1 |
VENTO, Javier |
JR |
Belen Jesuit Prep |
9:17.56 |
Ransom Everglades HS Meet |
2 |
OBRIEN, Gavin |
SR |
Astronaut |
9:31.42 |
2019 FHSAA State Track & Field Championships |
3 |
GOMEZ, Diego |
JR |
Belen Jesuit Prep |
9:35.80 |
Ransom Everglades HS Meet |
4 |
NUNES, Gabriel |
SR |
Belen Jesuit Prep |
9:42.49 |
Bulldog Preseason Classic |
5 |
FERNANDEZ, Christian |
JR |
Belen Jesuit Prep |
9:45.07 |
Bulldog Preseason Classic |
6 |
DEVOSS, Simon |
JR |
Astronaut |
9:49.97 |
Florida Relays |
7 |
CHEEK, Brayden |
JR |
West Shore |
9:50.62 |
Merritt Island Track and Field Invitational |
8 |
STEGER, Colby |
SR |
Satellite |
9:52.93 |
Merritt Island Track and Field Invitational |
9 |
KWON, Alec |
SR |
Spanish River |
9:56.96 |
2019 FHSAA State Track & Field Championships |
10 |
SPLEHA, Justin |
SO |
Spanish River |
9:58.08 |
Saint Andrew's HS Preseason Invitational |
11 |
MASON, Aidan |
SO |
Satellite |
10:08.14 |
Merritt Island Track and Field Invitational |
12 |
LAW, Dayton |
SO |
Satellite |
10:09.65 |
Merritt Island Track and Field Invitational |
13 |
DICKINSON, Luke |
SR |
Satellite |
10:13.75 |
10:13.75 Astronaut developmental meet #2 |
14 |
KRANTZ, Jack |
JR |
Boone |
10:14.94 |
FHSAA 4A District 4 |
15 |
ROMER, Stephen |
JR |
Harmony |
10:18.85 |
FHSAA 4A Region 2 and FHSAA 3A Region 2 |
16 |
HELZERMAN, Dillon |
JR |
Vero Beach |
10:19.62 |
Royal Palm Beach Invitational |
17 |
CHAPMAN, Logan |
FR |
Space Coast |
10:25.80 |
St. Cloud Invitational 2020 |
18 |
KRYC, Daniel |
SO |
Astronaut |
10:26.93 |
Astronaut Developmental Meet #1 |
19 |
CUMMINS, Walker |
SR |
Satellite |
10:30.00 |
|
20 |
DEICHMAN, Shai |
SO |
Spanish River |
10:33.39 |
Park Vista Mini Meet 2 |
21 |
GLYNN, Dylan |
FR |
Satellite |
10:40.00 |
|
22 |
JEAN, Joel |
FR |
Harmony |
10:41.81 |
St. Cloud Invitational 2020 |
23 |
CRAWFORD, Brandon |
JR |
Heritage |
10:44.69 |
10:44.69 Cape Coast Conference Championship |
24 |
INOCENCIO, Andrew |
SR |
Rockledge |
10:45.00 |
|
25 |
VAN BUSKIRK, Tyler |
JR |
Spanish River |
10:48.95 |
Park Vista Mini Meet 2 |
26 |
REINECKE, Daniel |
SO |
Heritage |
10:49.84 |
Merritt Island Track and Field Invitational |
27 |
CALDERON, Cristian |
FR |
Rockledge |
10:50.00 |
|
28 |
BONELL, Caleb |
JR |
Cocoa Beach |
10:52.65 |
FHSAA Class 2A-District 13 |
29 |
JONES, Malachi |
SR |
Titusville |
11:00.00 |
|
30 |
LUTCHANSKY, Noah |
FR |
Satellite |
11:00.00 |
|
31 |
LANTZY, Ethan |
JR |
Jupiter |
11:06.59 |
Palm Beach Gardens Invitaional |
32 |
DAY, Seth |
JR |
Heritage |
11:07.62 |
Merritt Island Track and Field Invitational |
33 |
CROMER, Kai |
JR |
Vero Beach |
11:15.00 |
|
34 |
WAGGONER, Carson |
FR |
Satellite |
11:15.00 |
|
35 |
WEISNER, Burke |
FR |
Satellite |
11:20.00 |
|
36 |
HILL, Andrew |
JR |
Rockledge |
11:28.00 |
|
37 |
DIMBERG, Max |
SR |
Melbourne |
11:30.00 |
|
38 |
PRICE , Josiah |
FR |
Rockledge |
11:30.00 |
|
39 |
WORTHINGTON, Tyler |
JR |
Titusville |
11:33.02 |
Merritt Island Track and Field Invitational |
40 |
GARCES, Glord Kyle |
FR |
East River |
11:39.28 |
Merritt Island Track and Field Invitational |
41 |
CROSS, Tanner |
FR |
Vero Beach |
11:40.00 |
|
42 |
TIBBETS, Tommy |
|
Cocoa Beach |
11:46.76 |
MIHS Developmental Meet |
43 |
GENNA , Nolen |
SO |
Heritage |
11:53.95 |
Merritt Island Track and Field Invitational |
44 |
BOSSENBERRY, Gabe |
SO |
Satellite |
11:57.92 |
Melbourne Central Catholic Invitational |
45 |
HEISE, Ethan |
SO |
Melbourne |
12:10.00 |
|
46 |
WHITE, Kameron |
FR |
Merritt Island |
12:15.00 |
|
47 |
BAILEY, Jackson |
SO |
Astronaut |
12:15.00 |
|
48 |
DAHL, Sean |
FR |
Merritt Island |
12:30.00 |
|
49 |
GUNDERSON, Zack |
7 |
Holy Trinity |
12:35.70 |
3rd Annual Windermere Meet of Champions Classic |
50 |
GURNEY, Max |
SO |
Merritt Island |
12:40.00 |
|
51 |
KELLY, Aidan |
FR |
Cocoa Beach |
12:45.72 |
MIHS Developmental Meet |
52 |
RIDEOUT, Cameron |
SR |
East River |
13:02.03 |
St. Cloud Invitational 2020 |
53 |
ISOM, Jameson |
JR |
West Shore |
13:43.59 |
Merritt Island Track and Field Invitational |
54 |
DAVIS, Travis |
SO |
Space Coast |
13:44.38 |
FHSAA 2A District 13 |
55 |
TURKNETT, Malachi |
JR |
Melbourne |
NT |
|
56 |
GE, Darwin |
SR |
Melbourne |
NT |
|
57 |
JONES VI, Johnnie |
FR |
Cocoa Beach |
NT |
|
58 |
KARL, Coby |
SR |
Viera |
NT |
|
59 |
KARL, Coby |
SR |
Viera |
NT |
|
60 |
MARTINEZ, Rafael |
SO |
Vero Beach |
NT |
|
61 |
RUTH, Aidan |
FR |
Satellite |
NT |
|
62 |
CASEY, Efa |
FR |
East River |
NT |
|
63 |
SMITH, Andrew |
JR |
Harmony |
NT |
|