Lane | Athlete | Team | Seed |
---|---|---|---|
1 | SNOWDEN, Davon | Wildwood MS/HS | 11.99 |
2 | CLARK, Shurod | Azalea Middle School | 11.97 |
3 | BURCHETT, Roy | Unattached | 11.93 |
4 | GRIMSLEY, Jameer | My Brother's Keeper | 11.92 |
5 | COLEMAN, Gabriel | Bulldog Track Club | 11.92 |
6 | CARTER, William | Empire Athletics | 11.95 |
7 | ORR, Harrison | Destin Middle School at Regatta | 11.98 |
8 | HARRIS, Jaden | William Dandy Middle School | 12.00 |
Lane | Athlete | Team | Seed |
---|---|---|---|
1 | TORRENCE, Miller | Plantation Seminole Middle Schoo | 11.90 |
2 | TERRY, Donovan | My Brother's Keeper | 11.90 |
3 | WALKER, Caleb | Phase 1 track club | 11.86 |
4 | WILLIAMS, Jace | FSG Athletics | 11.82 |
5 | SKIPPER, Jayden | Unattached | 11.83 |
6 | HIESTAND, Edward | Unattached | 11.88 |
7 | WATTS, Trevontay | Lexington Middle School | 11.90 |
8 | BRYANT, Maurice | Booker Middle School | 11.90 |
Lane | Athlete | Team | Seed |
---|---|---|---|
1 | SMITH, Kwame | West Pembroke Pines Optimist Tra | 11.81 |
2 | JOAQUINA, Smith | Lauderdale Lakes Middle School | 11.80 |
3 | MCCLENDON-WARE, Camren | Warehouse Track Club | 11.77 |
4 | WILLIAMS, Keylijah | Gulf Coast Runners Youth Team | 11.76 |
5 | WALTMAN, Miche | Ruckel Middle School | 11.76 |
6 | VICKERS, Makari | Crossroad Academy Charter School | 11.79 |
7 | MILLS, Zhantavious | Elizabeth Cobb Middle School | 11.80 |
8 | SOREY, Daquayvious | Graceville HS | 11.82 |
Lane | Athlete | Team | Seed |
---|---|---|---|
1 | WASHINGTON, Jaquavious | Woodland Middle School | 11.69 |
2 | RICHARDSON, Sheldon | Nims Middle School | 11.65 |
3 | EDWARDS, Avian | Power House Athletics | 11.60 |
4 | FRESAIN, Frezler | Hollywood Christian School | 11.54 |
5 | BROWN, Jayvant | University School of NSU | 11.60 |
6 | PETTIGREW, Shomari | Unattached | 11.62 |
7 | HENDERSON, Kelton | Challenger Middle School | 11.66 |
8 | GIBSON, Brandon | Power House Athletics | 11.70 |
Lane | Athlete | Team | Seed |
---|---|---|---|
1 | DOAN, Joshua | My Brother's Keeper | 11.50 |
2 | JOYNER, Jermaine | PPG (Peak Performance Gainesvill | 11.45 |
3 | ROBERTS, Nathan | Ivy Hawn Charter School of the A | 11.42 |
4 | HOWARD, Jaekwon | My Brother's Keeper | 11.40 |
5 | BROWN, Evan | Oakleaf Junior High School | 11.42 |
6 | MOSS, Durian | DOWN SOUTH EXTREME | 11.43 |
7 | WARE, Romelo | Warehouse Track Club | 11.48 |
8 | BALDIE, Peter | Miami Gardens Xpress Track Club | 11.51 |
Lane | Athlete | Team | Seed |
---|---|---|---|
1 | SINGELTON, Lavaris | Olympia Track Club | 11.39 |
2 | SAINT-FLINA, Javon | Power House Athletics | 11.36 |
3 | TURNER, Amari | Speed Academy | 11.29 |
4 | BROWN, Jalen | South Miami PAL | 11.24 |
5 | HAMILTON, Jaren | PPG (Peak Performance Gainesvill | 11.25 |
6 | MORGAN, Shamar | Miami Gardens Xpress Track Club | 11.33 |
7 | YOUNG, Richard | Lehigh Acres Middle School | 11.37 |
8 | JACKSON, Devon | North Florida Christian | 11.39 |