FHSAA 4AD3 @ Lake Mary

Licensed to Elite Timing & Event Management - Contractor License
                                                          HY-TEK's Meet Manager
                    FHSAA Class 4A, District 3 - 4/16/2015                     
                              www.elitetiming.net                              
                   Host: West Orange -  Venue: Lake Mary HS                    
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls High Jump Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
Finals
  1 Newton, Chloe             12 Ocoee HS             5-02.00    5-00.00      1.52m  10   
  2 Lino, Lazaria              9 Evans HS             5-00.00    4-08.00      1.42m   8   
  3 Polynice, Gerna           12 Olympia HS           4-08.00    4-08.00      1.42m   6   
  4 Exavier, Maherly          10 Olympia HS           4-08.00    4-06.00      1.37m   5   
  5 Burton, Leah              11 West Orange          5-00.00    4-06.00      1.37m   4   
  6 Sherman, Courtney          9 Evans HS             4-10.00    4-06.00      1.37m   3   
  7 Williams, Miaya            9 Evans HS             4-10.00    4-04.00      1.32m   2   
 -- Hill, Micaiah             10 Ocala Forest         4-06.00       FAIL            
 -- Freeman, Jada             10 West Port HS         5-00.00       FAIL            
 -- Owens, Ariana             10 Evans HS             4-06.00       FAIL            
 -- Berrien, Haleigh          11 West Orange          4-04.00       FAIL            
 
Event 2  Boys High Jump Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Etienne, Ricardo          12 Olympia HS           6-02.00    6-00.00      1.82m  10   
  2 Hancock, Zach             12 West Orange          6-00.00    6-00.00      1.82m   8   
  3 James, Jeff               11 Olympia HS           5-10.00    5-08.00      1.72m   6   
  4 Exavier, Wiscardy         11 Olympia HS           6-00.00    5-06.00      1.67m   5   
  5 Bertuzzi, Steel           10 Ocala Forest         5-06.00    5-04.00      1.62m   3.50
  5 Robinson, Tahreak         12 West Port HS         5-06.00    5-04.00      1.62m   3.50
  7 Robinson, O'Neal          10 West Port HS         5-00.00    5-04.00      1.62m   2   
  8 Bartz, Tommy              11 East Ridge H         5-10.00    5-02.00      1.57m   1   
  9 Johnson, Chris             9 Olympia HS           5-10.00    5-02.00      1.57m 
  9 Swets, David              12 Ocala Forest         5-04.00    5-02.00      1.57m 
 -- Simmonds, Tahj            11 East Ridge H         5-04.00       FAIL            
 -- Rodgers, Lorenzo          12 East Ridge H         6-00.00       FAIL            
 -- Hyppolite, Coniel         10 Evans HS                           FAIL            
 
Event 3  Girls Pole Vault Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Morton, Samantha          12 Ocala Forest        11-00.00   10-00.00      3.04m  10   
  2 Corkern, Kayla            10 Ocala Forest         9-06.00    9-06.00      2.89m   8   
  3 Lopez, Ana                12 West Orange         10-00.00    9-00.00      2.74m   6   
  4 Danley, Morgan            12 Ocala Forest         8-06.00    8-06.00      2.59m   5   
  5 Sacauskas, Shannon         9 Ocala Forest         7-06.00    7-06.00      2.28m   4   
 -- Zehnder, Kayla            11 West Port HS         7-06.00       FAIL            
 -- Schafers, Summer          11 Olympia HS          12-00.00        SCR            
 
Event 4  Boys Pole Vault Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Flament, Thomas           11 Olympia HS          13-00.00   12-06.00      3.81m  10   
  2 Wasiewicz, Joshua         12 Ocala Forest        12-00.00   12-00.00      3.65m   8   
  3 Swets, Matthew            10 Ocala Forest        11-06.00   12-00.00      3.65m   6   
  4 Biro, Jack                11 Olympia HS          12-00.00   11-06.00      3.50m   5   
  5 Maharaj, Krishna          12 Ocala Forest        12-00.00   11-06.00      3.50m   4   
  6 Cartegena, Kalvin         11 Ocala Forest        12-00.00   11-00.00      3.35m   3   
 -- Hancock, Zach             12 West Orange          8-00.00       FAIL            
 
Event 5  Girls Long Jump Varsity
===============================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Williams, Dacia           10 Olympia HS          16-04.75   16-04.00   NWI     4.97m  10    15-09.00
  2 Keen, Brianna              9 East Ridge H        15-03.50   16-04.00   NWI     4.97m   8    15-03.00
  3 Ofakansi, Chi Chi         10 West Orange         15-03.50   16-01.00   NWI     4.90m   6   
  4 Thomas, Monefa            11 Ocoee HS            14-06.50   15-10.00   NWI     4.82m   5   
  5 Hargrove, Janae           11 East Ridge H        15-02.00   15-06.50   NWI     4.73m   4   
  6 Phillips, Aubrey          10 East Ridge H        14-00.00   15-06.00   NWI     4.72m   3   
  7 Sanctos, Marina           10 Olympia HS          14-07.75   15-05.00   NWI     4.69m   2   
  8 Lino, Lazaria              9 Evans HS            12-00.00   15-04.00   NWI     4.67m   1   
  9 Carey, Joshea             11 Olympia HS          14-07.75   14-10.00   NWI     4.52m  14-09.50
 10 Smith, Chanel             12 Evans HS            14-04.50   14-10.00   NWI     4.52m  14-08.00
 11 Pinnock, Vinecia          10 Evans HS            14-05.75   14-09.00   NWI     4.49m 
 12 Stewart, Samantha         12 West Port HS        16-00.00   14-06.00   NWI     4.41m 
 13 Williams, Tyana           12 West Port HS        14-11.00   14-03.00   NWI     4.34m  14-03.00
 14 Obimdike, Mmeso           11 Ocala Forest        13-11.00   14-03.00   NWI     4.34m  14-00.00
 15 Udom, Serena              10 East Ridge H        15-10.00   14-00.50   NWI     4.27m 
 16 Dotson, Taryn              9 West Orange                    14-00.00   NWI     4.26m 
 17 Crayton, Andrea           11 Olympia HS          13-02.00   13-08.00   NWI     4.16m 
 18 Newson, Paris              9 Ocala Forest        14-01.75   13-06.50   NWI     4.12m 
 19 Salmon, Sak-I             10 Ocoee HS                       13-03.50   NWI     4.05m 
 20 Bellamy, RaNya            11 Ocoee HS            12-11.50   12-11.50   NWI     3.94m 
 21 Reese, Ty'Quandra          9 Ocala Forest        14-04.75   12-07.00   NWI     3.83m 
 -- Tarver, Ilishia           11 Evans HS            17-00.50       FOUL                 
 -- Edwards, Maya             12 Ocoee HS            12-03.25        DNS   NWI           
 -- Jones, Jordan             11 West Orange         16-00.00        SCR   NWI           
 
Event 6  Boys Long Jump Varsity
===============================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 James, Jeff               11 Olympia HS          20-10.00   21-00.00   NWI     6.40m  10   
  2 Walker, Dartarius         10 West Port HS        21-02.00   20-11.75   NWI     6.39m   8   
  3 Fontilisse, Lhlerrisson   12 Olympia HS          21-04.50   20-05.00   NWI     6.22m   6    20-04.75
  4 Croaker, Dekari           11 West Orange         21-05.50   20-05.00   NWI     6.22m   5    20-04.50
  5 Colon, Christian          12 West Orange         22-00.00   20-05.00   NWI     6.22m   4    19-01.50
  6 Sherwood, Divelle         12 Olympia HS          20-07.00   20-04.00   NWI     6.19m   3   
  7 Williams, Xavier          12 Ocala Forest        20-05.00   20-03.00   NWI     6.17m   2   
  8 Collins, Kintevous        11 Evans HS            18-09.00   19-08.00   NWI     5.99m   1   
  9 Durham, Rajaieh           12 Olympia HS          18-11.00   19-04.00   NWI     5.89m 
 10 Gay, Darryl               10 Ocoee HS            21-06.75   18-05.50   NWI     5.62m 
 11 Jones, Asante             11 Ocoee HS                       18-03.00   NWI     5.56m 
 12 Smith, James              10 Ocoee HS            19-00.50   18-02.00   NWI     5.53m 
 13 Jones, Kyveon              9 West Orange         19-05.00   18-01.00   NWI     5.51m 
 14 Adams, Aldolphus          11 Evans HS                       18-00.00   NWI     5.48m 
 15 Scott, Mike               12 West Orange         20-05.50   17-10.50   NWI     5.44m 
 16 Swets, Matthew            10 Ocala Forest        19-03.00   17-04.00   NWI     5.28m 
 17 Simmonds, Tahj            11 East Ridge H        18-06.00   17-00.50   NWI     5.19m 
 18 Sinclaire, Jamal           9 Evans HS            16-11.50   16-10.00   NWI     5.13m 
 19 Finnie, Gyron              9 Ocala Forest        16-11.50   16-09.75   NWI     5.12m 
 20 Williams, Jonathan        11 Ocala Forest        16-03.00   16-09.00   NWI     5.10m 
 21 Thomas, Simone            10 East Ridge H        16-05.00   16-01.50   NWI     4.91m 
 22 Morrison, Denzel          11 East Ridge H        14-03.50   15-10.00   NWI     4.82m 
 -- Lopez, Jamal              10 East Ridge H        18-08.75       FOUL                 
 
Event 7  Girls Triple Jump Varsity
===============================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Williams, Tyana           12 West Port HS        34-06.00   34-10.50   NWI    10.62m  10   
  2 Exavier, Maherly          10 Olympia HS          33-07.50   34-04.00   NWI    10.46m   8   
  3 Tarver, Ilishia           11 Evans HS                       33-11.00   NWI    10.33m   6   
  4 Sherman, Courtney          9 Evans HS            34-08.00   33-08.00   NWI    10.26m   5   
  5 Hargrove, Janae           11 East Ridge H        33-01.00   33-05.50   NWI    10.19m   4   
  6 Owens, Ariana             10 Evans HS            32-01.75   33-04.00   NWI    10.16m   3   
  7 Smith, Chanel             12 Evans HS            31-02.00   33-03.50   NWI    10.14m   2   
  8 Keen, Brianna              9 East Ridge H        32-06.50   31-04.00   NWI     9.55m   1   
  9 Polynice, Gerna           12 Olympia HS          30-11.50   31-01.00   NWI     9.47m 
 10 Freeman, Jada             10 West Port HS        30-02.00   30-08.00   NWI     9.34m 
 11 Zehnder, Kayla            11 West Port HS        30-03.50   30-05.50   NWI     9.28m 
 12 Phillips, Aubrey          10 East Ridge H        30-05.50   30-00.00   NWI     9.14m 
 13 Kerr, Senna               12 West Orange         31-08.50   29-09.00   NWI     9.06m 
 14 Sanctos, Marina           10 Olympia HS          31-02.00   29-04.00   NWI     8.94m 
 15 Newson, Paris              9 Ocala Forest        28-08.50   28-05.00   NWI     8.66m  28-02.50
 16 Obimdike, Mmeso           11 Ocala Forest        30-10.75   28-05.00   NWI     8.66m  ND
 -- Smith, Makenna            10 Ocala Forest        25-05.00       FOUL                 
 -- Simoes, Luzia             10 West Orange         29-04.25        DNS   NWI           
 
Event 8  Boys Triple Jump Varsity
===============================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 James, Jeff               11 Olympia HS          42-06.00   43-07.00   NWI    13.28m  10    43-00.00
  2 Sherwood, Divelle         12 Olympia HS          42-04.50   43-07.00   NWI    13.28m   8    41-08.00
  3 Fontilisse, Lhlerrisson   12 Olympia HS          44-07.50   43-06.00   NWI    13.25m   6   
  4 Walker, Dartarius         10 West Port HS        42-05.00   43-03.50   NWI    13.19m   5   
  5 Rodgers, Lorenzo          12 East Ridge H        43-04.00   41-11.00   NWI    12.77m   4   
  6 Jones, Kyveon              9 West Orange         41-04.00   41-07.00   NWI    12.67m   3   
  7 Williams, Xavier          12 Ocala Forest        39-06.50   41-06.50   NWI    12.66m   2   
  8 Robinson, O'Neal          10 West Port HS        37-09.00   39-05.00   NWI    12.01m   1   
  9 Bartz, Tommy              11 East Ridge H        40-02.00   39-03.00   NWI    11.96m 
 10 Adams, Aldolphus          11 Evans HS            38-07.50   38-06.50   NWI    11.74m 
 11 Exaus, Evans              12 Olympia HS                     38-04.00   NWI    11.68m 
 12 Smith, Tyler              10 Ocala Forest        38-05.00   37-00.50   NWI    11.29m 
 13 Williams, Jonathan        11 Ocala Forest        33-06.00   36-02.00   NWI    11.02m 
 14 Swets, David              12 Ocala Forest        37-04.00   35-01.00   NWI    10.69m 
 15 Sinclaire, Jamal           9 Evans HS            37-11.00   34-07.50   NWI    10.55m 
 -- Robinson, Tahreak         12 West Port HS        39-09.50       FOUL                 
 -- Smith, James              10 Ocoee HS                           FOUL                 
 -- Vandenburg, Kelson        12 Evans HS            38-07.75       FOUL                 
 -- Colon, Christian          12 West Orange         44-09.00       FOUL                 
 
Event 9  Girls DiscusThrow Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Taplin, Janae             10 West Orange           111-07     107-08     32.81m  10   
  2 Kiser, Daija              10 West Orange            95-11      96-07     29.43m   8   
  3 Davis, Desire             11 Evans HS              102-02      90-06     27.58m   6   
  4 Colon, Deja               10 West Port HS           84-07      90-00     27.43m   5   
  5 Jones, Amarii             10 Evans HS               93-06      86-05     26.33m   4   
  6 Dewese, Brittany          10 Ocala Forest           88-04      83-01     25.32m   3   
  7 Eugene, Jessica           12 West Orange            74-08      78-04     23.87m   2   
  8 McCallum, Anissa           9 Evans HS               62-03      76-04     23.26m   1   
  9 Udom, Vanessa             11 East Ridge H           77-09      76-03     23.24m 
 10 Salmon, Sak-I             10 Ocoee HS                          74-07     22.73m 
 11 Henry, Natalie            12 Olympia HS             83-01      73-07     22.42m 
 12 Ocon, Savannah            10 West Port HS           77-06      68-09     20.95m 
 13 Holmes, Sierra            11 West Port HS           76-08      64-08     19.71m 
 14 Ankiewiz, Erika           11 Ocala Forest           79-00      59-08     18.18m 
 15 Vertus, Felicia           12 Ocoee HS                          58-08     17.88m 
 16 Rubin, Debra               9 East Ridge H           71-02      56-11     17.34m 
 17 Berrien, Haleigh          11 West Orange            61-02      55-09     16.99m 
 18 Broadway, Rebecca         10 East Ridge H           59-05      53-08     16.35m 
 19 Dixon, Qunisha            12 Olympia HS             49-07      53-06     16.30m 
 20 Pickard, Tempist           9 Olympia HS             53-11      47-07     14.50m 
 21 Bluntson, Lisa             9 Evans HS               43-04      38-08     11.78m 
 
Event 10  Boys DiscusThrow Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Sanchez, Alex             12 Ocala Forest          159-07     141-07     43.15m  10   
  2 Forsythe, Stone           11 West Orange           124-00     125-02     38.15m   8   
  3 Rodier, Macon             11 Olympia HS          26-10.50     120-07     36.75m   6   
  4 Wells, Hunter             10 Ocala Forest          116-01     120-04     36.67m   5   
  5 Tompkins, Ke'Shone        11 West Orange         22-10.50     111-00     33.83m   4   
  6 Perez, Jordan              9 West Orange           124-11     109-00     33.22m   3   
  7 Weiss, Blake               9 Ocala Forest          113-03     107-11     32.89m   2   
  8 Miller, Jarred            11 Ocoee HS               96-09     105-10     32.25m   1   
  9 Fagan, Daquan             11 Olympia HS            110-07      96-02     29.31m 
 10 Gracia, Stanley           12 Olympia HS            106-05      92-01     28.06m 
 11 Commer, Bryce              9 West Orange            92-01      85-11     26.18m 
 12 Howe, Adam                10 Ocala Forest           88-09      85-06     26.06m 
 13 Barron, Devonte           12 Ocoee HS               54-00      70-00     21.33m 
 -- Robb, Albert              11 Ocoee HS                            DNS            
 -- Michel, Victor            10 Ocoee HS                            DNS            
 -- Christian, Taymel         11 Olympia HS            131-00        SCR            
 
Event 11  Girls Shot Put Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Kiser, Daija              10 West Orange         36-02.50   34-11.00     10.64m  10   
  2 Davis, Desire             11 Evans HS            35-07.75   33-10.00     10.31m   8   
  3 Taplin, Janae             10 West Orange         37-02.00   33-08.00     10.26m   6   
  4 Jones, Amarii             10 Evans HS            33-08.00   32-00.50      9.76m   5   
  5 Rubin, Debra               9 East Ridge H        30-11.00   30-05.00      9.27m   4   
  6 Pickard, Tempist           9 Olympia HS          28-06.00   30-02.50      9.20m   3   
  7 Henry, Natalie            12 Olympia HS          31-03.00   29-03.50      8.92m   2   
  8 Williams, Jakia           12 West Orange         30-02.00   29-00.00      8.83m   1   
  9 Colon, Deja               10 West Port HS        29-01.50   27-09.50      8.47m 
 10 Dewese, Brittany          10 Ocala Forest        28-02.25   26-05.00      8.05m  26-07.50
 11 Broadway, Rebecca         10 East Ridge H        28-02.00   26-05.00      8.05m  26-01.00
 12 Vertus, Felicia           12 Ocoee HS            28-08.50   26-00.50      7.93m 
 13 Udom, Vanessa             11 East Ridge H        27-02.50   26-00.00      7.92m  25-07.50
 14 Martin, Jacquelin          9 West Orange         27-02.50   26-00.00      7.92m  24-10.50
 15 Salmon, Sak-I             10 Ocoee HS            25-08.00   25-08.00      7.82m 
 16 Anderson, Kasey            9 West Port HS        27-01.00   24-06.00      7.46m 
 17 Ankiewiz, Erika           11 Ocala Forest        25-03.00   23-08.50      7.22m 
 18 Dixon, Qunisha            12 Olympia HS          23-03.00   21-03.50      6.48m 
 19 McCallum, Anissa           9 Evans HS            24-03.50   21-01.25      6.43m 
 
Event 12  Boys Shot Put Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Rodier, Macon             11 Olympia HS          53-07.25   53-05.50     16.29m  10   
  2 Jest, Davonte             11 Ocala Forest        46-07.50   48-08.00     14.83m   8   
  3 Gracia, Stanley           12 Olympia HS          49-09.00   45-01.00     13.74m   6   
  4 Bradham, Jaquan           11 Ocala Forest        45-01.00   45-00.00     13.71m   5   
  5 Forsythe, Stone           11 West Orange         45-01.00   44-03.50     13.50m   4   
  6 Fagan, Daquan             11 Olympia HS          38-04.00   41-02.50     12.56m   3   
  7 Sanchez, Alex             12 Ocala Forest        43-11.00   39-04.00     11.98m   2    37-11.50
  8 Spillers, Justice          9 Ocala Forest        38-05.00   39-04.00     11.98m   1    36-07.00
  9 Tompkins, Ke'Shone        11 West Orange         41-07.00   39-03.00     11.96m 
 10 Howard, Nick              11 West Orange         36-01.00   37-02.50     11.34m 
 11 Bell, Christopher         11 West Orange         34-04.00   35-01.00     10.69m 
 12 Miller, Jarred            11 Ocoee HS            34-05.00   35-00.00     10.66m 
 13 Barron, Devonte           12 Ocoee HS            32-08.00   32-11.50     10.04m 
 -- Robb, Albert              11 Ocoee HS            26-05.00         DQ             DNS Discus
 -- Michel, Victor            10 Ocoee HS            39-05.00         DQ             DNS Discus
 -- Holston, Zachary          11 Olympia HS          41-03.50        SCR            
 
Event 15  Girls 100 Meter Dash Varsity
=================================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 5 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 McMillion, Nathalya       11 Ocoee HS               12.15      12.26Q  NWI  1 
  2 Tarver, Ilishia           11 Evans HS               12.73      12.92Q  NWI  3 
  3 Carey, Joshea             11 Olympia HS             12.99      12.94Q  NWI  2 
  4 Thomas, Monefa            11 Ocoee HS               13.08      12.83q  NWI  1 
  5 Holley, Makayla           10 Ocoee HS               13.12      12.97q  NWI  2 
  6 Reese, Ty'Quandra          9 Ocala Forest           13.03      12.98q  NWI  1 
  7 Davis, Xyla                9 West Orange            13.41      12.99q  NWI  1 
  8 Owens, Ariana             10 Evans HS               13.19      13.24q  NWI  3  13.231
  9 Williams, Dacia           10 Olympia HS             13.48      13.24   NWI  1  13.235
 10 Sanctos, Marina           10 Olympia HS             13.19      13.29   NWI  3 
 11 Sherman, Courtney          9 Evans HS               13.31      13.30   NWI  2 
 12 Udom, Serena              10 East Ridge H           14.03      13.49   NWI  1 
 13 Pascal, Laetitia          10 Olympia HS             13.62      13.69   NWI  3 
 14 Sweet, Jackia              9 West Port HS           13.50      13.80   NWI  2 
 15 Ferrell, Kirstin          12 Ocoee HS                          13.85   NWI  2 
 16 Link, Alexis              10 West Port HS           13.82      14.03   NWI  2 
 17 Norvilus, Francesca        9 East Ridge H           14.63      14.04   NWI  3 
 18 James, Keywanna           10 Ocala Forest           13.71      14.10   NWI  3 
 19 Kerr, Senna               12 West Orange            12.89      14.51   NWI  3 
 19 Rivera, Elijah            11 East Ridge H           14.60      14.51   NWI  2 
 21 Jones, Selena              9 West Orange            14.67      15.25   NWI  3 
 -- Williams, Teaira           9 Evans HS               12.51        DNF   NWI  2 
 -- McLean, Alyssa            10 East Ridge H           14.23        DNS   NWI  1 
 -- Eugene, Jessica           12 West Orange                         DNS   NWI  1 
 
Event 15  Girls 100 Meter Dash Varsity
=====================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 McMillion, Nathalya       11 Ocoee HS               12.26      12.14   NWI  10   
  2 Tarver, Ilishia           11 Evans HS               12.92      12.68   NWI   8   
  3 Thomas, Monefa            11 Ocoee HS               12.83      12.72   NWI   6   
  4 Carey, Joshea             11 Olympia HS             12.94      12.78   NWI   5   
  5 Holley, Makayla           10 Ocoee HS               12.97      12.84   NWI   4   
  6 Davis, Xyla                9 West Orange            12.99      12.97   NWI   3   
  7 Reese, Ty'Quandra          9 Ocala Forest           12.98      12.98   NWI   2   
  8 Owens, Ariana             10 Evans HS               13.24      13.20   NWI   1   
 
Event 16  Boys 100 Meter Dash Varsity
=================================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 5 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Gay, Darryl               10 Ocoee HS               11.02      10.93Q  NWI  1 
  2 Shaw, Shavaun             10 Ocala Forest           11.17      11.02Q  NWI  3 
  3 Brown, Chris              11 West Orange            11.17      11.15Q  NWI  2 
  4 Williams, Xavier          12 Ocala Forest           11.23      11.03q  NWI  3 
  5 Melson, William           11 East Ridge H           11.43      11.19q  NWI  1 
  6 McDoom, Eddie             11 West Orange            11.53      11.24q  NWI  3 
  7 Nesbeth, Dajour           11 West Orange            11.45      11.31q  NWI  2 
  8 Durham, Rajaieh           12 Olympia HS             11.58      11.43q  NWI  1 
  9 Bass, Jonathan            10 Evans HS               11.35      11.44   NWI  2 
 10 Hyatt, Jamel              11 Ocoee HS               11.60      11.46   NWI  1 
 11 Cadet, Ralph               9 Olympia HS             11.55      11.52   NWI  2 
 12 Thompson, Cameron         10 West Port HS           11.60      11.58   NWI  2 
 13 Jones, Asante             11 Ocoee HS                          11.60   NWI  3 
 14 Jean-Baptiste, Ashleigh   12 Olympia HS             11.84      11.75   NWI  3 
 15 Diaz, Justin              12 East Ridge H           12.20      11.86   NWI  2 
 16 Davis, Zuri                9 West Orange            12.36      11.89   NWI  3 
 17 Sinclaire, Jamal           9 Evans HS               12.11      11.97   NWI  1 
 17 Brown, Christopher         9 East Ridge H           11.95      11.97   NWI  2 
 19 Finnie, Gyron              9 Ocala Forest           12.06      12.13   NWI  1 
 20 Adams, Rick               12 Ocoee HS               11.47      12.36   NWI  3 
 21 Darius, Iverson            9 Olympia HS             11.42      13.32   NWI  1 
 -- Lopez, Jamal              10 East Ridge H           11.64        DNS   NWI  3 
 
Event 16  Boys 100 Meter Dash Varsity
=====================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Gay, Darryl               10 Ocoee HS               10.93      10.81   NWI  10   
  2 Shaw, Shavaun             10 Ocala Forest           11.02      10.95   NWI   8   
  3 McDoom, Eddie             11 West Orange            11.24      10.98   NWI   6   
  4 Williams, Xavier          12 Ocala Forest           11.03      11.07   NWI   5   
  5 Melson, William           11 East Ridge H           11.19      11.11   NWI   4   
  6 Nesbeth, Dajour           11 West Orange            11.31      11.29   NWI   3   
  7 Durham, Rajaieh           12 Olympia HS             11.43      11.38   NWI   2   
 -- Brown, Chris              11 West Orange            11.15        DNF   NWI 
 
Event 17  Girls 200 Meter Dash Varsity
=================================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 5 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 McMillion, Nathalya       11 Ocoee HS               24.89      25.46Q  NWI  1 
  2 Thomas, Monefa            11 Ocoee HS               27.36      26.54Q  NWI  3 
  3 Holley, Makayla           10 Ocoee HS               26.51      26.93Q  NWI  2 
  4 Henderson, Shantelle      12 West Port HS           26.60      26.88q  NWI  1 
  5 Tirone, Anjelie           10 Olympia HS             26.16      26.95q  NWI  3 
  6 Dixon, Georgia             9 West Orange            26.00      26.98q  NWI  3 
  7 Stewart, Samantha         12 West Port HS           26.82      27.53q  NWI  2 
  8 Carey, Joshea             11 Olympia HS             26.73      27.69q  NWI  1 
  9 Davis, Xyla                9 West Orange            28.88      27.83   NWI  3 
 10 Goncalves, Tatiana        10 Olympia HS             28.74      27.99   NWI  1 
 11 Pascal, Laetitia          10 Olympia HS             27.66      28.28   NWI  3 
 12 Sweet, Jackia              9 West Port HS           28.62      28.53   NWI  1 
 13 Ferrell, Kirstin          12 Ocoee HS               28.40      28.58   NWI  2 
 14 James, Keywanna           10 Ocala Forest           29.18      28.70   NWI  1 
 15 Udom, Serena              10 East Ridge H           28.78      28.88   NWI  2 
 16 Norvilus, Francesca        9 East Ridge H           35.17      29.21   NWI  3 
 17 Dawson, Racquel            9 West Orange            30.00      29.30   NWI  1 
 18 Link, Alexis              10 West Port HS           28.81      29.49   NWI  3 
 19 Kerr, Senna               12 West Orange            29.04      29.74   NWI  2 
 20 Rivera, Elijah            11 East Ridge H           31.87      30.48   NWI  2 
 -- Williams, Teaira           9 Evans HS               25.45        DNF   NWI  2 
 
Event 17  Girls 200 Meter Dash Varsity
=====================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 McMillion, Nathalya       11 Ocoee HS               25.46      25.25   NWI  10   
  2 Thomas, Monefa            11 Ocoee HS               26.54      26.64   NWI   8   
  3 Henderson, Shantelle      12 West Port HS           26.88      27.14   NWI   6    27.138
  4 Tirone, Anjelie           10 Olympia HS             26.95      27.14   NWI   5    27.139
  5 Holley, Makayla           10 Ocoee HS               26.93      27.18   NWI   4   
  6 Stewart, Samantha         12 West Port HS           27.53      27.24   NWI   3   
  7 Dixon, Georgia             9 West Orange            26.98      27.84   NWI   2   
  8 Carey, Joshea             11 Olympia HS             27.69      28.10   NWI   1   
 
Event 18  Boys 200 Meter Dash Varsity
=================================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 5 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Gay, Darryl               10 Ocoee HS               22.06      22.15Q  NWI  3 
  2 McDoom, Eddie             11 West Orange            21.84      22.56Q  NWI  2 
  3 Brown, Chris              11 West Orange            21.70      22.65Q  NWI  1 
  4 Shaw, Shavaun             10 Ocala Forest           22.53      22.61q  NWI  3 
  5 Nesbeth, Dajour           11 West Orange            23.28      23.11q  NWI  1 
  6 Brooks, Aundrey           12 Ocoee HS               23.39      23.13q  NWI  2 
  7 Hyatt, Jamel              11 Ocoee HS               23.27      23.16q  NWI  2 
  8 Bass, Jonathan            10 Evans HS               23.40      23.51q  NWI  3 
  9 Cesalien, Olesson         10 Evans HS               22.87      23.58   NWI  1 
 10 Walker, Dartarius         10 West Port HS           23.97      23.61   NWI  2 
 11 Bien Aime, Nyazhian       12 Olympia HS             22.98      23.72   NWI  2 
 11 Shelton, Robby            11 West Port HS           23.29      23.72   NWI  1 
 13 Caldwell, Cj              12 West Port HS           23.26      23.82   NWI  3 
 14 Cadet, Ralph               9 Olympia HS             22.82      23.90   NWI  1 
 15 Thompson, Cameron         10 West Port HS           24.55      24.22   NWI  3 
 16 Diaz, Justin              12 East Ridge H           24.39      24.37   NWI  2 
 17 Riley, Mel                12 Ocoee HS               24.20      24.59   NWI  1 
 18 Davis, Zuri                9 West Orange            24.88      24.75   NWI  2 
 19 Brown, Christopher         9 East Ridge H           24.74      24.77   NWI  3 
 20 Exaus, Evans              12 Olympia HS             23.04      25.03   NWI  3 
 -- Darius, Iverson            9 Olympia HS             22.64        DNF   NWI  2 
 -- Baptisite, Tyree           9 East Ridge H           23.64        DNF   NWI  3 
 -- Lopez, Jamal              10 East Ridge H           24.20         DQ   NWI  1  DNS 100m
 
Event 18  Boys 200 Meter Dash Varsity
=====================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 McDoom, Eddie             11 West Orange            22.56      22.05   NWI  10   
  2 Gay, Darryl               10 Ocoee HS               22.15      22.59   NWI   8   
  3 Brooks, Aundrey           12 Ocoee HS               23.13      23.17   NWI   6   
  4 Shaw, Shavaun             10 Ocala Forest           22.61      23.18   NWI   5   
  5 Nesbeth, Dajour           11 West Orange            23.11      23.33   NWI   4   
  6 Hyatt, Jamel              11 Ocoee HS               23.16      23.45   NWI   3   
  7 Bass, Jonathan            10 Evans HS               23.51      23.72   NWI   2   
 -- Brown, Chris              11 West Orange            22.65        DNS   NWI 
 
Event 19  Girls 400 Meter Dash Varsity
============================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 5 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Ewen, Toniann             10 Evans HS             1:02.50    1:01.43Q  1 
  2 Tirone, Anjelie           10 Olympia HS             59.52    1:01.53Q  2 
  3 Stewart, Samantha         12 West Port HS         1:00.42    1:02.42Q  3 
  4 Sclater, Sabrina          10 Ocoee HS             1:05.14    1:01.70q  1 
  5 Farrior, Teylar           12 West Port HS         1:04.79    1:01.78q  2 
  6 Panchano, Amy              9 Ocoee HS             1:03.77    1:02.87q  2 
  7 Akinwotu, Augusta         11 Olympia HS           1:02.18    1:03.52q  2 
  8 Leath, De'Leah            10 West Orange          1:04.11    1:04.15q  3 
  9 Major, Chennell           10 East Ridge H         1:06.91    1:05.09   3 
 10 Bilbo, Ayana               9 Evans HS             1:06.72    1:05.76   1 
 11 Newton, Chloe             12 Ocoee HS             1:03.42    1:06.21   1 
 12 Dawson, Racquel            9 West Orange          1:09.91    1:06.86   3 
 13 Vasquez, Isabella          9 East Ridge H         1:06.82    1:07.04   3 
 14 Polynice, Gerna           12 Olympia HS           1:06.81    1:08.44   2 
 15 Agyeiwaa-Pias, Tracey     11 East Ridge H         1:06.93    1:09.13   2 
 -- Beckwith, Ukeyvia         10 Olympia HS             59.93        DNF   3 
 -- Williams, Teaira           9 Evans HS               58.64        DNF   1 
 -- Johnson, Alison           11 West Orange          1:04.28        DNF   3 
 -- McLean, Alyssa            10 East Ridge H         1:09.35         DQ   2  DNS 100m
 -- Jones, Selena              9 West Orange          1:08.80        DNS   1 
 -- Edwards, Maya             12 Ocoee HS             1:07.94        DNS   1 
 
Event 19  Girls 400 Meter Dash Varsity
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Tirone, Anjelie           10 Olympia HS           1:01.53      59.76   10   
  2 Sclater, Sabrina          10 Ocoee HS             1:01.70    1:01.79    8   
  3 Ewen, Toniann             10 Evans HS             1:01.43    1:02.40    6   
  4 Panchano, Amy              9 Ocoee HS             1:02.87    1:03.57    5   
  5 Akinwotu, Augusta         11 Olympia HS           1:03.52    1:04.60    4   
  6 Leath, De'Leah            10 West Orange          1:04.15    1:05.99    3   
  7 Stewart, Samantha         12 West Port HS         1:02.42    1:15.16    2   
 -- Farrior, Teylar           12 West Port HS         1:01.78        DNF  
 
Event 20  Boys 400 Meter Dash Varsity
============================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 5 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Exavier, Wiscardy         11 Olympia HS             49.01      51.21Q  2 
  2 Johnson, Cole             11 Olympia HS             50.14      51.43Q  3 
  3 Dacosta Moore, Damani     11 Olympia HS             48.08      51.66Q  1 
  4 Tweedy, Jonathan          11 West Port HS           52.74      51.29q  2 
  5 Vandenburg, Kelson        12 Evans HS               50.51      52.18q  2 
  6 Stacy, Tyrik              12 West Port HS           50.32      52.22q  3 
  7 Shelton, Robby            11 West Port HS           54.34      52.54q  2 
  8 Cadet, Ralph               9 Olympia HS             53.12      52.61q  3 
  9 Cesalien, Olesson         10 Evans HS               51.60      52.94   1 
 10 Cort, Chritain            11 East Ridge H           53.45      52.97   3 
 11 Smith, Tyler              10 Ocala Forest           53.97      53.52   1 
 12 Steele, Kameron           11 Ocoee HS               52.71      53.72   1 
 13 Caldwell, Cj              12 West Port HS           55.52      55.03   3 
 14 Brooks, Aundrey           12 Ocoee HS               53.64      56.45   2 
 15 Calloway, Michael         10 Ocala Forest           53.69      57.75   1 
 16 Riley, Mel                12 Ocoee HS               57.49      58.24   1 
 17 Rager, Zach                9 Ocala Forest           57.00    1:00.61   1 
 18 Davis, Nolan               9 East Ridge H         1:02.34    1:02.49   2 
 19 Adams, Rick               12 Ocoee HS               56.20    1:02.79   2 
 -- Martin-Smith, Darius      11 East Ridge H                        DNS   3 
 -- Maura, William             9 East Ridge H                        DNS   3 
 
Event 20  Boys 400 Meter Dash Varsity
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Dacosta Moore, Damani     11 Olympia HS             51.66      50.37   10   
  2 Exavier, Wiscardy         11 Olympia HS             51.21      50.39    8   
  3 Johnson, Cole             11 Olympia HS             51.43      51.03    6   
  4 Vandenburg, Kelson        12 Evans HS               52.18      51.33    5   
  5 Shelton, Robby            11 West Port HS           52.54      51.79    4   
  6 Tweedy, Jonathan          11 West Port HS           51.29      51.99    3   
  7 Stacy, Tyrik              12 West Port HS           52.22      54.89    2   
  8 Cadet, Ralph               9 Olympia HS             52.61      57.83    1   
 
Event 21  Girls 100 Meter Hurdles Varsity
=================================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 6 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Miller, Ashley            11 East Ridge H           13.38      13.89Q  NWI  1 
  2 Dillon, Kenya             10 Evans HS               14.51      14.57Q  NWI  2 
  3 White, Laniya             10 Ocoee HS               15.75      15.53q  NWI  1 
  4 Ofakansi, Chi Chi         10 West Orange            16.58      15.54q  NWI  1 
  5 Jackson, Jamiah           10 Evans HS               15.74      15.56q  NWI  1 
  6 Dixon, Georgia             9 West Orange            15.80      15.92q  NWI  2 
  7 Dotson, Taryn              9 West Orange            17.46      16.84q  NWI  1 
  8 Sacauskas, Shannon         9 Ocala Forest           18.75      18.54q  NWI  2 
  9 Hill, Micaiah             10 Ocala Forest           19.29      19.36   NWI  2 
 10 Russell, Carly             9 Ocala Forest           21.90      20.03   NWI  1 
 -- Smith, Tiffany            11 West Port HS           16.56        DNF   NWI  2 
 
Event 21  Girls 100 Meter Hurdles Varsity
=====================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Miller, Ashley            11 East Ridge H           13.89      13.66   NWI  10   
  2 Dillon, Kenya             10 Evans HS               14.57      14.21   NWI   8   
  3 Jackson, Jamiah           10 Evans HS               15.56      15.23   NWI   6   
  4 White, Laniya             10 Ocoee HS               15.53      15.31   NWI   5   
  5 Ofakansi, Chi Chi         10 West Orange            15.54      15.38   NWI   4   
  6 Dixon, Georgia             9 West Orange            15.92      15.91   NWI   3   
  7 Dotson, Taryn              9 West Orange            16.84      17.06   NWI   2   
  8 Sacauskas, Shannon         9 Ocala Forest           18.54      17.77   NWI   1   
 
Event 22  Boys 110 Meter Hurdles Varsity
=================================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 6 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Williams, Annile          12 Olympia HS             14.53      14.39Q  NWI  1 
  2 Hancock, Zach             12 West Orange            15.27      15.45Q  NWI  2 
  3 Lewis, Jordan              9 Ocala Forest           15.78      15.61q  NWI  1 
  3 Nduse-Udom, Jason         10 East Ridge H           15.72      15.61q  NWI  2 
  5 Khan, Imtiaz              12 Olympia HS             17.67      16.13q  NWI  2 
  5 Motley, Edward            11 Ocala Forest           16.14      16.13q  NWI  1 
  7 Marcelle, Tyler           11 Olympia HS             17.15      16.31q  NWI  1 
  8 Scott, Jahmeel            10 East Ridge H           16.29      16.33q  NWI  2 
  9 Clarke, Lennox            11 West Port HS           16.86      16.68   NWI  1 
 10 Martin, Devin             10 West Orange            18.70      17.17   NWI  1 
 11 Robinson, O'Neal          10 West Port HS           18.04      19.46   NWI  2 
 12 Valenti, William          11 East Ridge H           18.35      19.51   NWI  1 
 13 Jolicoeur, Andrew         11 Ocoee HS               19.19      20.06   NWI  2 
 -- Robb, Albert              11 Ocoee HS               16.85         DQ   NWI  2  DNS Discus
 
Event 22  Boys 110 Meter Hurdles Varsity
=====================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Williams, Annile          12 Olympia HS             14.39      14.11   NWI  10   
  2 Hancock, Zach             12 West Orange            15.45      15.06   NWI   8   
  3 Khan, Imtiaz              12 Olympia HS             16.13      15.19   NWI   6   
  4 Nduse-Udom, Jason         10 East Ridge H           15.61      15.73   NWI   5   
  5 Marcelle, Tyler           11 Olympia HS             16.31      16.23   NWI   4   
  6 Motley, Edward            11 Ocala Forest           16.13      16.45   NWI   3   
  7 Scott, Jahmeel            10 East Ridge H           16.33      16.75   NWI   2   
  8 Lewis, Jordan              9 Ocala Forest           15.61      24.32   NWI   1   
 
Event 23  Girls 300 Meter Hurdles Varsity
============================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 6 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Miller, Ashley            11 East Ridge H           41.57      46.02Q  1 
  2 Dillon, Kenya             10 Evans HS               46.47      46.13Q  2 
  3 Williams, Jasmine          9 West Orange            45.64      46.95q  2 
  4 Ofakansi, Chi Chi         10 West Orange            48.07      48.06q  2 
  5 Jackson, Jamiah           10 Evans HS               47.23      48.15q  1 
  6 White, Laniya             10 Ocoee HS               47.36      48.84q  2 
  7 Dotson, Taryn              9 West Orange            48.28      50.55q  1 
  8 Smith, Tiffany            11 West Port HS           49.21      51.11q  1 
  9 Sacauskas, Shannon         9 Ocala Forest           54.29      53.29   2 
 10 Hill, Micaiah             10 Ocala Forest         1:03.55      55.82   2 
 
Event 23  Girls 300 Meter Hurdles Varsity
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Miller, Ashley            11 East Ridge H           46.02      44.12   10   
  2 Williams, Jasmine          9 West Orange            46.95      45.51    8   
  3 White, Laniya             10 Ocoee HS               48.84      47.68    6   
  4 Jackson, Jamiah           10 Evans HS               48.15      47.72    5   
  5 Ofakansi, Chi Chi         10 West Orange            48.06      50.99    4   
  6 Smith, Tiffany            11 West Port HS           51.11      53.00    3   
  7 Dillon, Kenya             10 Evans HS               46.13      54.39    2   
  8 Dotson, Taryn              9 West Orange            50.55      56.32    1   
 
Event 24  Boys 300 Meter Hurdles Varsity
============================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 5 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Williams, Annile          12 Olympia HS             39.23      38.97Q  1 
  2 Hancock, Zach             12 West Orange            39.32      41.75Q  2 
  3 Nduse-Udom, Jason         10 East Ridge H           41.67      42.03Q  3 
  4 Chambers, Montray         11 East Ridge H                      40.32q  1 
  5 Khan, Imtiaz              12 Olympia HS             41.87      42.08q  3 
  6 Lewis, Jordan              9 Ocala Forest           42.79      44.17q  2 
  7 Marcelle, Tyler           11 Olympia HS             44.35      44.18q  3 
  8 Martin, Devin             10 West Orange            44.23      44.32q  2 
  9 Scott, Jahmeel            10 East Ridge H           44.25      44.84   3 
 10 Morrison, Denzel          11 East Ridge H           45.07      45.42   2 
 11 Motley, Edward            11 Ocala Forest           43.70      46.34   1 
 12 Clarke, Lennox            11 West Port HS           47.06      46.50   2 
 13 Robinson, O'Neal          10 West Port HS           48.26      47.09   3 
 14 Jolicoeur, Andrew         11 Ocoee HS               46.42      49.34   1 
 15 Ofokansi, Chidubem         9 West Orange            51.22      49.54   2 
 -- Robb, Albert              11 Ocoee HS               42.98         DQ   1  DNS Discus
 -- Daguindeau, Freud         11 Evans HS               49.11        DNS   3 
 
Event 24  Boys 300 Meter Hurdles Varsity
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Williams, Annile          12 Olympia HS             38.97      38.83   10   
  2 Hancock, Zach             12 West Orange            41.75      39.68    8   
  3 Khan, Imtiaz              12 Olympia HS             42.08      40.27    6   
  4 Chambers, Montray         11 East Ridge H           40.32      40.47    5   
  5 Nduse-Udom, Jason         10 East Ridge H           42.03      42.57    4   
  6 Marcelle, Tyler           11 Olympia HS             44.18      43.97    3   
  7 Martin, Devin             10 West Orange            44.32      44.17    2   
  8 Lewis, Jordan              9 Ocala Forest           44.17      49.78    1   
 
Event 25  Girls 4x100 Meter Relay Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Ocoee HS  'A'                                       49.07      48.71   10   
  2 Evans HS  'A'                                       48.25      48.88    8   
  3 West Orange HS  'A'                                 49.96      49.73    6   
  4 Olympia HS  'A'                                     51.05      50.43    5   
  5 West Port HS  'A'                                   50.26      50.55    4   
  6 East Ridge HS  'A'                                  52.59      51.11    3   
 -- Ocala Forest HS  'A'                                53.84        DNF  
 
Event 26  Boys 4x100 Meter Relay Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 East Ridge HS  'A'                                  43.99      42.89   10   
  2 Ocoee HS  'A'                                       43.11      43.12    8   
  3 Ocala Forest HS  'A'                                44.14      43.21    6   
  4 Olympia HS  'A'                                     43.90      43.33    5   
  5 West Orange HS  'A'                                 42.41      43.41    4   
  6 Evans HS  'A'                                       46.33      45.33    3   
 
Event 27  Girls 4x400 Meter Relay Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Olympia HS  'A'                                   4:03.64    4:04.02   10   
  2 Ocoee HS  'A'                                     4:04.08    4:05.09    8   
  3 Evans HS  'A'                                     3:58.89    4:05.75    6   
  4 East Ridge HS  'A'                                4:07.30    4:11.73    5   
  5 West Orange HS  'A'                               4:05.00    4:12.19    4   
  6 West Port HS  'A'                                 4:31.42    4:28.42    3   
  7 Ocala Forest HS  'A'                              4:55.14    4:58.51    2   
 
Event 28  Boys 4x400 Meter Relay Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 East Ridge HS  'A'                                3:26.39    3:27.00   10   
  2 Evans HS  'A'                                     3:30.63    3:28.38    8   
  3 West Orange HS  'A'                               3:24.60    3:30.17    6   
  4 West Port HS  'A'                                 3:33.27    3:30.60    5   
  5 Ocoee HS  'A'                                     3:36.61    3:39.24    4   
  6 Ocala Forest HS  'A'                              3:42.83    3:46.47    3   
 -- Olympia HS  'A'                                   3:17.99         DQ   out of zone
 
Event 29  Girls 4x800 Meter Relay Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Evans HS  'A'                                     9:56.55    9:58.01   10   
  2 East Ridge HS  'A'                               11:01.94   10:54.79    8   
  3 West Port HS  'A'                                10:49.83   10:55.77    6   
  4 West Orange HS  'A'                              10:06.40   10:56.17    5   
  5 Ocoee HS  'A'                                    11:25.34   11:10.65    4   
  6 Ocala Forest HS  'A'                             12:14.79   12:30.12    3   
 
Event 30  Boys 4x800 Meter Relay Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Olympia HS  'A'                                   7:56.37    8:13.85   10   
  2 Evans HS  'A'                                     8:40.40    8:28.95    8   
  3 West Orange HS  'A'                               8:16.72    8:38.46    6   
  4 Ocala Forest HS  'A'                              8:49.44    8:50.92    5   
  5 East Ridge HS  'A'                                8:55.10    8:53.98    4   
  6 Ocoee HS  'A'                                     9:05.24    9:22.55    3   
 
Event 31  Girls 800 Meter Run Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Clark, Sharneicia         10 Olympia HS           2:20.78    2:22.20   2  10   
  2 Hill, Shaquanda           11 Evans HS             2:19.10    2:26.59   2   8   
  3 Beckwith, Ukeyvia         10 Olympia HS           2:20.81    2:27.79   2   6   
  4 Perez, Dianna             10 Olympia HS           2:36.21    2:28.78   2   5   
  5 Dorilas, Gaelle           10 Evans HS             2:31.36    2:30.47   2   4   
  6 Boothe, Precious          11 Evans HS             2:33.26    2:33.63   2   3   
  7 O'Brien, Grayson          11 West Orange          2:33.31    2:39.55   2   2   
  8 Garbarino, Isabelle       10 West Orange          2:41.33    2:40.34   1   1   
  9 Major, Chennell           10 East Ridge H         2:54.22    2:43.92   1 
 10 Wall, Stephanie           11 West Port HS         2:38.51    2:45.26   2 
 11 Yser, Sabrina             11 Ocala Forest         2:36.25    2:46.41   2 
 12 Scott, Vonquesha          11 Ocoee HS             2:36.29    2:52.04   2 
 13 Agyeiwaa-Pias, Tracey     11 East Ridge H         2:44.23    2:56.84   1 
 14 Sclater, Shelly            9 Ocoee HS             2:57.87    2:57.14   1 
 15 Hypolite, Carsyn          10 West Orange          2:51.65    2:57.77   1 
 16 Van Ostran, Kahlei        12 West Port HS         2:46.83    3:02.41   1 
 17 D'Andrea, Courtney        11 West Port HS         2:59.58    3:05.67   1 
 18 Kassim, Samantha           9 East Ridge H         3:06.21    3:11.39   1 
 -- Edwards, Maya             12 Ocoee HS             2:45.16         DQ   1  DNS 400m
 -- Sclater, Sabrina          10 Ocoee HS             2:39.94        DNS   2 
 -- Boeneman, Abby             9 West Orange          2:47.31        DNS   1 
 -- Rivas, Johanna            11 East Ridge H         2:49.85        DNS   1 
 
Event 32  Boys 800 Meter Run Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Hollis, Kyren             12 Olympia HS           1:52.25    1:57.20   2  10   
  2 Goyco, Ishmael            12 Olympia HS           1:57.04    1:58.00   2   8   
  3 Yancey, Cullen            12 West Orange          1:58.18    1:59.60   2   6   
  4 Hyppolite, Coniel         10 Evans HS             2:02.35    2:00.97   2   5   
  5 Whitehead, Charles        12 West Orange          2:09.05    2:05.76   2   4   
  6 Bandarra, Fabio           11 Olympia HS           2:00.63    2:06.67   2   3   
  7 Jacobs, Kiave              9 West Orange          2:09.39    2:08.44   2   2   
  8 Pizarro, Fernando         12 East Ridge H         2:10.80    2:08.75   2   1   
  9 Pena, Raymond                Olympia HS           2:10.00    2:09.84   2 
 10 Isaac, Arsley             11 Evans HS             2:10.89    2:11.51   1 
 11 Pokima, Osaki             11 West Orange          2:15.46    2:12.19   1 
 12 Eliassaint, Kemy          10 Evans HS             2:10.49    2:14.84   2 
 13 DeYoung, Ryan             12 East Ridge H         2:10.02    2:15.64   2 
 14 Taylor, Zachary           10 Ocala Forest         2:15.30    2:17.15   1 
 15 Lopez, Jesus              12 West Port HS         2:20.99    2:19.41   1 
 16 Rivera, Sandro             9 West Port HS         2:26.63    2:20.78   1 
 17 Gilbert, Maurice           9 West Port HS         2:29.07    2:22.85   1 
 18 Stay, Leonard             11 Ocoee HS                        2:24.24   1 
 19 Preising, Daniel          10 East Ridge H         2:29.78    2:59.14   1 
 -- Stacy, Tyrik              12 West Port HS         1:58.71        DNF   2 
 -- Smith, Philip             12 Ocala Forest         2:11.48        DNS   1 
 -- Carerra, Leo               9 East Ridge H                        DNS   1 
 -- Brinker, Jeremy           10 Olympia HS           2:13.01        SCR     
 
Event 33  Girls 1600 Meter Run Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hannah, Megan              9 West Orange          5:16.22    5:27.39   10   
  2 Hill, Shaquanda           11 Evans HS             5:23.41    5:35.51    8   
  3 Benbrahim, Rania          10 West Orange          5:35.44    5:46.39    6   
  4 Yser, Sabrina             11 Ocala Forest         5:40.79    5:52.48    5   
  5 Miller, Alexandra         11 West Orange          5:42.26    6:09.70    4   
  6 Rivas, Johanna            11 East Ridge H         6:07.92    6:22.85    3   
  7 Tharp, Madison            10 West Orange          5:50.30    6:29.10    2   
  8 Gaspar-Herrera, Teresa    10 West Port HS         6:28.98    6:32.73    1   
  9 Arreola, Roxana           12 West Port HS         6:53.30    7:00.20  
 10 Sclater, Shelly            9 Ocoee HS             7:13.45    7:15.24  
 -- Scott, Vonquesha          11 Ocoee HS             7:40.64        DNF  
 -- Trujilo, Gabrielle        10 East Ridge H         7:57.45        SCR  
 
Event 34  Boys 1600 Meter Run Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Kash, Jonathan            11 West Orange          4:30.18    4:30.00   10   
  2 Santiago, Sergio          12 Olympia HS           4:29.29    4:33.40    8   
  3 Occenat, Tyson            11 Olympia HS           4:47.32    4:40.36    6   
  4 Gordon, Isaac             11 Olympia HS           4:45.39    4:41.44    5   
  5 Pruim, Cole               10 Ocoee HS             4:47.94    4:42.37    4   
  6 Goodwin, Blaine           11 West Orange          4:55.82    4:53.24    3   
  7 Brikweg, Andrew            9 West Orange          4:49.99    4:53.36    2   
  8 Ferreira, Desi            12 Olympia HS           4:39.02    4:54.13    1   
  9 Berardi, Nick             11 West Port HS         4:51.57    4:54.19  
 10 Hannah, Billy             11 West Orange          4:49.02    4:59.14  
 11 Cobb, Cristian            12 Ocala Forest         5:05.00    4:59.67  
 12 DeYoung, Ryan             12 East Ridge H         4:51.86    5:01.14  
 13 Filipello, Hunter         10 Ocoee HS             5:02.80    5:08.62  
 14 Belizaire, Isaiah         10 Evans HS             5:22.17    5:11.57  
 15 Eliassaint, Kemy          10 Evans HS             5:03.78    5:14.73  
 16 Miller, Blaze              9 Ocala Forest         5:17.46    5:20.53  
 17 Miller-Ulrich, Jakob      10 East Ridge H         5:06.93    5:20.97  
 18 Popoca, Vicente           10 West Port HS         5:25.63    5:33.93  
 19 Imprevent, Marc            9 Evans HS             6:00.08    5:50.77  
 20 Preising, Daniel          10 East Ridge H                    5:52.04  
 21 Mullen, Sean              10 West Port HS         7:25.96    6:27.96  
 22 Starling, Hughes           9 East Ridge H                    7:17.81  
 
Event 35  Girls 3200 Meter Run Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hannah, Megan              9 West Orange         11:28.90   12:13.02   10   
  2 Miller, Alexandra         11 West Orange         12:28.82   12:52.55    8   
  3 Benbrahim, Rania          10 West Orange         12:23.14   13:12.23    6   
  4 Buck, Alicia              11 East Ridge H        12:52.94   13:16.33    5   
  5 Tharp, Madison            10 West Orange         12:47.96   13:58.22    4   
  6 Ramsey, Paige              9 Ocala Forest        15:00.96   14:27.29    3   
  7 Gaspar-Herrera, Teresa    10 West Port HS        13:57.93   15:25.24    2   
  8 Bucklen, Blair            11 Ocala Forest        15:35.07   15:43.05    1   
  9 Cuales, Reyna              9 Ocala Forest        15:34.86   15:49.30  
 
Event 36  Boys 3200 Meter Run Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Kash, Jonathan            11 West Orange         10:00.69   10:29.04   10   
  2 Ferreira, Desi            12 Olympia HS          10:08.02   10:30.84    8   
  3 Occenat, Tyson            11 Olympia HS          10:18.63   10:33.29    6   
  4 Pruim, Cole               10 Ocoee HS            11:12.22   10:40.39    5   
  5 Brikweg, Andrew            9 West Orange         10:50.47   10:45.64    4   
  6 Velez, Eddie              10 East Ridge H        12:11.19   10:55.98    3   
  7 Gordon, Isaac             11 Olympia HS          10:45.22   10:58.09    2   
  8 Gil, Javier               12 West Orange         10:55.03   10:59.58    1   
  9 Goodwin, Blaine           11 West Orange         11:10.78   11:15.69  
 10 Cobb, Cristian            12 Ocala Forest        10:55.00   11:39.01  
 11 Miller, Blaze              9 Ocala Forest        12:10.00   12:14.77  
 12 Cosme-colon, Matt         12 West Port HS        12:28.47   12:41.56  
 13 Berardi, Nick             11 West Port HS        10:38.98   14:55.10  
 14 Moore, Joshua             12 East Ridge H                   14:55.25  
 -- Moore, Jonathon           12 East Ridge H                        DNF  
 -- Santiago, Sergio          12 Olympia HS          10:03.91        DNF  
 -- Carerra, Leo               9 East Ridge H        12:54.35         DQ   DNS 800m
 -- Mullen, Sean              10 West Port HS        14:29.28        DNS  
 -- Filipello, Hunter         10 Ocoee HS            10:34.24        DNS  
 -- Argueta, Tristan          11 West Port HS        13:45.91        DNS  
 
              Women - Varsity - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) West Orange HS             151        2) Evans HS                  137   
    3) Ocoee HS                   103        4) Olympia HS                 97   
    5) East Ridge HS               68        6) Ocala Forest HS            47   
    7) West Port HS                45                                           
 
                Men - Varsity - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Olympia HS                 242        2) West Orange HS            138   
    3) Ocala Forest HS             98.50     4) East Ridge HS              53   
    5) Ocoee HS                    52        6) West Port HS               33.50
    7) Evans HS                    32

MF-Athletic