1 |
DENTON, Anderson |
SR |
Lake Wales |
4:24.08 |
FHSAA 2A District 9 |
2 |
WEILER, Thomas |
SR |
South Fork |
4:26.41 |
FHSAA 3A District 14 |
3 |
CLOUD, Zach |
SR |
St. Cloud |
4:26.50 |
FHSAA 4A Region 2 and FHSAA 3A Region 2 |
4 |
TELLIS, Ladarius |
JR |
Lake Wales |
4:33.21 |
4:33.21 Bolles Bulldog Classic |
5 |
TOPPI, Michael |
SO |
Viera |
4:36.00 |
|
6 |
MORALES, Landon |
SO |
Lake Wales |
4:36.47 |
Polk County Championship 2019 |
7 |
BERRIZ, Adam |
JR |
Dr. Phillips |
4:36.47 |
Test Demo Meet |
8 |
HERNANDEZ, John-Anthony |
SR |
St. Cloud |
4:37.09 |
FHSAA 4A Region 2 and FHSAA 3A Region 2 |
9 |
CHEATHAM, Kai |
SR |
Cocoa Beach |
4:38.49 |
4:38.49 Astronaut developmental meet #2 |
10 |
BONELL, Caleb |
JR |
Cocoa Beach |
4:40.00 |
|
11 |
BARRON, Pierce |
SR |
Timber Creek |
4:40.51 |
4:40.51 Highlander Classic 2019 |
12 |
NABERHAUS, Robbie |
JR |
Viera |
4:42.66 |
Merritt Island Track and Field Invitational |
13 |
CASTRO, Adolfo |
SR |
Tohopekaliga (Kissimmeee) |
4:43.18 |
4:43.18 Charger Invitational |
14 |
GORMAN, Joshua |
JR |
South Fork |
4:44.47 |
FHSAA 3A District 14 |
15 |
GRAHAM, Harrison |
JR |
IMG Academy |
4:45.00 |
|
16 |
BURGOS, Izaiah |
SR |
Timber Creek |
4:47.64 |
4:47.64 Highlander Classic 2019 |
17 |
PIOTROWSKI, Cole |
JR |
IMG Academy |
4:48.00 |
|
18 |
SICO, Aiden |
SO |
Timber Creek |
4:49.91 |
|
19 |
LOPEZ, Ashton |
SO |
Ridge Community |
4:50.00 |
|
20 |
RANEY, Cameron |
FR |
Viera |
4:50.00 |
|
21 |
LIS, Henson |
FR |
Dr. Phillips |
4:50.02 |
|
22 |
ROMER, Stephen |
JR |
Harmony |
4:51.59 |
4:51.59 Orange Belt Conference Championships |
23 |
BARRAGAN, Eduardo |
SO |
South Fork |
4:52.45 |
FHSAA 3A District 14 |
24 |
FREDERIC, Maxwell |
SR |
New Dimensions |
4:53.50 |
Winter Haven Invitational |
25 |
LATIMER, Kobe |
SR |
IMG Academy |
4:55.00 |
|
26 |
STROMBERG, Kyle |
SR |
Seminole (Sanford) |
4:56.69 |
FHSAA 4A District 2 |
27 |
WOOD, Nolan |
FR |
Winter Park |
4:58.88 |
Bob Mosher Wildcat Open 2020 |
28 |
BERGSTROM, Hunter |
SR |
Melbourne |
4:59.01 |
MIHS Developmental Meet |
29 |
YI, Conner |
SO |
Harmony |
5:01.62 |
St. Cloud Developmental Meet |
30 |
ORTIZ, Ricardo |
JR |
Tohopekaliga (Kissimmeee) |
5:02.01 |
Tohopekaliga Developmental Meet |
31 |
JEAN, Joel |
FR |
Harmony |
5:02.07 |
St. Cloud Developmental Meet |
32 |
CUDDY, Aidan |
JR |
St. Cloud |
5:02.75 |
St. Cloud Tuesday Night Madness |
33 |
MENDOZA, Jose |
SR |
Winter Park |
5:08.98 |
|
34 |
HARRIS, Mario |
SR |
Osceola (Kissimmee) |
5:09.16 |
5:09.16 Tohopekaliga Tigers Invitational |
35 |
PORTILLO, Erick |
SR |
Cypress Creek |
5:09.91 |
St. Cloud Developmental Meet |
36 |
SANGMEISTER, Jack |
JR |
Lake Nona |
5:09.94 |
Metro East Championship 2019 |
37 |
FLETCHER, Owen |
SR |
Lake Nona |
5:10.10 |
FHSAA 4A District 4 |
38 |
CAMACHO, Johan |
FR |
Tohopekaliga (Kissimmeee) |
5:13.54 |
Tohopekaliga Developmental Meet |
39 |
NUNN, Caleb |
SO |
Lake Nona |
5:13.72 |
Bob Mosher Wildcat Open 2020 |
40 |
GE, Darwin |
SR |
Melbourne |
5:15.00 |
|
41 |
RUIZ-FELIZ, Armando |
JR |
New Dimensions |
5:20.44 |
FHSAA 1A District 10 |
42 |
HALLEMEIER, Griffin |
SO |
Winter Park |
5:22.47 |
|
43 |
CARO, Antonio |
FR |
Liberty |
5:23.79 |
Seminole Invitational at the NTC 2020 |
44 |
MANZELLA, Daniel |
|
Dr. Phillips |
5:25.02 |
2020 Flagler Pinnacle Pre-Season Classic |
45 |
ROJAS, Eduardo |
SO |
Colonial |
5:27.21 |
Bob Mosher Wildcat Open 2020 |
46 |
BROWN, Elijah |
SO |
Bartow |
5:27.71 |
Winter Haven Invitational |
47 |
BAILEY, Tai |
FR |
Seminole (Sanford) |
5:30.00 |
|
48 |
TORRES MERCADO, Yadriel |
FR |
Cypress Creek |
5:31.30 |
Seminole Invitational at the NTC 2020 |
49 |
SALDARRIAGA, Luis |
SR |
Colonial |
5:32.39 |
5:32.39 Charlie Harris Relays 2019 |
50 |
KELLY, Aidan |
FR |
Cocoa Beach |
5:32.97 |
MIHS Developmental Meet |
51 |
MCCLURE, Aaron |
JR |
Colonial |
5:34.26 |
Brian Jaeger Elite Classic 2019 |
52 |
FELICIANO, Alejandro |
FR |
Kathleen |
5:35.31 |
George Jenkins Invitational Track Meet 2020 |
53 |
VIERA, Carlos |
JR |
Kathleen |
5:39.70 |
FHSAA 3A District 8 and 4A District 5 |
54 |
CRUZ, Xavier |
FR |
Ridge Community |
5:50.00 |
|
55 |
HEISE, Ethan |
SO |
Melbourne |
5:51.75 |
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2019 |
56 |
GONZALEZ, Anthony |
FR |
Osceola (Kissimmee) |
5:54.35 |
St. Cloud Developmental Meet |
57 |
DAVIS, Travis |
SO |
Space Coast |
5:58.60 |
5:58.60 Charger Invitational |
58 |
MARTINEZ, Hector |
SR |
Osceola (Kissimmee) |
5:59.86 |
St. Cloud Developmental Meet |
59 |
MEDINA PENA, Gadiel |
JR |
Ridge Community |
6:00.00 |
|
60 |
CASEY, Efa |
FR |
East River |
6:01.88 |
Merritt Island Track and Field Invitational |
61 |
FREGOSO, Jonathan |
SO |
Kathleen |
6:05.50 |
George Jenkins Invitational Track Meet 2020 |
62 |
HANLIN , Michael |
FR |
East River |
6:19.34 |
Merritt Island Track and Field Invitational |
63 |
EUGENE, Calvin |
FR |
Liberty |
7:13.75 |
Seminole Invitational at the NTC 2020 |
64 |
APONTE BAS, Jose |
FR |
New Dimensions |
8:27.68 |
Tohopekaliga Developmental Meet |
65 |
RAYMOND, Jerry |
FR |
Liberty |
NT |
|
66 |
COWAN, Russell |
FR |
Space Coast |
NT |
|
67 |
WHITAKER, Cade |
SR |
Rockledge |
NT |
|
68 |
SHI, Steve |
JR |
Rockledge |
NT |
|
69 |
CHARLES, Jordan |
FR |
Bartow |
NT |
|
70 |
HUDSON, Isaiah |
FR |
Bartow |
NT |
|
71 |
GARCES, Glord Kyle |
FR |
East River |
NT |
|