Friday Knight Invite 2016

 

Licensed to Elite Timing & Event Management - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 3/20/2016 09:55 PM
                       Friday Knight Invite - 3/18/2016                        
                              www.elitetiming.net                              
                                 Creekside HS                                  
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls Long Jump Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Washington, Briana        11 Creekside HS        17-06.00   18-08.50   10   
  2 Johnston, Caroline         9 Episcopal Sc        17-09.00   17-01.00    8   
  3 Thorpe, Abby              10 Creekside HS        16-08.00   16-05.00    6   
  4 Stelmaszek, Samantha      12 Middleburg H        16-11.00   16-03.00    5   
  5 Dorisca, Kyla             12 Nease HS            16-09.00   16-01.00    4   
  6 Johnson, Loren             9 Oakleaf HS          17-03.00   16-00.00    3   
  7 Archbold, Aloria          12 Oakleaf HS          15-07.00   15-05.00    2   
  8 Volk, Amy                 10 St. Joseph A        14-11.00   14-11.00    1   
  9 Gibson, Dametra           11 Baker County        13-06.25   14-05.00  
 10 Cooper, Katie             12 Creekside HS        14-11.00   14-00.00  
 11 McGhee, Semaj             10 Bishop Snyde        16-03.50   13-09.00  
 12 Paolini, Alexis           11 Fleming Isla        13-07.25   13-08.00  
 12 Bennett, Emma             10 Ponte Vedra         14-02.00   13-08.00  
 14 Williamson, Summer        12 Fleming Isla        15-06.00   13-06.00  
 15 Carlos, Trinty            11 Duval Charte        12-05.50   13-01.50  
 16 Small, Deaujah            10 Pedro Menend        13-09.00   13-01.00  
 17 Mansell, Kayla            10 St. Joseph A        14-05.00   12-08.00  
 18 Wilkerson, Mileah         10 St. Augustin        14-01.50   12-06.00  
 19 Fletcher, Klara           12 Baker County        13-06.00   12-03.00  
 20 Diallo, Autumn            10 Bartram Trai        15-07.75   12-01.00  
 21 Eurom, Rebecca            10 Bishop Snyde                   11-10.00  
 22 Peeples, Ta'Marya         10 Pedro Menend        12-04.50   10-00.00  
 23 Cox, Julia                 9 Fernandina B        11-00.00    9-09.00  
 24 Tanner, Annie              9 Fernandina B        10-11.00    8-10.50  
 
Event 2  Boys Long Jump Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Preston, Tre              10 St. Joseph A        21-05.50   21-09.50   10   
  2 Greer, Tyler              12 Creekside HS        20-09.00   21-00.00    8   
  3 Briley, Melvin            10 Oakleaf HS          21-05.00   20-07.25    6   
  4 McKee, Justin              9 Episcopal Sc        19-08.50   19-04.00    5   
  5 Denegal, Matthew          12 Pedro Menend        19-07.25   19-02.00    4   
  6 Simmons, Charlie          11 Creekside HS        18-07.50   19-00.75    3   
  7 Everett, Nehemiah         11 Middleburg H        18-11.00   18-11.00    2   
  8 Everett, Jeremiah         11 Middleburg H        18-07.25   18-08.75    1   
  9 Bennett, Vance            10 Creekside HS        18-01.50   18-05.25  
 10 Belford, Wesley           10 Baker County        19-08.00   18-03.00  
 11 Haygood, Rod              11 Baker County        18-09.00   18-02.75  
 12 Rawls, Cameron            10 Episcopal Sc        19-02.25   18-01.00  
 12 Storey, Matrell           12 St. Augustin        20-01.00   18-01.00  
 14 Norris, Anthony           11 Oakleaf HS          20-08.00   17-10.25  
 15 Filippi, Andrew            9 Ponte Vedra         17-08.00   17-08.00  
 16 Rogers, Lewis             11 Fernandina B        19-08.00   17-02.75  
 17 Northrup, Najieh          10 Fleming Isla        18-00.00   16-10.00  
 18 Cogeshall, Sean           11 Bartram Trai        17-10.50   16-09.75  
 19 Lackey, Mason             12 St. Joseph A        16-04.00   16-07.25  
 20 Oliver, Chase              9 Fernandina B                   15-09.00  
 21 Drummond, Jordan           9 Bishop Snyde        16-07.00   15-05.25  
 22 Lowe, Corbin               9 Bishop Snyde        15-00.75   14-06.75  
 -- Caldwell, Jarod           12 Pedro Menend        18-05.50       FOUL  
 
Event 3  Girls Triple Jump Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Washington, Briana        11 Creekside HS        34-08.00   36-06.00   10   
  2 Johnson, Loren             9 Oakleaf HS          35-06.00   34-08.00    8   
  3 Obasuyi, Osariewmen       12 Oakleaf HS          36-00.75   34-04.00    6   
  4 Paolini, Alexis           11 Fleming Isla        28-06.00   32-02.00    5   
  5 Gibson, Dametra           11 Baker County        29-01.50   32-00.00    4   
  6 Diallo, Autumn            10 Bartram Trai        30-07.00   30-09.00    3   
  7 Sessions, Julia           10 Episcopal Sc        33-03.00   30-07.00    2   
  8 Weaver, Samantha          11 Bartram Trai        29-01.75   30-06.00    1   
  9 Kasprzak, Amanda          12 Creekside HS        31-07.00   30-05.50  
 10 Cox, Julia                 9 Fernandina B        25-02.00   24-10.00  
 11 Tanner, Annie              9 Fernandina B        23-05.00   23-01.00  
 
Event 4  Boys Triple Jump Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jefferson, Mondrell       12 Baker County        45-04.00   43-10.00   10   
  2 Haygood, Rod              11 Baker County        42-06.00   41-08.75    8   
  3 Kra, David                12 St. Augustin        41-05.00   41-08.25    6   
  4 Cooksey, Jon              12 Bartram Trai        41-00.50   39-09.75    5   
  5 Greer, Tyler              12 Creekside HS        38-07.25   39-08.50    4   
  6 Denegal, Matthew          12 Pedro Menend        40-06.00   39-05.50    3   
  7 Gregory, Austin           12 Episcopal Sc        41-11.00   39-01.00    2   
  8 Norris, Anthony           11 Oakleaf HS          42-02.00   38-07.75    1   
  9 Reid, Hakeem              12 Fleming Isla        40-05.00   38-07.50  
 10 Akodu, Kenneth            11 Creekside HS        39-04.00   38-04.00  
 11 Harris, Lonell            10 St. Augustin        38-06.00   38-02.50  
 12 Summers, Zach             10 Ponte Vedra         37-11.50   36-04.00  
 13 Smith, Rakesh             11 Middleburg H        36-11.00   35-02.25  
 14 Filippi, Andrew            9 Ponte Vedra         35-04.50   34-04.25  
 -- Paul, Mikaya              12 Bartram Trai        37-03.00       FOUL  
 -- Floyd, Marcus              9 Middleburg H        45-04.00       FOUL  
 -- Shuman, Evan               9 Fernandina B                       FOUL  
 -- Simmons, Charlie          11 Creekside HS        39-03.00       FOUL  
 -- Briley, Melvin            10 Oakleaf HS          40-11.50       FOUL  
 
Event 5  Girls Shot Put Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Quixley, Alyssa           12 St. Augustin        37-00.00   33-10.00   10   
  2 Watson, Valesha           12 Fleming Isla        32-06.50   33-08.00    8   
  3 Greene, Chloe             12 St. Augustin        35-01.00   33-04.00    6   
  4 Walker, Ciara             12 Oakleaf HS          37-01.50   33-02.50    5   
  5 Fields, Jordan               Creekside HS                   31-05.00    4   
  6 Shook, Cierra             12 Fleming Isla        31-01.00   31-01.00    3   
  7 Crite, Amieelee           12 Baker County        30-09.75   30-08.00    2   
  8 Wildes, Taylor            11 Bartram Trai        30-07.00   30-05.00    1   
  9 Bridgewater, Catherine    11 Ponte Vedra         29-06.50   30-04.25  
 10 Toms, Mary Lynn           11 Nease HS            25-07.00   29-07.50  
 11 King, Cera                12 Pedro Menend        34-02.00   29-04.25  
 12 Novatasky, Paige          10 Middleburg H        27-02.00   29-03.50  
 13 Humphreys, Sarah          11 Bartram Trai        29-03.50   28-07.50  
 14 Morrison, Madison         11 Baker County        28-07.50   28-07.25  
 15 Beckham, Jalisa           12 Oakleaf HS          29-10.00   27-06.00  
 16 Dorisca, Kyla             12 Nease HS            30-01.00   27-03.00  
 17 Peppard, Dakota           11 Middleburg H        25-09.00   26-10.50  
 18 Bridges, Sarah            12 Creekside HS        26-08.50   26-02.50  
 19 Hymeri, Stela             10 Ponte Vedra         25-01.50   25-07.75  
 20 Cacatian, Malia           12 Creekside HS        25-04.00   24-10.50  
 21 Loggins, Denesha          10 Bishop Snyde        26-03.00   24-03.25  
 22 Smith, Kaitlyn            12 Creekside HS        22-10.00   22-08.25  
 23 Smith, Cayla               9 Pedro Menend        21-06.50   22-06.50  
 24 Graves, Reagan             9 Fernandina B        20-04.50   22-04.50  
 25 Plews, Kaylee              9 Fernandina B        20-10.00   21-02.00  
 26 Miller, Isabella           7 Duval Charte        22-07.25   19-07.00  
 
Event 6  Boys Shot Put Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 DePersio, Christian       12 Ponte Vedra         43-01.50   45-04.25   10   
  2 Watson, Vashon            11 Fleming Isla        41-11.00   43-07.50    8   
  3 Ray, Connor               12 Creekside HS        49-07.00   43-06.50    6   
  4 Sheptock, Tristen         10 Bartram Trai        42-00.00   43-04.50    5   
  5 Ball, Jeremiah            12 Episcopal Sc        42-01.00   42-10.25    4   
  6 Boselli, Adam             11 Episcopal Sc        42-06.50   41-06.00    3   
  7 Sheffer, Zach             10 Nease HS            39-04.00   40-07.75    2   
  8 Jefferson, Kesjaun        12 Baker County        42-08.50   39-10.00    1   
  9 Roden, Tyler              12 Pedro Menend        42-09.00   39-04.00  
 10 Alex, Barfield            10 Middleburg H        36-10.00   39-00.00  
 11 Acquino, Terrance         11 Duval Charte        31-11.00   38-09.50  
 12 Mathis, Michael           11 Creekside HS        37-10.50   38-02.75  
 13 Givens, Tymez             12 Baker County        37-00.00   37-06.75  
 14 Wajsman, Alexander        11 Creekside HS                   37-02.75  
 15 Jones, Robert             10 Oakleaf HS          39-03.00   36-09.75  
 16 Griffin, Austin           12 Pedro Menend        37-07.00   36-06.25  
 17 Slonecker, Michael        10 Bishop Snyde        37-01.00   36-04.25  
 18 Way, Justin               11 Oakleaf HS          38-10.50   36-03.50  
 19 Milite, Colin              9 Bartram Trai        37-00.00   35-10.75  
 20 Ray, Cole                  9 Creekside HS        34-02.00   34-08.75  
 21 Szczepanik, Tyler         11 Creekside HS                   34-04.50  
 22 Jean-Pierre, Ronald       12 Middleburg H        31-06.00   33-04.50  
 23 Miley, Kyle               11 Creekside HS        32-08.50   32-09.00  
 24 Izzo, Matt                12 St. Augustin        32-08.00   31-09.50  
 25 Parker, Josh              11 Nease HS            34-06.00   30-09.50  
 26 Kessler, Daniel           10 Ponte Vedra         35-06.50   30-05.75  
 27 Ranson, Tyler             11 Creekside HS        32-03.00   29-04.50  
 28 O'Conner, Chris            9 St. Augustin        29-06.00   27-06.00  
 29 Moore, Robert             10 Duval Charte        20-03.00   16-07.50  
 
Event 7  Girls Discus Throw Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Novatasky, Paige          10 Middleburg H           84-09     104-06   10   
  2 Rice, Abigayle            12 Baker County          111-04     103-10    8   
  3 Watson, Valesha           12 Fleming Isla          109-06     102-05    6   
  4 Walker, Ciara             12 Oakleaf HS            102-07      98-01    5   
  5 Greene, Chloe             12 St. Augustin           91-10      94-03    4   
  6 Peppard, Dakota           11 Middleburg H        87-02.50      93-08    3   
  7 Bridges, Sarah            12 Creekside HS           80-10      93-02    2   
  8 Paul, Kaitlyn             12 Fleming Isla        92-00.50      91-06    1   
  9 Mitchell, Emily           11 Nease HS               94-07      90-05  
 10 King, Cera                12 Pedro Menend           79-00      88-05  
 11 Cacatian, Malia           12 Creekside HS           77-03      81-07  
 12 Boyle, Kayla              12 St. Joseph A           68-08      80-04  
 13 Bridgewater, Catherine    11 Ponte Vedra            84-01      78-11  
 14 Morrison, Madison         11 Baker County           72-04      76-06  
 15 Wildes, Taylor            11 Bartram Trai           76-06      74-02  
 16 Hymeri, Stela             10 Ponte Vedra         70-09.50      69-06  
 17 Smith, Cayla               9 Pedro Menend           55-06      68-00  
 18 Watkins, Gabby            12 Nease HS               64-07      64-06  
 19 Smith, Kaitlyn            12 Creekside HS           64-01      62-04  
 20 Humphreys, Sarah          11 Bartram Trai           79-02      58-00  
 21 Alvare, Taylor             9 Fernandina B           58-03      57-11  
 22 Conner, Emily              9 Fernandina B           60-00      56-03  
 23 Eden, Ashlyn               9 Oakleaf HS             83-02      55-00  
 24 Chemm, Aleksandra         10 Duval Charte           55-08      53-10  
 -- Safadi, Jenelle           12 St. Joseph A           72-08       FOUL  
 
Event 8  Boys Discus Throw Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jefferson, Kesjaun        12 Baker County          120-03     116-10   10   
  2 Harden, Alec              12 St. Augustin          120-01     115-06    8   
  3 Amell, John               10 Bartram Trai        91-08.50     114-03    6   
  4 Nodae, Hunter             10 Oakleaf HS            119-00     114-02    5   
  5 Ranson, Tyler             11 Creekside HS          108-11     113-06    4   
  6 Cooksey, Luke             11 Bartram Trai          112-02     112-00    3   
  7 Jean-Pierre, Ronald       12 Middleburg H          109-01     110-05    2   
  8 Ray, Cole                  9 Creekside HS          104-02     108-07    1   
  9 Dinh, Zach                11 Fernandina B        16-09.50     108-00  
 10 Newbill, Darius           12 Episcopal Sc          117-04     107-04  
 11 Robbins, Connor           11 Pedro Menend                     106-10  
 12 Ray, Connor               12 Creekside HS          130-05     104-11  
 13 Kessler, Daniel           10 Ponte Vedra            85-05     104-06  
 14 Alex, Barfield            10 Middleburg H          102-08     104-02  
 15 James, Jerel              11 St. Augustin          106-03     101-10  
 16 Torres, Jacob             12 Fleming Isla        93-11.50      99-03  
 17 Pence, Paul               12 Creekside HS                      99-01  
 18 Bradshaw, Seth            11 Pedro Menend           92-00      97-05  
 19 Wajsman, Alexander        11 Creekside HS                      96-03  
 20 Davis, Mack               10 Nease HS               98-08      94-07  
 21 Givens, Tymez             12 Baker County           97-11      93-09  
 22 Sheffer, Zach             10 Nease HS              105-00      92-10  
 23 Szczepanik, Tyler         11 Creekside HS                      78-09  
 23 Hazelwood, Titus           9 Duval Charte           53-06      78-09  
 25 Slonecker, Michael        10 Bishop Snyde           85-04      68-10  
 -- Lulias, Willy             12 Creekside HS                       FOUL  
 -- Miley, Kyle               11 Creekside HS           88-00       FOUL  
 -- Moore, Tyler              12 Bishop Snyde           91-03       FOUL  
 -- Watson, Vashon            11 Fleming Isla           86-05       FOUL  
 -- Allen, Jeffrey            10 Oakleaf HS            106-09       FOUL  
 -- Boselli, Adam             11 Episcopal Sc        15-05.50       FOUL  
 
Event 9  Girls High Jump Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Thorpe, Abby              10 Creekside HS         5-04.00    5-06.00   10   
  2 Dorisca, Kyla             12 Nease HS             5-04.00    5-02.00    8   
  3 Carter, Gabi               9 Episcopal Sc         5-00.00    4-10.00    6   
  4 Fasanelli, Gabriela       10 Ponte Vedra          4-10.00   J4-10.00    5   
  5 Vanbennekom, Olivia       11 Episcopal Sc         5-00.00    4-07.00    3.50
  5 McGhee, Semaj             10 Bishop Snyde         4-10.00    4-07.00    3.50
  7 Orender, Emily            11 Baker County         4-08.00   J4-07.00    2   
  8 Paolini, Alexis           11 Fleming Isla         4-06.00    4-04.00    1   
 -- Kallie, Ciara             11 Oakleaf HS                           NH  
 -- Frields, Ella              8 Duval Charte                         NH  
 -- Ambrose, Elizabeth        10 Baker County                         NH  
 
Event 10  Boys High Jump Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Norris, Anthony           11 Oakleaf HS           6-00.00    5-10.00   10   
     5-04 5-07 5-10 6-00 
        P    P   XO  XXX 
  2 Klein, Matthew            12 Creekside HS         6-00.00    5-07.00    5.75
     5-04 5-07 5-10 
        O    O  XXX 
  2 Akodu, Kenneth            11 Creekside HS         5-10.00    5-07.00    5.75
     5-04 5-07 5-10 
        O    O  XXX 
  2 Morgan, Rontrez           11 Oakleaf HS           5-08.00    5-07.00    5.75
     5-04 5-07 5-10 
        O    O  XXX 
  2 Gregory, Austin           12 Episcopal Sc         5-08.00    5-07.00    5.75
     5-04 5-07 5-10 
        O    O  XXX 
  6 Pierre-Louis, Kerry       11 Creekside HS         5-10.00   J5-07.00    3   
     5-04 5-07 5-10 
       XO    O  XXX 
  7 Hagans, Corbein           10 Bartram Trai         5-10.00   J5-07.00    2   
     5-04 5-07 5-10 
        O   XO  XXX 
  8 Lee, Darius               12 St. Augustin         5-04.00   J5-07.00    1   
     5-04 5-07 5-10 
      XXO   XO  XXX 
  9 Reid, Hakeem              12 Fleming Isla         6-00.00   J5-07.00  
     5-04 5-07 5-10 
        P  XXO  XXX 
 10 Ferendo, Nick             10 Fleming Isla         5-08.00    5-04.00  
     5-04 5-07 
        O  XXX 
 11 Grier, Mitchell           11 Bartram Trai         5-08.00   J5-04.00  
     5-04 5-07 
       XO  XXX 
 12 Ciment, Jean Marie        11 St. Augustin         5-04.00   J5-04.00  
     5-04 5-07 
      XXO  XXX 
 -- Summers, Zach             10 Ponte Vedra          5-06.00         NH  
     5-04 
      XXX 
 -- Drummond, Jordan           9 Bishop Snyde                         NH  
     5-04 
      XXX 
 -- Lee, Nick                 10 Baker County         5-04.00         NH  
     5-04 
      XXX 
 -- Shuman, Evan               9 Fernandina B         5-00.00         NH  
     5-04 
      XXX 
 -- Givens, Victor            12 Baker County                         NH  
     5-04 
      XXX 
 
Event 11  Girls Pole Vault Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Stelmaszek, Samantha      12 Middleburg H        11-01.00   11-04.00   10   
  2 Vanbennekom, Olivia       11 Episcopal Sc         8-06.00    9-00.00    8   
  3 Sgro, Madeline            12 Oakleaf HS           8-00.00    8-06.00    6   
  4 Rocker, Chase             10 Creekside HS         8-00.00   J8-06.00    5   
  5 Bennett, Emma             10 Ponte Vedra          7-08.00   J8-06.00    4   
  6 Thornell, Brooke          11 Creekside HS         8-06.00    8-00.00    3   
  7 Kelley, Alexa             11 St. Joseph A         7-06.00    7-06.00    1   
  7 West, Meri Claire         10 Episcopal Sc         7-09.00    7-06.00    1   
  7 Frisbey, Alexa            11 Creekside HS         7-08.00    7-06.00    1   
 10 Lusk, Avery                9 St. Augustin         7-06.00    6-06.00  
 10 Weaver, Samantha          11 Bartram Trai         7-06.00    6-06.00  
 10 Clary, Kayla              11 Creekside HS         6-06.00    6-06.00  
 
Event 12  Boys Pole Vault Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Horne, Justin             12 Creekside HS        12-03.00   13-06.00   10   
  2 Gregory, Austin           12 Episcopal Sc        13-06.00   13-00.00    8   
  3 Grossman, Drew            12 Creekside HS                   12-00.00    6   
  4 Shaffer, Thomas           11 Bartram Trai        11-06.00   11-00.00    5   
  5 Pratt, Griffin            12 Creekside HS        12-03.00  J11-00.00    4   
  6 Yearwood, Zach            12 Nease HS            11-00.00  J11-00.00    3   
  7 Henderson, Jaeger         11 Oakleaf HS          10-06.00   10-06.00    2   
  8 Oliver, Matt                 Middleburg H                  J10-06.00    1   
  9 Mago, Aaron               11 Nease HS            12-00.00   10-00.00  
 10 Smith, Daevion            10 Creekside HS        10-00.00  J10-00.00  
 10 Lancaster, William        11 Ponte Vedra         10-06.00  J10-00.00  
 12 Hunady, Ryan              12 Ponte Vedra          8-00.00    8-06.00  
 12 Magevney, Xander           9 Episcopal Sc         8-03.00    8-06.00  
 12 Schaublin, Cameron        11 Creekside HS         9-00.00    8-06.00  
 -- Stallworth, Tony          11 Oakleaf HS          10-00.00         NH  
 
Event 13  Girls 4x800 Meter Relay Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Episcopal School of Jacksonvil  'A'              10:40.16   10:16.92   10   
  2 St. Joseph Academy  'A'                          10:41.25   10:45.72    8   
  3 Bartram Trail HS  'A'                            11:15.51   11:13.95    6   
  4 Duval Charter School Baymeadow  'A'              11:00.32   11:19.92    5   
  5 Fleming Island HS  'A'                           10:31.23   11:26.53    4   
  6 Pedro Menendez High School  'A'                  11:27.71   11:28.69    3   
  7 Baker County HS  'A'                             12:43.97   11:31.92    2   
  8 Oakleaf HS  'A'                                  10:59.43   11:53.80    1   
 
Event 14  Boys 4x800 Meter Relay Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Creekside HS  'A'                                 8:45.78    8:54.66   10   
  2 Oakleaf HS  'A'                                   8:50.78    9:07.78    8   
  3 Pedro Menendez High School  'A'                   9:17.40    9:09.13    6   
  4 Bartram Trail HS  'A'                             8:36.74    9:18.33    5   
  5 Baker County HS  'A'                             10:02.50    9:23.32    4   
  6 Bishop Snyder HS  'A'                             9:00.00    9:24.34    3   
  7 Fernandina Beach HS  'A'                          9:27.82    9:41.35    2   
 
Event 15  Girls 100 Meter Hurdles Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Tatem, Jessica            12 Creekside HS           16.78      16.37   1  10   
  2 Fasanelli, Gabriela       10 Ponte Vedra            17.60      16.96   1   8   
  3 Ambrose, Elizabeth        10 Baker County           17.94      17.34   1   6   
  4 Dames, Amber              11 St. Augustin           17.50      17.38   1   5   
  5 Williamson, Summer        12 Fleming Isla           17.33      17.47   1   4   
  6 Bridgewater, Catherine    11 Ponte Vedra            18.29      17.87   2   3   
  7 Rice, Abigayle            12 Baker County           18.75      18.78   2   2   
  8 Lekien, Delaney           12 Pedro Menend           18.82      18.86   2   1   
  9 Frields, Ella              8 Duval Charte           17.95      19.36   2 
 10 Girard, Alyssa            11 Bartram Trai           19.47      19.43   2 
 11 Dulka, Abby                9 Bishop Snyde           20.94      19.70   3 
 12 George, Melina             9 Oakleaf HS             20.24      20.03   3 
 13 Spadafora, Reilly            Bishop Snyde                      20.14   4 
 14 Wrye, Morgan               9 Fernandina B                      21.44   4 
 15 Tanner, Annie              9 Fernandina B           22.61      22.52   3 
 -- King, Kendall              9 Pedro Menend           22.61         FS   3 
 
Event 16  Boys 110 Meter Hurdles Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Griffin, Darien           12 St. Augustin           16.28      16.02   1  10   
  2 Rouse, William            12 Creekside HS           16.43      16.10   1   8   
  3 Nicholson, Sam            12 Ponte Vedra            16.90      16.28   1   6   
  4 Thomas, Carson            11 Fernandina B           16.97      16.30   2   5   
  5 Davis, Daidren            10 Bartram Trai           16.45      16.87   1   4   
  6 Larson, Luc               11 Fleming Isla           16.80      16.92   1   3   
  7 Kra, David                12 St. Augustin           16.80      16.93   1   2   
  8 Slappey, Logan            12 Creekside HS           17.60      17.18   2   1   
  9 Hagans, Corbein           10 Bartram Trai           17.45      17.48   2 
  9 Padgett, Camden           11 Creekside HS           18.54      17.48   3 
 11 Summers, Zach             10 Ponte Vedra            18.08      17.93   2 
 12 Fox, Tyler                10 Baker County           19.34      18.31   3 
 13 Oliver, Chase              9 Fernandina B           17.22      18.96   2 
 14 Dickerson, Anthony        10 Oakleaf HS             19.49      19.35   3 
 15 Griffith, Kyle            11 Bishop Snyde           19.64      19.37   3 
 16 Crawford, John            12 Baker County           21.33      19.39   4 
 16 Childs, Jalen             11 Pedro Menend           18.91      19.39   3 
 18 Stearman, Jay             10 Bishop Snyde           21.94      20.80   4 
 
Event 17  Girls 100 Meter Dash Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Holland, Allison          11 Creekside HS           12.48      12.66   1  10   
  2 Stewart, Makayla          12 Oakleaf HS             12.84      12.77   1   8   
  3 Matos Polanco, Marangely  12 St. Augustin           12.67      12.84   1   6   
  4 McBean, Caterra           11 Nease HS               13.62      13.10   2   5   
  5 McCormack, Allison        10 Ponte Vedra            13.37      13.12   1   4   
  6 Archbold, Aloria          12 Oakleaf HS             13.63      13.30   2   3   
  7 Morris, Jasmine            9 Fleming Isla           13.63      13.47   2   2   
  8 Kelly, Terra              12 Creekside HS           13.47      13.49   1   1   
  9 Frecks, McKenzie          11 Ponte Vedra            13.84      13.50   2 
 10 Gibson, Dametra           11 Baker County           13.52      13.69   1 
 10 Carlos, Trinty            11 Duval Charte           13.95      13.69   3 
 12 Orender, Emily            11 Baker County           14.21      13.73   3 
 13 McGhee, Semaj             10 Bishop Snyde           13.80      13.77   2 
 14 Adams, Brittany           11 Fleming Isla           13.75      13.84   2 
 15 Marescot, Arielle         11 Creekside HS           14.28      13.90   3 
 16 Dames, Amie               11 St. Augustin           13.92      14.05   3 
 17 Moore, Ashley              9 Bishop Snyde                      14.24   4 
 18 Geisse, Hannah            12 Creekside HS           13.44      14.49   1 
 19 Marsh, Bailey             10 Pedro Menend           14.81      14.95   3 
 20 Mitchell, Daja             9 Pedro Menend                      15.51   4 
 21 Hoeffer, Elizabeth        10 Fernandina B           16.45      15.98   3 
 22 Shell, Isabella           11 Fernandina B           16.85      16.77   4 
 23 Kaylee, Klosterman        10 Middleburg H           18.07      17.37   4 
 
Event 18  Boys 100 Meter Dash Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Floyd, Marcus              9 Middleburg H           11.16      10.84   1  10   
  2 Bolden, Isaiah            10 Bartram Trai           11.19      11.03   1   8   
  3 Walton, Zach              11 Ponte Vedra            11.59      11.27   2   6   
  4 Roberts, Nick             11 Oakleaf HS             11.25      11.30   1   5   
  5 Cody, Marcus              11 Duval Charte           11.30      11.31   1   4   
  6 McDaniels, Kyle           12 Oakleaf HS             11.46      11.32   1   3   
  7 Newman, Lorenzo           12 Fleming Isla           11.50      11.36   2   2   
  8 Harvin, Chandler          11 Bartram Trai           11.57      11.38   2   1   
  9 McCaskill, Anfernee       10 Fleming Isla           11.60      11.40   2 
 10 Paige, Seth               10 Baker County           11.94      11.51   3 
 11 McKee, Justin              9 Episcopal Sc           11.41      11.55   1 
 12 Oliver, Christian         11 Fernandina B           11.91      11.62   3 
 13 Bradley, Samuel           12 Creekside HS           11.85      11.69   3 
 14 De Leon, Isaiah           12 Creekside HS           11.72      11.78   2 
 15 Fletcher, Giovanni        10 Nease HS               12.02      11.80   4 
 16 Allen, Marquel            12 Baker County           11.70      11.84   2 
 16 Rawls, Cameron            10 Episcopal Sc           11.91      11.84   3 
 18 Baird, Brenden            12 St. Augustin           11.55      11.87   2 
 19 Yearwood, Zach            12 Nease HS               11.95      11.89   3 
 20 Cline, Connor             10 Creekside HS           12.07      12.02   4 
 21 Johnson, Deashon           9 Pedro Menend           12.33      12.03   4 
 21 Remos, Jerry               9 St. Augustin           12.46      12.03   4 
 23 Floyd, Jevon              12 Pedro Menend           12.22      12.10   4 
 24 Bennett, Vance            10 Creekside HS           11.96      12.20   3 
 25 McMillan, Luke            11 Middleburg H           12.59      12.44   5 
 26 Edwards, Ryan             10 Fernandina B           13.60      13.45   5 
 
Event 19  Girls 1600 Meter Run Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Rocker, Kaitlin           12 Creekside HS         5:18.08    5:18.25   1  10   
  2 Openshaw, Tara            10 Creekside HS         5:07.34    5:25.29   1   8   
  3 Volk, Becky               10 St. Joseph A         5:35.00    5:34.99   1   6   
  4 Reimer, Lydia             10 Ponte Vedra          5:34.73    5:37.64   1   5   
  5 Peterson, Michaela        11 St. Augustin         5:43.41    5:39.71   1   4   
  6 Stanford, Lauren          11 Bartram Trai         5:25.55    5:42.86   1   3   
  7 Olazabal, Briana           9 Oakleaf HS           5:55.87    5:55.50   1   2   
  8 Wondracek, Amelia          7 Duval Charte         5:50.59    5:58.67   1   1   
  9 Caramagno, Lena           10 Nease HS             5:44.78    6:00.23   1 
 10 Cuthbert, Grace           11 Fleming Isla         5:59.92    6:00.42   1 
 11 Sass, Erin                 9 Nease HS             5:58.00    6:00.53   1 
 12 Sharp, Morgan             10 St. Joseph A         6:03.37    6:03.46   2 
 13 Santore, Madison          11 Ponte Vedra          6:01.59    6:06.79   2 
 14 McCarty, Marisa           12 Bartram Trai         6:00.81    6:12.34   2 
 15 Klaus, Rose               11 St. Augustin         5:52.78    6:13.93   1 
 16 Kilburn, Lauren           11 Fernandina B         5:54.67    6:16.04   1 
 17 Peterson, Lexi            11 Bartram Trai         6:07.02    6:17.03   2 
 18 Sgro, Madeline            12 Oakleaf HS           6:02.81    6:21.59   2 
 19 Francis, Bethany          11 Pedro Menend         6:35.85    6:25.29   2 
 20 Quintero, Claudia         12 Middleburg H         6:12.36    6:29.94   2 
 21 Eastwood, Kamerlynn       11 Middleburg H         6:34.73    6:31.17   2 
 22 Trumbull, Alexis          10 Bishop Snyde         6:29.93    6:36.43   2 
 23 Alvarado, Anna            12 Bishop Snyde         6:40.68    6:37.64   2 
 24 Bearden, Kellee            9 Duval Charte         6:42.09    6:39.09   2 
 25 Abbott, Meghan            11 Pedro Menend         6:39.33    6:48.88   2 
 26 Fish, Mia                 11 Baker County         6:26.39    6:50.33   2 
 27 Basse, Lily               10 Fernandina B         7:22.70    6:56.26   2 
 28 Lukander, Cheyenne         9 Baker County                    7:41.74   2 
 -- Palzer, Joellen           11 Creekside HS         5:41.67   X5:33.48   1 
 -- Harris, Miranda           11 Creekside HS         5:56.39   X6:06.73   1 
 
Event 20  Boys 1600 Meter Run Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Clark, Matthew            11 Creekside HS         4:29.28    4:28.04   1  10   
  2 Hall, David               12 Oakleaf HS           4:21.57    4:32.11   1   8   
  3 Magee, Robert             11 Bartram Trai         4:42.50    4:41.44   1   6   
  4 Duff, Reece               11 Creekside HS         4:49.27    4:49.67   1   5   
  5 Woodruff, Parker           9 St. Augustin         4:49.21    4:52.84   1   4   
  6 Ortiz, Matthew             9 Creekside HS         4:49.94    4:54.60   1   3   
  7 Johnson, Ricky            12 Nease HS             4:58.00    4:55.56   1   2   
  8 Bolt, Alex                11 Creekside HS         4:44.63    4:56.74   1   1   
  9 Barber, Dane              11 Nease HS             5:00.23    4:58.00   1 
 10 Kroul, Kaleb              12 St. Augustin         4:57.31    4:58.38   1 
 11 Perrigo, Zach             11 Bartram Trai         5:14.73    4:59.82   2 
 12 West, Gage                 9 Fleming Isla         5:01.02    5:00.71   1 
 13 Twiggs, Brendan           11 Fernandina B         5:08.37    5:00.72   1 
 14 Willingham, Preston          Creekside HS         5:01.90    5:04.14   1 
 15 Sorensen, John             9 Fernandina B         5:10.25    5:06.29   2 
 16 Kolodziejski, Olek        11 Ponte Vedra          5:14.83    5:06.74   2 
 17 Davidson, William          9 Ponte Vedra          5:18.14    5:08.67   2 
 18 Carames, Kenan            10 St. Joseph A         5:11.00    5:11.06   2 
 19 Perez, Robert              9 Baker County         5:17.73    5:12.56   2 
 20 Stallworth, Tony          11 Oakleaf HS           5:32.36    5:12.98   2 
 21 Macy, Eric                 8 Pedro Menend         5:34.21    5:14.39   2 
 22 Williams, Timothy         11 Baker County         5:09.02    5:15.92   2 
 23 Sprunt, Cole              11 Bishop Snyde         5:06.15    5:18.12   1 
 24 Hays, Dalton              12 Pedro Menend         5:28.35    5:24.80   2 
 25 Wilamowski, Gabriel       10 Bishop Snyde         5:32.00    5:37.04   2 
 26 Coleman, Sabian           10 Middleburg H         5:46.09    5:42.09   2 
 27 Maculan, Spencer           9 Fleming Isla         5:43.52    5:43.84   2 
 28 Kerr, Travis              12 Middleburg H         5:31.94    5:44.35   2 
 29 Lee, Nicholas             10 Duval Charte         6:01.09    5:50.33   2 
 
Event 21  Girls 4x100 Meter Relay Varsity
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Oakleaf HS  'A'                                     50.29      50.63   1  10   
  2 Fleming Island HS  'A'                              51.19      52.31   1   8   
  3 Creekside HS  'A'                                   52.59      52.35   1   6   
  4 Duval Charter School Baymeadow  'A'                 54.18      52.60   1   5   
  5 Ponte Vedra HS  'A'                                 55.23      52.61   2   4   
  6 St. Augustine HS  'A'                               52.45      52.90   1   3   
  7 Pedro Menendez High School  'A'                     54.56      53.57   1   2   
  8 Fernandina Beach HS  'A'                          1:00.34      58.43   2   1   
 -- Baker County HS  'A'                                55.26         DQ   2  Out of Zone
 
Event 22  Boys 4x100 Meter Relay Varsity
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Bartram Trail HS  'A'                               43.74      43.23   1  10   
  2 Oakleaf HS  'A'                                     44.05      43.77   1   8   
  3 Baker County HS  'A'                                46.58      45.40   2   6   
  4 Creekside HS  'A'                                   44.48      45.65   1   5   
  5 Duval Charter School Baymeadow  'A'                 46.24      46.24   2   4   
  6 Pedro Menendez High School  'A'                     45.80      46.43   1   3   
  7 Fernandina Beach HS  'A'                            45.83      49.65   2   2   
 -- St. Augustine HS  'A'                               47.33         DQ   2  Out of Zone
 -- Middleburg HS  'A'                                  48.81         DQ   2  Out of Zone
 
Event 23  Girls 400 Meter Run Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Griffith, Keshia          11 Creekside HS         1:00.53      59.90   1  10   
  2 Neilen, Adriana            9 Fleming Isla         1:02.07    1:02.08   1   8   
  3 Darrah, Reagan            10 Ponte Vedra          1:02.22    1:02.44   1   6   
  4 Kasprzak, Amanda          12 Creekside HS         1:03.16    1:03.62   1   5   
  5 Burke, Aubrey              9 Fleming Isla         1:05.15    1:04.68   1   4   
  6 Myers, Ajmone              7 Duval Charte         1:07.81    1:05.57   2   3   
  7 Sadowski, Izabela          9 Pedro Menend         1:06.59    1:06.61   2   2   
  8 Robinson, Shea            12 Baker County                    1:07.08   3   1   
  9 Marescot, Arielle         11 Creekside HS         1:09.75    1:08.48   2 
 10 Hernandez-Medina, Deyna   12 St. Augustin         1:10.68    1:10.48   3 
 11 Rojas, Katie              11 Fernandina B         1:11.87    1:11.35   3 
 12 Bayot, Peyton              9 Fernandina B         1:12.42    1:11.85   3 
 13 Harris, Kaci               9 Pedro Menend                    1:12.94   3 
 14 Hallman, Haleigh          12 Nease HS             1:09.83    1:13.43   2 
 15 Healy, Karmen              7 Duval Charte         1:15.46    1:14.01   3 
 16 Rhoden, Makenzie          10 Baker County         1:12.99    1:20.73   3 
 -- Lauer, Rachel             10 Ponte Vedra          1:09.86         FS   2 
 
Event 24  Boys 400 Meter Run Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Smith Jr, Dominic M       12 Creekside HS           47.51      48.83   1  10   
  2 Bolden, A.J.              12 Bartram Trai           51.11      50.35   1   8   
  3 Fredrickson, Devin        11 Creekside HS           50.71      50.55   1   6   
  4 Dill, Cameron             11 Fleming Isla           50.16      50.64   1   5   
  5 Shaw, Spencer             11 Fleming Isla           52.25      52.18   1   4   
  6 Brown, Karim              10 St. Augustin           51.89      53.06   1   3   
  7 Koburger, Jack            12 Baker County           54.09      53.55   2   2   
  8 Oliver, Christian         11 Fernandina B                      53.59   5   1   
  9 Williams, Carter          12 Oakleaf HS             54.45      54.07   2 
 10 Walthour, Deion           12 St. Augustin           54.65      54.12   2 
 11 Galbraith, Austin         11 Bartram Trai           54.77      54.23   3 
 12 Ortiz, Marquis            12 Creekside HS           55.65      54.68   3 
 13 Harmon, Curtis            10 Baker County           56.68      54.93   4 
 14 Asuncion, Alex            11 Bishop Snyde           55.64      55.27   3 
 15 Still, Jake               11 Episcopal Sc           54.80      55.42   3 
 16 Allen, Terron             11 Middleburg H           54.18      55.50   2 
 17 Lauer, Cole               12 Ponte Vedra            54.69      55.86   2 
 18 DeLeon, Ricardo           11 Nease HS               55.72      55.99   3 
 19 Copeland, Khalif          11 Oakleaf HS             57.46      57.01   4 
 20 Tollett, Cole             11 Episcopal Sc           55.00      57.03   3 
 21 Simmons, Charlie          11 Creekside HS           55.75      57.68   3 
 22 Dixon, Ben                11 Fernandina B           57.71      58.65   4 
 23 Smith, Jeremy              9 Pedro Menend           58.15      59.28   4 
 24 Littles, Kevin             9 Middleburg H         1:02.31    1:02.37   4 
 25 Grant, Jonathan           11 Duval Charte         1:05.32    1:02.67   5 
 26 Lee, Derrick               9 Duval Charte         1:06.08    1:05.87   5 
 27 Griffith, Kyle            11 Bishop Snyde         1:08.58    1:07.38   5 
 -- Klein, Matthew            12 Creekside HS           53.97     X53.26   2 
 -- Perez, Nathan             12 Creekside HS           53.97     X53.39   2 
 
Event 25  Girls 300 Meter Hurdles Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Thompson, Beverley        10 Creekside HS           47.76      47.15   1  10   
  2 Washington, Briana        11 Creekside HS           47.75      47.32   1   8   
  3 Middle, Devin             12 Fleming Isla           46.53      48.03   1   6   
  4 Fasanelli, Gabriela       10 Ponte Vedra            49.36      49.63   1   5   
  5 Lusk, Avery                9 St. Augustin           51.93      50.95   1   4   
  6 Bridgewater, Catherine    11 Ponte Vedra            52.39      51.76   2   3   
  7 George, Melina             9 Oakleaf HS             54.86      54.01   2   2   
  8 Cory, Calli               12 Bartram Trai           55.52      54.07   3   1   
  9 Lekien, Delaney           12 Pedro Menend           52.35      55.38   2 
 10 Hayes, Carol-Estelle      12 St. Augustin           57.04      55.99   3 
 11 Armstrong, Kayla          10 Fleming Isla           52.35      56.14   2 
 12 Fletcher, Klara           12 Baker County           54.55      56.48   2 
 13 Spadafora, Reilly            Bishop Snyde                      57.90   4 
 14 Weaver, Samantha          11 Bartram Trai           57.51      58.33   3 
 15 Mclellan, Rebecca         10 Fernandina B         1:02.15    1:00.65   3 
 16 Ambrose, Elizabeth        10 Baker County           58.83    1:01.51   3 
 17 Moore, Ashley              9 Bishop Snyde                    1:01.74   4 
 18 Ekhaguere, Carissa         8 Duval Charte                    1:02.01   3 
 19 Cox, Julia                 9 Fernandina B         1:04.70    1:05.72   3 
 20 King, Kendall              9 Pedro Menend                    1:05.73   4 
 
Event 26  Boys 300 Meter Hurdles Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Sasser, Nick              11 Bartram Trai           41.93      41.60   1  10   
  2 Slappey, Logan            12 Creekside HS           42.15      41.83   1   8   
  3 Griffin, Darien           12 St. Augustin           41.97      41.98   1   6   
  4 Rouse, William            12 Creekside HS           43.00      42.27   2   5   
  5 Kra, David                12 St. Augustin           42.85      42.79   1   4   
  6 Elkins, Christian         12 Fleming Isla           43.03      43.26   2   3   
  7 Larson, Luc               11 Fleming Isla           42.24      43.39   1   2   
  8 Nicholson, Sam            12 Ponte Vedra            42.30      43.83   1   1   
  9 Akodu, Terrance           10 Creekside HS           42.67      44.16   1 
 10 Dickerson, Anthony        10 Oakleaf HS             44.98      44.82   2 
 11 Mago, Aaron               11 Nease HS               44.78      45.13   2 
 12 Wilson, Lonzell           12 Oakleaf HS             45.51      45.17   2 
 13 Summers, Zach             10 Ponte Vedra            44.72      45.21   2 
 14 Padgett, Camden           11 Creekside HS           44.32      45.97   2 
 15 Goggins, Jibriel          11 Bartram Trai           45.71      46.01   3 
 16 Fox, Tyler                10 Baker County           47.63      47.05   3 
 17 Shuman, Evan               9 Fernandina B           46.87      47.39   3 
 18 Billie, Tayger            10 Fernandina B           48.09      47.89   3 
 19 Vuzzo, Hunter             10 Nease HS               48.51      47.90   3 
 20 Crawford, John            12 Baker County           55.61      50.43   4 
 21 Griffin, Tashawn          10 Duval Charte                      50.63   4 
 22 Stearman, Jay             10 Bishop Snyde                      51.27   4 
 23 Wallace, Spencer           9 Middleburg H           54.70      51.41   4 
 24 Griffith, Kyle            11 Bishop Snyde           49.64      54.48   4 
 
Event 27  Girls 800 Meter Run Butch Helmly Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Raymaker, Anna            10 Ponte Vedra          2:30.36    2:33.55   1  10   
  2 Ryan, Julia               11 Creekside HS         2:28.31    2:34.45   1   8   
  3 Karl, Lydia               10 Creekside HS         2:38.00    2:40.64   1   6   
  4 Iller, Grayson             9 Fleming Isla                    2:40.92   1   5   
  5 McKevitt, Sara            11 Ponte Vedra          2:41.98    2:44.94   1   4   
  6 MacVilla, Aliya            7 Duval Charte         3:06.85    2:45.92   2   3   
  7 Simon, Sabrina            10 Pedro Menend         2:50.07    2:46.39   2   2   
  8 Weakland, Olivia           9 Creekside HS         2:41.05    2:46.63   1   1   
  9 Meagher, Mackenzie         9 Fleming Isla         2:42.81    2:46.92   1 
 10 Henley, Kendall           12 Bartram Trai         2:35.83    2:47.04   1 
 11 Carpenter, Alaina          9 Creekside HS         2:39.18    2:47.09   1 
 12 Alton, Danielle            9 Episcopal Sc         2:48.17    2:47.11   2 
 13 Donahoo, Jane             10 Episcopal Sc         2:45.77    2:47.87   1 
 14 Brennock, Jennifer        11 Bartram Trai         2:46.14    2:55.58   2 
 15 Quintero, Claudia         12 Middleburg H         2:57.37    2:57.98   2 
 16 Rojas, Katie              11 Fernandina B         2:40.30    2:59.67   1 
 17 Arnette, Kali             10 Baker County         3:11.98    3:00.63   2 
 18 Greene, Victoria           9 Middleburg H         3:01.31    3:01.02   2 
 19 Czymbor, Gabi             12 Fernandina B         3:18.35    3:14.95   2 
 20 Lapointe, Brooke          10 Baker County         3:20.47    3:16.83   2 
 21 Weathers, Madison          9 Oakleaf HS           3:09.17    3:18.23   2 
 22 Jeffery, Jess             12 Pedro Menend                    3:18.58   2 
 
Event 29  Girls 200 Meter Dash Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Nelson, Ashley            11 Fleming Isla           25.27      25.53   1  10   
  2 Stewart, Makayla          12 Oakleaf HS             26.76      26.50   1   8   
  3 Griffith, Keshia          11 Creekside HS           26.53      26.86   1   6   
  4 Matos Polanco, Marangely  12 St. Augustin           26.07      27.19   1   5   
  5 McCormack, Allison        10 Ponte Vedra            27.14      27.24   1   4   
  6 Surgeoner, Emily          12 Fleming Isla           29.36      28.06   2   3   
  7 Myers, Ajmone              7 Duval Charte                      28.08   3   2   
  8 Brunner, Sarah             8 Duval Charte                      28.18   4   1   
  9 Harris, Destiny            9 Oakleaf HS             28.97      28.40   2 
 10 Tyndall, Taylor           12 Ponte Vedra            29.39      29.44   2 
 11 Nickles, Rachel           11 Baker County           31.23      29.47   3 
 12 Moore, Ashley              9 Bishop Snyde                      29.79   3 
 13 Geisse, Hannah            12 Creekside HS           29.40      30.27   2 
 14 Thomas, Tyra               9 St. Augustin           28.89      30.32   2 
 15 Cooper, Katie             12 Creekside HS           29.48      30.99   2 
 16 Rhoden, Brooklyn           9 Baker County                      31.14   4 
 17 Litzinger, Aubrey         10 Pedro Menend           31.54      31.99   3 
 
Event 30  Boys 200 Meter Dash Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Smith Jr, Dominic M       12 Creekside HS           21.45      21.86   1  10   
  2 Bolden, A.J.              12 Bartram Trai           22.22      22.77   1   8   
  3 Fredrickson, Devin        11 Creekside HS           22.99      22.89   1   6   
  4 Preston, Tre              10 St. Joseph A           23.61      23.01   2   5   
  5 Brown, Karim              10 St. Augustin           23.52      23.08   2   4   
  6 Beckles, Joshua           12 Fleming Isla           23.33      23.41   1   3   
  7 Cody, Marcus              11 Duval Charte           23.88      23.63   2   2   
  8 McDaniels, Kyle           12 Oakleaf HS             23.37      23.72   1   1   
  9 Koburger, Jack            12 Baker County           24.10      23.75   3 
 10 Bradley, Samuel           12 Creekside HS           24.15      23.90   3 
 11 Noffsinger, Norman        12 Bartram Trai           23.70      24.11   2 
 12 Still, Jake               11 Episcopal Sc           24.29      24.16   3 
 13 Allen, Marquel            12 Baker County                      24.27   4 
 14 Ortiz, Marquis            12 Creekside HS           24.61      24.40   3 
 15 Wyatt, Latrell             9 Duval Charte           24.09      24.52   2 
 16 Jackson, Deshawn           9 Pedro Menend                      24.70   4 
 17 Douglas, Demario           9 Pedro Menend                      24.76   4 
 18 Yearwood, Zach            12 Nease HS               25.39      24.80   3 
 19 Walker, Isaiah            10 Fleming Isla           23.67      24.81   2 
 20 Merlini, Peter             9 Ponte Vedra            24.93      24.82   3 
 21 DeLeon, Ricardo           11 Nease HS               25.84      25.15   4 
 22 Huff, Alex                12 Creekside HS           25.19      25.20   3 
 23 Pulwicz, Chris             9 Fernandina B                      25.46   4 
 24 Lytle, Jacob               9 Ponte Vedra            25.47      25.57   4 
 25 McMillan, Luke            11 Middleburg H           25.78      25.84   4 
 26 Littles, Kevin             9 Middleburg H                      26.24   5 
 27 Rogers, Lewis             11 Fernandina B                      26.82   5 
 28 Drummond, Jordan           9 Bishop Snyde                      27.78   5 
 29 Stanley, Jesse             9 Bishop Snyde                      28.43   5 
 
Event 31  Girls 3200 Meter Run Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Moritz, Claire            10 Ponte Vedra         11:43.22   11:30.04   10   
  2 Reimer, Abby              12 Ponte Vedra         11:47.60   11:48.23    8   
  3 Reimer, Sarah                Ponte Vedra                    12:29.50    6   
  4 Crim, Zahra               12 Nease HS            12:36.11   12:34.75    5   
  5 Knehans, Avery               Ponte Vedra                    12:36.44    4   
  6 Jackson, Emily             9 St. Joseph A        12:25.44   12:38.61    3   
  7 Defaria, Julianna         12 Bartram Trai        12:59.22   12:58.16    2   
  8 Dunn, Kiara               11 Creekside HS        12:57.55   13:10.97    1   
  9 Landing, Kara             11 Pedro Menend        13:21.34   13:17.21  
 10 Izzo, Chantal              9 St. Augustin        13:25.92   13:27.42  
 11 Wissinger, Paige          10 Bartram Trai        12:56.56   13:30.97  
 12 Kilburn, Josie            10 Fernandina B        13:59.83   13:50.15  
 13 Mott, Madeline            10 Fernandina B                   14:44.97  
 14 Rozsa, Anna               11 Pedro Menend                   14:45.96  
 
Event 32  Boys 3200 Meter Run Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Deal, Nicholas            11 Creekside HS         9:35.84    9:50.91   10   
  2 Popik, Sean               10 Bartram Trai        10:26.68   10:11.19    8   
  3 Snyder, Sean              10 St. Joseph A        10:19.86   10:19.71    6   
  4 Meyer, Samuel             11 Episcopal Sc        10:06.66   10:27.29    5   
  5 Pearson, Nathan           11 St. Augustin        10:30.00   10:29.12    4   
  6 Porter, William           11 St. Augustin        10:19.95   10:30.82    3   
  7 Perez, Nathan             12 Creekside HS        10:26.54   10:44.39    2   
  8 Posey, Jacob              11 Creekside HS        10:20.08   10:46.72    1   
  9 Davey, Mark               11 Ponte Vedra         10:45.87   10:48.17  
 10 Miller, Andrew            10 Fleming Isla        10:42.84   10:51.93  
 11 Berna, Jacob              10 Nease HS            10:55.64   11:01.23  
 12 Zager, Adam               12 Bartram Trai        11:31.06   11:09.36  
 13 Standard, Jacob           11 Creekside HS        11:08.65   11:09.56  
 14 Tasker, Robbie               Bartram Trai                   11:22.80  
 15 Noye, Jackson              9 Ponte Vedra         11:08.71   11:28.65  
 16 Pryce, Damien              9 Oakleaf HS                     11:57.26  
 17 Coleman, Sabian           10 Middleburg H        12:53.68   12:15.23  
 18 Szala, Shawn               9 Middleburg H        13:04.04   12:20.96  
 19 Hanson, Brian             10 Pedro Menend                   12:27.93  
 20 Ingram, Ty                12 Oakleaf HS          12:20.79   12:30.52  
 21 Johnson, Jordan           11 Baker County                   12:34.11  
 22 Brown, Jared               9 Baker County        12:47.56   12:40.93  
 23 Goins, Wyatt               9 Pedro Menend                   13:10.75  
 24 Nazzaro, Adam             11 Fernandina B                   13:57.56  
 
Event 33  Girls 4x400 Meter Relay Varsity
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Creekside HS  'A'                                 4:05.40    4:08.92   2  10   
  2 Fleming Island HS  'A'                            4:11.63    4:09.42   2   8   
  3 St. Joseph Academy  'A'                           4:24.75    4:22.24   2   6   
  4 Pedro Menendez High School  'A'                   4:38.88    4:27.05   2   5   
  5 Ponte Vedra HS  'A'                               4:15.29    4:34.35   2   4   
  6 Fernandina Beach HS  'A'                          4:40.40    4:59.05   2   3   
  7 Baker County HS  'A'                              4:53.64    5:09.39   1   2   
  8 Duval Charter School Baymeadow  'A'               5:51.58    5:27.45   1   1   
 
Event 34  Boys 4x400 Meter Relay Varsity
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Bartram Trail HS  'A'                             3:30.72    3:23.01   2  10   
  2 Creekside HS  'A'                                 3:23.52    3:23.49   2   8   
  3 Fleming Island HS  'A'                            3:27.44    3:28.78   2   4   
  4 St. Augustine HS  'A'                             4:03.00    3:34.45   1   6   
  5 Oakleaf HS  'A'                                   3:45.21    3:34.82   1   5   
  6 Fernandina Beach HS  'A'                          3:42.56    3:36.14   2 
  7 Pedro Menendez High School  'A'                   3:42.53    3:40.33   2   3   
  8 Baker County HS  'A'                              3:58.18    3:47.10   1   2   
  9 Bishop Snyder HS  'A'                             4:08.34    3:49.56   1   1   
 10 Ponte Vedra HS  'A'                               3:40.35    3:54.56   2 
 
Event 36  Boys 800 Meter Run Butch Helmly Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Storey, Joseph Jackson    11 Creekside HS         1:57.82    1:57.32   1  10   
  2 Hall, David               12 Oakleaf HS           1:56.28    2:01.83   1   8   
  3 Villa, Mateo              12 Creekside HS         2:02.77    2:05.36   1   6   
  4 French, Noah              11 Fernandina B         2:05.89    2:08.68   1   5   
  5 Pickett, Marco            11 Creekside HS         2:07.40    2:09.91   1   4   
  6 Clark, Elisha             12 Oakleaf HS           2:10.00    2:10.12   1   3   
  7 Arato, Henry              12 Fernandina B                    2:10.66   2   2   
  8 Darwin, Collin            12 Bartram Trai         2:10.00    2:10.81   1   1   
  9 Still, Robert             11 Episcopal Sc         2:13.56    2:13.27   1 
 10 Gonzalez, David           12 St. Joseph A         2:12.41    2:14.29   1 
 11 Dougherty, Ethan           9 St. Augustin         2:10.00    2:14.39   1 
 12 Perret, Cameron           11 Episcopal Sc         2:08.43    2:14.54   1 
 13 Stebbins, Zachary         11 Pedro Menend         2:15.00    2:14.60   2 
 14 Williams, Timothy         11 Baker County         2:18.37    2:16.06   2 
 15 Nimitz, Keith             11 Fleming Isla         2:24.98    2:16.79   2 
 16 Ortiz, Josh                  Bartram Trai                    2:18.77   1 
 17 Johnson, Nolen            11 St. Augustin         2:15.85    2:18.99   2 
 18 Cotto, Brandon            10 Ponte Vedra          2:12.13    2:19.80   1 
 19 Ryan, Andrew              10 St. Joseph A         2:14.00    2:19.82   2 
 20 Perez, Robert              9 Baker County                    2:21.84   2 
 21 Vuzzo, Hunter             10 Nease HS             2:22.32    2:21.91   2 
 22 Everett, Jeremiah         11 Middleburg H         2:09.71    2:23.00   1 
 23 Kerr, Travis              12 Middleburg H         2:22.53    2:25.63   2 
 24 Graddy, Seth              10 Ponte Vedra          2:25.00    2:26.89   2 
 25 Logan, Andrew              9 Bishop Snyde                    2:29.10   2 
 26 Bias, Jacob               11 Bartram Trai         2:07.33    2:33.66   1 
 
Event 38  Girls 4x200 Meter Relay Varsity
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Ponte Vedra HS  'A'                               1:57.37    1:50.67   1  10   
  2 Creekside HS  'A'                                 1:55.96    1:51.03   1   8   
  3 Fleming Island HS  'A'                            1:59.85    1:52.26   1   6   
  4 Pedro Menendez High School  'A'                   1:59.00    1:54.59   1   5   
  5 Duval Charter School Baymeadow  'A'               2:14.36    2:01.99   1   4   
  6 Fernandina Beach HS  'A'                                     2:04.68   1   3   
  7 Bishop Snyder HS  'A'                                        2:06.32   2   2   
  8 Baker County HS  'A'                                         2:06.80   2   1   
 -- Oakleaf HS  'A'                                                   DQ   2  Out of Zone
 
Event 39  Boys 4x200 Meter Relay Varsity
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Oakleaf HS  'A'                                   1:37.36    1:32.28   1  10   
  2 Bartram Trail HS  'A'                             1:32.59    1:33.48   1   8   
  3 Creekside HS  'A'                                 1:34.32    1:35.21   1   6   
  4 Fleming Island HS  'A'                            1:37.43    1:36.43   1   5   
  5 Baker County HS  'A'                                         1:37.56   2   4   
  6 Fernandina Beach HS  'A'                                     1:39.70   2   3   
  7 Middleburg HS  'A'                                1:43.11    1:39.78   2   2   
  8 Ponte Vedra HS  'A'                               1:37.79    1:41.35   1   1   
  9 Nease HS  'A'                                     1:39.49    1:42.09   1 
 -- Bishop Snyder HS  'A'                                             DQ   2  Out of Zone
 -- Pedro Menendez High School  'A'                   1:38.81         DQ   1  Out of Zone
 
Event 40  Girls Distance Medley Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Creekside HS  'A'                                           14:29.25   10   
  2 Fleming Island HS  'A'                           14:47.66   14:42.00    8   
  3 Fernandina Beach HS  'A'                                    15:49.31    6   
  4 Pedro Menendez High School  'A'                  17:26.48   19:07.79    5   
 
Event 41  Boys Distance Medley Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 St. Augustine HS  'A'                            11:40.99   11:16.18   10   
  2 Bartram Trail HS  'A'                                       11:18.89    8   
  3 Creekside HS  'A'                                11:19.33   11:26.42    6   
  4 Fernandina Beach HS  'A'                                    12:08.75    5   
  5 Fleming Island HS  'A'                           12:04.47   12:24.75    4   
  6 Pedro Menendez High School  'A'                  13:19.63   13:18.44    3   
  7 Baker County HS  'A'                                        13:46.28    2   
 
              Women - Varsity - Team Rankings - 19 Events Scored
===============================================================================
    1) Creekside HS               179        2) Ponte Vedra HS            107   
    3) Fleming Island HS          100        4) Oakleaf HS                 69   
    5) St. Augustine HS            47        6) Episcopal School of Jacks  38.50
    7) Baker County HS             30        8) Middleburg HS              28   
    9) Duval Charter School Bayme  25        9) Pedro Menendez High Schoo  25   
    9) St. Joseph Academy          25       12) Nease HS                   22   
   13) Bartram Trail HS            17       14) Fernandina Beach HS        13   
   15) Bishop Snyder HS             5.50                                        
 
                Men - Varsity - Team Rankings - 19 Events Scored
===============================================================================
    1) Creekside HS               201.50     2) Bartram Trail HS          121   
    3) Oakleaf HS                  88.75     4) St. Augustine HS           71   
    5) Baker County HS             49        6) Fleming Island HS          43   
    7) Episcopal School of Jackso  32.75     8) Fernandina Beach HS        25   
    9) Ponte Vedra HS              24       10) Pedro Menendez High Schoo  22   
   11) St. Joseph Academy          21       12) Middleburg HS              18   
   13) Duval Charter School Bayme  10       14) Nease HS                    7   
   15) Bishop Snyder HS             4                                           

MF-Athletic