns, Jennifer 11             
     3) Harris, Kristina 11             4) Holt, Madeline 10              
  5 Hagerty HS  'A'                                  10:12.17    9:52.27    4   
     1) Jaskulski, Carly 12             2) Worrell, Nicolette 9           
     3) Dansereau, Olivia 11            4) Sosa, Kerstin 12               
  6 Oviedo HS  'A'                                   10:18.60   10:01.72    3   
     1) Relly, Erin 9                   2) Jackson, Caroline 12           
     3) Wildgen, Isabel 10              4) Zeller, Kaliya 10              
 -- Wekiva HS  'A'                                   11:20.78        DNF  
     1) Smith Paez, Bianca 12           2) Rodrigues, Evelise 10          
     3) Flores, Keren 11                4) Richardson, Alexis 11          
 -- Apopka HS  'A'                                   11:54.40        DNS  
     1) Sulica, Ruxandra 10             2) Stewart, Breyana 10            
     3) Vasquez, Harmony 10             4) Alexander, Asya 9              
 -- Lyman HS  'A'                                    11:30.38        DNS  
 -- DeLand HS  'A'                                   11:02.10        DNS  

Event 30  Boys 4x800 Meter Relay Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lyman HS  'A'                                     8:04.66    8:10.91   10   
     1) Krige, Marcel 12                2) Jacques, Joshua 10             
     3) McCutcheon, Cameron 12          4) Armstrong, Jordan 10           
  2 Wekiva HS  'A'                                    8:19.37    8:12.20    8   
     1) Bargaineer, Jarod 12            2) Carmichael, Willie 12          
     3) Layton, John 12                 4) Dallas, Thomas 11              
  3 Lake Mary HS  'A'                                 8:13.04    8:14.91    6   
     1) DeGale, Ryan 11                 2) Ramos, Ramon 12                
     3) Trask, Cole 11                  4) Dye, Jeremy 11                 
  4 Spruce Creek HS  'A'                              8:14.98    8:15.88    5   
     1) Greggo, Anthony 12              2) Bernardo, Wyatt 12             
     3) Jaramillo, Craig 12             4) Tse, Joshua 9                  
  5 Lake Brantley HS  'A'                             8:15.50    8:28.67    4   
     1) Baker, Christopher 12           2) Rodriques, Jaylen 9            
     3) Adebanjo, Omayow 10             4) Levine, Jared 12               
  6 Oviedo HS  'A'                                    8:39.98    8:36.49    3   
     1) Nance, James 12                 2) Core, Jackson 11               
     3) Anderson, David 11              4) Mihm, Mason 12                 
  7 Winter Springs HS  'A'                            8:25.23    8:38.98    2   
     1) Santiago, Joel 10               2) Fritz, Jeremy 11               
     3) Skotnicki, Tanner 9             4) Penn, Aaron 12                 
  8 Apopka HS  'A'                                    8:37.00    8:48.03    1   
     1) Treasure, Juvon 10              2) Williams, Jordan 11            
     3) Alicea, Jancarlos 12            4) Maldando, Geovanni 12          
  9 Orange City University HS  'A'                    8:48.85    8:54.42  
     1) Reeves, Corey 11                2) Kanya, Arnittar 11             
     3) Hurtado, Leo 12                 4) Corcoran, Patrick 12           
 -- DeLand HS  'A'                                    8:43.89        DNS  

Event 31  Girls 800 Meter Run Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Johnson, Sinclaire        10 Lake Brantle         2:13.94    2:18.70   1  10   
  2 Hunt, Latoya              11 Winter Sprin         2:20.77    2:24.07   1   8   
  3 Jaskulski, Carly          12 Hagerty HS           2:28.20    2:26.64   1   6   
  4 Burns, Jennifer           11 Spruce Creek         2:20.61    2:26.81   1   5   
  5 Thomas, Jasmine           11 Sanford Semi         2:30.25    2:29.10   1   4   
  6 Click, Taylor             11 Lake Brantle         2:32.01    2:30.12   1   3   
  7 Swinski, Katelyn           9 Lake Mary HS         2:36.43    2:32.17   1   2   
  8 Parpia, Gabriella         11 Sanford Semi         2:29.20    2:32.53   1   1   
  9 Demeter, Nicole           11 Lake Mary HS         2:35.11    2:33.20   1 
 10 Dansereau, Olivia         11 Hagerty HS           2:36.46    2:34.16   1 
 11 Arterburn, Taylor         12 Winter Sprin         2:31.86    2:35.99   1 
 12 Arterburn, Madison         9 Winter Sprin         2:31.89    2:36.09   1 
 13 Kumm, Morgan              11 Spruce Creek         2:26.42    2:39.06   1 
 14 Holt, Madeline            10 Spruce Creek         2:38.93    2:40.34   1 
 15 Bransfield, Lindsey       11 Sanford Semi         2:35.80    2:40.82   1 
 16 Davila, Rachel            12 Spruce Creek         2:34.06    2:41.16   1 
 17 Zorgan, Amy                9 Lake Brantle         2:45.32    2:44.24   2 
 18 Salas, Sally               9 Oviedo HS            2:48.56    2:46.61   2 
 19 Buitrago, Daniela         11 Orange City          2:44.31    2:47.84   2 
 20 Thibodeau, Ashley         12 DeLand HS            2:37.28    2:48.60   1 
 21 Stewart, Breyana          10 Apopka HS            2:53.57    2:49.28   2 
 22 Rodrigues, Evelise        10 Wekiva HS            2:46.59    2:52.29   2 
 23 Fantauzzi, Jayda           9 Orange City          2:51.57    2:52.68   2 
 24 Fuentes, Yosabet          10 DeLand HS            2:57.47    2:54.05   2 
 25 Flores, Keren             11 Wekiva HS            2:54.51    2:56.33   2 
 26 Patel, Tulsi              11 DeLand HS            3:00.17    3:02.65   2 
 27 Baio, Jensen               9 Lake Brantle         3:22.83    3:13.64   2 
 28 Penzel, Kristen            9 DeLand HS            3:26.84    3:26.69   2 
 -- Carrion, Sarah            12 Lake Mary HS         2:24.41        DNF   1 
 -- Whitehorn, Nickeya        11 Apopka HS            2:38.28        DNF   1 

Event 32  Boys 800 Meter Run Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Robinson, Max             11 Lake Brantle         1:56.37    1:57.45   1  10   
  2 Gargiulo, Matthew         12 Hagerty HS           1:59.01    1:59.08   1   8   
  3 Krige, Marcel             12 Lyman HS             2:00.53    1:59.77   1   6   
  4 Armstrong, Jordan         10 Lyman HS             1:58.65    2:00.17   1   5   
  5 Core, Jackson             11 Oviedo HS            2:03.33    2:00.87   1   4   
  6 Bernardo, Wyatt           12 Spruce Creek         2:02.31    2:02.69   1   3   
  7 Trask, Cole               11 Lake Mary HS         2:05.39    2:03.18   1   2   
  8 Ramos, Ramon              12 Lake Mary HS         2:03.80    2:03.23   1   1   
  9 Rodriques, Jaylen          9 Lake Brantle         2:12.94    2:05.82   2 
 10 Schuman, Max              12 Sanford Semi         2:06.34    2:05.97   1 
 11 Tse, Joshua                9 Spruce Creek         2:04.93    2:06.79   1 
 12 Dallas, Thomas            11 Wekiva HS            2:13.25    2:07.74   2 
 13 Corcoran, Patrick         12 Orange City          2:12.20    2:08.19   2 
 14 Reeves, Corey             11 Orange City          2:09.09    2:08.98   2 
 15 Gilfedder, Francis        11 Sanford Semi         2:06.43    2:09.09   1 
 16 Santiago, Joel            10 Winter Sprin         2:09.37    2:09.21   2 
 17 Randell, Khalil           12 Lyman HS             2:07.23    2:09.23   1 
 18 Le Grand, Charlie         11 Lyman HS             2:16.97    2:10.10   3 
 19 Alicea, Jancarlos         12 Apopka HS            2:09.86    2:10.22   2 
 20 Lynch, John               11 Hagerty HS           2:16.66    2:10.84   3 
 21 Cantrell, D'Angelo        11 Apopka HS            2:21.50    2:11.46   3 
 22 Hoppe, Dakota             12 Hagerty HS           2:11.12    2:11.77   2 
 23 Jones, Jovan              11 Wekiva HS            2:11.94    2:12.23   2 
 24 Griffin, Sean             10 Lake Mary HS         2:21.36    2:12.61   3 
 25 Foote, Alexander          11 Oviedo HS            2:15.22    2:13.29   2 
 26 Williams, Jordan          11 Apopka HS            2:16.14    2:13.43   3 
 27 Kanya, Arnittar           11 Orange City          2:15.18    2:13.64   2 
 28 Baker, Christopher        12 Lake Brantle         2:04.18    2:15.00   1 
 29 Slogar, Stephen           12 Oviedo HS            2:15.96    2:15.03   2 
 30 Paschal, Noah             12 Spruce Creek         2:12.20    2:19.79   2 
 31 Roche, Nick                9 Oviedo HS                       2:21.27   3 
 32 Sozio, Trevor             10 Orange City          2:19.73    2:22.36   3 
 33 Taylor, Willam            10 DeLand HS            2:29.67    2:23.14   3 
 34 Centeno, Alexis           12 Apopka HS            2:19.88    2:24.60   3 
 35 Field, Ryan               11 Lake Mary HS         2:33.66    2:29.53   3 
 36 Carlson, Graham           12 DeLand HS            2:29.79    2:31.67   3 
 37 Scharlach, Jared          10 DeLand HS            2:39.10    2:33.96   3 
 38 Beck, Dylan                9 DeLand HS            2:39.60    2:35.70   3 
 -- Jaramillo, Craig          12 Spruce Creek         2:00.90        DNF   1 
 -- Recinos Jr., Erik          9 Lake Brantle         2:18.47        DNS   3 
 -- Santiago, Anthony         11 Winter Sprin         2:06.32        DNS   1 
 -- Bargaineer, Jarod         12 Wekiva HS            2:03.90        DNS   1 
 -- Barreau, John             10 Wekiva HS                           DNS   3 

Event 33  Girls 1600 Meter Run Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Johnson, Sinclaire        10 Lake Brantle         5:12.54    5:15.06   1  10   
  2 Jaffer, Fatema            11 Lake Mary HS         5:20.13    5:20.72   1   8   
  3 Sosa, Kerstin             12 Hagerty HS           5:12.70    5:21.25   1   6   
  4 Carrion, Sarah            12 Lake Mary HS         5:18.92    5:22.52   1   5   
  5 Kelly, Lynsey             10 Winter Sprin         5:31.21    5:33.52   1   4   
  6 Swinski, Katelyn           9 Lake Mary HS         5:41.44    5:38.51   1   3   
  7 Daniels, Christen         12 Orange City          5:24.03    5:43.63   1   2   
  8 King, Dominique           12 Spruce Creek         5:44.09    5:46.62   1   1   
  9 Arterburn, Taylor         12 Winter Sprin         5:47.87    5:47.41   1 
 10 Bartel, Kayla             10 Orange City          5:56.56    5:49.82   1 
 11 Wagner, Rylee             11 Orange City          5:47.16    5:50.52   1 
 12 Vergauwen, Jolene         11 Lake Brantle         5:52.28    5:51.19   1 
 13 Ehrhardt, Casey           10 Spruce Creek         5:41.05    5:52.11   1 
 14 Gaebel, Erika             10 DeLand HS            5:55.84    5:57.69   1 
 15 Ashley, Rebecca           12 Lake Brantle         5:53.41    5:59.09   1 
 16 Relly, Erin                9 Oviedo HS            5:56.57    6:01.94   2 
 17 Dickinson, Anne Marie     11 Hagerty HS           5:56.58    6:03.08   2 
 18 Klien, Haley              11 Hagerty HS           6:05.28    6:04.50   2 
 19 Zorgan, Amy                9 Lake Brantle         6:10.92    6:06.71   2 
 20 Serino, Alexa             11 Hagerty HS           6:02.39    6:10.63   2 
 21 Trentham, Laykin          12 Orange City          6:09.14    6:14.31   2 
 22 Levy, Sydney              11 Spruce Creek         6:26.00    6:19.51   2 
 23 Sarro, Catherine          10 DeLand HS            6:34.54    6:30.39   2 
 24 Sulica, Ruxandra          10 Apopka HS            6:39.57    6:33.50   2 
 25 Singer, Adrianna          10 Lyman HS             6:18.84    6:46.86   2 
 26 Ball, Martha              12 DeLand HS            7:11.91    7:13.89   2 
 27 Bishop, Patricia           9 DeLand HS            7:26.16    7:22.54   2 
 -- McKenna, Ericha            9 Lyman HS             6:23.08        DNF   2 
 -- Sonksen, Mary Grace        9 Lyman HS             5:42.75        DNF   1 
 -- Olsen, Sydney             10 Spruce Creek         6:00.51        DNS   2 

Event 34  Boys 1600 Meter Run Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Pineiro, Keneth           12 DeLand HS            4:19.25    4:23.78   1  10   
  2 Armstrong, Jordan         10 Lyman HS             4:22.46    4:24.45   1   8   
  3 Aman, William Christian   11 Lake Mary HS         4:24.65    4:25.31   1   6   
  4 Robinson, Max             11 Lake Brantle         4:24.38    4:25.79   1   5   
  5 Levine, Jared             12 Lake Brantle         4:31.42    4:34.08   1   4   
  6 Gilhooley, Kevin          12 DeLand HS            4:30.97    4:37.88   1   3   
  7 Wofford, Steven           11 Spruce Creek         4:39.09    4:40.86   1   2   
  8 Randell, Khalil           12 Lyman HS             4:42.52    4:45.08   1   1   
  9 Cornejo, Gabe             10 DeLand HS            4:48.42    4:46.02   1 
 10 Field, William            10 Lake Mary HS         4:55.01    4:48.76   2 
 11 Santiago, Joel            10 Winter Sprin         4:50.56    4:50.28   1 
 12 Anderson, David           11 Oviedo HS            4:51.53    4:50.46   1 
 13 Rollins, Tyler             9 DeLand HS            4:52.05    4:51.17   2 
 14 Reeves, Corey             11 Orange City          4:52.64    4:51.96   2 
 15 Simmons, Tyler            11 Spruce Creek         4:56.17    4:53.97   2 
 16 Dye, Jeremy               11 Lake Mary HS         5:04.46    4:54.07   2 
 17 Parry, Bryce               9 Orange City          4:59.26    4:54.82   2 
 18 Le Grand, Charlie         11 Lyman HS             4:59.34    4:56.39   2 
 19 Nance, James              12 Oviedo HS            4:43.61    4:57.40   1 
 20 Lindquist, Travis          9 Orange City          5:01.52    4:58.97   2 
 21 Queen, Travis             11 Wekiva HS            5:13.81    4:59.67   2 
 22 Stadler, Daniel           10 Oviedo HS            5:00.49    5:01.94   2 
 23 Kirschner, Cameron        12 Spruce Creek         4:55.80    5:05.13   2 
 24 Rodriques, Jaylen          9 Lake Brantle         4:59.08    5:11.19   2 
 25 Slogar, Stephen           12 Oviedo HS            4:57.21    5:12.25   2 
 26 Maldando, Geovanni        12 Apopka HS            5:11.20    5:16.74   2 
 27 Kitchens, Payton          11 Hagerty HS           5:17.30    5:19.04   2 
 28 Medla, Matt               11 Hagerty HS           5:15.86    5:21.85   2 
 29 Getgen, Justin            12 Spruce Creek         5:19.61    5:23.06   2 
 30 Morrison, David           11 Apopka HS            5:33.11    5:23.32   2 
 31 Copeland, Tyler           12 Hagerty HS           5:20.21    5:24.83   2 
 32 Romani, Steven            10 Apopka HS            5:27.38    5:35.59   2 
 33 Campbell, Qumari           9 Wekiva HS            5:28.25    5:59.32   2 
 34 Howard, Aaron              9 Wekiva HS            5:35.00    5:59.71   2 
 -- Lyons, John               10 Lake Mary HS         4:38.62        DNF   1 
 -- Baker, Christopher        12 Lake Brantle         4:57.02        DNF   2 
 -- Santiago, Anthony         11 Winter Sprin         4:46.15        DNS   1 
 -- Oliver, Gerald            10 Apopka HS            5:35.42        DNS   2 
 -- Corcoran, Patrick         12 Orange City          4:47.86        DNS   1 
 -- Layton, John              12 Wekiva HS            4:51.91        DNS   1 

Event 35  Girls 3200 Meter Run Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jaffer, Fatema            11 Lake Mary HS        11:08.90   11:21.22   10   
  2 Wolff, Michelle           12 DeLand HS           11:50.34   11:55.92    8   
  3 Freeman, Johanna          11 Lake Mary HS        11:55.54   11:58.76    6   
  4 Sosa, Kerstin             12 Hagerty HS          11:45.74   12:02.66    5   
  5 Worrell, Nicolette         9 Hagerty HS          12:09.81   12:06.42    4   
  6 Grace, Shannon            10 Lake Brantle        11:53.90   12:12.76    3   
  7 Cobb, Elizabeth           10 Winter Sprin        12:27.60   12:19.69    2   
  8 Sonksen, Mary Grace        9 Lyman HS                       12:25.72    1   
  9 McCutcheon, Avriel        12 Lyman HS            12:15.24   12:30.17  
 10 Wildgen, Isabel           10 Oviedo HS           12:19.37   12:35.47  
 11 Vergauwen, Jolene         11 Lake Brantle        12:29.87   12:47.15  
 12 Demeter, Nicole           11 Lake Mary HS        12:40.15   12:57.14  
 13 Chen, Alexa               11 Sanford Semi        12:27.18   12:59.98  
 14 Baker, Ellen              12 Lake Mary HS        12:45.00   13:06.99  
 15 Shah, Niyati               9 Oviedo HS           12:56.43   13:09.50  
 16 Wagner, Rylee             11 Orange City         12:36.93   13:12.63  
 17 McKenna, Ericha            9 Lyman HS            14:10.11   13:37.53  
 18 Bartel, Kayla             10 Orange City         14:03.40   13:38.23  
 19 Kopack, Sara               9 Lake Brantle        13:16.83   13:38.59  
 20 Trentham, Laykin          12 Orange City         14:00.00   13:59.63  
 21 Morrison, Alexandra       11 DeLand HS           12:53.13   14:05.46  
 22 Kelly, Anna               11 Spruce Creek        13:30.55   14:40.62  
 23 Stolte, Skylar            11 Spruce Creek        14:16.57   14:41.90  
 24 Teasley, Taylor            9 DeLand HS           14:46.41   14:47.89  
 25 Volenec, Sydney           11 Spruce Creek        12:18.87   15:35.75  
 26 Duschen, Raileigh         11 Spruce Creek        14:17.07   16:20.41  
 -- Gaebel, Erika             10 DeLand HS           13:45.57        DNS  
 -- darian, sheyda            10 Lake Brantle        14:49.41        DNS  
 -- Daniels, Christen         12 Orange City         12:10.30        DNS  

Event 36  Boys 3200 Meter Run Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Pineiro, Keneth           12 DeLand HS            9:22.78    9:35.01   10   
  2 Jacques, Joshua           10 Lyman HS             9:27.17    9:36.36    8   
  3 Aman, William Christian   11 Lake Mary HS         9:54.99    9:51.70    6   
  4 Levine, Jared             12 Lake Brantle         9:43.09    9:53.27    5   
  5 Lyons, John               10 Lake Mary HS        10:05.06    9:56.36    4   
  6 DeGale, Ryan              11 Lake Mary HS         9:58.72   10:03.85    3   
  7 Stivers, Andrew           10 Hagerty HS          10:00.32   10:17.05    2   
  8 McCutcheon, Cameron       12 Lyman HS             9:57.78   10:19.51    1   
  9 Ailani, Roshan            12 Spruce Creek        10:27.39   10:23.79  
 10 Fritz, Jeremy             11 Winter Sprin        10:30.89   10:27.42  
 11 Nicholson, Zachary        11 Lyman HS            10:31.72   10:28.79  
 12 Wofford, Steven           11 Spruce Creek        10:13.92   10:40.54  
 13 Field, William            10 Lake Mary HS        10:30.06   10:43.97  
 14 Singer, Daniel            10 Winter Sprin        11:10.77   10:46.13  
 15 Skotnicki, Tanner          9 Winter Sprin        10:52.13   10:48.27  
 16 Le Grand, Paul             9 Lyman HS            11:19.28   10:50.04  
 17 Lindquist, Travis          9 Orange City         11:01.10   10:53.55  
 18 Adebanjo, Omayow          10 Lake Brantle        11:09.33   10:53.62  
 19 Berry, Zane               10 Oviedo HS           10:15.05   10:54.05  
 20 Baio, Nicholas            11 Lake Brantle        11:18.56   11:01.25  
 21 Gilmore, Tommy            11 DeLand HS           11:05.09   11:01.59  
 22 Merritt, Andrew           12 Oviedo HS           11:14.87   11:04.17  
 23 Bryan, Luke                9 Spruce Creek        11:13.66   11:22.53  
 24 Stadler, Daniel           10 Oviedo HS           11:13.80   11:23.26  
 25 Parry, Bryce               9 Orange City         11:43.07   11:23.34  
 26 Tibbetts, Sean            10 Oviedo HS           11:23.93   11:23.42  
 27 Thompson, Ryan            11 Orange City         12:08.00   11:27.04  
 28 Recinos Jr., Erik          9 Lake Brantle        11:59.01   11:29.24  
 29 Layton, John              12 Wekiva HS           11:01.63   12:23.12  
 30 Queen, Travis             11 Wekiva HS           11:49.70   12:43.10  
 31 Carnes, Ryan              10 Orange City                    13:07.34  
 -- Gilhooley, Kevin          12 DeLand HS           10:01.50        DNS  
 -- Jones, Jovan              11 Wekiva HS           12:20.14        DNS  
 -- Cornejo, Gabe             10 DeLand HS           10:46.04        DNS  

              Women - Varsity - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Lake Mary HS               137        2) Hagerty HS                128   
    3) Winter Springs HS           84        4) Spruce Creek HS            75.50
    5) Lake Brantley HS            61        6) Sanford Seminole HS        46   
    7) Orange City University HS   33        8) Oviedo HS                  30.50
    9) DeLand HS                   29       10) Apopka HS                  18   
   11) Lyman HS                    11       12) Wekiva HS                   7   

                Men - Varsity - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Spruce Creek HS            110        2) Sanford Seminole HS       103   
    3) Lake Brantley HS            77        4) Lyman HS                   76   
    5) DeLand HS                   54.50     6) Wekiva HS                  54   
    7) Apopka HS                   48        8) Winter Springs HS          41   
    9) Lake Mary HS                39       10) Hagerty HS                 27.50
   11) Oviedo HS                   19       12) Orange City University HS  14

MF-Athletic