1 |
Phillips, Jai |
SR |
Lake Highland Prep |
9:50.47 |
2019 FHSAA State Track & Field Championships |
2 |
Manning, David |
SR |
Trinity Prep |
10:00.00 |
|
3 |
Williams, Jack |
|
Lake Highland Prep |
10:10.00 |
|
4 |
Miller, Jack |
JR |
Trinity Prep |
10:19.99 |
Trinity Prep Invitational 2020 |
5 |
Spurling, August |
JR |
Lake Mary |
10:22.19 |
FHSAA 4A District 2 |
6 |
Wattles, Ethan |
JR |
International Community |
10:22.87 |
FHSAA 1A District 9 |
7 |
Rooplal, Darnell |
JR |
Atlantic (PO) |
10:24.51 |
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2 |
8 |
Carpenter, Nick |
SO |
Trinity Prep |
10:34.23 |
10:34.23 Boone Invitational 2019 |
9 |
Lightman, Isaac |
|
Lake Highland Prep |
10:36.79 |
Carl Friedland Memorial |
10 |
Aziz, Andrew |
SR |
Montverde Academy |
10:40.66 |
FHSAA 2A District 8 |
11 |
Engle, Dylan |
SR |
Lake Mary |
10:40.96 |
10:40.96 Brian Jaeger Elite Classic 2019 |
12 |
Scott, Langston |
SO |
Spruce Creek |
10:52.68 |
10:52.68 5-Star Conference Championship |
13 |
Mckay, Joshua |
SO |
Geneva School |
10:54.08 |
10:54.08 Highlander Classic 2019 |
14 |
Gates, Grant |
FR |
Lake Mary |
10:55.00 |
|
15 |
Vera , Arnaldo |
JR |
Haines City |
10:56.00 |
|
16 |
Coen , Lucas |
7 |
Montverde Academy |
11:18.15 |
11:18.15 Saints Invitational 2019 |
17 |
Ravede, Asher |
SO |
Spruce Creek |
11:25.06 |
11:25.06 Sanford Seminole Open at the NTC |
18 |
Sherman, Barry |
FR |
Atlantic (PO) |
11:27.16 |
Seminole Invitational at the NTC 2020 |
19 |
Provencher, Noah |
JR |
Windermere Prep |
11:35.44 |
|
20 |
Daher, Michael |
SO |
Master's Academy (Oviedo) |
11:50.49 |
Mount Dora Christian Track and Field Meet |
21 |
Urichko, Ethan |
SO |
Master's Academy (Oviedo) |
11:51.41 |
Mount Dora Christian Track and Field Meet |
22 |
Albers, Brandon |
SO |
First Academy (Orlando) |
11:54.30 |
|
23 |
Merly, Zach |
SO |
Master's Academy (Oviedo) |
12:09.38 |
12:09.38 Saints Invitational 2019 |
24 |
Kramer, Jake |
SO |
Sebastian River |
12:29.37 |
Seminole Invitational at the NTC 2020 |
25 |
Cobb, Dean |
SO |
Spruce Creek |
12:58.19 |
Seminole Invitational at the NTC 2020 |
26 |
Cuevas, Marcelino |
FR |
Sebastian River |
13:07.48 |
Martin County Freshman / Sophomore |
27 |
Elford, James |
SO |
Sebastian River |
15:10.85 |
Seminole Invitational at the NTC 2020 |
28 |
Gonzalez, Ethan |
JR |
Haines City |
15:15.37 |
FHSAA 3A District 8 and 4A District 5 |
29 |
Clendenin, Charlie |
FR |
First Academy (Orlando) |
NT |
|
30 |
Foxman, Cooper |
SO |
Atlantic (PO) |
NT |
|
31 |
Oliveira, Denny |
SR |
First Academy (Orlando) |
NT |
|