Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
2 | MCDOWELL, Paige | JR | North Port | NT | |
3 | JOHNSON, Niecey | SO | Bradenton Christian | NT | |
4 | FABIEN, Cydnie | FR | Dunbar | NT | |
5 | BUNDRAGE, Ronasia | SO | Braden River | NT |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | ALESSANDRO, Svetlana | SR | Port Charlotte | 21.52 | IMG Academy Invitational Fueled By Gatorade |
2 | DEVRIES, Iris | SO | Venice | 21.15 | Bobcat Relays |
3 | SMITH, Grace | SO | Osceola (Seminole) | 20.58 | Richard Allen Invitational |
4 | MCMANMON, Juliana | FR | North Port | 20.78 | Bobcat Relays |
5 | CAMPBELL, Harper | SO | Out-of-Door | 21.48 | ODA HS Quad Meet #1 |
6 | GIGLIO, Brianne | SR | Cardinal Mooney | 21.65 | FHSAA 1A District 7 |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | SANTIAGO, Sofia | JR | Booker | 20.11 | Venice Invitational 2020 |
2 | EPPERSON, Tori | JR | Osceola (Seminole) | 19.58 | East Lake Early Bird Invitational |
3 | AYENI, Kehinde | FR | George Steinbrenner | 19.36 | George Steinbrenner Tri Meet #1 |
4 | COBB, Amayah | SR | George Steinbrenner | 19.57 | George Steinbrenner Tri Meet #1 |
5 | LEGGETT, Abby | JR | Port Charlotte | 19.90 | |
6 | DIAGO, Mady | JR | Riverview (Sarasota) | 20.54 | FHSAA 4A District 8 |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | LAUTURE, Christlove | JR | Port Charlotte | 19.22 | IMG Academy Invitational Fueled By Gatorade |
2 | GANT, Amari | SR | Lennard | 18.29 | Lennard Home Meet |
3 | PHILLIPS, Lanie | SO | Sarasota | 18.02 | ODA HS Quad Meet #1 |
4 | BRADFORD, Carolyn | SR | Newsome | 18.11 | FHSAA 4A District 7 |
5 | WAALAND, Angeleena | SO | Osceola (Seminole) | 18.58 | |
6 | SOTO, Alyssa | JR | North Port | 19.27 | Bobcat Relays |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | LOCKNER, Sydney | JR | Newsome | 17.82 | Pointe Vedra Heptathlon 2020 |
2 | PRICE, Julian | SR | George Steinbrenner | 17.76 | George Steinbrenner Tri Meet #1 |
3 | CRANE, Isabella | JR | Venice | 17.59 | Venice Invitational 2020 |
4 | MILLER, Lila | JR | IMG Academy | 17.70 | |
5 | COX, Savannah | JR | Lennard | 17.80 | Lennard Home Meet |
6 | HUMPHREY, Shamiya | Lennard | 18.02 | Lennard Quad Meet |
Lane | Athlete | Yr. | Team | Seed | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | LEGARE, Kareena | SR | Venice | 17.19 | FHSAA Class 3A-District 10 |
2 | MARTIN, Kaycee | SR | Newsome | 15.23 | Spoto Quad Meet 4 |
3 | CINCOTTA, Anna | SR | East Lake | 14.23 | East Lake Early Bird Invitational |
4 | ADAMS, Trinity | SR | Dunbar | 15.07 | City of Miramar 11th Annual High School Invitational |
5 | JAMES, Kie'niyah | SO | Dunbar | 15.62 | George M. Steinbrenner Invitational 2020 |
6 | SEBESTA, Jillian | SR | East Lake | 17.28 | East Lake Early Bird Invitational |