#3 Boys 200 Meters Results
Finals
PL |
JD |
Athlete |
Yr. |
Team |
Time |
Pts |
HPL |
1 |
|
Blake, Caleb |
SO |
Timber Creek HS |
22.14 |
10 |
1 (1) |
2 |
|
Desaussure, Saypadia |
JR |
Apopka HS |
22.29 |
8 |
1 (2) |
3 |
|
Soto, Josiah |
JR |
Lake Brantley HS |
22.77 |
6 |
1 (3) |
4 |
|
Banks-Guy, Marcus |
JR |
Apopka HS |
22.86 |
5 |
4 (1) |
5 |
|
May, Travari |
SR |
Apopka HS |
23.44 |
4 |
1 (4) |
6 |
|
Azad, Sabik |
JR |
Hagerty HS |
23.49 |
3 |
2 (1) |
7 |
|
Vazquez, Anthony |
SR |
Lake Howell HS |
23.51 |
2 |
2 (2) |
8 |
|
Thomas, Darrell |
SO |
Flagler Palm Coast HS |
23.69 |
1 |
1 (5) |
9 |
|
Getty, Caleb |
SR |
Hagerty HS |
23.97 |
|
2 (3) |
10 |
|
Capretti, Jael |
FR |
Timber Creek HS |
24.42 |
|
2 (4) |
11 |
|
Jenkins, Wisdom |
SR |
Lake Howell HS |
24.49 |
|
2 (5) |
12 |
|
Savadra, Jayden |
SO |
Timber Creek HS |
24.50 |
|
1 (6) |
13 |
|
Clarke-Rogers, Tousaint |
JR |
Sanford Seminole HS |
24.56 |
|
3 (1) |
14 |
|
Artis, Darren |
JR |
Lyman HS |
25.03 |
|
3 (2) |
15 |
|
Narino-Garcia, Diego |
JR |
Flagler Palm Coast HS |
25.33 |
|
3 (3) |
16 |
|
Johnson, Taquian |
FR |
Sanford Seminole HS |
25.43 |
|
3 (4) |
17 |
|
Basabanda, Diego |
FR |
Colonial HS |
25.99 |
|
3 (5) |
18 |
|
Quiles, Elyjah |
FR |
Colonial HS |
26.07 |
|
3 (6) |
19 |
|
King, Kemarus |
FR |
Lyman HS |
26.75 |
|
3 (7) |
20 |
|
Irizarry, Reneiro |
FR |
Colonial HS |
27.03 |
|
3 (8) |
21 |
|
Boone, Tre'von |
FR |
Sanford Seminole HS |
28.49 |
|
4 (2) |
22 |
|
Palma, Nair |
SR |
Lake Brantley HS |
30.60 |
|
4 (3) |
Finals Section: 1
HPL |
JD |
Athlete |
Yr. |
Team |
Time |
Pts |
1 |
|
Blake, Caleb |
SO |
Timber Creek HS | 22.14 |
10 |
2 |
|
Desaussure, Saypadia |
JR |
Apopka HS | 22.29 |
8 |
3 |
|
Soto, Josiah |
JR |
Lake Brantley HS | 22.77 |
6 |
4 |
|
May, Travari |
SR |
Apopka HS | 23.44 |
4 |
5 |
|
Thomas, Darrell |
SO |
Flagler Palm Coast HS | 23.69 |
1 |
6 |
|
Savadra, Jayden |
SO |
Timber Creek HS | 24.50 |
|
Finals Section: 2
HPL |
JD |
Athlete |
Yr. |
Team |
Time |
Pts |
1 |
|
Azad, Sabik |
JR |
Hagerty HS | 23.49 |
3 |
2 |
|
Vazquez, Anthony |
SR |
Lake Howell HS | 23.51 |
2 |
3 |
|
Getty, Caleb |
SR |
Hagerty HS | 23.97 |
|
4 |
|
Capretti, Jael |
FR |
Timber Creek HS | 24.42 |
|
5 |
|
Jenkins, Wisdom |
SR |
Lake Howell HS | 24.49 |
|
Finals Section: 3
HPL |
JD |
Athlete |
Yr. |
Team |
Time |
Pts |
1 |
|
Clarke-Rogers, Tousaint |
JR |
Sanford Seminole HS | 24.56 |
|
2 |
|
Artis, Darren |
JR |
Lyman HS | 25.03 |
|
3 |
|
Narino-Garcia, Diego |
JR |
Flagler Palm Coast HS | 25.33 |
|
4 |
|
Johnson, Taquian |
FR |
Sanford Seminole HS | 25.43 |
|
5 |
|
Basabanda, Diego |
FR |
Colonial HS | 25.99 |
|
6 |
|
Quiles, Elyjah |
FR |
Colonial HS | 26.07 |
|
7 |
|
King, Kemarus |
FR |
Lyman HS | 26.75 |
|
8 |
|
Irizarry, Reneiro |
FR |
Colonial HS | 27.03 |
|
Finals Section: 4
HPL |
JD |
Athlete |
Yr. |
Team |
Time |
Pts |
1 |
|
Banks-Guy, Marcus |
JR |
Apopka HS | 22.86 |
5 |
2 |
|
Boone, Tre'von |
FR |
Sanford Seminole HS | 28.49 |
|
3 |
|
Palma, Nair |
SR |
Lake Brantley HS | 30.60 |
|