St. John’s County Championship 2014

Licensed to Elite Timing & Event Management - Contractor License
                                        HY-TEK's Meet Manager 4/4/2014 08:07 AM
           ST JOHNS COUNTY RIVER CONFERENCE CHAMPIONSHIP - 4/3/2014            
                              Palatka High School                              
                                    Results                                    

Event 1  Girls Long Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Singleton, Te'Aira        11 Bartram Trai        15-06.00   17-03.50   10   
  2 Bacher, Katlynn           12 Orange Park         15-11.75   16-06.50    8   
  3 Littles, Nyesha           12 Middleburg H        17-02.00   16-05.50    6   
  4 Damron, Grace             11 Bartram Trai        15-06.00   16-03.00    5   
  5 Searcy, Sydney            10 Nease HS            16-11.00   16-00.00    4   
  6 Stelmaszek, Samantha      10 Middleburg H        15-09.75   15-11.50    3   
  7 Adriano, Lillian           9 Orange Park         15-05.50   15-02.25    2   
  8 Oxendine, Tiausha         11 St. Augustin        16-05.25   15-01.00    1   
  9 Goddard, Brittani         11 Orange Park         14-07.00   14-10.00  
 10 Harber, Tayler            10 Orange Park         14-07.00   14-02.50  
 11 Robertson, Abrielle        9 Palatka HS                     14-02.00  
 12 Williamson, Summer        10 Fleming Isla        14-02.50   14-01.50  
 13 McKee, Kendra             12 Nease HS            14-08.75   14-00.50  
 14 Chaney, Dasha              9 Pedro Menend        16-00.00   13-05.00  
 15 Bryson, Re'Kia            10 St. Augustin        13-09.00   13-04.00  
 16 Hudgins, Hannah           10 St. Augustin        13-00.50   13-03.50  
 17 Higbea, Alexis            10 Pedro Menend        13-00.00   13-02.00  
 18 Walker, Alexus            10 Pedro Menend        13-00.75   12-09.50  
 19 Adams, Brittany            9 Fleming Isla        13-00.50   12-00.00  
 20 Paul, Kaitlyn             10 Fleming Isla        11-05.00   11-11.00  

Event 2  Boys Long Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Griffin, Patrick          12 Orange Park         20-10.00   21-05.75   10   
  2 Hagan, Kasey              12 Bartram Trai        20-10.00   21-01.00    8   
  3 Clark, Bernard            12 Orange Park                    21-00.75    6   
  4 Everett, Michael          12 Middleburg H        20-10.50   20-09.00    5   
  5 Melendez, William         11 Bartram Trai        21-03.25  J20-09.00    4   
  6 Sessions, Elijah           9 Palatka HS          19-11.00   20-03.50    3   
  7 Williams, Talib           12 Orange Park         20-00.25   20-01.00    2   
  8 Ntui, Joel                12 Fleming Isla        18-05.00   19-08.50    1   
  9 Ford, Anthony             10 Pedro Menend        18-11.00   19-08.00  
 10 Daguilh, Thad             11 Bartram Trai        18-06.25   18-11.00  
 11 McCoy, Jamal              12 Nease HS            18-10.50   18-09.75  
 12 Wallenberg, Will          11 Matanzas HS         19-11.50   18-09.50  
 13 Smith, Lutrell            11 Palatka HS          20-02.00   18-05.00  
 14 Speer, Haden              11 Fleming Isla        17-04.00   18-03.00  
 15 Edwards, Javarus          11 St. Augustin        17-07.00   17-07.50  
 16 Goodman, Jerone           10 Fleming Isla        17-07.00   17-06.00  
 17 Albert, Dalton            11 Middleburg H        16-11.00   17-01.25  
 18 Carter, Step              10 Pedro Menend        17-09.00   17-01.00  
 19 williams, Jerome           9 Matanzas HS         16-07.25   17-00.00  
 20 Diggs, Tre                12 Orange Park                    16-08.00  
 21 jones, trequon            11 Matanzas HS                    16-04.00  
 21 Broeker, Patrick          12 Middleburg H        15-11.00   16-04.00  
 23 cobb, micheal             12 Matanzas HS         17-11.00   16-00.75  
 24 Rosenberg, Kobe            9 St. Augustin                   12-05.00  

Event 3  Girls Triple Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Littles, Nyesha           12 Middleburg H        34-04.50   33-11.25   10   
  2 Adeshola, Mercy           12 St. Augustin        35-00.00   33-06.25    8   
  3 Oxendine, Tiausha         11 St. Augustin        34-05.00   33-01.75    6   
  4 Bacher, Katlynn           12 Orange Park         32-10.00   32-11.50    5   
  5 Lewis, Kayonna            10 Fleming Isla        33-10.00   32-09.50    4   
  6 Stelmaszek, Samantha      10 Middleburg H        32-09.25   32-09.00    3   
  7 Shaw, Kristen             11 Fleming Isla        32-04.00   31-08.50    2   
  8 Knox, Maxine              10 Orange Park                    30-05.25    1   
  9 Jennings, Paige           11 Matanzas HS         32-09.50   29-02.50  
 10 Adriano, Lillian           9 Orange Park                    29-00.50  
 11 Mack, Shakarri            10 Orange Park         31-00.00   28-07.00  
 12 Albers, Katherina         10 Nease HS                       27-03.00  
 13 Roney, Lauren             11 Middleburg H                   26-08.50  

Event 4  Boys Triple Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Griffin, Patrick          12 Orange Park         42-04.25   43-01.00   10   
  2 Clark, Bernard            12 Orange Park         43-04.50   42-05.50    8   
  3 Daguilh, Thad             11 Bartram Trai        40-03.00   40-09.50    6   
  4 Smith, Lutrell            11 Palatka HS          40-04.00   40-02.50    5   
  5 Williams, Talib           12 Orange Park                    40-02.00    4   
  6 Ntui, Joel                12 Fleming Isla        39-00.50   39-09.50    3   
  7 Motes, Bryce              12 Fleming Isla        41-02.00   39-02.00    2   
  8 Melendez, William         11 Bartram Trai        38-05.00   38-07.00    1   
  9 Jones, Tashawn            11 Palatka HS          38-01.50   37-02.50  
 10 Fuqua, William            11 Palatka HS          37-05.50   36-10.00  
 11 Diggs, Tre                12 Orange Park                    36-09.50  
 12 O'Shea, Nick              12 Fleming Isla        37-01.00   36-07.75  
 13 Albert, Dalton            11 Middleburg H        36-04.00   35-08.50  
 14 Broeker, Patrick          12 Middleburg H        34-02.00   33-02.00  

Event 5  Girls Shot Put
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Greene, Angelica          12 Fleming Isla        39-05.00   39-08.00   10   
  2 Alston, Angel             11 Fleming Isla        37-05.75   37-09.00    8   
  3 Gainer, Janee             12 Orange Park         36-04.50   33-10.50    6   
  4 Khushbi, Alston           12 Pedro Menend        31-01.00   32-09.75    5   
  5 krenz, lexi               11 Matanzas HS         28-03.50   31-03.50    4   
  6 Borngesser, Maggie        12 Bartram Trai        32-00.00   30-05.75    3   
  7 Horner, Madison           11 Bartram Trai        30-03.50   30-05.00    2   
  8 Mitchell, Mikayla         11 Nease HS            26-05.00   29-03.00    1   
  9 Short, Kayla              11 Matanzas HS         28-06.00   28-10.25  
 10 Robertson, Abrielle        9 Palatka HS                     28-08.50  
 11 Brown, Taylor             11 Bartram Trai        25-02.00   27-11.25  
 12 Brown, Samantha           11 Matanzas HS         25-00.25   27-05.00  
 13 Cooper, Solange           11 Bartram Trai        27-03.00   27-04.25  
 14 Slocum, Shannon           12 Middleburg H        23-08.00   26-04.00  
 15 Sefnik, Frances            9 St. Augustin        20-05.00   25-11.00  
 16 Trotti, Mariah            12 Pedro Menend        23-10.00   24-10.50  
 17 Hatcher, Aleesia          12 Nease HS            23-05.00   23-11.75  
 18 Jones, Nawye              11 St. Augustin        20-09.00   23-02.50  
 19 Runmmage, Morgan          11 Fleming Isla        23-09.00   23-01.50  
 20 Kohlbeck, McKenzie        11 Nease HS            22-02.00   22-08.00  
 21 Garden, Demesha           11 St. Augustin        22-08.00   22-05.00  
 22 Kelly, Rennee             12 Middleburg H        21-09.00   19-10.50  

Event 6  Boys Shot Put
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 May, David                12 Fleming Isla        54-00.50   51-00.50   10   
  2 Williams, Bryan           11 Palatka HS          42-10.00   43-02.00    8   
  3 Cossich, Stephen          11 Middleburg H        42-04.00   41-05.50    6   
  4 Abdel, Jacob              12 Orange Park         42-06.00   40-06.00    5   
  5 Mechley, Tyler            11 Bartram Trai        39-04.00   39-06.75    4   
  6 Tejada, Christian         12 Orange Park         42-04.50   39-05.00    3   
  7 Wilfong, Donald           12 Bartram Trai        38-02.50  J39-05.00    2   
  8 Brooks, Devon             12 Orange Park         37-10.00   39-02.50    1   
  9 Polinice, Loubens         11 Matanzas HS         38-01.00   39-00.50  
 10 Gonzales, Zach            12 Matanzas HS         48-01.00   38-01.75  
 11 Bizzell, Shawn             9 Orange Park         36-00.00   38-00.75  
 12 Roden, Tyler              10 Pedro Menend        39-00.50   37-11.25  
 13 Moore, Keschon            11 Nease HS            37-09.50   36-06.50  
 14 Griffith, Jayquan         11 Middleburg H        36-06.50   36-01.00  
 15 Thomas, Samuel            12 Middleburg H        36-06.00   35-10.50  
 16 kubiet, nick               9 Matanzas HS         37-00.00   35-03.75  
 17 peppin, micheal            9 Matanzas HS         36-04.00   35-02.00  
 18 Oxendine, Harold          11 St. Augustin        35-05.50   34-07.75  
 19 Holt, Austin              10 Palatka HS          39-06.00   33-07.50  
 20 Duncan, William           12 Nease HS            31-03.00   33-05.50  
 21 Whitaker, Russell         11 Fleming Isla        31-02.00   32-06.75  
 22 Bryan, Michael            10 Pedro Menend        32-11.00   32-03.50  
 23 Mast, Paul                10 Palatka HS          37-06.00   31-08.25  
 24 Burton, Darius            10 Fleming Isla        34-00.00   31-08.00  
 25 Smith, Tayshawn            9 Fleming Isla        36-00.00   31-06.25  
 26 Jones, Dalton              9 Middleburg H        30-05.50   30-11.75  
 27 James, Jerel               9 St. Augustin        27-00.00   29-06.75  
 28 Kearns, Wyatt             12 Nease HS            25-01.50   28-05.50  
 29 Lundquist, Jarrett        11 Pedro Menend        29-04.50   28-00.50  
 30 Romero, Nicholas          11 St. Augustin        27-01.50   27-06.25  

Event 7  Girls DiscusThrow
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Alston, Angel             11 Fleming Isla          122-10     119-11   10   
  2 Norman, Brittany          12 Middleburg H          118-05     109-09    8   
  3 Borngesser, Maggie        12 Bartram Trai           91-08      98-07    6   
  4 Gainer, Janee             12 Orange Park           111-10      97-04    5   
  5 Agudelo, Jenifer          11 Orange Park            97-08   92-00.50    4   
  6 Slocum, Shannon           12 Middleburg H           87-01   90-02.50    3   
  7 drummonds, savannah       11 Matanzas HS            92-03      89-11    2   
  8 krenz, lexi               11 Matanzas HS            81-07      85-08    1   
  9 Greene, Angelica          12 Fleming Isla           96-02      84-04  
 10 Mitchell, Mikayla         11 Nease HS               84-04      82-02  
 11 Cooper, Solange           11 Bartram Trai           85-10      77-08  
 12 drummonds, kieley          9 Matanzas HS                    77-06.50  
 13 Jones, Devin              12 Middleburg H           90-04      74-02  
 14 Brown, Samantha           11 Matanzas HS            79-09      70-09  
 15 Robertson, Abrielle        9 Palatka HS             90-00   68-06.50  
 16 Sefnik, Frances            9 St. Augustin           48-03      67-00  
 17 Trotti, Mariah            12 Pedro Menend           65-02   65-09.50  
 18 Dasher, Brittany           9 Orange Park                    65-03.50  
 19 Garden, Demesha           11 St. Augustin           59-03   62-08.50  
 20 Jones, Nawye              11 St. Augustin           77-09      61-05  
 21 Runmmage, Morgan          11 Fleming Isla           72-07      61-00  
 22 Khushbi, Alston           12 Pedro Menend           58-09   60-10.50  
 23 Kohlbeck, McKenzie        11 Nease HS               60-07   59-03.50  
 24 Jones, Kira               10 Nease HS               43-02      59-01  
 25 Villages, Ariel           11 Fleming Isla           70-00      53-03  
 26 Alicea, Maria             11 Nease HS                          52-06  
 27 Kelly, Rennee             12 Middleburg H           54-00      50-09  
 28 Feggins, Monica            9 Palatka HS                        44-07  
 29 Edwards, Jharae           10 Palatka HS             47-02   30-06.50  

Event 8  Boys DiscusThrow
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 May, David                12 Fleming Isla          146-04  149-02.50   10   
  2 Cossich, Stephen          11 Middleburg H        39-05.50     134-04    8   
  3 Tejada, Eric              11 Orange Park           130-00  126-01.50    6   
  4 Mohamed, Michael          12 Matanzas HS           119-09  124-11.50    5   
  5 Wilfong, Donald           12 Bartram Trai          119-02  123-05.50    4   
  6 Kubiet, Alex              12 Matanzas HS           126-00     123-01    3   
  7 Williams, Bryan           11 Palatka HS            122-05     122-07    2   
  8 Tejada, Christian         12 Orange Park           123-08  120-02.50    1   
  9 Willams, Jessie           11 Orange Park           116-09     118-03  
 10 Carter, Eron              10 Palatka HS            156-09  116-01.50  
 11 Griffith, Jayquan         11 Middleburg H          103-05     113-09  
 12 Duncan, William           12 Nease HS              109-08     110-05  
 13 Sapp, Caleb               11 Bartram Trai           99-04     110-03  
 14 Mezera, Alex              10 Orange Park           110-00  108-08.50  
 15 Thomas, Samuel            12 Middleburg H        11-10.50     106-06  
 16 Keller, Brady             10 Bartram Trai          109-10  102-04.50  
 17 Wheelis, Darris           11 Matanzas HS           110-02      98-08  
 18 Jones, Dalton              9 Middleburg H        97-03.50      98-03  
 19 Oxendine, Harold          11 St. Augustin           82-09   95-04.50  
 20 Moore, Keschon            11 Nease HS               75-01   93-10.50  
 21 Minervini, Angelo         10 Matanzas HS           109-10   93-02.50  
 22 Wetzel, Theo              10 Fleming Isla        77-08.50      91-08  
 23 Romero, Nicholas          11 St. Augustin           92-04   84-03.50  
 24 Whitaker, Russell         11 Fleming Isla           89-04   83-02.50  
 25 Mast, Paul                10 Palatka HS            101-07   81-10.50  
 26 Prevatt, Jack             12 Pedro Menend           96-07   80-03.50  
 27 Burton, Darius            10 Fleming Isla           90-00      80-02  
 28 McClean, Ian              10 Pedro Menend        74-00.50   78-01.50  
 29 Kearns, Wyatt             12 Nease HS               74-10      76-05  
 30 Holt, Austin              10 Palatka HS             99-11      74-02  
 31 Bryan, Michael            10 Pedro Menend           70-05      69-00  
 32 Gildersleeve, Reece       10 Pedro Menend           58-01      68-08  

Event 9  Girls High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 LeFors, Savannah          11 Pedro Menend         5-02.00    5-04.00   10   
  2 Lewis, Kayonna            10 Fleming Isla         4-10.00    5-00.00    8   
  3 Searcy, Sydney            10 Nease HS             4-10.00    4-08.00    6   
  4 Oxendine, Tiausha         11 St. Augustin         4-10.00   J4-08.00    5   
  5 Cooper, Solange           11 Bartram Trai         4-07.00   J4-08.00    4   
  6 Mack, Shakarri            10 Orange Park          4-06.00   J4-02.00    3   
  7 Berlin, Katherine          9 Orange Park                    J4-06.00    2   
  8 Knox, Maxine              10 Orange Park                    J4-04.00    0.50
  8 Borngesser, Maggie        12 Bartram Trai         4-08.00   J4-04.00    0.50
  9 Paolini, Alexis            9 Fleming Isla         4-05.00    4-02.00  
  9 Guinn, Delaney             9 Fleming Isla         4-00.00    4-02.00  
 12 Pitts, Brisha              9 Orange Park          4-06.00    4-00.00  
 12 drummonds, kieley          9 Matanzas HS          4-02.00    4-00.00  
 12 Roney, Lauren             11 Middleburg H         4-06.00    4-00.00  

Event 10  Boys High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 shakir, tahiem            11 Matanzas HS          5-08.00    6-03.00   10   
  2 Hagan, Kasey              12 Bartram Trai         6-00.00    6-02.00    8   
  3 Melendez, William         11 Bartram Trai         5-10.00    5-10.00    6   
  4 Azcarate, Aaron           10 Palatka HS           5-08.00    5-08.00    4.50
  4 Cooper, Marcaus           12 Matanzas HS          5-06.00    5-08.00    4.50
  6 Mlinac, Madison           11 Matanzas HS          5-08.00   J5-08.00    3   
  7 Barlow, William           12 Palatka HS           6-00.00    5-06.00    2   
  8 Jephte, Cesar             11 Nease HS             5-05.00   J5-06.00    1   
  9 Richardson, Jamyien       10 Orange Park                    J5-06.00  
  9 Felicaino, Jacoby          9 St. Augustin         5-05.00   J5-06.00  
  9 Diggs, Tre                12 Orange Park          5-08.00   J5-06.00  
 12 Edwards, Javarus          11 St. Augustin                    5-04.00  
 12 Lewis, Ta'Reke            11 Palatka HS           5-07.00    5-04.00  
 12 Daguilh, Thad             11 Bartram Trai         5-06.00    5-04.00  
 12 Richardson, Jamarcus      11 Orange Park                     5-04.00  
 12 Williams, Peter           12 Orange Park                     5-04.00  

Event 11  Girls Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 drummonds, savannah       11 Matanzas HS          9-06.00    9-06.00   10   
  2 Mitchell, Courtney        12 Nease HS            10-00.00    9-00.00    8   
  3 Freudenberger, Kayla      11 Bartram Trai         7-06.00    8-00.00    6   
  4 drummonds, kieley          9 Matanzas HS          7-00.00    7-06.00    5   
  5 Stelmaszek, Samantha      10 Middleburg H         7-00.00    7-00.00    4   
  6 Forgie, Kenzie            11 Matanzas HS          6-06.00    6-00.00    3   

Event 12  Boys Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hagan, Kasey              12 Bartram Trai        13-03.00   11-00.00   10   
  2 Frick, Michael            11 Bartram Trai        14-00.00  J11-00.00    8   
  3 Alexander, Nolan          10 Nease HS             8-06.00   10-06.00    6   
  4 Hidalgo, Eddie            10 Matanzas HS          9-06.00  J10-06.00    5   
  5 Garza, Ty                 11 Nease HS             9-00.00    9-06.00    4   
  6 cobb, micheal             12 Matanzas HS          8-06.00    8-06.00    3   
  7 Stokes, Brian             11 Fleming Isla         8-02.00   J8-06.00    2   
  8 Sasser, Nick               9 Bartram Trai         7-00.00    8-00.00    1   
  9 Conner, Paul              10 St. Augustin         7-06.00   J8-00.00  
 10 Rosa, Jorge               10 Fleming Isla         8-08.00    7-06.00  
 11 gonzales, edgardo         10 Matanzas HS                     7-00.00  

Event 13  Girls 4x800 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bartram Trail HS  'A'                            10:15.10   10:08.25   10   
  2 Fleming Island HS  'A'                           10:17.15   10:11.28    8   
  3 St. Augustine HS  'A'                            10:19.22   10:27.34    6   
  4 Nease HS  'A'                                    10:12.93   10:45.30    5   
  5 Pedro Menendez High School  'A'                  11:08.00   11:01.13    4   
  6 Matanzas HS  'A'                                 11:07.88   11:22.94    3   
 -- Palatka HS  'A'                                                  DNS  

Event 14  Boys 4x800 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 St. Augustine HS  'A'                             9:47.00    8:18.77   10   
  2 Bartram Trail HS  'A'                             8:31.95    8:32.82    8   
  3 Pedro Menendez High School  'A'                   8:59.00    8:33.32    6   
  4 Fleming Island HS  'A'                            9:01.41    8:41.25    5   
  5 Palatka HS  'A'                                   9:08.75    9:12.25    4   
  6 Matanzas HS  'A'                                  8:51.81    9:38.55    3   
  7 Middleburg HS  'A'                                9:45.00    9:57.44    2   

Event 15  Girls 100 Meter Hurdles
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Singleton, Te'Aira        11 Bartram Trai           14.80      15.21Q  1 
  2 Damron, Grace             11 Bartram Trai           15.80      16.21Q  2 
  3 Middle, Devin             10 Fleming Isla           17.06      17.21Q  3 
  4 Berlin, Katherine          9 Orange Park            17.66      17.25q  3 
  5 Williamson, Summer        10 Fleming Isla           18.03      17.59q  2 
  6 Stultz, Mara              11 St. Augustin           19.05      18.67q  2 
  7 Hartley, Camryn            9 Nease HS               19.80      18.85q  1 
  8 Dames, Amber               9 St. Augustin           19.10      18.96q  3 
  9 del Castillo, ashly        9 Matanzas HS            20.68      19.01   2 
 10 Urda, Avalon              10 St. Augustin           19.33      19.26   3 
 11 Pitts, Brisha              9 Orange Park            20.00      19.50   3 
 12 Ligon, Jaysa               9 Nease HS               19.61      19.63   2 
 13 Pelzer, Kaitlin            9 Nease HS               19.00      19.66   1 
 14 Del Castillo, Kaitlyn     12 Matanzas HS            21.33      19.69   1 
 15 Goodman, Kyana            10 St. Augustin           19.80      19.73   2 
 16 Gilbert, Hannah            9 Nease HS               19.76      19.81   1 
 17 Balestracci, Emily        11 Pedro Menend           20.40      20.81   3 
 18 Almonte, Natalie          10 Middleburg H                      20.97   3 
 19 Jensen, Brandy            10 Pedro Menend           25.08      22.83   2 
 -- drummonds, kieley          9 Matanzas HS            19.00        DNS   1 
 -- Davis, Courtney           12 Matanzas HS            21.67        DNS   1 

Event 15  Girls 100 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Singleton, Te'Aira        11 Bartram Trai           15.21      14.77   10   
  2 Damron, Grace             11 Bartram Trai           16.21      16.33    8   
  3 Berlin, Katherine          9 Orange Park            17.25      16.89    6   
  4 Middle, Devin             10 Fleming Isla           17.21      17.29    5   
  5 Williamson, Summer        10 Fleming Isla           17.59      17.33    4   
  6 Hartley, Camryn            9 Nease HS               18.85      18.45    3   
  7 Dames, Amber               9 St. Augustin           18.96      18.61    2   
  8 Stultz, Mara              11 St. Augustin           18.67      18.63    1   

Event 16  Boys 110 Meter Hurdles
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Everett, Michael          12 Middleburg H           15.41      15.33Q  1 
  2 Koike, Hunter             12 Nease HS               15.89      15.48Q  3 
  3 Jones, Devin              12 Fleming Isla           16.14      15.99Q  2 
  4 Hensil, Donta             12 Orange Park            15.82      15.60q  3 
  5 McDonnell, Austin         12 Bartram Trai           15.58      16.58q  2 
  5 Lott, David               10 Bartram Trai           16.40      16.58q  1 
  7 Cooper, Marcaus           12 Matanzas HS            17.68      16.65q  1 
  8 Clark, Bernard            12 Orange Park            17.13      16.81q  3 
  9 Jordan, Donovan           11 Fleming Isla           16.81      16.85   2 
 10 Wallenberg, Will          11 Matanzas HS            17.26      17.28   2 
 11 Simon, Jeffrey            11 Matanzas HS            18.85      17.67   2 
 12 Gilyard, Lavontae         12 Palatka HS             17.70      17.98   1 
 13 Larson, Luc                9 Fleming Isla           19.25      18.09   3 
 14 Azcarate, Aaron           10 Palatka HS             17.22      19.04   3 
 15 Ramsden, James            11 Pedro Menend           18.99      19.39   3 
 16 Felder, Michael           10 Nease HS               20.39      20.04   1 
 17 Hockmann, Dylan           10 Pedro Menend                      20.70   3 
 18 Cantave, Marcus           10 Matanzas HS            20.06      20.91   2 
 19 Fuqua, William            11 Palatka HS                        21.60   1 
 20 Wright, Sammie            10 Palatka HS                        22.13   2 
 -- Phillips, Demetrius       11 Orange Park            16.72        DNS   1 

Event 16  Boys 110 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Everett, Michael          12 Middleburg H           15.33      14.97   10   
  2 Jones, Devin              12 Fleming Isla           15.99      15.40    8   
  3 Koike, Hunter             12 Nease HS               15.48      15.58    6   
  4 Hensil, Donta             12 Orange Park            15.60      15.78    5   
  5 Lott, David               10 Bartram Trai           16.58      16.38    4   
  6 Cooper, Marcaus           12 Matanzas HS            16.65      16.42    3   
  7 Clark, Bernard            12 Orange Park            16.81      16.45    2   
  8 McDonnell, Austin         12 Bartram Trai           16.58      16.79    1   

Event 17  Girls 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 McKenith, Daija           12 Nease HS               12.56      12.54Q  1 
  2 Hendrieth, Jaelyn          9 Palatka HS             12.77      12.70Q  3 
  3 Miller, Alantra           12 Bartram Trai           12.60      13.04Q  2 
  4 Carter, Christina         11 Fleming Isla           12.98      13.29Q  4 
  5 Armster, Bre              11 Matanzas HS            13.18      12.83q  1 
  6 Nelson, Ashley             9 Fleming Isla           13.37      12.86q  3 
  7 Searcy, Sydney            10 Nease HS               13.04      13.03q  3 
  8 Matos, Marangely          11 St. Augustin           13.41      13.06q  1 
  9 Jennings, Paige           11 Matanzas HS            13.38      13.21   2 
 10 Gainer, Janee             12 Orange Park            13.22      13.26   2 
 11 Whalen, Theresa           11 Matanzas HS            13.27      13.35   4 
 11 Chaney, Dasha              9 Pedro Menend           13.27      13.35   4 
 13 Kirlew, Shawna            12 Orange Park            13.93      13.39   1 
 14 porter, miricle            9 Matanzas HS            13.71      13.46   3 
 14 Fletcher, Jordan          11 Bartram Trai           13.08      13.46   2 
 16 Harber, Tayler            10 Orange Park            13.52      13.47   2 
 17 Gouzos, Cassie             9 Nease HS               13.92      13.51   2 
 18 Napier, Kylie             11 St. Augustin           13.42      13.53   1 
 19 Walker, Alexus            10 Pedro Menend           14.00      13.66   2 
 20 Karah, Harrington         10 Bartram Trai           13.88      13.68   3 
 21 Logan, Haley              11 Bartram Trai           13.73      13.74   4 
 22 Higbea, Alexis            10 Pedro Menend           14.11      14.17   3 
 23 Jacobs, Caitlin           10 Nease HS               14.18      14.24   4 
 24 McCaskill, Sha'starra      9 Palatka HS             13.14      14.29   1 
 25 Nelson, Hailey             9 Fleming Isla           14.43      14.41   3 
 26 LeFors, Savannah          11 Pedro Menend           14.26      14.51   4 
 27 Adams, Brittany            9 Fleming Isla           13.97      14.58   1 
 28 Reyes, Madeline           12 St. Augustin           14.94      14.76   2 
 29 Rickerson, Faith           9 St. Augustin           15.02      15.46   1 
 -- Rasher, Kari               9 Palatka HS             13.23         FS   3 
 -- Goddard, Brittani         11 Orange Park            13.80        DNS   4 
 -- Wilson, Geneshia          10 Palatka HS             12.96        DNS   4 

Event 17  Girls 100 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Hendrieth, Jaelyn          9 Palatka HS             12.70      12.55   10   
  2 McKenith, Daija           12 Nease HS               12.54      12.56    8   
  3 Nelson, Ashley             9 Fleming Isla           12.86      12.63    6   
  4 Armster, Bre              11 Matanzas HS            12.83      12.80    5   
  5 Matos, Marangely          11 St. Augustin           13.06      12.95    4   
  6 Carter, Christina         11 Fleming Isla           13.29      13.14    3   
  7 Miller, Alantra           12 Bartram Trai           13.04      13.17    2   
  8 Searcy, Sydney            10 Nease HS               13.03      13.27    1   

Event 18  Boys 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Lockwood, Lashaud         12 St. Augustin           10.99      11.16Q  1 
  2 Berry, Ka'ven             11 Palatka HS             11.18      11.20Q  3 
  3 Motes, Bryce              12 Fleming Isla           11.01      11.22Q  2 
  4 Smith, Darelle            12 Fleming Isla           11.32      11.23Q  4 
  5 booker, rahim             12 Matanzas HS            11.62      11.24q  3 
  6 Tucker, Stefan            12 Matanzas HS            12.02      11.48q  4 
  7 Griffin, Patrick          12 Orange Park                       11.49q  3 
  7 Ford, Anthony             10 Pedro Menend           11.66      11.49q  4 
  9 Evans, Dontaevone         10 Palatka HS             11.38      11.56   3 
 10 Lewis, Ta'Reke            11 Palatka HS             11.41      11.60   2 
 10 Young, Anthony            11 Bartram Trai           11.56      11.60   1 
 12 Showers, DaQuante          9 Fleming Isla           11.60      11.61   1 
 13 marcano, emmanuel          8 Matanzas HS            11.89      11.64   2 
 14 Sparrow, Carey            11 St. Augustin           11.75      11.69   1 
 15 Williams, Talib           12 Orange Park            12.10      11.70   1 
 16 Carter, Step              10 Pedro Menend           11.60      11.80   2 
 17 Moore, Keschon            11 Nease HS               11.72      11.86   3 
 18 White, Markale            12 Palatka HS             11.33      11.93   4 
 19 Phillips, Demetrius       11 Orange Park            11.74      11.94   2 
 20 Clarke, Michael           10 Bartram Trai           11.81      11.95   1 
 21 Knox, Dylan               12 Pedro Menend           11.70      12.00   4 
 22 Caldwell, Jarod           10 Pedro Menend           12.07      12.02   4 
 23 Buchanan, Troy            10 Matanzas HS            12.31      12.03   3 
 24 McCoy, Jamal              12 Nease HS               12.20      12.07   1 
 24 O'Shea, Nick              12 Fleming Isla           11.97      12.07   3 
 26 Grier, Mitchell            9 Bartram Trai           12.08      12.10   3 
 27 Molis, Daniel             10 Nease HS               12.25      12.30   2 
 28 Hetherington, Kaleb       12 Orange Park            12.54      12.38   4 
 29 Walthour, Deion           10 St. Augustin                      12.43   1 
 30 Shedrian, Kearse          11 St. Augustin                      12.76   2 
 31 Broeker, Patrick          12 Middleburg H                      12.89   4 
 -- Bentley, Romello          12 Bartram Trai           12.09        DNS   2 

Event 18  Boys 100 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Motes, Bryce              12 Fleming Isla           11.22      10.92   10   
  2 Smith, Darelle            12 Fleming Isla           11.23      10.99    8   
  3 Lockwood, Lashaud         12 St. Augustin           11.16      11.05    6   
  4 Berry, Ka'ven             11 Palatka HS             11.20      11.16    5   
  5 booker, rahim             12 Matanzas HS            11.24      11.35    4   
  6 Tucker, Stefan            12 Matanzas HS            11.48      11.36    3   
  7 Griffin, Patrick          12 Orange Park            11.49      11.39    2   
  8 Ford, Anthony             10 Pedro Menend           11.49      11.40    1   

Event 19  Girls 1600 Meter Run
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Giangaspro, Hannah        12 Bartram Trai         5:17.00    5:26.14   2  10   
  2 Aponte, Kelly             10 St. Augustin         5:32.00    5:28.85   2   8   
  3 Wood, Nicole              12 Orange Park          5:30.20    5:32.04   2   6   
  4 Velez, Victoria            9 Bartram Trai         5:35.23    5:34.06   2   5   
  5 Payne, Gabrielle          11 Fleming Isla         5:38.00    5:38.25   2   4   
  6 Potts, Katie              10 Nease HS             5:50.00    5:41.07   2   3   
  7 Frauenfelder, Simone      12 Nease HS             5:34.09    5:45.04   2   2   
  8 Styron, Megan             12 Orange Park          5:50.91    5:45.96   2   1   
  9 Rother, Bradi             11 Bartram Trai         5:42.62    5:46.86   2 
 10 Thorpe, Morayna           12 Matanzas HS          5:59.35    5:51.21   2 
 11 Millson, Abigail          10 Fleming Isla         5:52.01    5:56.79   2 
 12 Tucker, Payton            10 Matanzas HS          6:06.28    6:02.75   2 
 13 Todd, Paige               12 Fleming Isla         5:56.40    6:11.07   2 
 14 Towne, Sarah               9 St. Augustin         6:16.06    6:13.28   2 
 15 Bowers, Sydney            10 Fleming Isla         6:03.05    6:16.73   2 
 16 Rodriguez, Isabella        9 Matanzas HS          6:17.87    6:17.66   1 
 17 Miller, Bre               11 Pedro Menend         6:18.00    6:18.69   1 
 18 Estrada-torres, Gabriela  12 Bartram Trai         6:12.93    6:19.16   2 
 19 Poellnitz, Emily          11 Nease HS             6:13.81    6:24.90   2 
 20 Crim, Zahra               10 Nease HS             6:45.07    6:25.44   1 
 21 Prosuch, Morgan           11 St. Augustin         6:36.00    6:28.34   1 
 22 Belloso, Emily            10 Orange Park          6:25.34    6:30.46   1 
 23 Hutches, Shannon           9 Matanzas HS          6:28.00    6:38.62   1 
 24 Randazzo, Carly           12 Pedro Menend         6:53.81    6:41.37   1 
 25 Huff, Brandi              11 Orange Park                     6:43.87   1 
 26 Goddard, Brandi           11 Middleburg H         6:58.92    6:45.40   1 
 27 Quintero, Claudia         10 Middleburg H         7:10.07    6:46.41   1 
 28 Dampier, Michelle         10 Palatka HS           6:40.00    6:49.66   1 
 29 Smith, Keeley             12 Pedro Menend         7:22.97    6:50.19   1 
 30 Woods, Brooke             10 St. Augustin         7:01.69    6:52.92   1 
 31 Buchanon, Baylee          10 Palatka HS           6:38.00    6:53.91   1 
 32 Quiette, Janie            12 Middleburg H         7:15.86    6:58.29   1 
 33 Jeffery, Jess             10 Pedro Menend         7:44.28    7:39.75   1 

Event 20  Boys 1600 Meter Run
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Hodge, Dalton             10 Pedro Menend         4:33.55    4:30.60   2  10   
  2 Aponte, Ryan              11 St. Augustin         4:27.12    4:30.84   2   8   
  3 Conville, Liam            11 Matanzas HS          4:37.41    4:33.11   2   6   
  4 Slaven, Corey             12 St. Augustin         4:36.51    4:34.15   2   5   
  5 Stellhorn, Ryan           11 Bartram Trai         4:32.60    4:35.00   2   4   
  6 Bigden, Joshua            12 Orange Park          4:38.60    4:35.28   2   3   
  7 Andrilenas, Justin        11 Nease HS             4:41.00    4:37.71   2   2   
  8 Kemp, Noah                12 St. Augustin         4:23.33    4:39.66   2   1   
  9 Luke, Reagan              12 Fleming Isla         4:59.26    4:48.88   2 
 10 Dixon, Brad               11 Bartram Trai         4:41.43    4:51.18   2 
 11 Kerr, Michael             11 Bartram Trai         5:03.65    4:51.19   2 
 12 Detwiler, David           10 Fleming Isla         4:52.30    4:56.01   2 
 13 Dean, Kyle                11 Bartram Trai         5:02.34    4:58.18   2 
 14 Turner, Nicholas          10 Fleming Isla         4:59.10    4:58.45   2 
 15 Snyder, Peyton             9 Palatka HS           5:00.87    4:58.48   2 
 16 Cameron, Hunter           11 St. Augustin         5:13.85    4:58.72   1 
 17 Tinkey, Joseph            11 Fleming Isla         5:03.39    5:00.02   2 
 18 Nguyen, Kenny             11 Orange Park                     5:04.15   1 
 19 Shivers, Daytawn           9 Palatka HS           5:21.69    5:10.14   1 
 20 Xiang, Jerry              10 Nease HS             5:11.09    5:14.71   1 
 21 Parziale, Justin          11 Nease HS             5:11.29    5:15.83   1 
 22 Kroul, Tyler              11 Matanzas HS          5:18.89    5:19.14   1 
 23 Miller, Allen              9 Middleburg H         5:49.52    5:22.42   1 
 24 Dermody, Kyle             12 Middleburg H         5:10.32    5:23.34   1 
 25 Barlow, Michael           12 Orange Park          5:31.92    5:30.61   1 
 26 Pflieger, Cody            12 Middleburg H         5:42.16    5:30.86   1 
 27 Fenelon, Jeffthe          11 Orange Park                     5:35.49   1 
 28 Kerr, Travis              10 Middleburg H         5:50.11    5:35.90   1 
 29 Gibbs, Michael            10 Matanzas HS          5:37.04    5:38.66   1 
 30 Ridenour, Tristan         12 Palatka HS           5:21.90    5:42.97   1 
 31 Monroe, Stephen           10 Pedro Menend         5:55.96    5:43.47   1 
 32 Nock, Daniel              12 Pedro Menend         5:35.89    5:57.76   1 
 33 Williams, Zane            11 Pedro Menend         6:18.58    5:58.88   1 
 -- Cummings, Brandon         11 Nease HS             4:59.00        DNS   2 
 -- Perez, David              11 Matanzas HS          4:45.56        DNS   2 
 -- Harrington, Hayden        10 Palatka HS           5:17.53        DNS   1 

Event 21  Girls 4x100 Meter Relay
=========================================================================
    School                                               Seed    Prelims 
=========================================================================
Preliminaries
  1 Nease HS  'A'                                       50.86      50.87q 
  2 Palatka HS  'A'                                     51.87      51.87q 
  3 Fleming Island HS  'A'                              51.95      51.95q 
  4 Matanzas HS  'A'                                    51.97      51.97q 
  5 Orange Park HS  'A'                                 52.67      52.67q 
  6 Pedro Menendez High School  'A'                     54.74      54.74q 
  7 St. Augustine HS  'A'                               55.02      55.02q 
  8 Bartram Trail HS  'A'                                          56.00q 

Event 21  Girls 4x100 Meter Relay
================================================================================
    School                                            Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Matanzas HS  'A'                                    51.97      50.14   10   
  2 Fleming Island HS  'A'                              51.95      50.71    8   
  3 Nease HS  'A'                                       50.87      51.22    6   
  4 Bartram Trail HS  'A'                               56.00      51.71    5   
  5 Orange Park HS  'A'                                 52.67      51.93    4   
  6 Palatka HS  'A'                                     51.87      52.73    3   
  7 Pedro Menendez High School  'A'                     54.74      53.95    2   
  8 St. Augustine HS  'A'                               55.02      54.37    1   

Event 22  Boys 4x100 Meter Relay
=========================================================================
    School                                               Seed    Prelims 
=========================================================================
Preliminaries
  1 Palatka HS  'A'                                     43.81      43.81q 
  2 Matanzas HS  'A'                                    44.68      44.68q 
  3 Fleming Island HS  'A'                              44.90      44.90q 
  4 Orange Park HS  'A'                                 45.21      45.21q 
  5 Nease HS  'A'                                       45.56      45.56q 
  6 St. Augustine HS  'A'                               45.59      45.59q 
  7 Bartram Trail HS  'A'                               45.65      45.65q 
  8 Pedro Menendez High School  'A'                     46.47      46.47q 

Event 22  Boys 4x100 Meter Relay
================================================================================
    School                                            Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 St. Augustine HS  'A'                               45.59      44.19   10   
  2 Fleming Island HS  'A'                              44.90      44.49    8   
  3 Bartram Trail HS  'A'                               45.65      44.55    6   
  4 Palatka HS  'A'                                     43.81      44.59    5   
  5 Pedro Menendez High School  'A'                     46.47      44.60    4   
  6 Orange Park HS  'A'                                 45.21      44.61    3   
  7 Matanzas HS  'A'                                    44.68      44.65    2   
  8 Nease HS  'A'                                       45.56      46.46    1   

Event 23  Girls 400 Meter Dash
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Littles, Nyesha           12 Middleburg H           59.91    1:02.27Q  1 
  2 Carter, Christina         11 Fleming Isla         1:02.12    1:02.59Q  4 
  3 Uruburu, Emily            10 Bartram Trai         1:01.46    1:03.57Q  3 
  4 Collier, Makayla          11 Bartram Trai         1:00.76    1:04.73Q  2 
  5 Garraway, Corleese        12 Orange Park          1:04.00    1:03.44q  4 
  6 Josten, Laura              9 Nease HS             1:05.72    1:03.84q  3 
  7 Surgeoner, Emily          10 Fleming Isla         1:05.40    1:05.71q  2 
  8 Thurston, Haley           12 Nease HS             1:04.97    1:06.20q  1 
  9 Peterson, Michaela         9 St. Augustin         1:08.18    1:07.23   3 
 10 Shaw, Kristen             11 Fleming Isla         1:04.46    1:07.40   3 
 11 Jones, Lacey              11 Palatka HS           1:04.51    1:07.86   2 
 12 Craggette, Talezah         9 Orange Park          1:07.00    1:08.30   2 
 13 Paiz, Gabi                12 Matanzas HS          1:12.00    1:09.68   3 
 14 dahlburg, kylie            9 Matanzas HS          1:07.95    1:09.89   4 
 15 Smothers, Hannah          10 Fleming Isla         1:12.94    1:10.09   1 
 16 slamka, clarre             9 Matanzas HS          1:09.80    1:10.57   1 
 17 Lease, Alex               10 Pedro Menend         1:11.67    1:11.21   1 
 18 Boyd, Monica               9 St. Augustin         1:14.00    1:11.45   1 
 19 Hallman, Haleigh          10 Nease HS             1:14.57    1:12.64   2 
 20 ameral, alexis             9 Matanzas HS          1:11.14    1:14.15   2 
 21 Nowell, Sophie            11 Pedro Menend         1:13.10    1:15.21   2 
 22 Giani, Athena              9 St. Augustin         1:16.00    1:16.91   2 
 23 Elamri, Sundass           10 St. Augustin         1:18.00    1:41.95   4 
 -- Bacher, Katlynn           12 Orange Park          1:05.00        DNS   1 
 -- Guevar Contreras, Diana    9 Orange Park                         DNS   3 
 -- Jacobs, Caitlin           10 Nease HS             1:09.75        DNS   4 
 -- Ware, Xannaria             9 Palatka HS           1:09.00        DNS   4 
 -- Bell, Madi                11 Pedro Menend         1:12.89        DNS   4 
 -- Martinez, Jazmine          9 Palatka HS           1:10.00        DNS   3 

Event 23  Girls 400 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Carter, Christina         11 Fleming Isla         1:02.59    1:01.09   10   
  2 Uruburu, Emily            10 Bartram Trai         1:03.57    1:01.88    8   
  3 Littles, Nyesha           12 Middleburg H         1:02.27    1:02.33    6   
  4 Collier, Makayla          11 Bartram Trai         1:04.73    1:02.70    5   
  5 Garraway, Corleese        12 Orange Park          1:03.44    1:03.27    4   
  6 Thurston, Haley           12 Nease HS             1:06.20    1:04.22    3   
  7 Josten, Laura              9 Nease HS             1:03.84    1:04.84    2   
  8 Surgeoner, Emily          10 Fleming Isla         1:05.71    1:05.57    1   

Event 24  Boys 400 Meter Dash
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Berry, Ka'ven             11 Palatka HS             49.59      50.11Q  1 
  2 Speer, Haden              11 Fleming Isla           51.40      50.42Q  4 
  3 Barlow, William           12 Palatka HS             51.20      51.80Q  3 
  4 Martin, Jonathan          12 Bartram Trai           50.53      51.82Q  2 
  5 Williams, Peter           12 Orange Park            52.14      51.85q  4 
  6 Smith, Lutrell            11 Palatka HS             52.65      52.16q  4 
  7 Heffner, Tyler            12 Middleburg H           53.87      52.21q  2 
  8 Comernisky, Cody          11 Bartram Trai           52.89      52.95q  4 
  9 Griffieth, Jalen          12 Orange Park            53.53      53.22   1 
 10 Walthow, Desmond          10 St. Augustin           53.79      53.39   3 
 11 Passmore, Robert           9 Palatka HS             53.78      53.87   2 
 12 Kerr, Anthony             10 Bartram Trai           52.91      53.91   1 
 13 Fields, Titerian          12 St. Augustin           56.41      54.16   2 
 14 Josey, Gary               12 Orange Park                       54.21   3 
 15 Beckles, Joshua           10 Fleming Isla           55.69      54.51   2 
 16 Thompson, Sean            10 Pedro Menend           55.69      54.86   3 
 17 Shaw, Spencer              9 Fleming Isla           56.00      56.09   1 
 18 Conner, Elijah             9 Nease HS               57.75      56.11   4 
 19 tima, hudson              11 Matanzas HS                       56.21   2 
 20 Wagner, Gerrod            10 Matanzas HS            55.55      56.25   3 
 21 Dill, Cameron              9 Fleming Isla           59.15      56.28   3 
 22 McCutcheon, Nathan         9 Bartram Trai           56.55      57.50   3 
 23 clark, christen           12 Matanzas HS            56.21      57.78   1 
 24 brown, samuel             11 Matanzas HS            56.87      57.94   4 
 25 Staring, Daniel           12 Pedro Menend           58.09      58.17   1 
 26 Griffieth, Tavian         12 Orange Park                       59.13   2 
 27 Hegedearn, Tyler          10 Pedro Menend                    1:01.48   4 
 28 Koike, Dalton              9 Nease HS             1:01.96    1:03.06   3 
 29 Kiernan, Liam             10 Nease HS             1:03.56    1:03.72   1 
 30 Martynenko, Daniel         9 Pedro Menend                    1:06.10   2 
 -- Wright, Tomas             11 St. Augustin                        DNS   1 
 -- O'Donnell, Noah            9 St. Augustin                        DNS   4 

Event 24  Boys 400 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Berry, Ka'ven             11 Palatka HS             50.11      49.18   10   
  2 Martin, Jonathan          12 Bartram Trai           51.82      50.51    8   
  3 Speer, Haden              11 Fleming Isla           50.42      51.19    6   
  4 Barlow, William           12 Palatka HS             51.80      52.18    5   
  5 Smith, Lutrell            11 Palatka HS             52.16      53.40    4   
  6 Heffner, Tyler            12 Middleburg H           52.21      53.64    3   
  7 Comernisky, Cody          11 Bartram Trai           52.95      53.93    2   
  8 Williams, Peter           12 Orange Park            51.85      55.75    1   

Event 25  Girls 300 Meter Hurdles
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Damron, Grace             11 Bartram Trai           45.20      48.50Q  1 
  2 Middle, Devin             10 Fleming Isla           50.62      50.32Q  3 
  3 Singleton, Te'Aira        11 Bartram Trai           48.50      50.58Q  2 
  4 Dyal, Katelyn             11 Nease HS               49.01      50.39q  3 
  5 Ligon, Jaysa               9 Nease HS               56.20      53.17q  2 
  6 Hartley, Camryn            9 Nease HS               53.22      53.28q  1 
  6 Adeshola, Mercy           12 St. Augustin           52.86      53.28q  2 
  8 Berlin, Katherine          9 Orange Park            53.35      53.94q  2 
  9 Williamson, Summer        10 Fleming Isla           53.16      54.43   1 
 10 Pelzer, Kaitlin            9 Nease HS                          54.51   3 
 11 Hartley, Tierra           11 Middleburg H           56.62      55.64   1 
 12 Bryson, Re'Kia            10 St. Augustin           56.70      56.47   1 
 13 Lekien, Delaney           10 Pedro Menend           58.15      56.57   3 
 14 del Castillo, ashly        9 Matanzas HS            56.95      57.67   1 
 15 Del Castillo, Kaitlyn     12 Matanzas HS            58.01      58.87   2 
 16 Paolini, Alexis            9 Fleming Isla         1:00.85      59.51   2 
 17 Jensen, Brandy            10 Pedro Menend         1:01.02      59.98   1 
 18 Hudgins, Hannah           10 St. Augustin         1:01.82    1:00.03   3 
 19 Pitts, Brisha              9 Orange Park            56.13    1:00.61   3 
 20 Balestracci, Emily        11 Pedro Menend         1:06.43    1:08.25   2 
 -- Davis, Courtney           12 Matanzas HS            58.62        DNS   3 

Event 25  Girls 300 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Damron, Grace             11 Bartram Trai           48.50      46.51   10   
  2 Singleton, Te'Aira        11 Bartram Trai           50.58      48.54    8   
  3 Middle, Devin             10 Fleming Isla           50.32      48.67    6   
  4 Dyal, Katelyn             11 Nease HS               50.39      50.87    5   
  5 Adeshola, Mercy           12 St. Augustin           53.28      52.50    4   
  6 Berlin, Katherine          9 Orange Park            53.94      52.68    3   
  7 Hartley, Camryn            9 Nease HS               53.28      53.33    2   
  8 Ligon, Jaysa               9 Nease HS               53.17      54.90    1   

Event 26  Boys 300 Meter Hurdles
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Koike, Hunter             12 Nease HS               40.33      40.87Q  2 
  2 Everett, Michael          12 Middleburg H           40.81      41.75Q  3 
  3 McDonnell, Austin         12 Bartram Trai           40.04      42.80Q  1 
  4 Hensil, Donta             12 Orange Park            43.28      42.29q  3 
  5 Jones, Devin              12 Fleming Isla           42.46      42.88q  3 
  6 Gilyard, Lavontae         12 Palatka HS             43.34      43.15q  2 
  7 Cooper, Marcaus           12 Matanzas HS            45.17      43.63q  2 
  8 Thompson, Jordan          12 St. Augustin           42.90      44.03q  1 
  9 Lott, David               10 Bartram Trai           44.39      44.37   2 
 10 Molis, Daniel             10 Nease HS               45.80      44.47   3 
 11 Newman, Lorenzo           10 Fleming Isla           47.17      44.52   1 
 12 Simon, Jeffrey            11 Matanzas HS            44.72      44.84   1 
 13 Cantave, Marcus           10 Matanzas HS            45.55      45.41   3 
 14 Larson, Luc                9 Fleming Isla           47.92      46.13   2 
 15 Azcarate, Aaron           10 Palatka HS             44.11      46.20   3 
 16 Clark, Bernard            12 Orange Park            45.15      47.60   1 
 17 Williams, Peter           12 Orange Park            42.49      47.70   2 
 18 Wallenberg, Will          11 Matanzas HS            46.63      48.22   2 
 19 Adelsperger, Cameron      12 Pedro Menend           46.71      49.19   1 
 20 Fuqua, William            11 Palatka HS                        49.55   1 
 21 Hockmann, Dylan           10 Pedro Menend                      50.92   2 
 22 Jordan, Donovan           11 Fleming Isla           43.14      51.22   1 
 23 Ramsden, James            11 Pedro Menend           48.46      51.29   3 
 24 Wright, Sammie            10 Palatka HS                        57.59   3 

Event 26  Boys 300 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Koike, Hunter             12 Nease HS               40.87      39.27   10   
  2 McDonnell, Austin         12 Bartram Trai           42.80      39.31    8   
  3 Everett, Michael          12 Middleburg H           41.75      40.07    6   
  4 Gilyard, Lavontae         12 Palatka HS             43.15      42.60    5   
  5 Jones, Devin              12 Fleming Isla           42.88      42.65    4   
  6 Thompson, Jordan          12 St. Augustin           44.03      42.92    3   
  7 Cooper, Marcaus           12 Matanzas HS            43.63      43.22    2   
  8 Hensil, Donta             12 Orange Park            42.29      43.84    1   

Event 27  Girls 800 Meter Run
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Xiang, Karen              12 Nease HS             2:23.27    2:25.55   2  10   
  2 Grier, Sydne              11 Bartram Trai         2:26.84    2:28.57   2   8   
  3 Aponte, Kelly             10 St. Augustin         2:26.83    2:30.50   2   6   
  4 Goetze, Madison           11 Fleming Isla         2:34.98    2:31.18   2   5   
  5 Grinsell, Kristina        12 Bartram Trai         2:28.11    2:31.29   2   4   
  6 Eifert, Kathryn           11 Fleming Isla         2:28.79    2:31.30   2   3   
  7 Garraway, Corleese        12 Orange Park          2:27.71    2:34.22   2   2   
  8 O'Donnell, Sally          11 Bartram Trai         2:31.00    2:34.66   2   1   
  9 Wood, Nicole              12 Orange Park          2:32.84    2:35.44   2 
 10 Bourre, Halie              9 Fleming Isla         2:45.20    2:40.36   2 
 11 Fleming, Loghan           10 St. Augustin         2:39.46    2:42.20   2 
 12 McCarty, Marissa          10 Bartram Trai                    2:45.92   1 
 13 Laird, Jillian            10 Fleming Isla         2:45.00    2:50.07   2 
 14 slamka, clarre             9 Matanzas HS          2:42.00    2:52.21   2 
 15 ameral, alexis             9 Matanzas HS          2:54.56    2:55.10   1 
 16 Mathis, Savanna           10 St. Augustin         3:05.71    2:55.82   1 
 17 Poellnitz, Emily          11 Nease HS             2:51.06    2:58.25   2 
 18 Jackson, Riley             9 Nease HS             2:55.00    2:59.02   1 
 19 Medina, Deyna              9 Pedro Menend         3:15.00    3:00.96   1 
 20 Nguyen, Cindy             10 Nease HS             3:16.78    3:01.27   1 
 21 Smith, Antieria           11 Palatka HS           3:12.90    3:01.34   1 
 22 Abbott, Meghan             9 Pedro Menend         3:15.00    3:01.64   1 
 23 Dampier, Michelle         10 Palatka HS           3:08.67    3:02.14   1 
 24 Goddard, Brandi           11 Middleburg H         2:54.81    3:04.77   1 
 25 Mcarthur, Taylor          10 Orange Park                     3:05.91   1 
 26 Smith, Keeley             12 Pedro Menend         3:19.73    3:11.92   1 
 27 Macedonia, Cheyenne        9 Pedro Menend         3:25.00    3:13.81   1 
 28 harbater, daria           10 Matanzas HS          3:18.51    3:24.40   1 
 -- dahlburg, kylie            9 Matanzas HS                         DNS   1 
 -- Styron, Megan             12 Orange Park          2:41.27        DNS   2 

Event 28  Boys 800 Meter Run
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Aponte, Ryan              11 St. Augustin         1:57.56    2:02.69   2  10   
  2 Mills, Dalton             11 Bartram Trai         2:06.36    2:05.25   2   8   
  3 Aulenbach, Cory           11 Bartram Trai         2:05.44    2:06.20   2   6   
  4 Marti, River              11 Matanzas HS          2:04.24    2:06.56   2   5   
  5 Rhodes, Todd              12 Fleming Isla         2:07.10    2:07.30   2   4   
  6 Darwin, Collin            10 Bartram Trai         2:09.29    2:08.72   2   3   
  7 Bigden, Joshua            12 Orange Park                     2:08.96   1   2   
  8 Bias, Jacob                9 Bartram Trai         2:09.50    2:09.59   2   1   
  9 Hashtak, John             10 Fleming Isla         2:13.50    2:10.14   2 
 10 Carman, Matthieu          12 Middleburg H         2:17.81    2:10.60   2 
 11 Kyle, Mark                12 St. Augustin                    2:10.99   1 
 12 Nguyen, Kenny             11 Orange Park          2:14.97    2:11.47   2 
 13 Laird, Jacob              12 Fleming Isla         2:15.10    2:11.88   2 
 14 Duret, Ismael             11 Middleburg H                    2:12.11   1 
 15 Moore, Austin             12 Fleming Isla         2:09.10    2:14.36   2 
 16 Storter, Brian            11 Pedro Menend         2:25.00    2:15.13   1 
 17 Snyder, Peyton             9 Palatka HS           2:10.11    2:15.58   2 
 18 O'Shea, Connor             9 Nease HS             2:23.00    2:16.65   1 
 19 jobers, fletcher          10 Matanzas HS          2:28.00    2:18.60   1 
 20 Harper, Chandler          12 Middleburg H                    2:23.79   1 
 21 Catalano, Matthew         10 Nease HS             2:33.00    2:24.19   1 
 22 Jones, Tashawn            11 Palatka HS           2:38.35    2:25.98   1 
 23 Gainer, Jeff              10 Orange Park          2:17.65    2:26.70   2 
 24 Pickering, Reiley         10 Matanzas HS          2:27.15    2:26.93   1 
 25 Curley, Herman            11 St. Augustin                    2:29.82   1 
 26 Sotomayor, Ian             9 Pedro Menend         2:32.00    2:32.74   1 
 27 Broderick, Andrew         10 Middleburg H                    2:35.04   1 
 28 Harrington, Hayden        10 Palatka HS                      2:42.11   1 
 -- Mckinney, Robert          12 St. Augustin         2:07.54        DNS   2 
 -- Woolfolk, Alex            10 Pedro Menend         2:09.00        DNS   2 
 -- Hodge, Oliver             10 Nease HS             2:19.01        DNS   2 
 -- Hudson, Nicholas           9 Nease HS             2:40.00        DNS   1 
 -- brown, samuel             11 Matanzas HS          2:22.44        DNS   1 
 -- Shivers, Daytawn           9 Palatka HS           2:22.72        DNS   1 
 -- Monroe, Stephen           10 Pedro Menend         2:35.00        DNS   1 
 -- Demissie, Hiyaw           12 Orange Park          2:18.37        DNS   2 

Event 29  Girls 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 McKenith, Daija           12 Nease HS               25.89      25.97Q  1 
  2 Armster, Bre              11 Matanzas HS            26.98      26.26Q  5 
  3 Nelson, Ashley             9 Fleming Isla           26.36      26.64Q  2 
  4 Uruburu, Emily            10 Bartram Trai           26.87      27.40Q  4 
  5 Gouzos, Cassie             9 Nease HS               28.60      27.46Q  3 
  6 Damron, Grace             11 Bartram Trai           27.10      26.44q  5 
  7 Dimichele, Angela         10 Orange Park            26.91      26.50q  5 
  8 Hendrieth, Jaelyn          9 Palatka HS             27.33      26.70q  1 
  9 Chaney, Dasha              9 Pedro Menend           27.20      27.33   2 
 10 Miller, Alantra           12 Bartram Trai           26.45      27.48   3 
 11 Lewis, Kayonna            10 Fleming Isla           28.03      27.67   3 
 12 Whalen, Theresa           11 Matanzas HS            28.31      27.73   4 
 13 Fletcher, Jordan          11 Bartram Trai           27.30      27.98   1 
 14 Matos, Marangely          11 St. Augustin           27.71      28.02   2 
 15 Stelmaszek, Samantha      10 Middleburg H           28.55      28.13   5 
 16 Napier, Kylie             11 St. Augustin           28.69      28.70   1 
 17 Rasher, Kari               9 Palatka HS             28.88      28.76   2 
 18 Walker, Alexus            10 Pedro Menend           30.12      28.95   3 
 18 Dunmore, Ayanna           11 Nease HS               30.05      28.95   5 
 20 giffith, kemba            12 Matanzas HS            29.97      28.99   1 
 21 Craggette, Talezah         9 Orange Park                       29.01   3 
 22 Whitty, Arianna            9 St. Augustin           29.90      29.05   3 
 23 Littles, Nyesha           12 Middleburg H           27.82      29.23   3 
 24 McCaskill, Sha'starra      9 Palatka HS             28.93      29.44   5 
 25 Adriano, Lillian           9 Orange Park                       29.85   2 
 26 Nelson, Hailey             9 Fleming Isla           29.96      29.97   1 
 27 Hallman, Haleigh          10 Nease HS               30.07      30.52   2 
 28 Murphy, Kayleigh          10 Fleming Isla           28.00      30.54   4 
 29 Holliman, Takerea         10 St. Augustin           30.20      31.44   4 
 30 del Castillo, ashly        9 Matanzas HS            29.70      33.09   2 
 -- Lease, Alex               10 Pedro Menend           30.44        DNS   1 
 -- Wilson, Geneshia          10 Palatka HS             27.04        DNS   4 
 -- Hall, Carley              11 Orange Park                         DNS   4 
 -- LeFors, Savannah          11 Pedro Menend           30.35        DNS   4 

Event 29  Girls 200 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 McKenith, Daija           12 Nease HS               25.97      25.99   10   
  2 Damron, Grace             11 Bartram Trai           26.44      26.38    8   
  3 Nelson, Ashley             9 Fleming Isla           26.64      26.73    6   
  4 Armster, Bre              11 Matanzas HS            26.26      26.75    5   
  5 Hendrieth, Jaelyn          9 Palatka HS             26.70      26.91    4   
  6 Uruburu, Emily            10 Bartram Trai           27.40      27.06    3   
  7 Dimichele, Angela         10 Orange Park            26.50      27.11    2   
  8 Gouzos, Cassie             9 Nease HS               27.46      27.94    1   

Event 30  Boys 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Martin, Jonathan          12 Bartram Trai           22.63      22.58Q  3 
  2 Berry, Ka'ven             11 Palatka HS             22.51      22.68Q  2 
  3 Motes, Bryce              12 Fleming Isla           21.75      22.70Q  1 
  4 Smith, Darelle            12 Fleming Isla           23.06      22.82Q  4 
  5 Lockwood, Lashaud         12 St. Augustin           22.68      22.95Q  5 
  6 Evans, Dontaevone         10 Palatka HS             22.74      23.11q  5 
  7 Griffin, Patrick          12 Orange Park            23.12      23.12q  3 
  8 Heffner, Tyler            12 Middleburg H           23.36      23.18q  2 
  9 Barlow, William           12 Palatka HS             22.67      23.30   4 
  9 Ford, Anthony             10 Pedro Menend           23.92      23.30   1 
 11 Hensil, Donta             12 Orange Park            24.77      23.45   4 
 12 marcano, emmanuel          8 Matanzas HS            24.24      23.48   4 
 13 Williams, Talib           12 Orange Park            26.52      23.74   1 
 14 Young, Anthony            11 Bartram Trai           24.76      23.82   1 
 15 Stewart, Patrick          11 St. Augustin           24.34      24.07   2 
 16 Newman, Lorenzo           10 Fleming Isla           24.75      24.20   3 
 17 Toole, Travis             10 St. Augustin           24.77      24.23   3 
 18 Carter, Step              10 Pedro Menend           24.39      24.43   5 
 19 White, Markale            12 Palatka HS             23.82      24.61   1 
 20 tima, hudson              11 Matanzas HS            24.64      24.65   1 
 21 Clarke, Michael           10 Bartram Trai           24.14      24.69   2 
 21 Knox, Dylan               12 Pedro Menend           24.49      24.69   4 
 23 thornton, nick             9 Matanzas HS            24.65      24.72   5 
 24 Ntui, Joel                12 Fleming Isla           24.66      24.94   2 
 25 Caldwell, Jarod           10 Pedro Menend           24.82      25.00   3 
 26 Albert, Dalton            11 Middleburg H           25.39      25.13   4 
 27 Grier, Mitchell            9 Bartram Trai           24.88      25.35   5 
 28 clark, christen           12 Matanzas HS            24.22      25.53   3 
 29 Conner, Elijah             9 Nease HS               26.37      25.71   2 
 30 Felder, Michael           10 Nease HS               25.98      25.79   5 
 31 Broeker, Patrick          12 Middleburg H           27.32      25.84   3 
 32 Hetherington, Kaleb       12 Orange Park            27.13      26.03   2 
 33 Felicaino, Jacoby          9 St. Augustin                      26.18   4 
 34 Koike, Dalton              9 Nease HS               26.40      29.10   1 

Event 30  Boys 200 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Motes, Bryce              12 Fleming Isla           22.70      22.03   10   
  2 Martin, Jonathan          12 Bartram Trai           22.58      22.42    8   
  3 Berry, Ka'ven             11 Palatka HS             22.68      22.45    6   
  4 Smith, Darelle            12 Fleming Isla           22.82      22.46    5   
  5 Evans, Dontaevone         10 Palatka HS             23.11      22.77    4   
  6 Lockwood, Lashaud         12 St. Augustin           22.95      22.97    3   
  7 Griffin, Patrick          12 Orange Park            23.12      23.17    2   
  8 Heffner, Tyler            12 Middleburg H           23.18      23.46    1   

Event 31  Girls 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Xiang, Karen              12 Nease HS            10:55.51   11:12.61   10   
  2 Giangaspro, Hannah        12 Bartram Trai        11:24.55   11:36.36    8   
  3 Onimus, Emily             10 St. Augustin        12:01.02   11:57.49    6   
  4 Rodale, Alyssa            12 Nease HS            11:29.98   12:43.23    5   
  5 Pantano, Isabella         10 Nease HS            12:20.61   12:46.65    4   
  6 Eifert, Kathryn           11 Fleming Isla        12:50.00   12:48.04    3   
  7 Goetze, Madison           11 Fleming Isla        12:50.00   12:49.88    2   
  8 Weaver, Kristen           11 Fleming Isla        12:21.89   12:51.59    1   
  9 Payne, Gabrielle          11 Fleming Isla        12:47.34   12:53.37  
 10 Thorpe, Morayna           12 Matanzas HS         13:06.63   12:58.45  
 11 Peterson, Lexi             9 Bartram Trai        13:18.02   13:01.13  
 12 Bourgade, Sarah           11 Nease HS            12:55.69   13:09.39  
 13 Bush, Reagan              11 Pedro Menend        12:45.00   13:21.75  
 14 Hayes, Carol-Estelle      10 St. Augustin        12:40.00   13:31.44  
 15 Tucker, Payton            10 Matanzas HS         13:02.75   13:39.23  
 16 Landing, Kara              9 Pedro Menend        13:48.54   13:47.51  
 17 Klaus, Rose                9 St. Augustin        13:38.40   13:51.02  
 18 Kroul, Chase              11 Matanzas HS         14:51.59   13:56.27  
 19 Blount, Rebecca           11 Bartram Trai        14:11.63   14:00.40  
 20 Markus, Kimberly          10 Bartram Trai        14:36.82   14:07.74  
 21 Hartley, Tierra           11 Middleburg H                   14:09.11  
 22 Petrovic, Jelisaveta      12 Orange Park                    16:43.70  
 -- Rodriguez, Isabella        9 Matanzas HS         14:00.83        DNS  
 -- Huff, Brandi              11 Orange Park                         DNS  
 -- Belloso, Emily            10 Orange Park                         DNS  

Event 32  Boys 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Kemp, Noah                12 St. Augustin         9:26.96    9:48.02   10   
  2 Conville, Liam            11 Matanzas HS          9:59.15   10:03.11    8   
  3 Perez, David              11 Matanzas HS         10:02.61   10:08.89    6   
  4 Slaven, Corey             12 St. Augustin         9:54.69   10:13.03    5   
  5 Stellhorn, Ryan           11 Bartram Trai        10:14.60   10:13.60    4   
  6 Jackson, Jonathan         10 Nease HS             9:58.57   10:15.39    3   
  7 Bubar, Jordan             10 Bartram Trai        10:14.63   10:17.05    2   
  8 Neeley, Matt               9 Bartram Trai        10:18.14   10:23.75    1   
  9 Cunningham, Bailey         9 Pedro Menend        12:00.00   10:34.86  
 10 Colasanti, Anthony        11 Matanzas HS         10:45.33   10:35.52  
 11 Magee, Robert              9 Bartram Trai        10:33.75   10:37.33  
 12 Stebbins, Zachary          9 Pedro Menend        12:30.00   10:47.37  
 13 Tinkey, Joseph            11 Fleming Isla        10:55.45   10:55.18  
 14 Rabalais, Ross            11 Nease HS            10:38.13   10:56.73  
 15 Luke, Reagan              12 Fleming Isla        10:37.24   11:10.64  
 16 Parker, Nicholas          11 Pedro Menend        11:15.00   11:11.04  
 17 Jones, Sebastian           9 St. Augustin                   11:15.26  
 18 Martocci, Sam             10 Fleming Isla        11:43.56   11:19.35  
 19 Snyder, Peyton             9 Palatka HS          11:08.91   11:39.39  
 20 DeAcutis, Michael         10 St. Augustin                   11:45.50  
 21 Begun, Michael            10 Nease HS            12:14.86   11:57.60  
 22 Mitchell, Cody             9 Matanzas HS         12:06.59   12:12.19  
 23 Barber, Dane               9 Nease HS            12:42.91   12:24.93  
 24 Jones, Peyton             12 Orange Park                    12:37.13  
 25 Dews, Matthew             11 Middleburg H        12:18.27   12:44.78  
 26 Grandstaff, Max           12 Fleming Isla        11:59.98   13:01.79  
 27 Kallead, Rolando          11 Orange Park                    14:43.07  
 -- Shivers, Daytawn           9 Palatka HS          11:39.36        DNS  
 -- Harrington, Hayden        10 Palatka HS          11:41.86        DNS  
 -- Williams, Zane            11 Pedro Menend        12:40.00        DNS  
 -- Snyder, Austin             9 Palatka HS                          DNS  

Event 33  Girls 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bartram Trail HS  'A'                             4:14.70    4:11.24   10   
  2 Fleming Island HS  'A'                            4:14.48    4:23.58    8   
  3 Orange Park HS  'A'                               4:21.03    4:28.81    6   
  4 Nease HS  'A'                                                4:29.46    5   
  5 Matanzas HS  'A'                                  4:49.32    4:50.33    4   
  6 St. Augustine HS  'A'                             4:32.85    4:51.78    3   
  7 Palatka HS  'A'                                              4:56.83    2   
 -- Pedro Menendez High School  'A'                   4:45.39        DNS  

Event 34  Boys 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Fleming Island HS  'A'                            3:38.08    3:30.57   10   
  2 Palatka HS  'A'                                   3:31.30    3:30.65    8   
  3 Bartram Trail HS  'A'                             3:34.24    3:34.80    6   
  4 St. Augustine HS  'A'                             3:35.51    3:37.08    5   
  5 Orange Park HS  'A'                               3:34.40    3:43.27    4   
  6 Middleburg HS  'A'                                3:39.73    3:43.76    3   
  7 Matanzas HS  'A'                                  3:44.97    3:46.73    2   
 -- Pedro Menendez High School  'A'                   3:56.11        DNS  

                    Women - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Bartram Trail HS           159.50     2) Fleming Island HS         125   
    3) Nease HS                   105        4) Orange Park HS             70.50
    5) St. Augustine HS            61        6) Matanzas HS                52   
    7) Middleburg HS               43        8) Pedro Menendez High Schoo  21   
    9) Palatka HS                  19                                           

                    Men - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Bartram Trail HS           142        2) Fleming Island HS         106   
    3) Orange Park HS              81        4) Palatka HS                 80.50
    5) Matanzas HS                 77.50     6) St. Augustine HS           76   
    7) Middleburg HS               44        8) Nease HS                   33   
    9) Pedro Menendez High School  21

MF-Athletic