Lane | Athlete | Team | Seed |
---|---|---|---|
3 | COOK, Gavin | Bradford Middle School | 17.00 |
4 | HOGAN, David | Wolf Pack Track Club | 16.91 |
5 | PIERRE, Allen | Unattached | 16.95 |
Lane | Athlete | Team | Seed |
---|---|---|---|
1 | COMMINGS, Dwayne | Lauderdale Lakes Middle School | 16.87 |
2 | HIBBERT, Elijah | South Florida HEAT | 16.76 |
3 | LITTLE, James | Olympia Track Club | 16.61 |
4 | CARTER, William | Empire Athletics | 16.57 |
5 | FOSTER, Donovan | Inverness Middle School | 16.57 |
6 | SANDERS, Chayten | Bradford Middle School | 16.65 |
7 | GIBSON, Brantley | Fairview Middle School | 16.85 |
Lane | Athlete | Team | Seed |
---|---|---|---|
1 | WILSON, Antoneo | PPG (Peak Performance Gainesvill | 16.41 |
2 | GRACE, Ranceeson | Fairview Middle School | 16.36 |
3 | CARTER, Shaddai | South Dade Express Track Club | 16.12 |
4 | CARTER, Jonathan | West Pembroke Pines Optimist Tra | 15.95 |
5 | COLEMAN, Decordrick | Suwannee Middle School | 16.01 |
6 | FEASTER, Daijoel | Nims Middle School | 16.24 |
7 | TRAVIS, Zanario | Nims Middle School | 16.40 |
8 | MCNEILL, Elijah | Lecanto Middle School | 16.51 |
Lane | Athlete | Team | Seed |
---|---|---|---|
1 | HARDING, Ricky | Unattached | 15.63 |
2 | SWART, Cade | Unattached | 15.49 |
3 | DERICO, Taydren | Suwannee Middle School | 15.42 |
4 | COOK, Brenden | Oakleaf Junior High School | 15.33 |
5 | PRINCE, Bryan | Lake Asbury Junior High | 15.35 |
6 | MOULTON, Kamari | FAU Henderson School | 15.49 |
7 | HARDING, Ricky | Wildwood MS/HS | 15.59 |
8 | GRANT, Kimani | Bayonet Point Middle School | 15.94 |
Lane | Athlete | Team | Seed |
---|---|---|---|
1 | BARTON, Jeremy | Shorecrest Prep | 15.22 |
2 | JOAQUINA, Smith | Lauderdale Lakes Middle School | 15.20 |
3 | MANNA, Le'kel | Nims Middle School | 15.08 |
4 | PETTWAY, Juvon | Wolf Pack Track Club | 15.02 |
5 | DIEUJUSTE, Ritch | FAU Henderson School | 15.07 |
6 | MITCHELL, Michael | Oakleaf Junior High School | 15.09 |
7 | PRESENDOR, Josiah | William Dandy Middle School | 15.21 |
8 | SINCLAIR-BERGIN, Jailen | University School of NSU | 15.31 |
Lane | Athlete | Team | Seed |
---|---|---|---|
1 | LOPEZ, Alejandro | Belen Jesuit Preparatory School | 14.96 |
2 | CURTIS, Greg | PPG (Peak Performance Gainesvill | 14.77 |
3 | BROWN, Jabari | Olympia Track Club | 14.66 |
4 | LENNAMON, Quinn | Challenger K-8 School | 13.56 |
5 | BUDHAM, Kahneil | Miami Gardens Xpress Track Club | 14.48 |
6 | SMITH, Tevaunt | Azalea Middle School | 14.71 |
7 | ASHBY, Jeff | Bulldog Track Club | 14.82 |
8 | WATERS, Tyson | West Pembroke Pines Optimist Tra | 15.02 |