FHSAA 2AD11 Booker HS 2014

Licensed to Elite Timing & Event Management - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 4/10/2014 10:39 PM
                    FHSAA Class 2A, District 11 - 4/10/2014                    
                                   Lakewood                                    
                                   4/10/2014                                   
                                    Results                                    

Event 1  Girls High Jump Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
Finals
  1 Faulk, Antoinette         10 Hardee HS            4-10.00    4-10.00      1.47m  10   
  2 Hobbs, D'Asia              9 Lakewood HS          4-10.00    4-08.00      1.42m   8   
  3 Johnson, Kyra             10 Gibbs HS             4-10.00    4-08.00      1.42m   6   
  4 Allen, Sierre             10 Gibbs HS             3-02.00    4-02.00      1.27m   5   
  5 Fowler, Preshae           10 Gibbs HS             3-00.00    4-02.00      1.27m   4   
  6 Dees, Shelby              10 Hardee HS            3-10.00    3-10.00      1.16m   3   
  7 Jackson, Darilynn          8 Gibbs HS             3-00.00    3-04.00      1.01m   2   
 -- Foster, Tierra            11 Lakewood HS          4-02.00         NH            

Event 2  Boys High Jump Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Lawrence, Brent           12 Gibbs HS             6-00.00    5-10.00      1.77m   9   
  1 Caldwell, Deion           12 Gibbs HS             6-00.00    5-10.00      1.77m   9   
  3 Greer, Devante            11 Hardee HS            5-10.00    5-06.00      1.67m   6   
  4 Watson, Dorian             9 Gibbs HS             5-06.00    5-04.00      1.62m   5   
  5 Brown, Parker             11 DeSoto Count         5-04.00    5-02.00      1.57m   4   
  6 Persha, Deron             10 Lakewood HS          5-10.00    5-02.00      1.57m   3   
  7 Watson, Darquez           12 Lakewood HS          5-06.00    5-02.00      1.57m   2   
  8 Johnson, Austin            9 Dunedin HS           5-08.00    5-02.00      1.57m   1   
  9 Smith, Dustin              9 Hardee HS            5-03.00    5-00.00      1.52m 
 -- Ellison, Jocqui           12 Lakewood HS          5-06.00         NH            
 -- Mitchell, O'Shario        12 Lakewood HS          5-00.00         NH            

Event 3  Girls Pole Vault Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Welsh, Olivia             10 Dunedin HS          11-01.00    9-00.00      2.74m  10   
  2 Dones', Melissa           11 Lakewood HS          9-00.00    9-00.00      2.74m   8   
  3 Huerta, Crystal           12 Hardee HS            7-00.00    6-06.00      1.98m   6   
  4 Zamora, Madeleine         11 Hardee HS            6-06.00    6-06.00      1.98m   5   
  5 Miramontes, Brenda        10 Hardee HS            6-00.00    6-00.00      1.82m   4   
  6 Galvez, Ana               12 Hardee HS            5-06.00    5-06.00      1.67m   3   

Event 4  Boys Pole Vault Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Ramirez, Adam             11 Hardee HS           11-00.00   11-00.00      3.35m  10   
  2 Borjas, Kevin             12 Hardee HS           11-06.00   11-00.00      3.35m   8   
  3 Rodriguez, Leonel         11 Hardee HS           11-06.00   10-00.00      3.04m   6   
  4 Salazar, Marco             9 Hardee HS            7-00.00    7-06.00      2.28m   5   
  5 Gentry, Eli               12 Lakewood HS          7-00.00    6-06.00      1.98m   4   
 -- Shafer, Andy              10 Lakewood HS          8-00.00         NH            
 -- Fanning, Bradley          12 Lakewood HS          7-00.00        DNS            

Event 5  Girls Long Jump Varsity
===============================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Fletcher, Jerosan         12 Gibbs HS            17-03.50   17-04.00   NWI     5.28m  10   
  2 Spells, Vanity            12 Gibbs HS            15-02.00   15-10.50   NWI     4.83m   8   
  3 Valcin, Mirline           11 Southeast HS        16-01.00   15-07.00   NWI     4.74m   6   
  4 Williams, Jasmine         11 Southeast HS        14-08.00   15-00.00   NWI     4.57m   5   
  5 Faulk, Antoinette         10 Hardee HS           14-00.00   14-11.00   NWI     4.54m   4   
  6 Foster, Cellexia           9 Booker HS           16-00.75   14-04.00   NWI     4.36m   3   
  7 Nicklow, Shakeirra         9 DeSoto Count        13-06.00   14-03.00   NWI     4.34m   2   
  8 Clayton, Ke'Ara           11 Lakewood HS         14-03.00   13-10.00   NWI     4.21m   1   
  9 Valcin, Marline            9 Southeast HS        14-06.00   13-00.50   NWI     3.97m 
 10 Pugh, Dennisia            11 Lakewood HS         14-02.00   13-00.00   NWI     3.96m 
 11 Lee, Maria                10 Dunedin HS          11-11.00   12-08.50   NWI     3.87m 
 12 Lorraine, Jeanine          9 DeSoto Count        11-10.25   12-04.50   NWI     3.77m 
 12 Delhomme, Annetude         9 Hardee HS           13-00.00   12-04.50   NWI     3.77m 
 -- Randall, Ssenc            11 Booker HS           11-08.50        DNS   NWI           

Event 6  Boys Long Jump Varsity
===============================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Middleton, Ahmad          12 Dunedin HS          22-05.00   22-08.00   NWI     6.90m  10   
  2 Jackson, Tajahs           11 DeSoto Count        20-08.75   20-09.00   NWI     6.32m   8   
  3 Martinez, Victor           9 Dunedin HS          19-09.00   20-04.50   NWI     6.21m   6   
  4 Tyson, Alfrederick        11 DeSoto Count        20-03.00   20-04.00   NWI     6.19m   5   
  5 Adams, Adrian             10 Lakewood HS         19-00.00   20-01.00   NWI     6.12m   4    19-10
  6 Williams, Jordan          10 Lakewood HS         19-02.00   20-01.00   NWI     6.12m   3    19-9.5
  7 Mitchell, O'Shario        12 Lakewood HS         20-10.50   19-09.00   NWI     6.01m   2   
  8 Ellison, Jocqui           12 Lakewood HS         19-08.00   19-03.50   NWI     5.88m   1   
  9 Loftis, Naquan            11 Booker HS           18-02.00   19-02.00   NWI     5.84m 
 10 Daniel, Billy             11 Southeast HS        17-01.00   19-00.00   NWI     5.79m 
 11 Johnson, Austin            9 Dunedin HS          19-07.00   18-11.00   NWI     5.76m 
 12 Garza, Isis                9 Hardee HS           17-04.00   18-10.00   NWI     5.74m 
 12 Townsend, Justin          12 Booker HS           18-04.25   18-10.00   NWI     5.74m 
 14 Moultrie, Keshawn          9 Southeast HS        17-09.00   18-09.00   NWI     5.71m 
 15 Kimbrough, Jaquavious      9 Hardee HS           17-06.50   18-03.00   NWI     5.56m 
 16 Snell, Cavaris             9 Hardee HS           17-05.00   18-01.00   NWI     5.51m 
 17 Burch, Qion                9 Southeast HS        18-01.00   17-10.00   NWI     5.43m 
 18 Conyers, Jamal            12 Gibbs HS            16-03.00   16-11.00   NWI     5.15m 
 19 Trueblood, Trajan          9 Gibbs HS                       16-08.50   NWI     5.09m 
 20 Lee, Tony                 10 DeSoto Count        17-09.00   16-04.00   NWI     4.97m 
 21 Darrien, Grant             9 Southeast HS        18-04.00   15-04.00   NWI     4.67m 
 22 Fuller, Antwan            11 Gibbs HS            16-02.00   15-03.00   NWI     4.64m 
 23 Lopez, Santos             10 Hardee HS                      14-03.00   NWI     4.34m 

Event 7  Girls Triple Jump Varsity
===============================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Spells, Vanity            12 Gibbs HS            31-05.00   33-05.00   NWI    10.18m  10   
  2 Clayton, Ke'Ara           11 Lakewood HS         33-05.50   32-04.50   NWI     9.86m   8   
  3 Valcin, Mirline           11 Southeast HS        32-02.75   32-04.00   NWI     9.85m   6   
  4 Doyen-Cornejo, Kaya        9 Booker HS           30-00.00   31-02.50   NWI     9.51m   5   
  5 Dennis, Ladeja            12 DeSoto Count        30-07.00   29-07.00   NWI     9.01m   4   
  6 Foster, Tierra            11 Lakewood HS         28-00.50   27-02.00   NWI     8.28m   3   
  7 DeLoera, Erica            10 Hardee HS           27-09.00   26-02.50   NWI     7.98m   2   
  8 Miller, Savannah          12 Hardee HS           25-04.00   25-10.00   NWI     7.87m   1   

Event 8  Boys Triple Jump Varsity
===============================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Jackson, Tajahs           11 DeSoto Count        44-00.00   43-04.00   NWI    13.20m  10   
  2 President, Jaquez         12 Gibbs HS            41-06.50   43-03.00   NWI    13.18m   8   
  3 Mitchell, O'Shario        12 Lakewood HS         38-06.00   40-01.00   NWI    12.21m   6   
  4 Lanier, Tristen           12 Hardee HS           39-07.00   38-10.00   NWI    11.83m   5   
  5 Helms, Tyler              12 Hardee HS           38-07.25   37-11.00   NWI    11.55m   4   
  6 Martinez, Victor           9 Dunedin HS                     37-10.00   NWI    11.53m   3   
  7 Blackwood, Caleb           9 DeSoto Count        35-02.00   35-06.00   NWI    10.82m   2   
  8 Persha, Deron             10 Lakewood HS         34-08.00   35-04.00   NWI    10.76m   1   
  9 Conyers, Jamal            12 Gibbs HS            35-03.00   34-10.00   NWI    10.61m 
 10 Briones, Adrian           12 Hardee HS           34-06.00   31-11.00   NWI     9.72m 
 11 Davis, Andrew             12 Lakewood HS         35-08.00   29-00.00   NWI     8.83m 
 12 Ehrenkaufer, Marco        12 Hardee HS           30-03.00   28-06.75   NWI     8.70m 
 -- Richardson, Cecil         12 Southeast HS        34-02.00         ND   NWI           
 -- Johnson, Keyonte          12 Booker HS           39-02.00       FOUL                 
 -- Johnson, Austin            9 Dunedin HS          40-11.00       FOUL                 
 -- Watson, Darquez           12 Lakewood HS         35-09.00       FOUL                 

Event 9  Girls Discus Throw Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Smith, Allison            11 Hardee HS             100-02      99-08     30.37m  10   
  2 Clark, Johnelle           10 Southeast HS           86-07      97-09     29.79m   8   
  3 Vasquez, Shannon          10 Lakewood HS            82-01      86-00     26.21m   6   
  4 King, Nilaja              12 Lakewood HS         82-03.50      81-01     24.71m   5   
  5 Porter, Cathyarleen       12 Southeast HS           84-01   74-09.50     22.79m   4   
  6 DeLoera, Maribel          12 Hardee HS           69-03.50      66-03     20.19m   3   
  7 Parsley, Alexis            9 DeSoto Count           64-10      65-03     19.88m   2   
  8 Clarit, Armoni            12 Dunedin HS             49-08      58-00     17.67m   1   
  9 Ortiz, Julissa            10 Hardee HS              66-00      56-06     17.22m 
 10 Abel, Isabel              12 Hardee HS              57-09   56-03.50     17.15m 
 11 Potter, Peyton            11 Lakewood HS            79-01      54-11     16.73m 
 12 Daley, Shaderra            9 DeSoto Count           49-00      52-10     16.10m 
 13 Nugent, Ashlee            11 Dunedin HS                        43-04     13.20m 
 14 Jackson, Darilynn          8 Gibbs HS               32-08      40-01     12.21m 
 15 Howsare, Victoria         10 Dunedin HS             46-10      39-10     12.14m 
 -- Redding, Anika            10 DeSoto Count                         ND            
 -- Rogers, Ryanne             9 Booker HS              50-00         ND            
 -- Clark, Jakera             10 Gibbs HS               49-04         ND            
 -- Heller, Kayla             11 Dunedin HS             49-11         ND            

Event 10  Boys Discus Throw Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Joyner, Denqualyn         11 Southeast HS          130-10     117-03     35.73m  10   
  2 Granger, Chris            12 Lakewood HS           118-07  112-07.50     34.32m   8   
  3 Williams, Corey           12 Booker HS             115-00     111-11     34.11m   6   
  4 Torres, Robert            11 Hardee HS           08-05.50     108-00     32.91m   5   
  5 Ramirez, Arturo           11 DeSoto Count           77-02  103-05.50     31.53m   4   
  6 Galvez, Julian            11 Hardee HS              93-10      99-04     30.27m   3   
  7 Greene, R'Keesh           11 Lakewood HS         03-02.50      94-11     28.93m   2   
  8 Taylor, Ashton             9 Gibbs HS            95-11.50      94-08     28.85m   1   
  9 Eberly, Ryan              11 Southeast HS           97-06      92-03     28.11m 
 10 Fuller, Antwan            11 Gibbs HS              100-05      89-06     27.27m 
 11 Alexander, Nyquel         11 Lakewood HS            73-05      88-10     27.07m 
 12 Garcia, Netza             11 Hardee HS              84-05      88-07     27.00m 
 13 Haywood, Malik            12 Lakewood HS            98-03   85-01.50     25.94m 
 14 Bethea, Nelson            12 Hardee HS              99-10      85-00     25.90m 
 15 Alejandro, Estuardo       11 Dunedin HS             81-00      83-02     25.34m 
 16 Waites, Tyler             12 Dunedin HS             68-04      79-04     24.18m 
 17 Herrera, Malik            12 Gibbs HS            85-02.50      75-00     22.86m 
 -- Gordon, Terrel            12 DeSoto Count           85-09       FOUL            
 -- Williams, Roy             12 Gibbs HS               93-03       FOUL            

Event 11  Girls Shot Put Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Clark, Johnelle           10 Southeast HS        31-09.00   32-04.25      9.86m  10   
  2 Smith, Allison            11 Hardee HS           31-00.50   29-10.50      9.10m   8   
  3 Porter, Cathyarleen       12 Southeast HS        32-00.00   29-06.25      8.99m   6   
  4 Vasquez, Shannon          10 Lakewood HS         28-01.00   29-04.00      8.94m   5   
  5 Clarit, Armoni            12 Dunedin HS          25-06.00   26-06.00      8.07m   4   
  6 King, Nilaja              12 Lakewood HS         26-00.00   26-05.00      8.05m   3   
  7 Daley, Shaderra            9 DeSoto Count        20-07.00   25-00.75      7.63m   2   
  8 DeLoera, Maribel          12 Hardee HS           23-03.00   25-00.00      7.62m   1   
  9 Heller, Kayla             11 Dunedin HS          21-07.00   22-01.50      6.74m 
 10 Abel, Isabel              12 Hardee HS           22-11.50   21-03.50      6.48m 
 11 Potter, Peyton            11 Lakewood HS         24-00.00   19-06.50      5.95m 
 12 Howsare, Victoria         10 Dunedin HS          21-00.00   18-07.25      5.67m 
 13 Clark, Jakera             10 Gibbs HS            17-04.00   18-04.00      5.58m 
 14 Miller, Savannah          12 Hardee HS           19-09.50   17-07.50      5.37m 
 15 Nugent, Ashlee            11 Dunedin HS                     16-04.00      4.97m 
 16 Jackson, Darilynn          8 Gibbs HS            16-11.00   14-10.00      4.52m 
 -- Rogers, Ryanne             9 Booker HS           20-00.00        DNS            
 -- Redding, Anika            10 DeSoto Count        23-02.00        DNS            

Event 12  Boys Shot Put Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Joyner, Denqualyn         11 Southeast HS        44-04.00   44-07.00     13.58m  10   
  2 Gordon, Terrel            12 DeSoto Count        42-01.50   44-03.00     13.48m   8   
  3 Granger, Chris            12 Lakewood HS         43-09.00   43-06.00     13.25m   6   
  4 Watson, Jamal             10 Booker HS           44-04.50   43-05.75     13.25m   5   
  5 Richardson, Cecil         12 Southeast HS        43-05.50   43-00.00     13.10m   4   
  6 Herrera, Malik            12 Gibbs HS            37-07.25   38-02.50     11.64m   3   
  7 Bethea, Nelson            12 Hardee HS           39-10.00   38-00.00     11.58m   2   
  8 Alexander, Nyquel         11 Lakewood HS         40-11.00   37-11.00     11.55m   1   
  9 Eberly, Ryan              11 Southeast HS        39-09.00   36-02.50     11.03m 
 10 Steedley, Timmy           12 Hardee HS           35-07.50   34-08.00     10.56m 
 11 Greene, R'Keesh           11 Lakewood HS         34-05.50   33-06.50     10.22m 
 12 Evans, Javonte            12 Gibbs HS            32-01.00   33-00.00     10.05m 
 13 Torres, Robert            11 Hardee HS           34-05.50   32-04.00      9.85m 
 14 Ramirez, Arturo           11 DeSoto Count                   31-06.00      9.60m 
 14 Taylor, Ashton             9 Gibbs HS            33-11.00   31-06.00      9.60m 
 16 Gibson, David             12 Hardee HS           32-01.00   31-05.50      9.58m 
 17 Haywood, Malik            12 Lakewood HS         34-05.00   30-10.00      9.39m 
 18 Waites, Tyler             12 Dunedin HS          30-08.50   24-06.50      7.48m 
 19 Koontz, Jonathan          12 Booker HS           27-11.00   22-10.00      6.95m 
 -- Holmes, Alex               9 Booker HS           27-07.00         ND            
 -- Williams, Corey           12 Booker HS           40-00.00         ND            
 -- Williams, Roy             12 Gibbs HS            34-10.50        DNS            

Event 15  Girls 100 Meter Dash Varsity
=================================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 5 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Fletcher, Jerosan         12 Gibbs HS               12.71      12.90Q  0.3  1 
  2 Adams, Tysheira           11 Gibbs HS               12.88      13.04Q +0.0  2 
  3 Spells, Vanity            12 Gibbs HS               13.37      13.24Q -0.2  3 
  4 Cardine, Ariel            10 Gibbs HS               13.35      13.28q -0.2  3 
  4 Guevarez, Yamaris         10 Booker HS              13.38      13.28q +0.0  2 
  6 Williams, Justice          9 Southeast HS           13.44      13.44q  0.3  1 
  7 Foster, Cellexia           9 Booker HS              13.80      13.84q  0.3  1 
  8 Paul, Miriele             10 Lakewood HS            13.92      13.91q +0.0  2 
  9 Lee, Maria                10 Dunedin HS                        14.02  +0.0  2 
 10 James, Janell              9 Booker HS              14.33      14.04  -0.2  3 
 11 williams, moriana          9 Southeast HS           14.45      14.11  +0.0  2 
 12 Polinice, Richicar        11 Southeast HS           14.51      14.21  -0.2  3 
 13 Clayton, Ke'Ara           11 Lakewood HS            14.07      14.33  -0.2  3 
 14 Delhomme, Annetude         9 Hardee HS              14.56      14.48  +0.0  2 
 15 St.Louis, Lousha           9 Hardee HS              14.48      14.87  -0.2  3 
 16 Passley, Chyanna          12 Lakewood HS            14.72      15.14   0.3  1 
 -- Randall, Ssenc            11 Booker HS              14.50        DNS   0.3  1 

Event 15  Girls 100 Meter Dash Varsity
=====================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Adams, Tysheira           11 Gibbs HS               13.04      12.96  -0.5  10   
  2 Cardine, Ariel            10 Gibbs HS               13.28      13.20  -0.5   8   
  3 Guevarez, Yamaris         10 Booker HS              13.28      13.22  -0.5   6   
  4 Spells, Vanity            12 Gibbs HS               13.24      13.26  -0.5   5   
  5 Williams, Justice          9 Southeast HS           13.44      13.66  -0.5   4   
  6 Paul, Miriele             10 Lakewood HS            13.91      13.87  -0.5   3   
  7 Foster, Cellexia           9 Booker HS              13.84      13.93  -0.5   2   
 -- Fletcher, Jerosan         12 Gibbs HS               12.90         FS  -0.5 

Event 16  Boys 100 Meter Dash Varsity
=================================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 5 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Jackson, Tajahs           11 DeSoto Count           11.03      10.94Q +0.0  3 
  1 Timmons, Keith            11 Southeast HS           10.92      10.94Q -1.2  2 
  3 Fowler, Donterio          12 Lakewood HS            11.14      11.51Q -1.3  1 
  4 Haye, Jahaven             11 Lakewood HS            11.12      11.11q -1.2  2 
  5 Daniels, Daven            12 Booker HS              11.30      11.32q -1.2  2 
  6 President, Jaquez         12 Gibbs HS               10.98      11.33q +0.0  3 
  7 Carley, Kadarrius         12 Southeast HS           11.52      11.37q +0.0  3 
  8 Watts, Craig              10 Gibbs HS               11.56      11.52q -1.2  2 
  9 Ellison, Jocqui           12 Lakewood HS            11.13      11.53  -1.3  1 
 10 Daniels, Damien           12 Gibbs HS               10.76      11.58  -1.3  1 
 11 Snell, Cavaris             9 Hardee HS              12.64      12.24  +0.0  3 
 12 Lee, Sharrod              10 Booker HS              12.07      12.30  -1.3  1 
 13 Jones, Donte              12 Lakewood HS            11.15      12.43  +0.0  3 
 14 Lee, Tony                 10 DeSoto Count           12.45      12.53  -1.2  2 
 15 Ziegler, Jonas             9 Booker HS              12.61      12.59  +0.0  3 
 16 Hill, Albert              10 Gibbs HS               11.82      12.66  -1.3  1 
 17 Burch, Qion                9 Southeast HS           13.36      12.68  +0.0  3 
 17 Rivers, Chauncey          10 Hardee HS              13.04      12.68  -1.2  2 
 19 Snell, John               11 Hardee HS              12.78      13.00  -1.2  2 
 20 Lee, Sherry                9 Hardee HS              12.87      13.16  -1.3  1 
 21 Hines, Carl               12 Southeast HS           12.86      13.48  -1.3  1 

Event 16  Boys 100 Meter Dash Varsity
=====================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Carley, Kadarrius         12 Southeast HS           11.37      10.99  -0.1  10   
  2 Haye, Jahaven             11 Lakewood HS            11.11      11.00  -0.1   8   
  3 Jackson, Tajahs           11 DeSoto Count           10.94      11.05  -0.1   6   
  4 Daniels, Daven            12 Booker HS              11.32      11.10  -0.1   5   
  5 President, Jaquez         12 Gibbs HS               11.33      11.16  -0.1   4   
  6 Timmons, Keith            11 Southeast HS           10.94      11.30  -0.1   3   
  7 Fowler, Donterio          12 Lakewood HS            11.51      11.47  -0.1   2   
  8 Watts, Craig              10 Gibbs HS               11.52      11.60  -0.1   1   

Event 17  Girls 200 Meter Dash Varsity
=================================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 5 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Guevarez, Yamaris         10 Booker HS              27.74      27.04Q  0.6  3 
  2 Fletcher, Jerosan         12 Gibbs HS               25.82      27.18Q +0.0  1 
  3 Adams, Tysheira           11 Gibbs HS               26.95      27.50Q -1.4  2 
  4 Williams, Jasmine         11 Southeast HS           27.67      27.89q  0.6  3 
  5 Valcin, Marline            9 Southeast HS           28.10      27.94q -1.4  2 
  6 Williams, Justice          9 Southeast HS           28.60      28.60q -1.4  2 
  7 Cardine, Ariel            10 Gibbs HS               29.23      28.64q  0.6  3 
  8 Foster, Cellexia           9 Booker HS              28.20      28.71q +0.0  1 
  9 Paul, Miriele             10 Lakewood HS            28.88      29.28   0.6  3 
 10 Kincade, Imani            10 Lakewood HS            28.36      29.42  +0.0  1 
 11 Delhomme, Annetude         9 Hardee HS              31.04      30.31   0.6  3 
 12 Nicklow, Shakeirra         9 DeSoto Count           30.89      30.68   0.6  3 
 13 Polinice, Richicar        11 Southeast HS           30.08      30.83  +0.0  1 
 14 Fowler, Preshae           10 Gibbs HS               30.88      31.15  -1.4  2 
 15 Doyen-Cornejo, Kaya        9 Booker HS              29.98      31.58  +0.0  1 
 16 St.Louis, Lousha           9 Hardee HS              31.50      31.68  +0.0  1 
 17 Passley, Chyanna          12 Lakewood HS            31.93      32.04  -1.4  2 
 18 Lorraine, Jeanine          9 DeSoto Count           31.09      32.62  +0.0  1 
 19 Toledo, Ana                9 Hardee HS              34.84      34.10  -1.4  2 
 -- James, Janell              9 Booker HS              29.00        DNF  -1.4  2 

Event 17  Girls 200 Meter Dash Varsity
=====================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Fletcher, Jerosan         12 Gibbs HS               27.18      25.86  -2.3  10   
  2 Adams, Tysheira           11 Gibbs HS               27.50      27.19  -2.3   8   
  3 Williams, Jasmine         11 Southeast HS           27.89      27.62  -2.3   6   
  4 Valcin, Marline            9 Southeast HS           27.94      27.82  -2.3   5   
  5 Williams, Justice          9 Southeast HS           28.60      28.77  -2.3   4   
  6 Foster, Cellexia           9 Booker HS              28.71      28.83  -2.3   3   
  7 Guevarez, Yamaris         10 Booker HS              27.04      28.92  -2.3   2   
  8 Cardine, Ariel            10 Gibbs HS               28.64      30.09  -2.3   1   

Event 18  Boys 200 Meter Dash Varsity
=================================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 5 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Timmons, Keith            11 Southeast HS           21.84      21.91Q  1.3  1 
  2 Haye, Jahaven             11 Lakewood HS            22.50      22.32Q  0.2  3 
  3 President, Jaquez         12 Gibbs HS               22.08      22.78Q  0.5  2 
  4 Daniels, Damien           12 Gibbs HS               22.10      23.23q  0.2  3 
  5 Watts, Craig              10 Gibbs HS               23.48      23.26q  1.3  1 
  6 Mitchell, Quin'Tavius     12 Lakewood HS            22.75      23.38q  0.5  2 
  7 Johnson, Keyonte          12 Booker HS              23.00      23.60q  0.5  2 
  8 Daniels, Daven            12 Booker HS              24.42      23.85q  1.3  1 
  9 Loftis, Naquan            11 Booker HS              23.78      24.01   0.5  2 
 10 Watson, Darquez           12 Lakewood HS            22.76      24.43   1.3  1 
 11 Darrien, Grant             9 Southeast HS           24.32      24.46   0.5  2 
 12 Davis, Andrew             12 Lakewood HS            22.77      24.84   1.3  1 
 13 Reed-Diop, Jabari          9 Gibbs HS               24.80      24.87   0.2  3 
 14 Peters, Sihende           11 Dunedin HS             25.07      25.11   0.5  2 
 15 Shields, Alex             10 Hardee HS              24.76      25.24   0.5  2 
 16 Rivers, Chauncey          10 Hardee HS              26.25      25.85   1.3  1 
 17 Briones, Adrian           12 Hardee HS              24.94      25.96   0.2  3 
 18 Kimbrough, Jaquavious      9 Hardee HS              25.54      25.98   1.3  1 
 19 Gilbert, Joshua           11 Booker HS              26.93      26.51   0.2  3 
 20 Hines, Carl               12 Southeast HS           27.20      28.33   0.2  3 
 -- Carley, Kadarrius         12 Southeast HS           23.18        DNF   0.2  3 

Event 18  Boys 200 Meter Dash Varsity
=====================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Haye, Jahaven             11 Lakewood HS            22.32      22.07  -1.3  10   
  2 President, Jaquez         12 Gibbs HS               22.78      22.35  -1.3   8   
  3 Timmons, Keith            11 Southeast HS           21.91      22.57  -1.3   6   
  4 Daniels, Damien           12 Gibbs HS               23.23      23.28  -1.3   5   
  5 Mitchell, Quin'Tavius     12 Lakewood HS            23.38      23.31  -1.3   4   
  6 Watts, Craig              10 Gibbs HS               23.26      23.54  -1.3   3   
  7 Johnson, Keyonte          12 Booker HS              23.60      23.61  -1.3   2   
 -- Daniels, Daven            12 Booker HS              23.85        DNF  -1.3 

Event 19  Girls 400 Meter Dash Varsity
============================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 5 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Dennis, Ladeja            12 DeSoto Count         1:05.03    1:05.30Q  3 
  2 Valcin, Mirline           11 Southeast HS         1:02.66    1:06.30Q  2 
  3 Fletcher, Jerosan         12 Gibbs HS               58.32    1:08.59Q  1 
  4 Hobbs, D'Asia              9 Lakewood HS          1:04.27    1:05.81q  3 
  5 Kincade, Imani            10 Lakewood HS          1:05.50    1:07.15q  2 
  6 Rose, Kierra              10 Lakewood HS          1:07.44    1:09.59q  1 
  7 Johnson, Kyra             10 Gibbs HS             1:11.96    1:09.62q  3 
  8 Jux, Joy                  11 Booker HS            1:09.66    1:09.82q  1 
  9 Rentz, Tiana              12 Gibbs HS             1:09.81    1:10.48   2 
 10 Lee, Maria                10 Dunedin HS           1:12.64    1:12.14   3 
 11 Heller, Kayla             11 Dunedin HS           1:14.06    1:12.21   1 
 12 Ayala, Ashley              9 Hardee HS            1:14.04    1:13.31   1 
 13 Lorraine, Jeanine          9 DeSoto Count         1:13.75    1:13.55   2 
 14 Pagan, Abby               11 Booker HS            1:16.53    1:16.35   3 
 15 Huerta, Crystal           12 Hardee HS            1:19.24    1:17.26   2 
 16 Galvez, Ana               12 Hardee HS            1:19.04    1:17.54   3 
 17 Nicklow, Shakeirra         9 DeSoto Count         1:15.68    1:17.62   2 
 18 Lopez, Julie              11 Hardee HS            1:22.20    1:19.73   1 
 19 Clark, Alexia             10 DeSoto Count         1:21.68    1:21.43   1 

Event 19  Girls 400 Meter Dash Varsity
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Fletcher, Jerosan         12 Gibbs HS             1:08.59      58.88   10   
  2 Hobbs, D'Asia              9 Lakewood HS          1:05.81    1:04.00    8   
  3 Dennis, Ladeja            12 DeSoto Count         1:05.30    1:04.74    6   
  4 Kincade, Imani            10 Lakewood HS          1:07.15    1:06.98    5   
  5 Johnson, Kyra             10 Gibbs HS             1:09.62    1:09.38    4   
  6 Rose, Kierra              10 Lakewood HS          1:09.59    1:11.03    3   
  7 Jux, Joy                  11 Booker HS            1:09.82    1:11.17    2   
  8 Valcin, Mirline           11 Southeast HS         1:06.30    1:13.60    1   

Event 20  Boys 400 Meter Dash Varsity
============================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 5 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 President, Jaquez         12 Gibbs HS               50.19      52.01Q  1 
  2 Watts, Craig              10 Gibbs HS               54.61      52.19Q  3 
  3 Passley, Kris             12 Lakewood HS            51.34      54.23Q  2 
  4 Johnson, Keyonte          12 Booker HS              52.59      52.43q  3 
  5 Cassaneuve, Carly         11 Lakewood HS            51.61      53.03q  3 
  6 Tyson, Alfrederick        11 DeSoto Count           53.86      53.35q  1 
  7 Townsend, Justin          12 Booker HS              54.80      54.55q  1 
  8 Williams, DeAndr           9 Southeast HS           54.38      54.69q  3 
  9 Peters, Sihende           11 Dunedin HS             55.14      54.80   1 
 10 Choute, Stephenson        10 Lakewood HS            54.10      55.15   2 
 11 Mitchell, Quin'Tavius     12 Lakewood HS            53.80      55.51   1 
 12 Smith, Dustin              9 Hardee HS              56.24      55.87   2 
 13 Carley, Kadarrius         12 Southeast HS           53.22      57.06   2 
 14 Hill, Albert              10 Gibbs HS               54.69      57.12   2 
 15 Rich, Cory                12 Hardee HS            1:00.07      57.33   1 
 16 Darrien, Grant             9 Southeast HS           57.49      58.08   3 
 17 Brown, Parker             11 DeSoto Count           58.66      58.10   2 
 18 Lee, Cedric               11 Booker HS              57.53      58.34   2 
 19 Conyers, Jamal            12 Gibbs HS               56.56      59.15   3 
 20 Blackwood, Caleb           9 DeSoto Count         1:17.65    1:01.29   1 
 21 Carlton, Jarrett           9 Hardee HS            1:01.54    1:01.41   3 
 22 Ziegler, Jonas             9 Booker HS            1:02.35    1:01.45   3 
 23 Garcia, Carlos             9 Hardee HS            1:03.44    1:03.52   2 
 -- Taylor, Jaquan            10 Southeast HS           57.49        DNS   1 

Event 20  Boys 400 Meter Dash Varsity
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 President, Jaquez         12 Gibbs HS               52.01      50.60   10   
  2 Passley, Kris             12 Lakewood HS            54.23      51.47    8   
  3 Watts, Craig              10 Gibbs HS               52.19      51.54    6   
  4 Cassaneuve, Carly         11 Lakewood HS            53.03      52.32    5   
  5 Johnson, Keyonte          12 Booker HS              52.43      53.59    4   
  6 Tyson, Alfrederick        11 DeSoto Count           53.35      53.74    3   
  7 Williams, DeAndr           9 Southeast HS           54.69      54.69    2   
  8 Townsend, Justin          12 Booker HS              54.55      56.61    1   

Event 21  Girls 100 Meter Hurdles Varsity
=================================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 6 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Welsh, Olivia             10 Dunedin HS             14.70      15.66Q  2.2  1 
  2 Dones', Melissa           11 Lakewood HS            16.96      17.38Q  0.1  2 
  3 Fowler, Preshae           10 Gibbs HS               19.32      18.69q  2.2  1 
  4 Pugh, Dennisia            11 Lakewood HS            19.47      19.99q  2.2  1 
  5 Peters, Raven             10 Booker HS              18.50      20.03q  0.1  2 
  6 Luther, Shaterrica         9 DeSoto Count           19.92      20.08q  0.1  2 
  7 DeLoera, Erica            10 Hardee HS              20.05      20.09q  0.1  2 
  8 Foster, Tierra            11 Lakewood HS            21.11      20.15q  2.2  1 
  9 Crews, Cierra              9 DeSoto Count           20.60      20.41   2.2  1 
 10 Dees, Shelby              10 Hardee HS              22.43      22.24   2.2  1 
 11 Miller, Savannah          12 Hardee HS              22.80      23.33   0.1  2 
 12 Wright, Alyssa             9 Gibbs HS                          24.13   0.1  2 

Event 21  Girls 100 Meter Hurdles Varsity
=====================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Welsh, Olivia             10 Dunedin HS             15.66      15.26   0.5  10   
  2 Dones', Melissa           11 Lakewood HS            17.38      17.25   0.5   8   
  3 Fowler, Preshae           10 Gibbs HS               18.69      19.09   0.5   6   
  4 Pugh, Dennisia            11 Lakewood HS            19.99      19.37   0.5   5   
  5 Peters, Raven             10 Booker HS              20.03      19.74   0.5   4   
  6 DeLoera, Erica            10 Hardee HS              20.09      19.80   0.5   3   
  7 Foster, Tierra            11 Lakewood HS            20.15      19.82   0.5   2   
 -- Luther, Shaterrica         9 DeSoto Count           20.08        DNS   0.5 

Event 22  Boys 110 Meter Hurdles Varsity
=================================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 6 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Middleton, Ahmad          12 Dunedin HS             14.28      15.13Q -0.4  1 
  2 Williams, Jordan          10 Lakewood HS            16.15      16.17Q  0.5  2 
  3 Bridges, Stephen          12 Lakewood HS            16.17      16.07q -0.4  1 
  4 Jones, Donte              12 Lakewood HS            16.14      16.26q  0.5  2 
  5 Booker, Alex              10 Dunedin HS                        17.46q  0.5  2 
  6 Borjas, Kevin             12 Hardee HS              18.84      18.10q  0.5  2 
  7 Bethea, Nelson            12 Hardee HS              18.27      18.36q  0.5  2 
  8 Alejandro, Estuardo       11 Dunedin HS             19.50      18.49q  0.5  2 
  9 Wallace, Chaz             12 Lakewood HS            16.16      18.51  -0.4  1 
 10 Reed-Diop, Jabari          9 Gibbs HS               19.45      19.15  -0.4  1 
 11 Alejo, Miguel             10 DeSoto Count           19.78      19.80  -0.4  1 
 12 Klein, Eric               12 Hardee HS              21.54      21.74  -0.4  1 
 12 Fuller, Antwan            11 Gibbs HS               20.21      21.74   0.5  2 

Event 22  Boys 110 Meter Hurdles Varsity
=====================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Middleton, Ahmad          12 Dunedin HS             15.13      14.55   0.4  10   
  2 Bridges, Stephen          12 Lakewood HS            16.07      15.83   0.4   8   
  3 Williams, Jordan          10 Lakewood HS            16.17      15.96   0.4   6   
  4 Jones, Donte              12 Lakewood HS            16.26      16.09   0.4   5   
  5 Booker, Alex              10 Dunedin HS             17.46      17.25   0.4   4   
  6 Bethea, Nelson            12 Hardee HS              18.36      17.80   0.4   3   
  7 Borjas, Kevin             12 Hardee HS              18.10      18.31   0.4   2   
  8 Alejandro, Estuardo       11 Dunedin HS             18.49      18.50   0.4   1   

Event 23  Girls 300 Meter Hurdles Varsity
============================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 6 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Kelly, Daisha             12 Southeast HS           52.71      52.76Q  1 
  2 Pugh, Dennisia            11 Lakewood HS            53.98      54.55Q  2 
  3 Faulk, Antoinette         10 Hardee HS              58.21      54.12q  1 
  4 Dones', Melissa           11 Lakewood HS            55.34      54.71q  1 
  5 Johnson, Kyra             10 Gibbs HS               54.20      56.57q  2 
  6 Luther, Shaterrica         9 DeSoto Count           57.85      56.61q  1 
  7 Doyen-Cornejo, Kaya        9 Booker HS              57.40      56.87q  2 
  8 Jux, Joy                  11 Booker HS            1:00.00      56.96q  1 
  9 Albritton, Kayla          10 Hardee HS              56.54      58.62   1 
 10 Foster, Tierra            11 Lakewood HS            58.89      59.04   2 
 11 Fowler, Preshae           10 Gibbs HS               56.60    1:00.51   2 
 12 DeLoera, Erica            10 Hardee HS            1:01.23    1:01.75   2 
 13 Peters, Raven             10 Booker HS            1:01.21    1:03.62   1 
 14 Passley, Chyanna          12 Lakewood HS            59.36    1:05.86   2 
 15 Crews, Cierra              9 DeSoto Count         1:03.98    1:07.56   2 
 16 Wright, Alyssa             9 Gibbs HS                        1:14.71   1 

Event 23  Girls 300 Meter Hurdles Varsity
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Kelly, Daisha             12 Southeast HS           52.76      51.19   10   
  2 Faulk, Antoinette         10 Hardee HS              54.12      53.73    8   
  3 Pugh, Dennisia            11 Lakewood HS            54.55      53.94    6   
  4 Dones', Melissa           11 Lakewood HS            54.71      54.31    5   
  5 Doyen-Cornejo, Kaya        9 Booker HS              56.87      56.34    4   
  6 Luther, Shaterrica         9 DeSoto Count           56.61      58.52    3   
 -- Johnson, Kyra             10 Gibbs HS               56.57        DNF  
 -- Jux, Joy                  11 Booker HS              56.96        DNS  

Event 24  Boys 300 Meter Hurdles Varsity
============================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 6 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Middleton, Ahmad          12 Dunedin HS             38.09      43.40Q  1 
  2 Jones, Donte              12 Lakewood HS            41.19      43.97Q  2 
  3 Bridges, Stephen          12 Lakewood HS            42.30      44.77q  2 
  4 Williams, Jordan          10 Lakewood HS            42.72      45.48q  1 
  5 Reed-Diop, Jabari          9 Gibbs HS               47.10      45.63q  2 
  6 Persha, Deron             10 Lakewood HS            45.55      46.00q  2 
  7 Loftis, Naquan            11 Booker HS              47.50      46.34q  1 
  8 Martinez, Victor           9 Dunedin HS                        46.35q  2 
  9 Alejandro, Estuardo       11 Dunedin HS             46.83      46.42   2 
 10 Fuller, Antwan            11 Gibbs HS               45.35      46.92   1 
 11 Bethea, Nelson            12 Hardee HS              47.34      47.51   1 
 12 Alejo, Miguel             10 DeSoto Count           47.72      47.83   2 
 13 Borjas, Kevin             12 Hardee HS              48.54      48.26   1 
 14 Booker, Alex              10 Dunedin HS                        49.64   1 
 15 Klein, Eric               12 Hardee HS              52.44      50.30   1 
 16 Greer, Devante            11 Hardee HS              52.48      50.56   2 

Event 24  Boys 300 Meter Hurdles Varsity
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Middleton, Ahmad          12 Dunedin HS             43.40      37.98   10   
  2 Jones, Donte              12 Lakewood HS            43.97      42.53    8   
  3 Williams, Jordan          10 Lakewood HS            45.48      43.55    6   
  4 Bridges, Stephen          12 Lakewood HS            44.77      44.36    5   
  5 Loftis, Naquan            11 Booker HS              46.34      46.58    4   
  6 Persha, Deron             10 Lakewood HS            46.00      47.06    3   
  7 Martinez, Victor           9 Dunedin HS             46.35      52.36    2   
 -- Reed-Diop, Jabari          9 Gibbs HS               45.63        DNF  

Event 25  Girls 4x100 Meter Relay Varsity
=========================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 7 Best Times
    School                                               Seed    Prelims 
=========================================================================
Preliminaries
  1 Southeast HS  'A'                                   51.84      50.47Q 
     1) Kelly, Daisha 12                2) Valcin, Marline 9              
     3) Valcin, Mirline 11              4) Williams, Jasmine 11           
  2 Booker HS  'A'                                      54.04      53.31q 
     1) James, Janell 9                 2) Foster, Cellexia 9             
     3) Randall, Ssenc 11               4) Guevarez, Yamaris 10           
  3 Gibbs HS  'A'                                       49.63      55.34q 
     1) Adams, Tysheira 11              2) Cardine, Ariel 10              
     3) Rentz, Tiana 12                 4) Spells, Vanity 12              
  4 Hardee HS  'A'                                      56.57      57.10q 
     1) Abel, Isabel 12                 2) Ayala, Ashley 9                
     3) St.Louis, Lousha 9              4) Albritton, Kayla 10            
 -- Lakewood HS  'A'                                    53.53         FS  
     1) Clayton, Ke'Ara 11              2) Dones', Melissa 11             
     3) Moore, Sarah 11                 4) Paul, Miriele 10               

Event 25  Girls 4x100 Meter Relay Varsity
================================================================================
    School                                            Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Southeast HS  'A'                                   50.47      50.92   10   
     1) Kelly, Daisha 12                2) Valcin, Marline 9              
     3) Valcin, Mirline 11              4) Williams, Jasmine 11           
  2 Gibbs HS  'A'                                       55.34      51.03    8   
     1) Adams, Tysheira 11              2) Cardine, Ariel 10              
     3) Rentz, Tiana 12                 4) Spells, Vanity 12              
  3 Booker HS  'A'                                      53.31      53.88    6   
     1) James, Janell 9                 2) Foster, Cellexia 9             
     3) Randall, Ssenc 11               4) Guevarez, Yamaris 10           
  4 Hardee HS  'A'                                      57.10      57.42    5   
     1) Abel, Isabel 12                 2) Ayala, Ashley 9                
     3) St.Louis, Lousha 9              4) Albritton, Kayla 10            

Event 26  Boys 4x100 Meter Relay Varsity
=========================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 7 Best Times
    School                                               Seed    Prelims 
=========================================================================
Preliminaries
  1 Southeast HS  'A'                                   43.02      43.92Q 
     1) Taylor, Jaquan 10               2) Carley, Kadarrius 12           
     3) Daniel, Billy 11                4) Timmons, Keith 11              
  2 Lakewood HS  'A'                                    42.81      46.19q 
     1) Fowler, Donterio 12             2) Jones, Donte 12                
     3) Ellison, Jocqui 12              4) Haye, Jahaven 11               
  3 Hardee HS  'A'                                      46.36      49.58q 
     1) Blandin, Sahmaud 11             2) Briones, Adrian 12             
     3) Rich, Cory 12                   4) Rivers, Chauncey 10            
  4 Gibbs HS  'A'                                       43.87      50.71q 
     1) Conyers, Jamal 12               2) Daniels, Damien 12             
     3) Hill, Albert 10                 4) Reed-Diop, Jabari 9            

Event 26  Boys 4x100 Meter Relay Varsity
================================================================================
    School                                            Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Lakewood HS  'A'                                    46.19      43.47   10   
     1) Fowler, Donterio 12             2) Jones, Donte 12                
     3) Ellison, Jocqui 12              4) Haye, Jahaven 11               
  2 Southeast HS  'A'                                   43.92      43.75    8   
     1) Taylor, Jaquan 10               2) Carley, Kadarrius 12           
     3) Daniel, Billy 11                4) Timmons, Keith 11              
  3 Hardee HS  'A'                                      49.58      46.56    6   
     1) Blandin, Sahmaud 11             2) Briones, Adrian 12             
     3) Rich, Cory 12                   4) Rivers, Chauncey 10            
  4 Gibbs HS  'A'                                       50.71      47.64    5   
     1) Conyers, Jamal 12               2) Daniels, Damien 12             
     3) Hill, Albert 10                 4) Reed-Diop, Jabari 9            

Event 27  Girls 4x400 Meter Relay Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lakewood HS  'A'                                  4:32.40    4:29.50   10   
     1) Gordon, Shandra 10              2) Hobbs, D'Asia 9                
     3) Kincade, Imani 10               4) Paul, Miriele 10               
  2 Southeast HS  'A'                                 4:19.75    4:33.81    8   
     1) Valcin, Mirline 11              2) Kelly, Daisha 12               
     3) Valcin, Marline 9               4) Williams, Jasmine 11           
  3 Gibbs HS  'A'                                     4:20.63    4:42.84    6   
     1) Adams, Tysheira 11              2) Cardine, Ariel 10              
     3) Johnson, Kyra 10                4) Rentz, Tiana 12                
  4 Hardee HS  'A'                                    4:45.62    4:43.19    5   
     1) Miramontes, Brenda 10           2) Mancillas, Angelita 11         
     3) Albritton, Kayla 10             4) Zamora, Madeleine 11           

Event 28  Boys 4x400 Meter Relay Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lakewood HS  'A'                                  3:25.76    3:32.56   10   
     1) Passley, Kris 12                2) Cassaneuve, Carly 11           
     3) Williams, Jordan 10             4) Smith, Amire 12                
  2 Booker HS  'A'                                    3:40.00    3:39.26    8   
     1) Loftis, Naquan 11               2) Townsend, Justin 12            
     3) Lee, Cedric 11                  4) Johnson, Keyonte 12            
  3 Gibbs HS  'A'                                     3:25.74    3:40.05    6   
     1) Hall, Maurice 12                2) Watson, Dorian 9               
     3) Watts, Craig 10                 4)                                
  4 Hardee HS  'A'                                    3:41.37    3:43.11    5   
     1) Borjas, Kevin 12                2) Smith, Tyler 11                
     3) Smith, Dustin 9                 4) Beatty, Brandon 12             
  5 Southeast HS  'A'                                 3:51.85    3:46.93    4   
     1) MacRae, Dominic 10              2) Darrien, Grant 9               
     3) Moultrie, Keshawn 9             4) Williams, DeAndr 9             

Event 29  Girls 4x800 Meter Relay Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lakewood HS  'A'                                 10:46.36   11:19.86   10   
     1) Gordon, Shandra 10              2) Hobbs, D'Asia 9                
     3) Kincade, Imani 10               4) Serrano, Selena 11             
  2 Hardee HS  'A'                                   11:22.07   11:20.74    8   
     1) Miramontes, Brenda 10           2) Mancillas, Angelita 11         
     3) Munoz, Maria 10                 4) Ayala, Ashley 9                
  3 Gibbs HS  'A'                                    12:23.43   16:24.31    6   
     1) Allen, Sierre 10                2) Clark, Jakera 10               
     3) Fowler, Preshae 10              4) Jackson, Darilynn 8            

Event 30  Boys 4x800 Meter Relay Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lakewood HS  'A'                                  8:12.89    8:39.11   10   
     1) Smith, Amire 12                 2) Cassaneuve, Carly 11           
     3) Passley, Kris 12                4) Persha, Devontae 12            
  2 Hardee HS  'A'                                    8:49.50    8:55.19    8   
     1) Toledo, Gustavo 12              2) Smith, Dustin 9                
     3) Lanier, Tristen 12              4) Helms, Tyler 12                
  3 DeSoto County HS  'A'                             9:25.74    9:07.22    6   
     1) Cisneros, Lisandro 10           2) Jett, Devonte 9                
     3) Mejia, Manolo 11                4) Ochoa, Steven 12               
  4 Gibbs HS  'A'                                     9:24.10    9:27.13    5   
     1) Hill, Albert 10                 2) Riley, Brion 11                
     3) Watson, Dorian 9                4) Wortham, Trevion 11            
  5 Southeast HS  'A'                                 9:27.68    9:30.68    4   
     1) Healy, Patrick 11               2) locke, Jonathan 9              
     3) Rodriguez, Robert 9             4) Wolfson, Andrew 12             

Event 31  Girls 800 Meter Run Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Forschner, Mia            10 Booker HS            2:37.68    2:51.92   10   
  2 Gordon, Shandra           10 Lakewood HS          2:54.71    2:54.12    8   
  3 Serrano, Selena           11 Lakewood HS          2:48.28    2:54.35    6   
  4 Hawkins-Smyk, Zoe         11 Southeast HS         2:55.51    2:54.40    5   
  5 Zamora, Madeleine         11 Hardee HS            2:54.04    2:55.18    4   
  6 Rentz, Tiana              12 Gibbs HS             2:58.70    3:00.34    3   
  7 Miramontes, Brenda        10 Hardee HS            2:58.04    3:01.05    2   
  8 Hernandez, Cynthia         9 Hardee HS            3:07.65    3:08.44    1   
  9 Dennis, Ladeja            12 DeSoto Count         2:51.42    3:08.52  
 10 Wilson, Danielle          11 Southeast HS         3:04.56    3:13.96  
 11 Pagan, Abby               11 Booker HS            3:18.12    3:14.44  
 12 Velasco, Anahi             9 Hardee HS                       3:14.83  
 13 Clark, Alexia             10 DeSoto Count         3:22.11    3:17.49  
 14 Panganiban, Isabel        12 Southeast HS         3:16.75    3:18.79  
 15 Lowe, Sarah               10 Gibbs HS             2:59.00    3:29.18  
 16 Gale, Jazmyn              11 Lakewood HS          3:00.23    4:23.57  
 -- Jux, Joy                  11 Booker HS            3:13.57        DNS  

Event 32  Boys 800 Meter Run Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Persha, Devontae          12 Lakewood HS          1:58.12    1:59.66   10   
  2 Smith, Amire              12 Lakewood HS          2:02.02    2:07.31    8   
  3 Lanier, Tristen           12 Hardee HS            2:11.14    2:08.08    6   
  4 Jett, Devonte              9 DeSoto Count         2:15.17    2:11.08    5   
  5 Watson, Dorian             9 Gibbs HS             2:10.77    2:12.38    4   
  6 Cassaneuve, Carly         11 Lakewood HS          2:07.00    2:13.35    3   
  7 Smith, Tyler              11 Hardee HS            2:10.30    2:13.40    2   
  8 Miller, Brandon           10 Booker HS            2:15.08    2:13.67    1   
  9 MacRae, Dominic           10 Southeast HS         2:11.51    2:14.20  
 10 Beatty, Brandon           12 Hardee HS            2:16.84    2:16.55  
 11 Wortham, Trevion          11 Gibbs HS             2:15.54    2:16.63  
 12 Scovill, Conor            10 Dunedin HS           2:18.58    2:18.72  
 13 Helms, Tyler              12 Hardee HS            2:11.34    2:21.11  
 14 Villegas, Israel          10 DeSoto Count         2:13.24    2:21.79  
 15 Passley, Kris             12 Lakewood HS          2:11.86    2:22.39  
 16 White, Rajae              11 Gibbs HS             2:24.70    2:23.43  
 17 Rodriguez, Robert          9 Southeast HS         2:27.23    2:25.13  
 18 White, Rajne              11 Gibbs HS             2:23.41    2:25.45  
 19 Jones, Christian          11 Booker HS            2:25.95    2:29.01  
 20 Rebollo, Miguel           12 Booker HS            2:20.00    2:34.53  
 -- locke, Jonathan            9 Southeast HS         2:22.92        DNF  

Event 33  Girls 1600 Meter Run Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Munoz, Maria              10 Hardee HS            5:59.38    6:03.63   10   
  2 Avila, Crystal            10 Hardee HS            6:22.65    6:12.90    8   
  3 Langevin, Hannah           8 Dunedin HS           6:26.66    6:17.29    6   
  4 Gordon, Shandra           10 Lakewood HS          6:34.22    6:20.24    5   
  5 Serrano, Selena           11 Lakewood HS          6:38.04    6:42.54    4   
  6 Hawkins-Smyk, Zoe         11 Southeast HS         6:22.79    6:45.52    3   
  7 Lowe, Sarah               10 Gibbs HS             6:58.62    6:52.63    2   
  8 Mancillas, Angelita       11 Hardee HS            6:59.79    6:55.37    1   
  9 Castro, Kaylyn             9 DeSoto Count         7:05.00    7:01.28  
 10 Wilson, Danielle          11 Southeast HS         6:54.83    7:03.34  
 11 DeLoera, Erica            10 Hardee HS            7:02.24    7:08.13  
 12 Panganiban, Isabel        12 Southeast HS         6:58.85    7:10.71  
 13 Hernandez, Teresa         10 Dunedin HS           7:24.50    7:24.36  
 14 Allen, Sierre             10 Gibbs HS             6:59.72    8:13.25  
 -- Gale, Jazmyn              11 Lakewood HS          7:00.36        DNF  
 -- Harlan, Zorina            10 Lakewood HS          6:38.23        DNF  

Event 34  Boys 1600 Meter Run Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 MacRae, Dominic           10 Southeast HS         4:45.01    4:53.35   10   
  2 Smith, Tyler              11 Hardee HS            5:02.54    4:53.86    8   
  3 Ochoa, Steven             12 DeSoto Count         5:02.49    5:01.95    6   
  4 Cisneros, Lisandro        10 DeSoto Count         5:02.10    5:02.24    5   
  5 Esqueda, Rodolfo          12 Booker HS            5:05.18    5:07.79    4   
  6 Wortham, Trevion          11 Gibbs HS             5:15.00    5:18.56    3   
  7 Laveoi, Coty              12 Dunedin HS                      5:20.10    2   
  8 Healy, Patrick            11 Southeast HS         5:13.40    5:20.94    1   
  9 Moss, Ian                 10 Gibbs HS             5:27.37    5:26.10  
 10 Mejia, Manolo             11 DeSoto Count         5:26.33    5:26.43  
 11 Scott, Jason              12 Lakewood HS          5:35.38    5:32.14  
 12 Salazar, Marco             9 Hardee HS            5:40.74    5:32.93  
 13 Chavez, Alexis            10 Hardee HS            5:38.49    5:38.52  
 14 Gordon, Elias             12 Lakewood HS          5:38.00    5:39.36  
 15 Riley, Brion              11 Gibbs HS             5:20.00    5:57.96  
 16 Gentry, Eli               12 Lakewood HS          5:43.78    5:59.01  
 17 O'Dowd, Liam              10 Gibbs HS             6:57.53    6:53.09  
 18 Conlon, Patrick           11 Dunedin HS           7:44.96    7:56.95  
 -- Shafer, Andy              10 Lakewood HS          5:43.09        DNS  

Event 35  Girls 3200 Meter Run Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Munoz, Maria              10 Hardee HS           13:52.24   14:07.70   10   
  2 Avila, Crystal            10 Hardee HS           14:22.24   14:12.52    8   
  3 Larison, Caitlin          12 Dunedin HS          13:50.87   14:27.63    6   
  4 Ramos, Araceli            12 Hardee HS           15:13.24   15:06.08    5   
  5 Serrano, Selena           11 Lakewood HS         17:25.30   15:26.26    4   
  6 Mancillas, Angelita       11 Hardee HS           15:46.24   16:12.63    3   
  7 Lowe, Sarah               10 Gibbs HS            15:47.66   17:37.93    2   
  8 Harlan, Zorina            10 Lakewood HS         17:55.59   18:11.23    1   
  9 Allen, Sierre             10 Gibbs HS                       19:29.23  

Event 36  Boys 3200 Meter Run Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Esqueda, Rodolfo          12 Booker HS           11:10.11   11:08.23   10   
  2 Ochoa, Steven             12 DeSoto Count        11:20.19   11:26.41    8   
  3 Cisneros, Lisandro        10 DeSoto Count        11:25.17   11:27.54    6   
  4 Villvalva, Gustavo         9 Hardee HS           12:01.24   11:42.92    5   
  5 Riley, Brion              11 Gibbs HS            11:45.00   12:12.71    4   
  6 Wortham, Trevion          11 Gibbs HS            11:40.00   12:15.44    3   
  7 Moss, Ian                 10 Gibbs HS            11:51.81   12:15.89    2   
  8 Chavez, Alexis            10 Hardee HS           12:07.24   12:41.45    1   
  9 Scott, Jason              12 Lakewood HS         12:23.73   12:44.83  
 10 Sook, Joseph              12 Dunedin HS          12:25.26   12:47.58  
 11 Salazar, Marco             9 Hardee HS           13:03.24   12:48.44  
 12 Gentry, Eli               12 Lakewood HS         12:40.48   13:30.92  
 13 O'Dowd, Liam              10 Gibbs HS            15:44.92   16:56.36  
 -- Shafer, Andy              10 Lakewood HS         12:59.28        DNS  
 -- Gordon, Elias             12 Lakewood HS         12:31.44        DNS  

              Women - Varsity - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Hardee HS                  141        2) Lakewood HS               140   
    3) Gibbs HS                   134        4) Southeast HS              101   
    5) Booker HS                   47        6) Dunedin HS                 37   
    7) DeSoto County HS            19                                           

                Men - Varsity - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Lakewood HS                172        2) Gibbs HS                  104   
    3) Hardee HS                  100        4) DeSoto County HS           86   
    5) Southeast HS                72        6) Booker HS                  50   
    7) Dunedin HS                  49

MF-Athletic