FHSAA 4AD2 @ Lake Mary 2016

 

Licensed to Elite Timing & Event Management - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 4/20/2016 09:42 PM
                      FHSAA 4AD2 Championship - 4/20/2016                      
                              www.elitetiming.net                              
                                 Lake Mary HS                                  
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 100 Meter Dash 4A Varsity
=================================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 3 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Johnson, Nayah             9 Sanford Semi           12.15      12.03Q  2.1  2 
  2 Cunningham, Kimmie        12 Winter Sprin           11.97      12.07Q  1.8  1 
  3 Smith, Nicole             10 Sanford Semi           12.25      12.33Q  2.8  3 
  4 Starke, Lexie             10 Lyman HS               12.34      12.40Q  1.4  4 
  5 Shaffer, Artissa          12 Lake Mary HS           12.64      12.61Q  0.5  5 
  6 Sims, Camille             10 Winter Sprin           12.60      12.65q  0.5  5 
  7 Cochran, Kayla             9 Sanford Semi                      12.84q  1.8  1 
  8 Butler, Iysha             10 Lake Mary HS           13.11      12.86q  2.1  2 
  9 DiVerniero, Jordan        10 Spruce Creek           12.93      13.06   1.4  4 
 10 Williams, Kya             10 Spruce Creek           13.16      13.09   1.8  1 
 11 Jamison, Aja               9 Hagerty HS             13.40      13.18   2.8  3 
 12 Vernikos, Elena           11 Oviedo HS              13.26      13.20   1.8  1 
 12 Megge, Laurel             12 Spruce Creek           12.98      13.20   2.8  3 
 14 O'Berry, Charle           11 Spruce Creek           13.16      13.23   2.1  2 
 15 Rene, Mariah              10 Sanford Semi           13.30      13.35   1.4  4 
 16 Collins, Nia               9 Lake Mary HS           13.72      13.55   1.8  1 
 17 Butler, Jordan             9 Lake Howell            13.68      13.56   2.8  3 
 18 Smith, Alyssa             12 Orange City            13.50      13.58   0.5  5 
 19 Makuto, Tisha             12 Hagerty HS             13.61      13.67   1.4  4 
 20 Neimat, Iyat              11 Lake Howell            13.50      13.71   0.5  5 
 21 Agnus, Catherine          10 Lake Brantle           13.73      13.74   1.8  1 
 22 McCune, Alyssa            10 Oviedo HS              13.97      13.86   2.1  2 
 23 Decaro, Destinee          10 Lake Brantle           13.69      13.94   2.1  2 
 24 Manfredi, Valerie          9 Orange City            14.00      14.10   2.8  3 
 25 Tabbenor, Angelique       12 Oviedo HS              14.37      14.23   1.4  4 
 26 Thompson, Abigail          9 Orange City            14.40      14.55   1.8  1 
 27 Jackson, Ava              10 Lake Howell            14.40      14.80   2.1  2 
 28 Horrobin, Noelle           9 Lake Howell            14.78      14.92   1.4  4 
 29 Martinez, Emily           10 Lake Brantle                      15.07   1.4  4 
 30 Moran, Akhira             10 Oviedo HS              16.60      15.22   0.5  5 
 31 Casimir, Germiah           9 Lyman HS               17.46      15.60   0.5  5 
 32 Peters, Shalom             9 Lyman HS               18.37      16.32   2.1  2 
 33 romero henao, nicole      10 Lake Brantle           16.17      16.33   2.8  3 
 34 Haws, Angel               11 Lyman HS               18.21      16.87   2.8  3 
 
Event 1  Girls 100 Meter Dash 4A Varsity
=====================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Cunningham, Kimmie        12 Winter Sprin           12.07      11.86   2.7  10   
  2 Johnson, Nayah             9 Sanford Semi           12.03      11.88   2.7   8   
  3 Smith, Nicole             10 Sanford Semi           12.33      12.12   2.7   6   
  4 Starke, Lexie             10 Lyman HS               12.40      12.40   2.7   5   
  5 Shaffer, Artissa          12 Lake Mary HS           12.61      12.45   2.7   4   
  6 Sims, Camille             10 Winter Sprin           12.65      12.48   2.7   3   
  7 Cochran, Kayla             9 Sanford Semi           12.84      12.81   2.7   2   
  8 Butler, Iysha             10 Lake Mary HS           12.86      13.24   2.7   1   
 
Event 2  Boys 100 Meter Dash 4A Varsity
=================================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 4 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Nock, Maurice             12 Sanford Semi           10.71      10.85Q  0.5  1 
  2 Peterson, Andrew          11 Lake Mary HS           11.10      11.02Q  1.2  4 
  3 Black, SaDarius           12 Winter Sprin           11.24      11.13Q  1.0  2 
  4 Swain, Derrick            12 Sanford Semi           11.15      11.15Q  0.7  3 
  5 Johnson, Samuel           12 Lyman HS               11.13      11.19q  1.2  4 
  6 Rutledge, Quenell         12 Orange City            11.00      11.21q  0.7  3 
  7 Jefferson, Nathaniel       9 Lyman HS               11.15      11.23q  1.0  2 
  8 Hinds, Emmanuel           10 DeLand HS              11.22      11.33q  0.5  1 
  9 Hart, Rotimi              11 Hagerty HS             11.35      11.42   0.7  3 
 10 Cole, John                12 Lake Brantle           11.61      11.43   1.2  4 
 11 Laugen, Michael           10 Lake Brantle           11.21      11.55   0.5  1 
 12 Leroy, Jhavante           12 Lake Mary HS           11.50      11.56   1.0  2 
 13 Skinner, Kenyonta         10 Lake Howell            11.64      11.65   0.7  3 
 14 Conley, Jeremy            10 Orange City            11.50      11.67   1.2  4 
 14 Conner, Aaron             12 Spruce Creek           11.65      11.67   0.5  1 
 14 Santiago-Laboy, Edwin     11 Lake Brantle           11.70      11.67   1.0  2 
 17 White, Austin             10 Spruce Creek           12.04      11.81   0.7  3 
 18 Mackey, Steven            10 Lake Howell            11.78      11.86   1.2  4 
 19 Marinel, Daniel           11 Hagerty HS             11.73      11.89   0.5  1 
 20 Gonzalez, David           10 Lake Brantle                      11.91   0.7  3 
 21 Martinez, Alexander       10 Orange City            11.57      11.95   0.5  1 
 22 Ross, Clayton             11 Lake Howell            12.07      12.02   1.0  2 
 23 Torres, Anthony            9 Spruce Creek           12.24      12.09   1.0  2 
 24 Brooks, Tyrick             9 Lyman HS                          12.23   0.5  1 
 25 Akamo, Isaiah             11 Oviedo HS              12.39      12.75   1.2  4 
 26 Simmons, Maurice          10 Lyman HS                          13.05   0.7  3 
 -- Foster, Emanuel           12 Sanford Semi           10.72         FS   1.0  2 
 
Event 2  Boys 100 Meter Dash 4A Varsity
=====================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Nock, Maurice             12 Sanford Semi           10.85      10.72   1.6  10   
  2 Peterson, Andrew          11 Lake Mary HS           11.02      10.90   1.6   8   
  3 Black, SaDarius           12 Winter Sprin           11.13      10.99   1.6   6   
  4 Swain, Derrick            12 Sanford Semi           11.15      11.06   1.6   5   
  5 Jefferson, Nathaniel       9 Lyman HS               11.23      11.16   1.6   4   
  6 Rutledge, Quenell         12 Orange City            11.21      11.20   1.6   3   
  7 Hinds, Emmanuel           10 DeLand HS              11.33      11.37   1.6   2   
  8 Johnson, Samuel           12 Lyman HS               11.19      11.41   1.6   1   
 
Event 5  Girls 200 Meter Dash 4A Varsity
=================================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 3 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Starke, Lexie             10 Lyman HS               25.38      25.69Q  2.9  3 
  2 Smith, Nicole             10 Sanford Semi           25.19      25.93Q  2.0  2 
  3 Sims, Camille             10 Winter Sprin           26.41      26.08Q  2.5  5 
  4 Shaffer, Artissa          12 Lake Mary HS           25.98      26.09Q  0.8  4 
  5 Menna, Tia                12 Hagerty HS             25.00      26.23Q  2.5  1 
  6 Moore, Angela             11 Sanford Semi           26.88      26.42q  0.8  4 
  7 Garcia, Leslie            10 Lyman HS               27.11      26.47q  2.0  2 
  8 Butler, Iysha             10 Lake Mary HS           26.73      26.71q  2.5  5 
  9 Scheckel, Lindsey         10 Lake Howell            27.20      26.93   2.9  3 
 10 Johnson, Julie            12 Lyman HS               27.20      27.23   2.5  1 
 11 Pettway, Naiya             9 Spruce Creek           27.81      27.28   2.9  3 
 12 Vernikos, Elena           11 Oviedo HS              27.53      27.38   0.8  4 
 13 Jamison, Aja               9 Hagerty HS             27.39      27.39   2.0  2 
 14 Dogue, Jashay             10 Winter Sprin           27.57      27.46   0.8  4 
 15 Williams, Kya             10 Spruce Creek           28.09      27.66   2.5  1 
 16 Hill, Samarah              9 Hagerty HS             27.24      27.94   2.9  3 
 17 Boone, Ruth               11 Spruce Creek           28.20      28.00   0.8  4 
 18 Rene, Mariah              10 Sanford Semi           27.73      28.09   2.5  5 
 19 Neimat, Iyat              11 Lake Howell            27.84      28.16   2.0  2 
 20 Harris, Olivia            11 Spruce Creek           27.81      28.25   2.5  5 
 21 Thomson, Emma             10 Orange City            28.16      28.33   2.9  3 
 22 Thomas, Jada              10 Lake Mary HS           28.09      28.37   2.0  2 
 23 Agnus, Catherine          10 Lake Brantle           28.52      28.97   2.0  2 
 24 Decaro, Destinee          10 Lake Brantle           28.62      29.02   2.9  3 
 25 Tabbenor, Angelique       12 Oviedo HS              30.16      29.09   2.9  3 
 25 Voltoline, Chrissy        12 Lake Mary HS           28.00      29.09   2.5  1 
 27 Smith, Alyssa             12 Orange City            29.20      29.23   2.5  1 
 28 St. Angelo, Rachel         9 Lake Howell            29.29      29.33   2.5  1 
 29 Manfredi, Valerie          9 Orange City            30.25      29.64   0.8  4 
 30 Stafstrom, Christina      12 Lake Brantle           28.49      29.91   2.5  5 
 31 Jackson, Myeshia          11 Lyman HS               32.11      30.65   2.5  5 
 32 Leake, Abigail            12 Orange City            30.20      31.49   2.5  5 
 33 Wright, Sophia            11 Oviedo HS              29.29      31.65   2.0  2 
 34 Juarez, Sophia            11 Lake Howell            31.45      32.19   0.8  4 
 
Event 5  Girls 200 Meter Dash 4A Varsity
=====================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Smith, Nicole             10 Sanford Semi           25.93      25.50   1.2  10   
  2 Starke, Lexie             10 Lyman HS               25.69      25.71   1.2   8   
  3 Shaffer, Artissa          12 Lake Mary HS           26.09      25.73   1.2   6   
  4 Menna, Tia                12 Hagerty HS             26.23      26.14   1.2   5   
  5 Sims, Camille             10 Winter Sprin           26.08      26.19   1.2   4   
  6 Moore, Angela             11 Sanford Semi           26.42      26.33   1.2   3   
  7 Garcia, Leslie            10 Lyman HS               26.47      26.65   1.2   2   
 -- Butler, Iysha             10 Lake Mary HS           26.71        DNF   1.2 
 
Event 6  Boys 200 Meter Dash 4A Varsity
=================================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 4 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Nock, Maurice             12 Sanford Semi           21.66      21.87Q  1.6  1 
  2 Swain, Derrick            12 Sanford Semi           22.27      22.29Q  1.9  2 
  3 Peterson, Andrew          11 Lake Mary HS           22.34      22.39Q  1.3  3 
  4 Laugen, Michael           10 Lake Brantle           22.39      22.56Q -0.3  4 
  5 Johnson, Samuel           12 Lyman HS               23.20      22.48q  1.3  3 
  6 Black, SaDarius           12 Winter Sprin           22.81      22.83q -0.3  4 
  7 Goosby, Javeion           11 DeLand HS              23.00      22.93q  1.6  1 
  8 Cole, John                12 Lake Brantle           22.84      23.03q  1.3  3 
  9 Strickle, Jacob           10 Hagerty HS             23.30      23.19  -0.3  4 
 10 Santiago-Laboy, Edwin     11 Lake Brantle           23.50      23.47   1.9  2 
 11 Hart, Rotimi              11 Hagerty HS             23.14      23.58   1.9  2 
 12 McMillon, Terrance         9 Spruce Creek           23.46      23.66   1.3  3 
 13 Hinds, Emmanuel           10 DeLand HS              23.10      23.69  -0.3  4 
 14 Murry-Opal, Jacob         12 Oviedo HS              23.24      23.76   1.6  1 
 14 Edwards, Alex             12 DeLand HS                         23.76   1.3  3 
 16 Marinel, Daniel           11 Hagerty HS             24.31      23.97   1.3  3 
 17 Mackey, Steven            10 Lake Howell            24.03      24.07  -0.3  4 
 18 Martinez, Alexander       10 Orange City            23.99      24.16   1.3  3 
 19 Skinner, Kenyonta         10 Lake Howell            23.64      24.18   1.6  1 
 20 Conley, Jeremy            10 Orange City            23.90      24.28   1.9  2 
 21 Conner, Aaron             12 Spruce Creek           24.32      24.35   1.9  2 
 22 Gonzalez, David           10 Lake Brantle           24.61      24.45   1.6  1 
 23 White, Austin             10 Spruce Creek           24.09      24.53  -0.3  4 
 24 Jenkins, Wisdom           11 Lake Howell            24.43      25.04   1.3  3 
 25 Brooks, Tyrick             9 Lyman HS               24.85      25.15  -0.3  4 
 26 Zegke-Donahue, Derek      11 Lyman HS                          25.33   1.9  2 
 27 Akamo, Isaiah             11 Oviedo HS              25.59      25.93  -0.3  4 
 -- Gibson, Khiry             12 DeLand HS              22.89        DNF   1.9  2 
 
Event 6  Boys 200 Meter Dash 4A Varsity
=====================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Nock, Maurice             12 Sanford Semi           21.87      21.83   2.0  10   
  2 Swain, Derrick            12 Sanford Semi           22.29      22.30   2.0   8   
  3 Laugen, Michael           10 Lake Brantle           22.56      22.59   2.0   6   
  4 Peterson, Andrew          11 Lake Mary HS           22.39      22.62   2.0   5   
  5 Cole, John                12 Lake Brantle           23.03      22.97   2.0   4   
  6 Black, SaDarius           12 Winter Sprin           22.83      22.98   2.0   3   
  7 Goosby, Javeion           11 DeLand HS              22.93      23.04   2.0   2   
  8 Johnson, Samuel           12 Lyman HS               22.48      23.58   2.0   1   
 
Event 7  Girls 400 Meter Dash 4A Varsity
============================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 4 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Johnson, Danielle         12 Lyman HS               58.26    1:00.57Q  1 
  2 Menna, Tia                12 Hagerty HS           1:02.48    1:01.18Q  2 
  3 Clark, Briana             12 Winter Sprin         1:01.52    1:01.94Q  4 
  4 Pettway, Naiya             9 Spruce Creek         1:03.67    1:02.30Q  3 
  5 Clark, Carina             10 Winter Sprin         1:02.32    1:03.08q  3 
  6 Harris, Olivia            11 Spruce Creek         1:01.99    1:03.32q  4 
  7 Bush, Jaqual               9 Sanford Semi         1:00.14    1:03.57q  2 
  8 villarreal-acevedo, bren  11 Lake Brantle         1:05.98    1:03.70q  1 
  9 Voltoline, Chrissy        12 Lake Mary HS         1:07.00    1:04.22   1 
 10 Thomas, Jada              10 Lake Mary HS         1:05.00    1:04.76   3 
 11 Cabrera, Cassidy          11 Hagerty HS           1:02.80    1:05.00   1 
 12 Makuto, Tisha             12 Hagerty HS           1:06.03    1:05.36   3 
 13 taylor, chayla            10 Lake Brantle         1:16.21    1:05.95   2 
 14 Flemming, Zakia           10 Spruce Creek         1:05.77    1:05.99   2 
 15 Gomez, Taia               12 Hagerty HS           1:03.49    1:06.01   4 
 16 Kosmitis, Kellie          10 Oviedo HS            1:02.55    1:06.18   1 
 17 Turbides, Destiny          9 Lyman HS             1:11.43    1:06.59   3 
 18 Stafstrom, Christina      12 Lake Brantle         1:01.27    1:06.79   3 
 19 Springer, Audrey           9 Spruce Creek         1:05.90    1:07.54   1 
 20 St. Angelo, Rachel         9 Lake Howell          1:04.73    1:07.91   2 
 21 Torres, Vanessa            9 DeLand HS            1:06.41    1:08.73   2 
 22 Simpson, Paige            10 Oviedo HS            1:07.43    1:09.57   4 
 23 Dovali, Ana                9 Oviedo HS            1:07.87    1:10.13   3 
 24 Spence, Ysanne            10 Lake Mary HS         1:04.70    1:10.31   4 
 25 Kodzi, Shaika             10 Oviedo HS            1:08.91    1:10.42   2 
 26 Pauldo, Crystal           10 Lake Howell          1:10.45    1:10.96   1 
 27 Leslie, Victoria           9 Lake Howell          1:11.75    1:12.71   3 
 28 Thompson, Abigail          9 Orange City          1:12.85    1:16.03   4 
 29 Mcqueen, Aysia            11 Lyman HS             1:14.77    1:16.96   4 
 30 Mahmood, Mohsina          10 Lake Mary HS         1:18.19    1:18.10   2 
 
Event 7  Girls 400 Meter Dash 4A Varsity
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Johnson, Danielle         12 Lyman HS             1:00.57    1:00.68   10   
  2 Menna, Tia                12 Hagerty HS           1:01.18    1:01.80    8   
  3 Harris, Olivia            11 Spruce Creek         1:03.32    1:02.51    6   
  4 Clark, Briana             12 Winter Sprin         1:01.94    1:02.58    5   
  5 Clark, Carina             10 Winter Sprin         1:03.08    1:03.62    4   
  6 Pettway, Naiya             9 Spruce Creek         1:02.30    1:03.95    3   
  7 villarreal-acevedo, bren  11 Lake Brantle         1:03.70    1:06.73    2   
  8 Bush, Jaqual               9 Sanford Semi         1:03.57    1:09.59    1   
 
Event 8  Boys 400 Meter Dash 4A Varsity
============================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 4 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Gibson, Khiry             12 DeLand HS              51.39      50.92Q  3 
  2 Labrato, Matt              9 Lake Mary HS           52.07      51.59Q  2 
  3 Murimwa, Simba            10 Winter Sprin           51.94      52.18Q  4 
  4 Soto, Josiah              10 Lake Brantle           50.31      52.80Q  1 
  5 Azad, Sabik               10 Hagerty HS             53.31      51.85q  3 
  6 Vinciguerra, Anthony      12 Orange City            51.34      52.10q  2 
  7 Ross, Clayton             11 Lake Howell            52.53      52.80q  2 
  8 Edwards, Alex             12 DeLand HS              53.90      53.18q  2 
  9 Peralta, Joshua           11 Lake Mary HS           52.46      53.20   1 
 10 Francois, Joab             9 Lake Brantle                      53.28   3 
 11 Chin, Xavier              10 Hagerty HS             52.39      53.30   1 
 12 McMillon, Terrance         9 Spruce Creek           52.06      53.31   3 
 13 Field, William            12 Lake Mary HS           54.06      53.97   4 
 14 Gonzalez, David           10 Lake Brantle           54.59      54.97   2 
 15 Fletcher, Jared           11 Orange City            56.30      55.06   3 
 16 King, Carson              11 Spruce Creek           56.00      55.39   2 
 17 Winningham, Zachary       11 Hagerty HS             55.03      55.42   2 
 18 Thai, Anthony             10 Hagerty HS             54.84      55.73   4 
 19 Ali, Diab                 12 Oviedo HS              53.42      55.87   4 
 20 Clark, Totiro             12 Lake Howell            55.07      56.00   4 
 21 Jenkins, Wisdom           11 Lake Howell            54.63      56.12   3 
 22 Swegheimer, Bruen         10 Orange City            54.48      56.23   1 
 23 Reilly, Jacob             11 Orange City            53.45      56.85   4 
 24 Barnett, Enrique          11 Spruce Creek           56.27      57.51   1 
 25 Linares, Josue            11 Oviedo HS                         58.09   1 
 26 Porter, Devin              9 Lake Howell          1:00.58    1:01.50   1 
 27 Chaaban, Hadi              9 Lyman HS             1:05.82    1:03.72   1 
 
Event 8  Boys 400 Meter Dash 4A Varsity
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Gibson, Khiry             12 DeLand HS              50.92      50.79   10   
  2 Murimwa, Simba            10 Winter Sprin           52.18      51.40    8   
  3 Soto, Josiah              10 Lake Brantle           52.80      51.58    6   
  4 Azad, Sabik               10 Hagerty HS             51.85      51.85    5   
  5 Vinciguerra, Anthony      12 Orange City            52.10      51.94    4   
  6 Edwards, Alex             12 DeLand HS              53.18      53.08    3   
  7 Ross, Clayton             11 Lake Howell            52.80      53.36    2   
 
Event 9  Girls 100 Meter Hurdles 4A Varsity
=================================================================================
8 Advance:  Top 2 Each Heat plus Next 2 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Reese, Kennedie           10 Lake Mary HS           15.18      15.24Q  1.2  1 
  2 Peterson, Paige           12 Hagerty HS             15.56      15.50Q  1.2  3 
  3 Williams, Cierra          12 Lake Brantle           16.63      15.94Q  1.7  2 
  4 Passamonte, Alex          12 Spruce Creek           16.29      16.18Q  1.2  1 
  5 Albano, Olivia            12 Hagerty HS             16.36      16.25Q  1.7  2 
  6 Megge, Laurel             12 Spruce Creek           15.90      16.70Q  1.2  3 
  7 Palelis, Hannah           12 Orange City            15.40      16.26q  1.7  2 
  8 Shinault, Nina            12 Orange City            16.08      17.13q  1.2  1 
  9 Stevens, Emma             10 Spruce Creek           17.52      17.73   1.2  3 
 10 Klenk, Gabrielle          11 Spruce Creek           17.61      17.84   1.7  2 
 11 Mccalla-Clark, Daimone     9 Sanford Semi           17.55      18.21   1.2  3 
 12 Moore, Kendra             11 Oviedo HS              17.93      19.48   1.2  1 
 13 Cintron, Brittany         12 Orange City            19.39      19.86   1.2  3 
 14 Carr, Maia                12 DeLand HS              19.94      20.16   1.7  2 
 15 Fiumara, Justina           9 Lake Howell            20.32      20.80   1.2  1 
 16 Murzycki, Kayla           11 Orange City            20.90      20.93   1.7  2 
 17 Rees, Christina           10 DeLand HS              21.34      21.00   1.2  1 
 18 Cronin, Braden            11 Oviedo HS              21.29      21.72   1.2  3 
 19 Farrell, Shelbi           12 Hagerty HS             17.80      21.82   1.2  1 
 
Event 9  Girls 100 Meter Hurdles 4A Varsity
=====================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Reese, Kennedie           10 Lake Mary HS           15.24      15.16   0.7  10   
  2 Williams, Cierra          12 Lake Brantle           15.94      15.67   0.7   8   
  3 Peterson, Paige           12 Hagerty HS             15.50      15.71   0.7   6   
  4 Palelis, Hannah           12 Orange City            16.26      15.96   0.7   5   
  5 Albano, Olivia            12 Hagerty HS             16.25      16.16   0.7   4   
  6 Passamonte, Alex          12 Spruce Creek           16.18      17.17   0.7   3   
  7 Megge, Laurel             12 Spruce Creek           16.70      17.19   0.7   2   
  8 Shinault, Nina            12 Orange City            17.13      17.51   0.7   1   
 
Event 10  Boys 110 Meter Hurdles 4A Varsity
=================================================================================
8 Advance:  Top 2 Each Heat plus Next 2 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Lingard, Lorenzo          10 Orange City            14.15      13.99Q  1.2  1 
  2 Thyme, Tyreek             11 Lyman HS               14.54      14.91Q  0.3  2 
  3 Winfrey, Tyler            12 Winter Sprin           15.01      15.61Q  1.1  3 
  4 Wolber, Jared             11 Winter Sprin           15.27      14.97Q  1.2  1 
  5 Salinger, Antonio         11 Hagerty HS             15.27      15.18Q  0.3  2 
  6 Minus, Caleb              12 Oviedo HS              15.63      15.71Q  1.1  3 
  7 Schofield, Raheem         11 Sanford Semi           16.43      16.05q  1.2  1 
  8 Graham, Isaiah            10 Orange City            16.37      16.51q  0.3  2 
  9 Patel, Sumit              11 Spruce Creek           17.89      16.76   0.3  2 
 10 Moore, James              11 Lake Howell            17.03      17.07   1.1  3 
 11 Heath, Wayne              10 Lake Mary HS           18.95      17.72   0.3  2 
 12 Pagan, Javier             11 Hagerty HS             17.61      17.79   1.2  1 
 13 Noel, Gaensley            12 Lake Brantle           18.99      18.06   1.1  3 
 14 Sims, Nigel                9 Lake Mary HS                      18.44   1.2  1 
 15 Soler, Colin               9 Oviedo HS              20.80      19.40   0.3  2 
 16 Smith, Darrean             9 Lake Howell            21.15      20.83   1.2  1 
 17 Squires, Mario            11 Lake Mary HS           19.77      21.58   1.1  3 
 -- Dolson, Daniel            11 Lake Mary HS           18.71         FS   1.2  1 
 
Event 10  Boys 110 Meter Hurdles 4A Varsity
=====================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Lingard, Lorenzo          10 Orange City            13.99      14.13   0.2  10   
  2 Thyme, Tyreek             11 Lyman HS               14.91      14.60   0.2   8   
  3 Salinger, Antonio         11 Hagerty HS             15.18      14.97   0.2   6   
  4 Wolber, Jared             11 Winter Sprin           14.97      15.20   0.2   5   
  5 Minus, Caleb              12 Oviedo HS              15.71      15.33   0.2   4   
  6 Graham, Isaiah            10 Orange City            16.51      16.30   0.2   3   
  7 Schofield, Raheem         11 Sanford Semi           16.05      16.88   0.2   2   
 -- Winfrey, Tyler            12 Winter Sprin           15.61         DQ   0.2  hands on hurdle
 
Event 11  Girls 300 Meter Hurdles 4A Varsity
============================================================================
8 Advance:  Top 2 Each Heat plus Next 2 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Cunningham, Kimmie        12 Winter Sprin           41.73      46.02Q  1 
  2 Peterson, Paige           12 Hagerty HS             45.92      46.52Q  2 
  3 Williams, Cierra          12 Lake Brantle           46.87      47.44Q  3 
  4 Palelis, Hannah           12 Orange City            46.07      47.87Q  3 
  5 DiVerniero, Jordan        10 Spruce Creek           47.85      48.88Q  1 
  6 Mccalla-Clark, Daimone     9 Sanford Semi           47.50      49.10Q  2 
  7 Albano, Olivia            12 Hagerty HS             47.62      49.62q  1 
  8 Walker, Julianna          10 Spruce Creek           49.12      51.03q  2 
  9 Wakefield, Emily          10 Spruce Creek           54.61      53.46   1 
 10 Farrell, Shelbi           12 Hagerty HS             53.29      53.51   3 
 11 Clelland-Goddard, Kiona    9 Lyman HS               52.49      54.45   2 
 12 Moore, Kendra             11 Oviedo HS              52.07      54.61   3 
 13 Cronin, Braden            11 Oviedo HS              54.98      56.78   2 
 14 Cintron, Brittany         12 Orange City            56.42      56.93   2 
 15 Carr, Maia                12 DeLand HS              57.10      57.39   3 
 16 Fiumara, Justina           9 Lake Howell          1:00.19    1:00.26   1 
 17 Murzycki, Kayla           11 Orange City          1:01.84    1:01.31   1 
 -- Megge, Laurel             12 Spruce Creek           50.67        DNF   3 
 
Event 11  Girls 300 Meter Hurdles 4A Varsity
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Cunningham, Kimmie        12 Winter Sprin           46.02      45.92   10   
  2 Peterson, Paige           12 Hagerty HS             46.52      46.53    8   
  3 Williams, Cierra          12 Lake Brantle           47.44      46.56    6   
  4 Palelis, Hannah           12 Orange City            47.87      46.63    5   
  5 Albano, Olivia            12 Hagerty HS             49.62      47.70    4   
  6 DiVerniero, Jordan        10 Spruce Creek           48.88      49.14    3   
  7 Mccalla-Clark, Daimone     9 Sanford Semi           49.10      50.13    2   
  8 Walker, Julianna          10 Spruce Creek           51.03      51.47    1   
 
Event 12  Boys 300 Meter Hurdles 4A Varsity
============================================================================
8 Advance:  Top 2 Each Heat plus Next 2 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Lingard, Lorenzo          10 Orange City            38.11      39.21Q  2 
  2 Thyme, Tyreek             11 Lyman HS               38.06      40.01Q  1 
  3 Coleman, Daquan           12 Lake Brantle           38.53      40.02Q  3 
  4 Minus, Caleb              12 Oviedo HS              40.66      39.87Q  2 
  5 Winfrey, Tyler            12 Winter Sprin           40.14      40.62Q  3 
  6 Salinger, Antonio         11 Hagerty HS             40.78      40.83Q  1 
  7 Wolber, Jared             11 Winter Sprin           40.97      39.97q  2 
  8 Murry-Opal, Jacob         12 Oviedo HS              40.81      40.94q  1 
  9 Wilson, Jeremy            11 DeLand HS              41.94      42.15   3 
 10 Patel, Sumit              11 Spruce Creek           44.33      42.62   3 
 11 Noel, Gaensley            12 Lake Brantle           44.33      43.03   1 
 12 Graham, Isaiah            10 Orange City            43.56      43.74   1 
 13 Schofield, Raheem         11 Sanford Semi           42.91      44.42   3 
 14 Moore, James              11 Lake Howell            45.33      45.36   2 
 15 Dolson, Daniel            11 Lake Mary HS           45.97      45.94   1 
 16 Heath, Wayne              10 Lake Mary HS           44.74      46.07   3 
 17 Miller, Deyon             10 Spruce Creek           49.36      47.17   1 
 18 Pagan, Javier             11 Hagerty HS             46.39      48.47   3 
 19 Simmons, William           9 Hagerty HS             49.05      48.75   2 
 20 Smith, Darrean             9 Lake Howell            50.32      49.98   3 
 21 Squires, Mario            11 Lake Mary HS           52.04      51.10   2 
 
Event 12  Boys 300 Meter Hurdles 4A Varsity
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Coleman, Daquan           12 Lake Brantle           40.02      38.36   10   
  2 Winfrey, Tyler            12 Winter Sprin           40.62      39.29    8   
  3 Minus, Caleb              12 Oviedo HS              39.87      40.13    6   
  4 Thyme, Tyreek             11 Lyman HS               40.01      40.20    5   
  5 Murry-Opal, Jacob         12 Oviedo HS              40.94      41.26    4   
  6 Salinger, Antonio         11 Hagerty HS             40.83      41.40    3   
  7 Wolber, Jared             11 Winter Sprin           39.97      42.38    2   
 -- Lingard, Lorenzo          10 Orange City            39.21         DQ   Impeding
 
Event 13  Girls 4x100 Meter Relay 4A Varsity
============================================================================
8 Advance:  Top 2 Each Heat plus Next 4 Best Times
    School                                               Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Sanford Seminole HS                                 47.38      47.74Q  1 
     1) Cochran, Kayla 9                2) Smith, Nicole 10               
     3) Moore, Angela 11                4) Johnson, Nayah 9               
  2 Winter Springs HS                                   49.64      49.12Q  2 
     1) Dogue, Jashay 10                2) Sims, Camille 10               
     3) Turner, Haidyn 11               4) Cunningham, Kimmie 12          
  3 Lake Mary HS                                        49.47      49.48Q  2 
     1) Voltoline, Chrissy 12           2) Reese, Kennedie 10             
     3) Shaffer, Artissa 12             4) Butler, Iysha 10               
  4 Lyman HS                                            50.05      50.71Q  1 
     1) Edwards, Zariah 9               2) Johnson, Julie 12              
     3) Garcia, Leslie 10               4) Starke, Lexie 10               
  5 Lake Brantley HS                                    50.60      51.27q  2 
     1) taylor, chayla 10               2) Williams, Cierra 12            
     3) villarreal-acevedo, brenda 11   4) Agnus, Catherine 10            
  6 Spruce Creek HS                                     51.70      51.54q  1 
     1) O'Berry, Charle 11              2) Megge, Laurel 12               
     3) Passamonte, Alex 12             4) Williams, Kya 10               
  7 Orange City University HS                           51.48      51.55q  2 
     1) Vaziri, Kiana 12                2) Thomson, Emma 10               
     3) Thomas, Lauren 10               4) Smith, Alyssa 12               
  8 Lake Howell HS                                      52.87      53.07q  1 
     1) Scheckel, Lindsey 10            2) Butler, Jordan 9               
     3) West, Courtnie 10               4) Neimat, Iyat 11                
  9 Hagerty HS                                          50.59      54.19   1 
     1) Jamison, Aja 9                  2) Makuto, Tisha 12               
     3) Farrell, Shelbi 12              4) Gomez, Taia 12                 
 
Event 13  Girls 4x100 Meter Relay 4A Varsity
================================================================================
    School                                            Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Sanford Seminole HS                                 47.74      47.51   10   
     1) Cochran, Kayla 9                2) Smith, Nicole 10               
     3) Moore, Angela 11                4) Johnson, Nayah 9               
  2 Winter Springs HS                                   49.12      49.30    8   
     1) Dogue, Jashay 10                2) Sims, Camille 10               
     3) Turner, Haidyn 11               4) Cunningham, Kimmie 12          
  3 Lake Mary HS                                        49.48      49.52    6   
     1) Voltoline, Chrissy 12           2) Reese, Kennedie 10             
     3) Shaffer, Artissa 12             4) Butler, Iysha 10               
  4 Lyman HS                                            50.71      50.47    5   
     1) Edwards, Zariah 9               2) Johnson, Julie 12              
     3) Garcia, Leslie 10               4) Starke, Lexie 10               
  5 Orange City University HS                           51.55      51.02    4   
     1) Vaziri, Kiana 12                2) Thomson, Emma 10               
     3) Thomas, Lauren 10               4) Smith, Alyssa 12               
  6 Lake Brantley HS                                    51.27      51.48    3   
     1) taylor, chayla 10               2) Williams, Cierra 12            
     3) villarreal-acevedo, brenda 11   4) Agnus, Catherine 10            
  7 Spruce Creek HS                                     51.54      52.56    2   
     1) O'Berry, Charle 11              2) Megge, Laurel 12               
     3) Passamonte, Alex 12             4) Williams, Kya 10               
 -- Lake Howell HS                                      53.07         DQ   Early Exchange
     1) Scheckel, Lindsey 10            2) Butler, Jordan 9               
     3) West, Courtnie 10               4) Neimat, Iyat 11                
 
Event 14  Boys 4x100 Meter Relay 4A Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Sanford Seminole HS                                 41.52      42.03   10   
     1) Debose, Zachary 12              2) Foster, Emanuel 12             
     3) Swain, Derrick 12               4) Nock, Maurice 12               
  2 Oviedo HS                                           43.13      42.78    8   
     1) Murry-Opal, Jacob 12            2) Minus, Caleb 12                
     3) Alexander, Tolbert 11           4) Elmore, Triaten 12             
  3 Lake Brantley HS                                    43.52      43.06    6   
     1) Soto, Josiah 10                 2) Laugen, Michael 10             
     3) Cole, John 12                   4) Coleman, Daquan 12             
  4 Lake Mary HS                                        43.21      43.17    5   
     1) Leroy, Jhavante 12              2) Harris, Tyrie 12               
     3) Lewis-Thompson, Blaine 11       4) Peterson, Andrew 11            
  5 Lyman HS                                            43.54      43.21    4   
     1) Hunt, Shahid 12                 2) Johnson, Samuel 12             
     3) Foreman-Wright, Atiba 12        4) Jefferson, Nathaniel 9         
  6 Lake Howell HS                                      45.00      45.84    3   
     1) Mackey, Steven 10               2) Clark, Totiro 12               
     3) Moore, James 11                 4) Skinner, Kenyonta 10           
  7 Spruce Creek HS                                     44.44      47.76    2   
     1) White, Austin 10                2) Torres, Anthony 9              
     3) Miller, Dean 10                 4) Dash, Nicholas 10              
 
Event 15  Girls 4x400 Meter Relay 4A Varsity
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Winter Springs HS                                 4:01.96    4:02.70   2  10   
     1) Sims, Camille 10                2) Hawkins, Jaina 11              
     3) Clark, Carina 10                4) Cunningham, Kimmie 12          
  2 Lake Brantley HS                                  4:06.73    4:05.61   2   8   
     1) Stevens, Jordan 9               2) villarreal-acevedo, brenda 11  
     3) Johnson, Sinclaire 12           4) Williams, Cierra 12            
  3 Lake Mary HS                                      4:07.79    4:08.49   2   6   
     1) Butler, Iysha 10                2) Lyons, Maggie 10               
     3) Shaffer, Artissa 12             4) St. Lewis, Cheyenne 10         
  4 Hagerty HS                                        4:12.87    4:11.50   2   5   
     1) Albano, Olivia 12               2) Menna, Tia 12                  
     3) Peterson, Paige 12              4) Stoneback, Sydney 11           
  5 Sanford Seminole HS                               4:10.84    4:16.77   2   4   
     1) Cochran, Kayla 9                2) Johnson, Nayah 9               
     3) Bush, Jaqual 9                  4) Moore, Angela 11               
  6 Lyman HS                                          4:15.58    4:18.30   2   3   
     1) Johnson, Julie 12               2) Berry, Eldria 9                
     3) Garcia, Leslie 10               4) Johnson, Danielle 12           
  7 Spruce Creek HS                                   4:16.12    4:21.76   2   2   
     1) Harris, Olivia 11               2) Gilday, Jaclyn 9               
     3) Pettway, Naiya 9                4) Chartier, Caitlyn 9            
  8 Oviedo HS                                         4:16.29    4:23.42   1   1   
     1) Fow, Kathleen 11                2) Kosmitis, Kellie 10            
     3) Simpson, Paige 10               4) Vernikos, Elena 11             
  9 Orange City University HS                         4:26.30    4:26.94   1 
     1) Thomson, Emma 10                2) Thomas, Lauren 10              
     3) Leake, Abigail 12               4) Palelis, Hannah 12             
 10 Lake Howell HS                                    4:32.14    4:30.19   1 
     1) Scheckel, Lindsey 10            2) St. Angelo, Rachel 9           
     3) Leslie, Victoria 9              4) Neimat, Iyat 11                
 
Event 16  Boys 4x400 Meter Relay 4A Varsity
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Oviedo HS                                         3:23.17    3:22.23   2  10   
     1) Staten, Sentwali 12             2) Mihm, Mason 12                 
     3) Kodzi, Papaa 12                 4) Elmore, Triaten 12             
  2 Lake Brantley HS                                  3:20.58    3:24.62   2   8   
     1) Cole, John 12                   2) Coleman, Daquan 12             
     3) Rodriques, Jaylen 11            4) Soto, Josiah 10                
  3 Lake Mary HS                                      3:29.71    3:29.16   1   6   
     1) Leroy, Jhavante 12              2) Peralta, Joshua 11             
     3) Lewis-Thompson, Blaine 11       4) Labrato, Matt 9                
  4 Orange City University HS                         3:28.67    3:32.05   2   5   
     1) Lingard, Lorenzo 10             2) Reilly, Jacob 11               
     3) Fletcher, Jordan 11             4) Vinciguerra, Anthony 12        
  5 DeLand HS                                         3:29.59    3:33.11   2   4   
     1) Edwards, Alex 12                2) Flores, Enrique 10             
     3) Gibson, Khiry 12                4) Goosby, Javeion 11             
  6 Spruce Creek HS                                   3:32.42    3:34.32   2   3   
     1) Tse, Joshua 11                  2) Maldonado, Julian 12           
     3) King, Carson 11                 4) Barnett, Enrique 11            
  7 Lyman HS                                          3:32.93    3:37.68   1   2   
     1) Jefferson, Nathaniel 9          2) Foreman-Wright, Atiba 12       
     3) Johnson, Samuel 12              4) Thyme, Tyreek 11               
  8 Winter Springs HS                                 3:29.27    3:39.37   2   1   
     1) Rohe, Jonathan 12               2) Wolber, Jared 11               
     3) Winfrey, Tyler 12               4) Murimwa, Simba 10              
  9 Hagerty HS                                        3:37.42    3:39.68   1 
     1) Azad, Sabik 10                  2) Chin, Xavier 10                
     3) Winningham, Zachary 11          4) Getty, Caleb 11                
 10 Lake Howell HS                                    3:37.68    3:42.73   1 
     1) Jenkins, Wisdom 11              2) Clark, Totiro 12               
     3) Figueroa Concepion, Jan 12      4) Ross, Clayton 11               
 
Event 17  Girls 4x800 Meter Relay 4A Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lake Brantley HS                                  9:30.99    9:26.12   10   
     1) Stevens, Jordan 9               2) Kopack, Jean Sara 11           
     3) Hyde, Chloe 9                   4) Johnson, Sinclaire 12          
  2 Winter Springs HS                                 9:26.84    9:40.19    8   
     1) Cobb, Elizabeth 12              2) Clark, Carina 10               
     3) Butterfield, Brooke 12          4) Hawkins, Jaina 11              
  3 Hagerty HS                                       10:00.42    9:53.93    6   
     1) Stoneback, Sydney 11            2) Caudill, Morgan 9              
     3) Worrell, Nicolette 11           4) Plescha, Julia 9               
  4 Spruce Creek HS                                   9:58.00    9:58.41    5   
     1) Gilday, Jaclyn 9                2) Chartier, Caitlyn 9            
     3) Cooney, Camryn 10               4) Holt, Madeline 12              
  5 Oviedo HS                                        10:10.54   10:50.19    4   
     1) Fow, Kathleen 11                2) Mitchell, Carly 11             
     3) Kosmitis, Kellie 10             4) Wildgen, Abigail 11            
  6 Sanford Seminole HS                              11:01.71   11:20.36    3   
     1) Engel, Karirose 12              2) Mathewson, Rebecca 9           
     3) Olsen, Mia 9                    4) Nguyen, Ruth 11                
  7 Orange City University HS                        11:01.20   12:18.56    2   
     1) Glomb, Whitney 10               2) Schocke, Anna 11               
     3) Palelis, Hannah 12              4) Shields, Nina 9                
 
Event 18  Boys 4x800 Meter Relay 4A Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Oviedo HS                                         8:10.67    8:09.86   10   
     1) Staten, Sentwali 12             2) Fields, Ethan 10               
     3) Mihm, Mason 12                  4) Kodzi, Papaa 12                
  2 Lake Brantley HS                                  8:17.97    8:10.31    8   
     1) Adebanjo, Omomayowa 12          2) Greenawalt, Ethan 12           
     3) Rodriques, Jaylen 11            4) Francois, Joab 9               
  3 Winter Springs HS                                 8:07.88    8:18.25    6   
     1) Skotnicki, Tanner 11            2) Murimwa, Simba 10              
     3) Doyle, Matt 11                  4) Santiago, Joel 12              
  4 Lake Mary HS                                      8:06.04    8:39.35    5   
     1) Peralta, Joshua 11              2) Conigliaro, Thomas 11          
     3) Field, William 12               4) Griffin, Sean 12               
  5 Lyman HS                                          8:11.70    9:51.48    4   
     1) Doyle, Kyle 10                  2) Coduto, Christian 9            
     3) Sellers, James 9                4) Pressimone, Bryce 9            
 -- Orange City University HS                         8:38.50         DQ   Zone Violation
     1) Lindquist, Travis 11            2) Parry, Bryce 11                
     3) Thompson, Tyler 11              4) Lodge, Calob 11                
 
Event 21  Girls 800 Meter Run 4A Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Johnson, Sinclaire        12 Lake Brantle         2:08.71    2:17.03   2  10   
  2 St. Lewis, Cheyenne       10 Lake Mary HS         2:19.39    2:18.73   2   8   
  3 Butterfield, Brooke       12 Winter Sprin         2:21.81    2:22.52   2   6   
  4 Stevens, Jordan            9 Lake Brantle         2:21.44    2:23.32   2   5   
  5 Hawkins, Jaina            11 Winter Sprin         2:19.60    2:26.05   2   4   
  6 Gilday, Jaclyn             9 Spruce Creek         2:26.20    2:26.97   2   3   
  7 Stoneback, Sydney         11 Hagerty HS           2:24.40    2:27.02   2   2   
  8 Chartier, Caitlyn          9 Spruce Creek         2:24.75    2:27.60   2   1   
  9 Kopack, Jean Sara         11 Lake Brantle         2:31.34    2:32.53   2 
 10 Plescha, Julia             9 Hagerty HS           2:29.50    2:34.23   2 
 11 Caudill, Morgan            9 Hagerty HS           2:33.17    2:35.07   1 
 12 Roberts, Raylen           10 Spruce Creek         2:38.37    2:37.45   1 
 13 Bartel, Kayla             12 Orange City          2:31.40    2:40.77   2 
 14 Shields, Nina              9 Orange City          2:42.30    2:41.72   1 
 15 Wildgen, Abigail          11 Oviedo HS            2:39.26    2:42.76   1 
 16 Jucker, Rylie              9 Lake Brantle         2:34.06    2:42.87   1 
 17 Spence, Elisse            11 Oviedo HS            2:48.73    2:46.46   1 
 18 Arterburn, Madison        11 Winter Sprin         2:31.89    2:47.95   2 
 19 Williams, Hallie          10 Spruce Creek         2:49.60    2:57.29   1 
 20 Escobar, Stephanie        12 Lake Howell          2:56.19    3:00.39   1 
 21 Cartwright, Megan         10 Lake Mary HS         3:08.91    3:01.69   1 
 22 Dunham, Katerina           9 Lake Howell          3:18.19    3:19.57   1 
 -- Lyons, Maggie             10 Lake Mary HS         2:28.52        DNF   2 
 
Event 22  Boys 800 Meter Run 4A Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Lyons, John               12 Lake Mary HS         1:52.53    1:59.19   2  10   
  2 Rollins, Tyler            11 DeLand HS            2:04.70    2:00.71   2   8   
  3 Rodriques, Jaylen         11 Lake Brantle         2:00.17    2:00.79   2   6   
  4 Getty, Caleb              11 Hagerty HS           2:01.46    2:00.83   2   5   
  5 Santiago, Joel            12 Winter Sprin         1:59.53    2:00.89   2   4   
  6 Tse, Joshua               11 Spruce Creek         2:00.73    2:01.11   2   3   
  7 Griffin, Sean             12 Lake Mary HS         2:05.52    2:03.40   2   2   
  8 Francois, Joab             9 Lake Brantle         2:02.62    2:04.81   2   1   
  9 Conigliaro, Thomas        11 Lake Mary HS         2:03.24    2:06.01   2 
 10 Linares, Josue            11 Oviedo HS            2:07.87    2:07.37   2 
 11 Castro, Johannes          12 Sanford Semi         2:09.66    2:07.80   1 
 12 Guardascione-Wolf, Ari    11 Lake Howell          2:12.06    2:08.21   1 
 13 Greenawalt, Ethan         12 Lake Brantle         2:07.51    2:09.73   2 
 14 Battles, Jarrod           12 Spruce Creek         2:13.18    2:10.73   1 
 15 Parry, Bryce              11 Orange City          2:11.69    2:10.75   1 
 16 Stadler, Daniel           12 Oviedo HS            2:13.45    2:11.46   1 
 17 Torres, Adrian             9 Lyman HS             2:12.41    2:13.54   1 
 18 Kielmann, Ryan            12 Lyman HS             2:16.68    2:14.10   1 
 19 Lindquist, Travis         11 Orange City          2:10.14    2:14.42   1 
 20 Thompson, Tyler           11 Orange City          2:14.04    2:14.53   1 
 21 Palacio, Zackary          10 Lake Mary HS         2:15.12    2:16.50   1 
 22 Montero, Irvin            11 Lake Howell          2:12.01    2:16.58   1 
 23 Johnson, Brian            10 Lake Brantle         2:03.41    2:17.46   2 
 24 Brijlall, Desmin          12 Hagerty HS           2:22.22    2:19.51   1 
 25 Lynch, Michael             9 Hagerty HS           2:07.88    2:21.04   2 
 26 Crump, Nazir              12 Sanford Semi         2:11.07    2:21.26   1 
 27 Gibson, Michael            9 Hagerty HS           2:21.27    2:21.31   1 
 28 Schelling, Sean           11 Oviedo HS            2:16.53    2:22.13   1 
 29 Wheeles, Teylyr           12 Lake Howell          2:19.44    2:24.19   1 
 30 Ebanks, Grayson           11 Lake Howell          2:22.42    2:25.07   1 
 31 Kolakeri, Sunjay           9 Lyman HS             2:28.33    2:25.34   1 
 
Event 23  Girls 1600 Meter Run 4A Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Johnson, Sinclaire        12 Lake Brantle         4:57.27    5:08.89   2  10   
  2 Stevens, Jordan            9 Lake Brantle         5:14.93    5:14.63   2   8   
  3 Worrell, Nicolette        11 Hagerty HS           5:13.70    5:17.06   2   6   
  4 Cobb, Elizabeth           12 Winter Sprin         5:21.56    5:27.11   2   5   
  5 Milam, Riley              11 Spruce Creek         5:36.11    5:36.81   2   4   
  6 Lyons, Maggie             10 Lake Mary HS         5:38.34    5:41.54   2   3   
  7 Holt, Madeline            12 Spruce Creek         5:46.02    5:44.61   2   2   
  8 Samuels, Nicole            9 Spruce Creek         5:59.46    5:51.70   1   1   
  9 Mitchell, Carly           11 Oviedo HS            5:59.51    5:52.79   1 
 10 Tully, Kaelin              9 Lake Mary HS         5:52.76    5:56.09   2 
 11 Cooney, Camryn            10 Spruce Creek         5:38.38    5:58.92   2 
 12 Jucker, Rylie              9 Lake Brantle         5:58.80    6:05.75   1 
 13 Panek, Geonna              9 Lake Brantle         6:22.91    6:06.64   1 
 14 Messenger, Kayla           9 Hagerty HS           6:20.38    6:24.80   1 
 15 Stivers, Kelcey           12 Hagerty HS           6:04.19    6:26.38   1 
 16 Stadtler, Rachel           9 DeLand HS            6:36.41    6:28.30   1 
 17 Gaebel, Annica            10 DeLand HS            6:31.42    6:28.63   1 
 18 Arterburn, Madison        11 Winter Sprin         5:52.56    6:28.75   2 
 19 Wildgen, Grace            11 Oviedo HS            6:07.67    6:31.87   1 
 20 Weiss, Gwenyth            11 Lake Howell          6:24.11    6:32.70   1 
 21 Gould, Jenna               9 Lake Mary HS         6:41.74    6:33.41   1 
 22 Schocke, Anna             11 Orange City          6:53.80    6:34.99   1 
 23 Panda, Alyssa              9 DeLand HS            6:38.15    6:35.70   1 
 24 Skelton, Madison           9 DeLand HS            6:38.30    6:38.20   1 
 25 Escobar, Stephanie        12 Lake Howell          6:11.71    6:45.57   1 
 26 Wildgen, Isabel           12 Oviedo HS            5:51.08    6:52.70   2 
 27 Glomb, Whitney            10 Orange City          7:00.86    6:58.77   1 
 28 Soyer, Alaina              9 Lake Howell          6:54.65    7:43.86   1 
 -- St. Lewis, Cheyenne       10 Lake Mary HS         5:22.33        DNF   2 
 
Event 24  Boys 1600 Meter Run 4A Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Lyons, John               12 Lake Mary HS         4:18.88    4:21.64   2  10   
  2 Jacques, Joshua           12 Lyman HS             4:21.04    4:22.38   2   8   
  3 Armstrong, Jordan         12 Lyman HS             4:14.86    4:22.44   2   6   
  4 Stivers, Andrew           12 Hagerty HS           4:21.20    4:27.12   2   5   
  5 Santiago, Joel            12 Winter Sprin         4:31.72    4:28.23   2   4   
  6 Figueroa Concepion, Jan   12 Lake Howell          4:28.76    4:35.61   2   3   
  7 Hodges, Kyler             10 Lyman HS             4:39.32    4:40.59   2   2   
  8 Boyle, Devin              10 Lake Mary HS         4:30.35    4:42.44   2   1   
  9 Cornejo, Gabe             12 DeLand HS            4:41.99    4:44.52   2 
 10 Fields, Ethan             10 Oviedo HS            4:40.54    4:50.31   2 
 11 Harper, Tyson             10 Oviedo HS            4:49.08    4:51.67   2 
 12 Lindquist, Travis         11 Orange City          4:51.94    4:51.85   1 
 13 Berry, Zane               12 Oviedo HS            4:53.05    4:51.99   1 
 14 Field, William            12 Lake Mary HS         4:35.91    4:52.61   2 
 15 Ramirez, Caleb            11 Hagerty HS           4:52.04    4:52.90   1 
 16 Moscoso, Juan              9 Lake Brantle         4:51.26    4:55.34   1 
 17 Smith, Thomas             10 Spruce Creek         4:55.30    4:55.98   1 
 18 Demeter, John             10 Lake Mary HS         5:00.71    4:59.60   1 
 19 Kathman, Luke             10 Spruce Creek         4:55.38    5:02.76   1 
 20 Tahir, Junaid             12 Spruce Creek         5:01.23    5:03.29   1 
 21 Rivero-Killian, George     9 DeLand HS            4:59.36    5:04.23   1 
 22 Fourcand, Delvin          10 Winter Sprin         5:13.46    5:05.11   1 
 23 Collins, Sam              10 Winter Sprin         5:14.65    5:05.42   1 
 24 Wheeles, Teylyr           12 Lake Howell          5:05.29    5:05.86   1 
 25 Gentry, Devon              9 Orange City          5:05.08    5:06.94   1 
 26 Schelling, Sean           11 Oviedo HS            4:58.38    5:10.60   1 
 27 Harrell, Daniel            9 Lyman HS             5:01.46    5:11.58   1 
 28 Klein, Tyler              11 Hagerty HS           5:09.05    5:13.43   1 
 29 Johnson, Brian            10 Lake Brantle         5:01.41    5:16.97   1 
 30 Aurelius, Matthew          9 Winter Sprin         5:21.58    5:17.48   1 
 31 Tipton, Jacob              9 Orange City          5:37.43    5:26.66   1 
 32 Mink, Noah                10 Lake Howell          5:25.32    5:28.33   1 
 33 Sasso, Justin             11 Hagerty HS           5:54.05    5:42.89   1 
 
Event 25  Girls 3200 Meter Run 4A Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Mott, Sara                10 DeLand HS           11:28.66   11:33.03   10   
  2 Urzua, Daniela            11 Lake Mary HS        11:07.67   11:42.05    8   
  3 Hyde, Chloe                9 Lake Brantle        11:42.08   11:54.51    6   
  4 Grace, Shannon            12 Lyman HS            11:52.74   12:04.76    5   
  5 Worrell, Nicolette        11 Hagerty HS          11:48.29   12:10.03    4   
  6 Cobb, Elizabeth           12 Winter Sprin        12:00.44   12:30.93    3   
  7 Nelson, Bailey             9 Spruce Creek        12:47.18   12:35.51    2   
  8 Ludwig, Emily             12 Winter Sprin        12:06.74   12:36.64    1   
  9 Tully, Kaelin              9 Lake Mary HS        12:47.41   12:47.13  
 10 Murray, Katelyn            9 Spruce Creek        12:56.60   12:52.95  
 11 Tucker, Lauren            10 Hagerty HS          12:05.34   12:54.34  
 12 Ehrhardt, Casey           12 Spruce Creek        12:42.58   13:12.27  
 13 Fletcher, Megan           11 Spruce Creek        12:49.96   13:27.01  
 14 Panek, Geonna              9 Lake Brantle        13:33.01   13:39.49  
 15 Palelis, Sarah            10 Orange City         13:12.77   13:52.56  
 16 Wheaton, Madeline          9 Lake Brantle        14:06.82   14:00.36  
 17 Giovati, Gabrielle        11 Lake Brantle        14:30.67   14:56.96  
 18 Gould, Jenna               9 Lake Mary HS        12:40.55   15:06.98  
 19 McGuire, Ryan              9 Lake Mary HS        14:58.55   15:07.98  
 20 Wildgen, Isabel           12 Oviedo HS           12:19.37   15:46.42  
 
Event 26  Boys 3200 Meter Run 4A Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jacques, Joshua           12 Lyman HS             9:11.00    9:39.47   10   
  2 Bell, Bryce               10 Lyman HS             9:34.29    9:40.99    8   
  3 Doyle, Matt               11 Winter Sprin         9:44.42    9:44.50    6   
  4 Armstrong, Jordan         12 Lyman HS             9:13.55    9:47.27    5   
  5 Le Grand, Paul            11 Lyman HS            10:13.34   10:09.95    4   
  6 Figueroa Concepion, Jan   12 Lake Howell          9:59.54   10:11.60    3   
  7 Boyle, Devin              10 Lake Mary HS        10:03.77   10:27.64    2   
  8 St. Lewis, Canaan          9 Lake Mary HS        10:19.65   10:29.43    1   
  9 O'Malley, Garrett         10 Hagerty HS          10:36.91   10:40.61  
 10 Ebert, Nicholas           10 Hagerty HS          10:44.12   10:43.62  
 11 Guardascione-Wolf, Ari    11 Lake Howell         10:41.12   10:51.73  
 12 Berry, Zane               12 Oviedo HS           10:15.05   10:52.28  
 13 Tibbetts, Sean            12 Oviedo HS           10:53.91   10:55.03  
 14 Rashy, Michael            11 Lake Mary HS        11:01.03   11:00.93  
 15 Harper, Tyson             10 Oviedo HS           10:30.84   11:05.20  
 16 Nong, Serratt              9 Spruce Creek        11:31.04   11:23.76  
 17 Fields, Ethan             10 Oviedo HS           10:48.52   11:23.86  
 18 Casasanta, Noah           11 Spruce Creek        11:34.55   11:45.41  
 19 Robinson, Jonathon         9 Winter Sprin        11:50.21   11:56.25  
 20 Lucas, Jimmy               9 Spruce Creek        11:33.33   12:01.97  
 21 Demeter, John             10 Lake Mary HS        11:03.44   12:07.91  
 22 Gentry, Devon              9 Orange City         11:31.66   12:11.26  
 -- Stivers, Andrew           12 Hagerty HS           9:57.54        DNF  
 -- Moscoso, Juan              9 Lake Brantle        10:42.90        DNF  
 
Event 27  Girls High Jump 4A Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 West, Courtnie            10 Lake Howell          5-01.00    5-02.00      1.57m  10   
     4-06 4-08 4-10 5-00 5-02 5-04 
        O    O    O    O  XXO  XXX 
  2 Hill, Samarah              9 Hagerty HS           5-00.00    5-00.00      1.52m   8   
     4-06 4-08 4-10 5-00 5-02 
        O    P    O   XO  XXX 
  3 Reese, Kennedie           10 Lake Mary HS         4-10.00    4-10.00      1.47m   5.50
     4-06 4-08 4-10 5-00 
        O    O    O  XXX 
  3 Peterson, Paige           12 Hagerty HS           4-10.00    4-10.00      1.47m   5.50
     4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 
        O    O    O    O  XXX 
  5 Kokai, Madison            10 Spruce Creek         5-00.00    4-10.00      1.47m   4   
     4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 
        O    O    O   XO  XXX 
  6 Manigault, Ariel          10 Lake Brantle         4-06.00    4-10.00      1.47m   3   
     4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 
        O   XO    O    O   XO  XXX 
  7 Thomas, Lauren            10 Orange City          4-10.00    4-08.00      1.42m   1.50
     4-04 4-06 4-08 4-10 
        O  XXO    O  XXX 
  7 villarreal-acevedo, bren  11 Lake Brantle         4-08.00    4-08.00      1.42m   1.50
     4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 
       XO    O   XO    O  XXX 
  9 Hillery, Zarria           10 Orange City          4-04.00    4-04.00      1.32m 
     4-02 4-04 4-06 
        O    O  XXX 
 10 Gregory, Emily            11 Spruce Creek         4-06.00    4-04.00      1.32m 
     4-02 4-04 4-06 
       XO    O  XXX 
 11 Butler, Jordan             9 Lake Howell          4-08.00    4-04.00      1.32m 
     4-02 4-04 4-06 
        O   XO  XXX 
 12 Henderson, Ashanti        12 Lake Brantle                    4-04.00      1.32m 
     4-02 4-04 4-06 
        O  XXO  XXX 
 13 Wildgen, Abigail          11 Oviedo HS            4-02.00    4-02.00      1.27m 
     4-02 4-04 
        O  XXX 
 13 Glaude, Taylor            12 Lake Brantle         4-04.00    4-02.00      1.27m 
     4-02 4-04 
        O  XXX 
 15 Tatum, Caitlyn            10 Spruce Creek         4-04.00    4-02.00      1.27m 
     4-02 4-04 
       XO  XXX 
 15 Moore, Kendra             11 Oviedo HS            4-04.00    4-02.00      1.27m 
     4-02 4-04 
       XO  XXX 
 -- Gilday, Jaclyn             9 Spruce Creek         4-10.00         NH            
     4-04 
      XXX 
 
Event 28  Boys High Jump 4A Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Hollie, Johnny            10 Winter Sprin         6-04.00    6-04.00      1.93m  10   
  2 Green, Niko               12 Spruce Creek         6-02.00    6-02.00      1.87m   7   
  2 Elmore, Triaten           12 Oviedo HS            6-06.00    6-02.00      1.87m   7   
  4 Flores, Enrique           10 DeLand HS            6-00.00    6-00.00      1.82m   5   
  5 Edwards, Aaron            11 Lake Mary HS         5-10.00    6-00.00      1.82m   4   
  6 Coleman, Daquan           12 Lake Brantle         6-02.00    5-08.00      1.72m   2.50
  6 Kasbeer, Ryan             12 DeLand HS            6-00.00    5-08.00      1.72m   2.50
  8 Soler, Colin               9 Oviedo HS            5-08.00    5-08.00      1.72m   1   
  9 Delgado, Kobe             11 Hagerty HS           6-00.00    5-08.00      1.72m 
 10 Honeyager, Noah           12 DeLand HS            5-06.00    5-08.00      1.72m 
 11 Hill, Issac               11 Hagerty HS           5-08.00    5-08.00      1.72m 
 12 Lehman, Dallas            10 Lake Mary HS         5-06.00    5-06.00      1.67m 
 13 Waldo, Adam               10 Lake Howell          5-06.00    5-04.00      1.62m 
 14 Roche, Nicholas           11 Lyman HS             5-08.00    5-02.00      1.57m 
 -- Brito, Anthony            11 Spruce Creek                         NH            
 -- Gibson, Michael            9 Hagerty HS           5-00.00         NH            
 -- White, Nahshon            10 Lake Mary HS         5-00.00         NH            
 
Event 29  Girls Pole Vault 4A Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Turner, Haidyn            11 Winter Sprin        11-06.00   11-03.00      3.42m  10   
     10-00 10-06 11-03 11-08 
         O    XO    XO   XXX 
  2 Woodruff, Sydney          11 Lake Mary HS        10-06.00   10-00.00      3.04m   8   
     9-00 9-06 10-00 10-06 
       XO    O     O   XXX 
  3 Thigpen, Kalee            10 Spruce Creek         9-09.00    9-00.00      2.74m   6   
     8-06 9-00 9-06 
        O    O  XXX 
  4 Meoli, Gianna             10 Spruce Creek         8-06.00    8-06.00      2.59m   5   
     7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 
        O    O    O    O  XXX 
  5 Keller, Morgan            12 Lake Brantle         8-09.00    8-00.00      2.43m   4   
     7-06 8-00 8-06 
        O  XXO  XXX 
  6 Share, Lisa               10 Spruce Creek         8-00.00    7-06.00      2.28m   2   
     7-00 7-06 8-00 
        O   XO  XXX 
  6 Mccoy, Meghan             12 Lake Brantle         8-00.00    7-06.00      2.28m   2   
     7-00 7-06 8-00 
        O   XO  XXX 
  6 Christensen, Federina     12 Spruce Creek         8-06.00    7-06.00      2.28m   2   
     7-06 8-00 
       XO  XXX 
 -- Simcox, Brianna           10 Lake Mary HS         7-06.00         NH            
     7-00 
      XXX 
 
Event 30  Boys Pole Vault 4A Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Clarke, Sean              12 Lyman HS            16-03.00   15-09.00      4.80m  10   
  2 Sevigny, Drew             12 Spruce Creek        12-06.00   12-00.00      3.65m   8   
  3 Lehr, Matthew             11 Spruce Creek        12-00.00   11-06.00      3.50m   6   
  4 Hemmy, Jack               11 Spruce Creek        11-06.00   11-06.00      3.50m   5   
  5 Periord, Noah             10 Lake Mary HS        11-06.00   11-00.00      3.35m   4   
  6 Pickren, Rob              12 DeLand HS           11-06.00   11-00.00      3.35m   3   
  7 Martin, Luke              11 Lake Mary HS        10-00.00   11-00.00      3.35m   2   
  8 Grusauskas, Adam          11 Spruce Creek        11-06.00   11-00.00      3.35m   1   
  9 Vaziri, Reza              11 Oviedo HS           10-06.00   10-06.00      3.20m 
 10 Fields, Nicolas           11 Sanford Semi        10-06.00   10-06.00      3.20m 
 11 Allington, Adrian         11 Hagerty HS          10-00.00   10-00.00      3.04m 
 12 Magraw, Dane               9 Lake Mary HS         8-06.00    8-06.00      2.59m 
 13 Simmons, William           9 Hagerty HS           8-06.00    8-00.00      2.43m 
 -- Keating, John              9 Lake Mary HS         8-00.00         NH            
 
Event 31  Girls Long Jump 4A Varsity
===============================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Davidson-Brooks, Jakara   12 Sanford Semi        17-00.50   16-04.50   NWI     4.99m  10   
     15-06(NWI) 14-10.50(NWI) 16-04.50(NWI) 16-00.25(NWI) 15-04(NWI) 16-02.75(NWI)
  2 Gibson, Sarah             12 Hagerty HS          16-07.25   16-01.00   NWI     4.90m   8   
     15-10.25(NWI) 16-01(NWI) 16-00.50(NWI) 14-10(NWI) 14-10(NWI) 15-05.75(NWI)
  3 Hill, Samarah              9 Hagerty HS          16-04.00   15-09.50   NWI     4.81m   6   
     14-04.50(NWI) FOUL      15-09(NWI) FOUL      15-03(NWI) 15-09.50(NWI)
  4 Menna, Tia                12 Hagerty HS          16-11.00   15-08.25   NWI     4.78m   5   
     15-05.75(NWI) 13-06.25(NWI) 15-08.25(NWI) 15-03(NWI) FOUL      15-04.25(NWI)
  5 Reese, Kennedie           10 Lake Mary HS        16-05.75   15-01.25   NWI     4.60m   4   
     15-01.25(NWI) PASS      PASS      14-07(NWI) 15-00.25(NWI) 14-10.50(NWI)
  6 DiVerniero, Jordan        10 Spruce Creek        15-05.00   14-10.00   NWI     4.52m   3   
     13-09.50(NWI) 14-03.50(NWI) 14-00.50(NWI) 13-06.50(NWI) 13-11(NWI) 14-10(NWI)
  7 Baker, Aurian             11 Spruce Creek        15-01.50   14-05.50   NWI     4.40m   2   
     13-06.75(NWI) 14-01.25(NWI) 13-05.75(NWI) 14-02.50(NWI) 13-08.25(NWI) 14-05.50(NWI)
  8 Boone, Ruth               11 Spruce Creek        16-06.25   14-05.50   NWI     4.40m   1   
     14-05.50(NWI) FOUL      FOUL      11-00.50(NWI) 13-01.50(NWI) 12-09.25(NWI)
  9 West, Courtnie            10 Lake Howell         15-02.50   13-08.75   NWI     4.18m 
     13-08.75(NWI) 13-08.50(NWI) 13-07.25(NWI) PASS      PASS      PASS     
 10 McCune, Alyssa            10 Oviedo HS           13-09.25   13-04.50   NWI     4.07m 
     12-02.25(NWI) 12-01(NWI) 13-04.50(NWI)           
 11 Butler, Jordan             9 Lake Howell         14-03.50   13-03.00   NWI     4.03m 
     13-03(NWI) 13-01.25(NWI) 13-00.25(NWI)           
 12 Dash, Courtney            12 Spruce Creek        14-03.00   13-02.50   NWI     4.02m 
     13-01(NWI) FOUL      13-02.50(NWI)           
 13 Henderson, Ashanti        12 Lake Brantle        12-10.00   13-01.75   NWI     4.00m 
     FOUL      13-01.75(NWI) FOUL                
 14 Leslie, Victoria           9 Lake Howell         13-05.00   12-08.75   NWI     3.87m 
     12-07(NWI) 12-08.75(NWI) 12-08.25(NWI)           
 15 Bernard, Jovena           11 Lake Brantle        12-07.00   12-06.25   NWI     3.81m 
     11-11.25(NWI) 12-06.25(NWI) 12-00.50(NWI)           
 16 Palelis, Sarah            10 Orange City         13-03.50   12-02.50   NWI     3.72m 
     12-02.50(NWI) 11-07(NWI) 10-03(NWI)           
 17 Glaude, Taylor            12 Lake Brantle        12-07.00   11-11.75   NWI     3.65m 
     11-11.75(NWI) 11-07.25(NWI) FOUL                
 18 Horrobin, Noelle           9 Lake Howell         12-03.00   11-05.25   NWI     3.48m 
     11-05.25(NWI) 10-07.50(NWI) 10-04.75(NWI)           
 19 Morgan, A'Khira           10 Oviedo HS           11-04.00   10-07.50   NWI     3.23m 
     10-07.50(NWI) FOUL      PASS                
 -- Shaffer, Artissa          12 Lake Mary HS        14-04.50        DNF   NWI           
 
Event 32  Boys Long Jump 4A Varsity
===============================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Foster, Emanuel           12 Sanford Semi        23-10.00   22-02.00   NWI     6.75m  10   
     22-02(NWI) 20-03.75(NWI) PASS                
  2 Moore, Linton             12 Sanford Semi        23-04.75   21-06.50   NWI     6.56m   8   
     21-06.50(NWI) 20-05.50(NWI) PASS                
  3 Trinidad, Juan            10 Lake Mary HS        19-07.25   21-00.00   NWI     6.40m   6   
     20-03.50(NWI) 20-01.25(NWI) 17-10.50(NWI) 19-09.25(NWI) FOUL      21-00(NWI)
  4 Winfrey, Tyler            12 Winter Sprin        21-04.50   20-11.75   NWI     6.39m   5   
     20-11.75(NWI) 20-06.25(NWI) 18-04.50(NWI)           
  5 Strickle, Jacob           10 Hagerty HS          20-05.75   20-08.75   NWI     6.31m   4   
     19-07.50(NWI) 19-03.75(NWI) 19-08.75(NWI) 20-06(NWI) 20-03(NWI) 20-08.75(NWI)
  6 Edwards, Aaron            11 Lake Mary HS        20-09.50   20-07.75   NWI     6.29m   3   
     20-03.75(NWI) 20-04.50(NWI) 20-06.50(NWI) 2-06.75(NWI) FOUL      20-07.75(NWI)
  7 Alexander, Tolbert        11 Oviedo HS           18-07.75   20-02.25   NWI     6.15m   2   
     19-04.75(NWI) 20-02.25(NWI) 18-11.50(NWI) 19-01.25(NWI) 19-01.50(NWI) FOUL     
  8 Jefferson, Nathaniel       9 Lyman HS            21-04.25   20-02.00   NWI     6.14m   1   
     20-02(NWI) 19-09.25(NWI) PASS                
  9 Foreman-Wright, Atiba     12 Lyman HS            21-00.25   19-07.25   NWI     5.97m 
     19-07.25(NWI) PASS      PASS                
 10 Conley, Jeremy            10 Orange City         20-07.50   19-00.50   NWI     5.80m 
     18-03.50(NWI) 19-00.50(NWI) 18-07.50(NWI)           
 11 Rohe, Jonathan            12 Winter Sprin        19-10.25   18-07.50   NWI     5.67m 
     18-07.50(NWI) 17-05.50(NWI) 16-05.25(NWI)  (NWI)        
 12 Miller Rogers, Ryen       10 Lake Brantle        17-09.00   18-06.00   NWI     5.63m 
     18-05(NWI) 18-02.25(NWI) 18-06(NWI)           
 13 Goosby, Javeion           11 DeLand HS           21-03.50   18-04.25   NWI     5.59m 
     FOUL      17-09.25(NWI) 18-04.25(NWI)           
 14 Rerko, Bryan              11 Spruce Creek        19-11.00   18-02.00   NWI     5.53m 
     18-00.25(NWI) 18-02(NWI) 17-04(NWI)           
 15 Mendoza, Jose             10 Lake Mary HS                   17-09.00   NWI     5.41m 
     17-09(NWI) 17-03.50(NWI) FOUL                
 16 Waldo, Adam               10 Lake Howell         18-05.00   17-06.50   NWI     5.34m 
     17-06.50(NWI) FOUL      FOUL                
 17 Rodriguez, Mario          11 Orange City         16-07.00   17-06.00   NWI     5.33m 
     16-08.50(NWI) 17-06(NWI) 16-05.50(NWI)           
 18 Ebanks, Grayson           11 Lake Howell         17-08.00   17-04.50   NWI     5.29m 
     17-04.50(NWI) 16-00(NWI) FOUL                
 19 Hill, Issac               11 Hagerty HS          17-09.50   17-02.00   NWI     5.23m 
     FOUL      17-02(NWI) 16-10.50(NWI)         
 20 Martin, Tremayne          10 Spruce Creek        18-06.00   16-04.25   NWI     4.98m 
     16-04.25(NWI) 15-08(NWI) FOUL                
 21 Mccoy, Jason               9 Spruce Creek        17-10.50   16-03.75   NWI     4.97m 
     FOUL      FOUL      16-03.75(NWI)           
 22 White, Nahshon            10 Lake Mary HS        18-03.00   16-03.50   NWI     4.96m 
     16-02.25(NWI) 16-03.50(NWI) 15-09(NWI)           
 23 Thomas, Angel             10 Lake Brantle        17-01.00   16-02.50   NWI     4.94m 
     15-10.25(NWI) 15-03.75(NWI) 16-02.50(NWI)           
 24 Fletcher, Jared           11 Orange City         17-07.00   15-09.25   NWI     4.80m 
     15-09.25(NWI) FOUL      PASS                 
 25 Caraballo, Zachary        10 Lake Brantle        17-06.00   15-08.75   NWI     4.79m 
     14-06.50(NWI) 15-08.75(NWI) 14-00.25(NWI)           
 26 Chin, Xavier              10 Hagerty HS          20-01.50   15-01.25   NWI     4.60m 
     FOUL      FOUL      15-01.25(NWI)           
 27 Fletcher, Jordan          11 Orange City         15-06.00   14-07.50   NWI     4.45m 
     14-07.50(NWI) 13-06.50(NWI) 14-05(NWI)           
 
Event 33  Girls Triple Jump 4A Varsity
===============================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Hill, Samarah              9 Hagerty HS          35-05.50   35-06.75   NWI    10.83m  10   
  2 Gibson, Sarah             12 Hagerty HS          35-07.00   35-01.75   NWI    10.71m   8   
  3 Cochran, Kayla             9 Sanford Semi        33-09.00   33-09.00   NWI    10.28m   6   
  4 Vaziri, Kiana             12 Orange City         34-10.00   33-01.00   NWI    10.08m   5   
  5 Thomas, Lauren            10 Orange City         33-11.00   32-08.75   NWI     9.97m   4   
  6 DiVerniero, Jordan        10 Spruce Creek        35-06.25   31-04.50   NWI     9.56m   3   
  7 Brooks, Faith             11 Spruce Creek        31-09.00   30-10.50   NWI     9.41m   2   
  8 Hillery, Zarria           10 Orange City         29-09.00   29-07.25   NWI     9.02m   1   
  9 St. Angelo, Rachel         9 Lake Howell         30-04.00   29-03.25   NWI     8.92m 
 10 Manigault, Ariel          10 Lake Brantle        27-10.00   29-02.00   NWI     8.89m 
 11 Dash, Courtney            12 Spruce Creek        31-00.00   29-00.00   NWI     8.83m 
 12 Palelis, Sarah            10 Orange City         28-00.00   28-11.00   NWI     8.81m 
 13 Baker, Aurian             11 Spruce Creek        29-04.00   28-07.75   NWI     8.73m 
 14 Zini, Daniela              9 Oviedo HS           26-00.50   26-04.00   NWI     8.02m 
 15 Bernard, Jovena           11 Lake Brantle                   25-11.00   NWI     7.89m 
 -- samson, darianna          12 Lake Brantle        26-00.00         ND   NWI           
 -- Moran, Akhira             10 Oviedo HS                            ND   NWI           
 
Event 34  Boys Triple Jump 4A Varsity
===============================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Foster, Emanuel           12 Sanford Semi        47-04.50   45-02.00   NWI    13.76m  10   
  2 Jackson, Ti'Querious       9 Sanford Semi        43-01.25   43-06.00   NWI    13.25m   8   
  3 Trinidad, Juan            10 Lake Mary HS        42-02.25   42-05.25   NWI    12.93m   6   
  4 Debose, Zachary           12 Sanford Semi        43-08.25   42-04.75   NWI    12.92m   5   
  5 DesForges, Camus          12 DeLand HS           40-10.00   42-04.00   NWI    12.90m   4   
  6 Strickle, Jacob           10 Hagerty HS          42-00.00   41-10.50   NWI    12.76m   3   
  7 Edwards, Aaron            11 Lake Mary HS        42-11.00   40-09.25   NWI    12.42m   2   
  8 Rodriguez, Mario          11 Orange City         40-02.50   40-01.25   NWI    12.22m   1   
  9 Hill, Issac               11 Hagerty HS          39-03.75   39-01.50   NWI    11.92m 
 10 Ali, Diab                 12 Oviedo HS           40-00.00   38-11.00   NWI    11.86m 
 11 Abram, Seriah              9 Lake Mary HS        40-10.25   38-10.50   NWI    11.84m 
 12 Alexander, Tolbert        11 Oviedo HS           39-03.50   38-02.00   NWI    11.63m 
 13 Hawkins, TyJohn            9 DeLand HS           38-03.00   38-01.00   NWI    11.60m 
 14 Rerko, Bryan              11 Spruce Creek        38-05.00   37-11.00   NWI    11.55m 
 15 Dash, Nicholas            10 Spruce Creek        38-09.50   37-07.25   NWI    11.46m 
 16 Fletcher, Jordan          11 Orange City         38-06.50   37-00.75   NWI    11.29m 
 17 Thomas, Angel             10 Lake Brantle                   35-10.00   NWI    10.92m 
 18 Miller Rogers, Ryen       10 Lake Brantle        37-06.75   35-08.75   NWI    10.89m 
 19 Caraballo, Zachary        10 Lake Brantle                   33-11.00   NWI    10.33m 
 20 Mccoy, Jason               9 Spruce Creek        38-07.50   33-08.25   NWI    10.26m 
 21 Campbell, David           11 Hagerty HS          33-10.00   33-02.00   NWI    10.10m 
 22 Fletcher, Jared           11 Orange City         35-07.00   32-10.25   NWI    10.01m 
 23 Rohe, Jonathan            12 Winter Sprin        40-09.25    4-06.00   NWI     1.37m 
 
Event 35  Girls Discus Throw 4A Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Boerboom, Sarah           12 Orange City           104-02     113-01     34.46m  10   
  2 Davis, Jada               11 Oviedo HS             100-07     103-06     31.54m   8   
  3 Boone, Ruth               11 Spruce Creek          101-08      99-04     30.27m   6   
  4 Adside, Timaya            12 Sanford Semi           99-11      94-10     28.90m   5   
  5 Dovali, Ana                9 Oviedo HS              88-04      89-08     27.33m   4   
  6 Tasci, Kayra              10 Hagerty HS          84-03.50      87-01     26.54m   3   
  7 Swinski, Katelyn          11 Lake Mary HS           82-03      87-00     26.51m   2   
  8 Jackson, Paulaisha        10 Orange City            83-06      85-09     26.13m   1   
  9 Orlando, Julianna          9 Hagerty HS          78-09.50      80-06     24.53m 
 10 Hickman, Jazmyn            9 Sanford Semi        73-09.50      78-05     23.90m 
 11 Peterson, Tamara          10 DeLand HS              77-02      76-09     23.39m 
 12 Moore, Nia                10 DeLand HS              78-08      75-05     22.98m 
 13 Swalby, Annie             12 Winter Sprin        77-09.50      71-04     21.74m 
 14 Hernandez, Lois Marie      9 Hagerty HS          61-11.50      70-11     21.61m 
 14 Spraker, Morgan           10 Spruce Creek        75-00.50      70-11     21.61m 
 16 Sauer, Amberleigh          9 DeLand HS              87-04      69-09     21.25m 
 17 Wallace, Lexxie           12 Lake Mary HS           68-00      62-10     19.15m 
 18 Boerboom, Mary            10 Orange City         64-01.50      62-02     18.94m 
 19 Sellers, Sierra           11 Lake Brantle        73-10.50      62-01     18.92m 
 20 Brown, Kiara              10 Lake Brantle        62-06.50      59-05     18.11m 
 21 Darian, Nazli             11 Lake Brantle           57-03      57-03     17.44m 
 22 Roberts, Kiyuana          12 DeLand HS           69-03.75      56-04     17.17m 
 23 Zini, Daniela              9 Oviedo HS                         52-03     15.92m 
 24 Harris, Laterrika         11 Lake Mary HS                      52-02     15.90m 
 25 Lara-Rivillas, Juliana    10 Lake Brantle           55-10      50-09     15.46m 
 26 Kucinski, Samantha        11 Winter Sprin        59-07.50      50-07     15.41m 
 27 Summers, Savanna          10 Spruce Creek           58-08      49-09     15.16m 
 
Event 36  Boys Discus Throw 4A Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Edwards, Lawrence         12 Spruce Creek          173-07     155-08     47.44m  10   
      FOUL  143-01  133-09  151-06  155-08  FOUL
  2 Dirienzo, Michael         12 Lyman HS              128-05     132-01     40.25m   8   
      126-04  104-09  FOUL  126-05  132-01  FOUL
  3 Collier, Dante            12 Spruce Creek          125-02     131-02     39.97m   6   
      124-10  131-02  FOUL  110-02  FOUL  124-02
  4 Sparrow, Chanler          11 Hagerty HS            139-00     130-10     39.87m   5   
      126-07  124-04  130-10  FOUL  129-08  FOUL
  5 Jacobsen, James           12 Spruce Creek        27-04.50     130-04     39.72m   4   
      121-11  110-02  115-06  FOUL  101-08  130-04
  6 Aljundi, Mustafa          12 Spruce Creek          123-02     126-06     38.55m   3   
      126-06  117-10  119-04  117-05  125-11  125-06
  7 Nagbe, Stephen            10 Lake Mary HS          103-02     125-02     38.15m   2   
      123-09  119-09  125-02  122-04  105-05  119-08
  8 Horsey, Kenneth           10 Sanford Semi          117-00     121-01     36.90m   1   
      105-08  103-11  119-07  119-01  121-01  FOUL
  9 Travis, Mcneece Boyd      11 Winter Sprin        09-00.50     116-06     35.50m 
      115-04  116-06  FOUL  109-00  110-02  84-00
 10 Stokes, James             10 Lake Mary HS          110-00     114-01     34.77m 
      FOUL  114-01  94-02           
 11 Adside, Timothy           10 Sanford Semi          107-07     109-08     33.42m 
      101-08  FOUL  109-08           
 12 Terrell, Ethan             9 Oviedo HS              96-01     109-07     33.40m 
      109-07  105-08  FOUL           
 13 Neat, Terence             11 DeLand HS             101-02     108-09     33.14m 
      90-05  103-09  108-09           
 14 Long, Jarrod              12 Lake Brantle           98-00     105-06     32.15m 
      99-01  105-06  91-02           
 15 Mganga, Tino              11 Orange City            88-07     104-11     31.97m 
      83-08  94-01  104-11           
 16 Council, Jared             9 DeLand HS           01-01.50     104-04     31.80m 
      83-04  91-06  104-04           
 17 Winningham, Zachary       11 Hagerty HS          03-02.50     100-02     30.53m 
      100-02  99-06  96-00           
 18 Robinson, Mason           12 Lyman HS               91-02      96-02     29.31m 
      96-02  90-09  94-07           
 19 Liberti, Antoino          10 Orange City            94-01      95-05     29.08m 
      FOUL  72-02  95-05           
 20 Ingram, Josh              12 Orange City           102-06      93-08     28.54m 
      93-08  FOUL  FOUL           
 21 Garris, Tyler             12 Orange City            93-01      84-01     25.62m 
      FOUL  74-11  84-01         
 22 Cleveland, Conner          9 Oviedo HS           71-08.50      83-00     25.29m 
      76-05  83-00  81-07           
 23 Mullis, Griffin           11 Winter Sprin        85-02.50      79-05     24.20m 
      79-05  78-06  74-04           
 24 Souverain, Stanley        10 Lake Mary HS           68-01      78-04     23.87m 
      76-08  78-04  76-10           
 25 Beyer, Tate               10 Lake Mary HS           61-00      75-04     22.96m 
      53-02  75-04  61-07           
 26 Robinson, Breyuan         10 Lake Brantle           63-10      69-03     21.10m 
      69-03  FOUL  61-05         
 27 Tagliani, James           10 Lake Brantle        59-10.50      55-06     16.91m 
      55-06  49-03  FOUL          
 28 Chhabra, Hritwik          10 Lake Brantle           54-11      54-10     16.71m 
      49-02  54-10  48-07           
 
Event 39  Girls Shot Put 4A Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Coronado, Merari          11 Lyman HS            42-09.75   40-07.50     12.38m  10   
      40-07.50  38-00  38-05  40-05  37-02.25  39-07.50
  2 Davis, Jada               11 Oviedo HS           33-01.25   32-04.00      9.85m   8   
      29-03.50  32-04  FOUL  31-10.50  27-00  31-07.25
  3 Adside, Timaya            12 Sanford Semi        34-03.00   31-08.00      9.65m   6   
      28-06.75  29-11.25  31-08  29-10  30-00  30-03.50
  4 Boone, Ruth               11 Spruce Creek        33-02.00   30-11.25      9.42m   5   
      30-00.50  FOUL  30-06.50  28-11.25  28-08  30-11.25
  5 Hickman, Jazmyn            9 Sanford Semi        31-10.00   30-01.75      9.18m   4   
      29-04  29-02  29-09.50  28-06  28-08.75  30-01.75
  6 Morris, Natashe           12 Lake Mary HS        29-01.00   30-01.75      9.18m   3   
      29-04.75  25-05.50  25-07.75  27-10  30-01.75  28-00
  7 Hipp, Aryan               11 Spruce Creek        30-00.00   29-00.75      8.85m   2   
      29-00.75  27-11  27-06  27-05.75  27-06.50  27-02.50
  8 Gibson, Sarah             12 Hagerty HS          28-10.25   29-00.25      8.84m   1   
      29-00.25  28-10  28-03.50  28-11  28-04.25  28-03.25
  9 Shinault, Nina            12 Orange City         28-06.75   28-10.50      8.80m 
      FOUL  28-10.50  23-07.75  24-04.50  27-02  20-04.50
 10 Sauer, Amberleigh          9 DeLand HS           31-07.75   28-09.50      8.77m 
      26-05.50  28-00.25  28-09.50           
 11 Dovali, Ana                9 Oviedo HS           28-10.00   28-07.75      8.73m 
      28-07.75  26-01.50  27-04           
 12 Vaziri, Kiana             12 Orange City         32-09.00   28-06.25      8.69m 
      26-00.75  28-00  28-06.25           
 13 Swalby, Annie             12 Winter Sprin        27-09.50   28-00.50      8.54m 
      FOUL  FOUL  28-00.50           
 14 Boerboom, Sarah           12 Orange City         27-05.00   26-06.75      8.09m 
      26-06.75  26-02  25-03.50           
 15 Kucinski, Samantha        11 Winter Sprin        24-09.00   26-06.00      8.07m 
      26-06  25-02.50  22-06           
 16 Peterson, Tamara          10 DeLand HS           27-04.50   26-02.00      7.97m 
      25-09.50  25-11.50  26-02           
 17 Moore, Nia                10 DeLand HS           26-07.00   25-10.00      7.87m 
      24-04.75  25-04  25-10           
 18 Jackson, Paulaisha        10 Orange City         29-07.00   24-10.00      7.56m 
      24-10  23-11  FOUL           
 19 Decaul, Carrington        10 Lake Brantle        25-11.00   24-08.50      7.53m 
      24-08.50  21-09.25  24-02.25           
 20 Orlando, Julianna          9 Hagerty HS          23-09.50   23-08.00      7.21m 
      21-09  22-05.75  23-08           
 21 Roberts, Kiyuana          12 DeLand HS           24-07.00   23-01.00      7.03m 
      23-01  21-08.50  22-06           
 22 Real, Isabella             9 Lake Mary HS        22-09.00   22-01.75      6.75m 
      21-03.75  22-01.75  20-08.25           
 23 Tasci, Kayra              10 Hagerty HS          22-04.00   22-00.00      6.70m 
      20-06.50  19-10  22-00           
 24 Lara-Rivillas, Juliana    10 Lake Brantle        28-02.00   21-02.50      6.46m 
      20-05  21-02.50  20-06.50           
 25 Darian, Nazli             11 Lake Brantle        26-06.50   20-05.00      6.22m 
      19-01  20-05  18-04           
 26 Wahrenberger, Mckenzie    10 Spruce Creek        20-07.50   20-00.25      6.10m 
      20-00.25  FOUL  FOUL           
 
Event 40  Boys Shot Put 4A Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Christian, Randolph       12 Lake Brantle        53-02.00   52-04.25     15.95m  10   
  2 Osborne, Bradley          12 Spruce Creek        47-05.50   48-11.75     14.92m   8   
  3 Sparrow, Chanler          11 Hagerty HS          47-06.00   45-01.00     13.74m   6   
  4 Horsey, Kenneth           10 Sanford Semi        44-06.25   44-09.00     13.63m   5   
  5 Nagbe, Stephen            10 Lake Mary HS        42-05.00   43-08.25     13.31m   4   
  6 Collier, Dante            12 Spruce Creek        43-04.25   43-06.50     13.27m   3   
  7 Travis, Mcneece Boyd      11 Winter Sprin        46-00.50   43-02.25     13.16m   2   
  8 Long, Jarrod              12 Lake Brantle        39-10.75   41-08.50     12.71m   1   
  9 Adside, Timothy           10 Sanford Semi        39-06.00   38-09.00     11.81m 
 10 Meadows, Vann             10 Spruce Creek        38-11.50   38-02.50     11.64m 
 11 Dirienzo, Michael         12 Lyman HS            39-05.50   37-01.00     11.30m 
 12 Stokes, James             10 Lake Mary HS        36-09.50   35-07.00     10.84m 
 13 Terrell, Ethan             9 Oviedo HS           35-07.25   34-03.25     10.44m 
 14 Conley, Jeremy            10 Orange City         37-05.00   33-05.00     10.18m 
 15 Souverain, Stanley        10 Lake Mary HS        33-02.00   32-01.50      9.79m 
 16 Mganga, Tino              11 Orange City         30-09.50   31-11.75      9.74m 
 17 Robinson, Breyuan         10 Lake Brantle        27-01.00   31-09.25      9.68m 
 18 Liberti, Antoino          10 Orange City         39-07.50   31-07.75      9.64m 
 19 Cleveland, Conner          9 Oviedo HS           35-07.00   31-02.00      9.49m 
 20 Robinson, Mason           12 Lyman HS            31-07.50   30-01.75      9.18m 
 21 Mullis, Griffin           11 Winter Sprin        29-04.00   27-10.00      8.48m 
 22 Beyer, Tate               10 Lake Mary HS        29-03.25   27-07.25      8.41m 
 23 Tagliani, James           10 Lake Brantle        25-09.00   26-10.00      8.17m 
 
             Women - 4A Varsity - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Hagerty HS                 112.50     2) Winter Springs HS          91   
    3) Lake Brantley HS            86.50     4) Spruce Creek HS            83   
    5) Sanford Seminole HS         80        6) Lake Mary HS               74.50
    7) Lyman HS                    48        8) Orange City University HS  39.50
    9) Oviedo HS                   25       10) DeLand HS                  10   
   10) Lake Howell HS              10                                           
 
              Men - 4A Varsity - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Sanford Seminole HS         92        2) Lyman HS                   91   
    3) Lake Mary HS                88        4) Winter Springs HS          70   
    5) Spruce Creek HS             69        6) Lake Brantley HS           68.50
    7) Oviedo HS                   52        8) DeLand HS                  43.50
    9) Hagerty HS                  42       10) Orange City University HS  26   
   11) Lake Howell HS              11                                           

MF-Athletic