St. Johns River Conference Championships 2015

Licensed to Elite Timing & Event Management - Contractor License
                                                          HY-TEK's Meet Manager
                         SJRC Championship - 4/1/2015                          
                              www.elitetiming.net                              
                              Palatka High School                              
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls Long Jump
=====================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Damron, Grace             12 Bartram Trai        16-08.75   17-03.00   NWI  10   
  2 Singleton, Te'Aira        12 Bartram Trai        17-04.25   17-02.00   NWI   8   
  3 Dorisca, Kyla             11 Nease HS            15-09.00   16-09.00   NWI   6   
  4 Oxendine, Tiausha         12 St. Augustin        16-05.25   14-11.00   NWI   5   
  5 Wilson, Geneshia          11 Palatka HS          11-10.00   14-10.50   NWI   4   
  6 Badon, Symone              9 Nease HS            15-01.00   14-09.50   NWI   3   
  7 Adriano, Lillian          10 Orange Park         15-08.00   14-09.00   NWI   2   
  8 Singleton, Kennedy        11 Orange Park         14-01.50   14-08.50   NWI   1   
  9 Brown, Autumn             11 Bartram Trai        14-06.00   14-06.50   NWI 
 10 Arnold, Samantha          10 Nease HS            15-06.00   14-05.00   NWI 
 11 Knox, Maxine              11 Orange Park         14-09.50   14-04.00   NWI 
 12 Searles, Brooke           11 Middleburg H        15-06.50   14-03.50   NWI 
 13 Williamson, Summer        11 Fleming Isla        15-06.00   14-03.00   NWI 
 14 Goodman, Kyana            11 St. Augustin        13-06.50   13-05.50   NWI 
 15 Robertson, Abrielle       10 Palatka HS          14-02.00   13-04.00   NWI 
 16 Chaney, D'Asha            10 Pedro Menend        14-11.00   13-03.00   NWI 
 17 Paolini, Alexis           10 Fleming Isla        13-00.00   13-02.00   NWI 
 18 Del Castillo, Kaitlyn     12 Matanzas HS         13-00.00   12-09.50   NWI 
 19 Breuklander, Mekenzie     12 Bartram Trai                   12-08.00   NWI 
 20 Brown, Lauren             10 Fleming Isla        12-09.00   11-10.50   NWI 
 21 Peeples, Ta'Marya          9 Pedro Menend                   11-10.00   NWI 
 22 Small, Deaujah             9 Pedro Menend        12-06.00   11-08.50   NWI 
 23 Garcia, Yailaris          11 Matanzas HS         11-06.50   10-10.00   NWI 
 24 Smith, I'Le'Sha            9 Pedro Menend                    9-04.00   NWI 
 -- Mack, Shakarri            11 Orange Park         14-07.00       FOUL       
 -- Santos, Alyssa            10 Matanzas HS                        FOUL       
 
Event 2  Boys Long Jump
=====================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Givens, Demareyae         10 Palatka HS          19-06.00   21-08.00   NWI  10   
  2 Melendez, William         12 Bartram Trai        21-03.25   21-00.00   NWI   8   
  3 Jones, Kareem             12 Orange Park         21-08.00   20-10.00   NWI   6   
  4 Wallenberg, Will          12 Matanzas HS         19-11.50   20-01.00   NWI   5   
  5 Storey, Matrell           11 St. Augustin        18-07.50  J20-01.00   NWI   4   
  6 Griffin, Darien           11 St. Augustin        18-04.50   19-11.00   NWI   3   
  7 Baird, Brenden            11 St. Augustin                   19-06.00   NWI   2   
  8 Reid, Hakeem              11 Fleming Isla        17-10.00   19-05.00   NWI   1   
  9 Castaneda, Felipe         11 Nease HS            18-09.50   18-10.00   NWI 
 10 Smith, Lutrell            12 Palatka HS          19-05.00   18-08.00   NWI 
 11 Williams, Travis          10 Palatka HS          18-06.00   18-06.00   NWI 
 11 Denegal, Matthew          11 Pedro Menend        17-10.00   18-06.00   NWI 
 13 Jones, Tashawn            12 Palatka HS          18-08.00   18-00.00   NWI 
 14 Bullard, Kevin            12 Orange Park         19-00.00   17-07.00   NWI 
 14 Paul, Mikaya              11 Bartram Trai        17-03.00   17-07.00   NWI 
 16 Adams, Cameron            11 Nease HS            18-08.50   17-04.00   NWI 
 16 Williams, Jerome          10 Matanzas HS         17-00.00   17-04.00   NWI 
 18 Holmes, Malik             12 Orange Park                    16-08.00   NWI 
 19 Everett, Nehemiah         10 Middleburg H        16-03.50   16-07.00   NWI 
 20 Tuom, Jonah               10 Matanzas HS         15-01.75   15-04.00   NWI 
 21 Smith, Rakesh             10 Middleburg H        15-04.50   14-10.00   NWI 
 22 Ciment, Jean Marie        10 St. Augustin        18-10.00   12-09.00   NWI 
 -- Cooksey, Jon              11 Bartram Trai        17-06.50        SCR   NWI 
 -- Galbraith, Austin         10 Bartram Trai        18-04.00        SCR   NWI 
 -- Duffy, Aris               11 Nease HS            19-05.00        SCR   NWI 
 -- Ratica, Andrew            12 Orange Park         18-01.25        SCR   NWI 
 -- Bryant, Zackery           10 Pedro Menend        19-03.50        SCR   NWI 
 
Event 3  Girls Triple Jump
=====================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Lewis, Kayonna            11 Fleming Isla        34-02.00   34-06.00   NWI  10   
  2 Oxendine, Tiausha         12 St. Augustin        36-10.00   33-01.00   NWI   8   
  3 Arnold, Samantha          10 Nease HS            32-08.00   32-03.50   NWI   6   
  4 Mack, Shakarri            11 Orange Park         31-10.00   31-10.00   NWI   5   
  5 Berlin, Katherine         10 Orange Park         30-01.00   30-10.00   NWI   4   
  6 Adriano, Lillian          10 Orange Park         29-00.50   28-03.00   NWI   3   
  7 Searles, Brooke           11 Middleburg H        31-03.00   28-02.50   NWI   2   
  8 Pitts, Kyria               9 Orange Park                    28-01.50   NWI   1   
 -- Garcia, Yailaris          11 Matanzas HS                        FOUL       
 -- Albers, Katherina         11 Nease HS            28-09.00        SCR   NWI 
 -- Knox, Maxine              11 Orange Park         31-01.50        SCR   NWI 
 
Event 4  Boys Triple Jump
=====================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Lott, David               11 Bartram Trai        40-09.50   43-08.50   NWI  10   
  2 Jones, Kareem             12 Orange Park         39-10.00   42-05.00   NWI   8   
  3 Fuqua, William            12 Palatka HS          39-09.00   41-08.75   NWI   6   
  4 Smith, Lutrell            12 Palatka HS          40-06.00   41-08.50   NWI   5   
  5 Denegal, Matthew          11 Pedro Menend        37-06.00   39-09.50   NWI   4   
  6 Griffieth, Tavian         11 Orange Park         38-07.00   39-02.00   NWI   3   
  7 Jones, Tashawn            12 Palatka HS          38-02.50   38-11.75   NWI   2   
  8 Paul, Mikaya              11 Bartram Trai        34-10.00   37-00.00   NWI   1   
  9 Shakir, Tahiem            12 Matanzas HS         39-07.00   35-10.00   NWI 
 10 Williams, Travis          10 Palatka HS          38-05.00   35-08.50   NWI 
 11 Keah-Tigh, Tristen        12 Orange Park         36-01.00   35-01.75   NWI 
 -- Grier, Mitchell           10 Bartram Trai        37-11.50        SCR   NWI 
 -- Cooksey, Jon              11 Bartram Trai        37-02.00        SCR   NWI 
 -- Reid, Hakeem              11 Fleming Isla        36-06.00        SCR   NWI 
 -- Albert, Dalton            12 Middleburg H        37-05.00        SCR   NWI 
 
Event 5  Girls Shot Put
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Quixley, Alyssa           11 St. Augustin        33-10.00   34-01.00   10   
  2 Gainer, Janee             12 Orange Park         36-04.50   33-09.50    8   
  3 Greene, Chloe             11 St. Augustin        31-10.00   32-06.50    6   
  4 Krenz, Lexi               12 Matanzas HS         34-07.00   31-11.50    5   
  5 Watson, Valesha           11 Fleming Isla        30-03.00   30-09.50    4   
  6 Robertson, Abrielle       10 Palatka HS          30-00.00   30-08.00    3   
  7 Mitchell, Mikayla         12 Nease HS            35-03.00   30-02.50    2   
  8 Dorisca, Kyla             11 Nease HS            29-09.00   30-01.00    1   
  9 Short, Kayla              12 Matanzas HS         30-03.00   29-03.50  
  9 Cooper, Solange           12 Bartram Trai        32-07.00   29-03.50  
 11 Mack, Shakarri            11 Orange Park         34-00.00   29-00.00  
 12 Horner, Madison           12 Bartram Trai        33-04.00   28-08.50  
 13 Burkett, Jaclyn           12 Bartram Trai        27-03.00   27-10.00  
 14 King, Cera                11 Pedro Menend        27-05.00   27-09.50  
 15 Paul, Kaitlyn             11 Fleming Isla        29-03.00   27-04.50  
 16 Ruemmeley, Gianni         11 Orange Park         28-04.00   26-10.00  
 17 Walker, Kayla             11 Matanzas HS         25-05.00   26-02.00  
 18 Jones, Kira               11 Nease HS            25-06.00   26-01.00  
 19 Novatasky, Paige           9 Middleburg H        26-03.00   26-00.00  
 20 Cobb, Jade                11 Orange Park                    25-07.50  
 21 Jones, Dea'jah            10 St. Augustin        23-02.00   23-03.50  
 22 Peppard, Dakota           10 Middleburg H        22-02.00   22-06.00  
 23 Alicea, Maria             12 Nease HS            25-01.00   22-02.00  
 24 Greenway, Eva             12 Bartram Trai        22-06.00   22-01.50  
 25 Jones, Nawye              12 St. Augustin        23-09.50   21-06.50  
 26 Smith, Abigayle           10 Fleming Isla        20-01.00   21-04.00  
 27 Bonser, Hannah             9 Middleburg H        28-01.00   21-01.50  
 28 Paul, Alexus              10 Fleming Isla        17-04.00   20-07.50  
 29 Foster, makayla            9 Palatka HS                     16-03.00  
 -- Cohen, essence             9 Palatka HS                          SCR  
 
Event 6  Boys Shot Put
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Carter, Eron              11 Palatka HS          46-07.00   48-00.00   10   
  2 Keller, Brady             11 Bartram Trai        45-08.00   47-01.00    8   
  3 Broyles, John             11 Fleming Isla        48-00.00   46-03.50    6   
  4 Williams, Bryan           12 Palatka HS          45-07.00   44-07.00    5   
  5 Page, Kaiden              11 Fleming Isla        43-03.00   43-00.50    4   
  6 Bizzell, Shawn            10 Orange Park         40-06.00   42-02.50    3   
  7 Kubiet, Nick              10 Matanzas HS         40-09.50   41-11.00    2   
  8 Griffith, Jayquan         12 Middleburg H        40-10.00   39-06.50    1   
  9 Holt, Austin              11 Palatka HS          36-01.00   39-01.50  
 10 Gordon, Shaquille         12 St. Augustin        34-05.00   38-03.50  
 11 Sapp, Caleb               12 Bartram Trai                   38-03.00  
 12 Mast, Paul                11 Palatka HS          33-05.00   38-01.00  
 13 Siliac, Zachary           11 Orange Park                    38-00.50  
 14 Mechley, Tyler            12 Bartram Trai        40-04.75   37-06.50  
 15 Sheffer, Zach              9 Nease HS            37-10.00   37-04.00  
 16 Thomas, Curtis            12 Orange Park                    37-01.00  
 17 Mezera, Alex              11 Orange Park         38-04.00   36-03.50  
 18 Smith, Tayshawn           10 Fleming Isla        32-10.00   35-08.00  
 19 Smith, Dyezae             12 St. Augustin        32-05.00   34-11.00  
 20 Robbins, Connor           10 Pedro Menend        32-02.50   34-08.50  
 21 Cecil, Brad                9 Bartram Trai        35-04.00   34-07.50  
 22 Whitaker, Russell         12 Fleming Isla        33-09.00   32-11.50  
 23 Rogers, Declan            12 Nease HS            30-08.50   32-08.50  
 24 McClean, Ian              11 Pedro Menend        31-10.00   31-00.00  
 25 Griffin, Austin           11 Pedro Menend        35-06.75   29-11.00  
 26 Herring, Micheal          12 Matanzas HS         34-01.00   29-08.50  
 27 Alex, Barfield             9 Middleburg H        32-06.00   28-08.00  
 28 Logue, Alex               10 Matanzas HS         27-05.25   28-06.50  
 29 Esteban, Mark             11 Nease HS                       28-00.00  
 29 Sattar, Bailey            10 Matanzas HS                    28-00.00  
 -- Cossich, Stephen          12 Middleburg H        46-06.50       FOUL  
 -- Munoz, Michael             9 St. Augustin        32-09.00        SCR  
 -- Hecht, Shawn              11 Nease HS            29-06.00        SCR  
 -- Segui, Ian                10 St. Augustin        33-06.00        SCR  
 -- Jones, Dalton             10 Middleburg H        37-01.75        SCR  
 -- Roden, Tyler              11 Pedro Menend        39-00.50        SCR  
 
Event 7  Girls DiscusThrow
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Gainer, Janee             12 Orange Park           112-04     118-06   10   
  2 Agudelo, Jenifer          12 Orange Park           107-05     109-00    8   
  3 Krenz, Lexi               12 Matanzas HS           100-06     104-02    6   
  4 Watson, Valesha           11 Fleming Isla           95-01      97-06    5   
  5 Mitchell, Mikayla         12 Nease HS               98-10      95-04    4   
  6 Robertson, Abrielle       10 Palatka HS             96-05      94-06    3   
  7 Cooper, Solange           12 Bartram Trai           90-00   93-09.50    2   
  8 Greene, Chloe             11 St. Augustin           91-07      91-10    1   
  9 Walker, Kayla             11 Matanzas HS            81-06   83-10.50  
 10 Paul, Kaitlyn             11 Fleming Isla           78-00      82-03  
 11 Peppard, Dakota           10 Middleburg H           75-01      78-00  
 12 Novatasky, Paige           9 Middleburg H           84-09   75-04.50  
 13 Jones, Kira               11 Nease HS               61-06      73-08  
 14 King, Cera                11 Pedro Menend           75-06      71-10  
 15 Drummonds, Savannah       11 Matanzas HS            92-03      70-06  
 16 Garden, Demesha           12 St. Augustin           66-10      70-05  
 17 Jones, Nawye              12 St. Augustin           77-09   63-05.50  
 18 Bonser, Hannah             9 Middleburg H           66-10      57-03  
 19 Short, Kayla              12 Matanzas HS            72-06   55-08.50  
 20 Degnan, Tabitha           11 St. Augustin           70-11   53-09.50  
 21 Watkins, Gabby            11 Nease HS               62-01   52-06.50  
 22 Locke, Kristine           11 Orange Park            57-09      49-07  
 23 Mitchell, Emily           11 Nease HS               67-02      48-11  
 24 Foster, makayla            9 Palatka HS                     46-09.50  
 25 Dean, McKenna             11 Fleming Isla           49-11      42-10  
 -- Mack, Shakarri            11 Orange Park                         SCR  
 -- Cohen, essence             9 Palatka HS                          SCR  
 
Event 8  Boys DiscusThrow
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Carter, Eron              11 Palatka HS            157-09     147-04   10   
  2 Griffith, Jawanza         12 Matanzas HS           143-09  144-08.50    8   
  3 Griffith, Jayquan         12 Middleburg H          133-03     142-10    6   
  4 Williams, Bryan           12 Palatka HS            128-10     142-06    5   
  5 Cossich, Stephen          12 Middleburg H          144-05     134-06    4   
  6 Mohamed, Michael          12 Matanzas HS           135-03  130-04.50    3   
  7 Speziale, Dawson          10 Bartram Trai          122-01  130-00.50    2   
  8 Willams, Jessie           12 Orange Park           129-01  123-05.50    1   
  9 Mast, Paul                11 Palatka HS          09-03.50     121-08  
 10 Keller, Brady             11 Bartram Trai          116-05     114-11  
 11 Mezera, Alex              11 Orange Park           117-05     113-04  
 12 Cooksey, Luke             10 Bartram Trai          100-04     105-09  
 13 Sapp, Caleb               12 Bartram Trai          110-03      99-00  
 14 Robbins, Connor           10 Pedro Menend          106-05      97-05  
 14 Bizzell, Shawn            10 Orange Park            88-07      97-05  
 16 Wetzel, Theo              11 Fleming Isla           91-08      96-03  
 17 Wheelis, Darris           12 Matanzas HS           114-06      92-05  
 18 Masters, Johns            11 Pedro Menend           80-08      91-09  
 19 Holt, Austin              11 Palatka HS          81-02.50   90-03.50  
 20 Siliac, Zachary           11 Orange Park           105-05   89-04.50  
 21 Rogers, Declan            12 Nease HS               82-09      88-08  
 22 James, Jerel              10 St. Augustin          106-03   87-02.50  
 23 Esteban, Mark             11 Nease HS               86-00      85-00  
 24 Presley, Eric             11 Fleming Isla           98-09      84-01  
 25 Torres, Jacob             11 Fleming Isla                   79-09.50  
 26 Griffin, Austin           11 Pedro Menend           88-10      79-04  
 27 Alex, Barfield             9 Middleburg H           96-07   78-09.50  
 28 Martin, Aaron             11 Nease HS               83-03      75-07  
 29 Howell, Dylan             11 Matanzas HS            99-01      73-00  
 30 Bloch, Collin             10 Fleming Isla           77-10   70-04.50  
 -- Roden, Tyler              11 Pedro Menend          102-07        SCR  
 -- Segui, Ian                10 St. Augustin           99-04        SCR  
 -- Jones, Dalton             10 Middleburg H           99-03        SCR  
 -- Hecht, Shawn              11 Nease HS               65-02        SCR  
 
Event 9  Girls High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Deleuran, Patricia        12 Fleming Isla         4-08.00    5-00.00   10   
     4-06.00 4-08.00 4-10.00 5-00.00 5-02.00 
         O       O     XXO     XXO     XXX   
  2 Knox, Maxine              11 Orange Park          4-06.00    4-10.00    8   
     4-06.00 4-08.00 4-10.00 5-00.00 
         O       O       O     XXX   
  3 Lewis, Kayonna            11 Fleming Isla         5-00.00   J4-10.00    6   
     4-06.00 4-08.00 4-10.00 5-00.00 
        XO       O       O     XXX   
  4 LeFors, Savannah          12 Pedro Menend         5-04.00   J4-10.00    5   
     4-06.00 4-08.00 4-10.00 5-00.00 
         O       O     XXO     XXX   
  5 Drummonds, Kinley         11 Matanzas HS          4-06.00   J4-10.00    4   
     4-00.00 4-02.00 4-04.00 4-06.00 4-08.00 4-10.00 5-00.00 
       XXO       O      XO       O     XXO     XXO     XXX   
  6 Singleton, Te'Aira        12 Bartram Trai         5-01.00    4-08.00    2.50
     4-04.00 4-06.00 4-08.00 4-10.00 
         O       O       O     XXX   
  6 Damron, Grace             12 Bartram Trai         4-08.25    4-08.00    2.50
     4-04.00 4-06.00 4-08.00 4-10.00 
         O       O       O     XXX   
  8 Dorisca, Kyla             11 Nease HS             4-08.00   J4-08.00    1   
     4-02.00 4-04.00 4-06.00 4-08.00 4-10.00 
        XO       O       O      XO     XXX   
  9 Porter, Miricle           10 Matanzas HS                     4-06.00  
     4-00.00 4-02.00 4-04.00 4-06.00 4-08.00 
         O       O       O       O     XXX   
  9 Pichon, Nikki              9 Orange Park                     4-06.00  
     4-00.00 4-02.00 4-04.00 4-06.00 4-08.00 
         O       O       O       O     XXX   
 11 Mack, Shakarri            11 Orange Park                    J4-06.00  
     4-00.00 4-02.00 4-04.00 4-06.00 4-08.00 
         O       O      XO       O     XXX   
 12 Paolini, Alexis           10 Fleming Isla         4-06.00   J4-06.00  
     4-02.00 4-04.00 4-06.00 4-08.00 
         O       O     XXO     XXX   
 13 Pitts, Brisha             10 Orange Park          4-06.00    4-04.00  
     4-04.00 4-06.00 
         O     XXX   
 13 Petrosky, Kaley            9 Middleburg H         4-04.00    4-04.00  
     4-00.00 4-02.00 4-04.00 4-06.00 
         O       O       O     XXX   
 -- Pitts, Kyria               9 Orange Park          4-00.00        SCR  
 
Event 10  Boys High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Shakir, Tahiem            12 Matanzas HS          6-03.00    6-02.00   10   
     5-06.00 5-08.00 5-10.00 6-00.00 6-02.00 6-04.00 
         O       O       O       O      XO     XXX   
  2 Jones, Kareem             12 Orange Park          6-02.00    6-00.00    8   
     5-06.00 5-08.00 5-10.00 6-00.00 6-02.00 
         O       O       O       O     XXX   
  3 Mlinac, Madison           12 Matanzas HS          5-08.00   J6-00.00    6   
     5-04.00 5-06.00 5-08.00 5-10.00 6-00.00 6-02.00 
         O       O       O     XXO     XXO     XXX   
  4 Mudge, Travis             12 Orange Park                     5-10.00    5   
     5-06.00 5-08.00 5-10.00 6-00.00 
        XO      XO       O     XXX   
  5 Ratica, Andrew            12 Orange Park          5-00.00   J5-10.00    4   
     5-04.00 5-06.00 5-08.00 5-10.00 6-00.00 
         O       O       O     XXO     XXX   
  6 Aaron, Kendrick           11 Palatka HS           5-08.00    5-08.00    2   
     5-02.00 5-04.00 5-06.00 5-08.00 5-10.00 
         O       O       O       O     XXX   
  6 Whitehead, Kenneth         9 Nease HS             5-08.00    5-08.00    2   
     5-00.00 5-02.00 5-04.00 5-06.00 5-08.00 5-10.00 
         O       O       O       O       O     XXX   
  6 Reid, Hakeem              11 Fleming Isla         5-05.00    5-08.00    2   
     5-00.00 5-02.00 5-04.00 5-06.00 5-08.00 5-10.00 
         O       P       P       O       O     XXX   
  9 Williams, Travis          10 Palatka HS                     J5-08.00  
     5-00.00 5-02.00 5-04.00 5-06.00 5-08.00 5-10.00 
         O      XO       O     XXO     XXO     XXX   
 10 Keah-Tigh, Tristen        12 Orange Park          5-04.00    5-06.00  
     5-02.00 5-04.00 5-06.00 5-08.00 
         O       O       O     XXX   
 10 Grier, Mitchell           10 Bartram Trai         5-05.00    5-06.00  
     5-02.00 5-04.00 5-06.00 5-08.00 
         O       O       O     XXX   
 10 Bias, Jacob               10 Bartram Trai         5-05.00    5-06.00  
     5-02.00 5-04.00 5-06.00 5-08.00 
         O       O       O     XXX   
 13 Melendez, William         12 Bartram Trai         6-00.00   J5-06.00  
     5-06.00 5-08.00 
        XO     XXX   
 14 Fuqua, William            12 Palatka HS                      5-04.00  
     5-00.00 5-02.00 5-04.00 5-06.00 
        XO       O      XO     XXX   
 15 Felicaino, Jacoby         10 St. Augustin         5-08.00   J5-04.00  
     5-00.00 5-02.00 5-04.00 5-06.00 
        XO       O     XXO     XXX   
 16 Thiele, Estin              9 Pedro Menend         5-02.00    5-02.00  
     5-00.00 5-02.00 5-04.00 
        XO       O     XXX   
 17 Hegedearn, Tyler          11 Pedro Menend                    5-00.00  
     5-00.00 5-02.00 
        XO     XXX   
 -- Edwards, Javarus          12 St. Augustin         5-04.00         NH  
     5-00.00 
       XXX   
 -- Mohamed, Michael          12 Matanzas HS          5-08.00         NH  
     5-04.00 
       XXX   
 -- Cesar, Jephte             12 Nease HS             5-05.00        DNS  
 -- Sapp, Donald              11 St. Augustin         5-02.00        DNS  
     
     
 -- Brown, Karim               9 St. Augustin                        DNS  
     
     
 
Event 11  Girls Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Drummonds, Savannah       11 Matanzas HS         10-07.00   10-06.00   10   
     8-06.00 9-00.00 9-06.00 10-00.00 10-06.00 11-00.00 
        XO       O     XXO        O        O      XXX   
  2 Drummonds, Kinley         11 Matanzas HS         10-00.00   10-00.00    8   
     8-00.00 8-06.00 9-00.00 9-06.00 10-00.00 10-06.00 
         O       O       O       O       XO      XXX   
  3 Stelmaszek, Samantha      11 Middleburg H         9-00.00    9-06.00    6   
     8-00.00 8-06.00 9-00.00 9-06.00 10-00.00 
        XO       O       O      XO      XXX   
  4 Gonzalez, Joanette        12 Matanzas HS          7-00.00    6-06.00    5   
     6-00.00 6-06.00 6-06.00 
         O     XXX     XXX   
  5 Weaver, Samantha          10 Bartram Trai         7-06.00   J6-06.00    4   
     6-00.00 6-06.00 6-06.00 
       XXO     XXX     XXX   
 -- Grimes, McKenna           11 St. Augustin         6-00.00         NH  
     6-00.00 
       XXX   
 -- Forgie, Kenzie            12 Matanzas HS          6-06.00         NH  
     6-00.00 
       XXX   
 -- Comstock, Lexi            11 St. Augustin         6-00.00        SCR  
 
Event 12  Boys Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hidalgo, Eddie            11 Matanzas HS         12-06.00   12-06.00   10   
     11-00.00 11-06.00 12-00.00 12-06.00 13-00.00 
          O        O        O        O      XXX   
  2 Conner, Paul              12 St. Augustin        12-06.00  J12-06.00    8   
     11-00.00 11-06.00 12-00.00 12-06.00 13-00.00 
          O        P       XO        O      XXX   
  3 Guilbe, Jon               12 Matanzas HS         13-06.00  J12-06.00    6   
     12-00.00 12-06.00 13-00.00 
          O       XO      XXX   
  4 Alexander, Nolan          11 Nease HS            10-06.00   11-06.00    5   
     10-00.00 10-06.00 11-00.00 11-06.00 12-00.00 
         XO        O        O        O      XXX   
  5 Subers, Fletcher          10 Matanzas HS         10-06.00  J11-06.00    4   
     9-06.00 10-00.00 10-06.00 11-00.00 11-06.00 12-00.00 
        XO        O        O       XO        O      XXX   
  6 Shaffer, Blake            10 Bartram Trai        12-00.00   11-00.00    3   
     10-00.00 10-06.00 11-00.00 11-06.00 
          O        O       XO      XXX   
  7 Tuggle, Jeremy            12 Matanzas HS         11-06.00  J11-00.00    2   
     10-00.00 10-06.00 11-00.00 11-06.00 
          O        O      XXO      XXX   
  8 Bias, Jacob               10 Bartram Trai        11-03.00    9-06.00    1   
     9-06.00 10-00.00 
         O      XXX   
  9 Yearwood, Zach            11 Nease HS             9-00.00   J9-06.00  
     8-00.00 8-06.00 9-00.00 9-06.00 10-00.00 
         O       O      XO     XXO      XXX   
 10 Sasser, Nick              10 Bartram Trai        10-00.00    8-06.00  
     8-06.00 9-00.00 
         O     XXX   
 -- Luu, KhooaKevin           12 St. Augustin                         NH  
     7-00.00 
       XXX   
 
Event 13  Girls 4x800 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Nease HS  'A'                                    10:01.86    9:57.51   10   
  2 St. Augustine HS  'A'                            10:27.19   10:04.85    8   
  3 Bartram Trail HS  'A'                            10:06.84   10:29.45    6   
  4 Fleming Island HS  'A'                           10:37.75   10:34.33    5   
  5 Matanzas HS  'A'                                 10:42.78   10:48.03    4   
  6 Pedro Menendez High School  'A'                  12:07.34   12:17.57    3   
 -- Orange Park HS  'A'                              11:53.38        SCR  
 -- Palatka HS  'A'                                                  SCR  
 
Event 14  Boys 4x800 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bartram Trail HS  'A'                             8:10.87    8:24.57   10   
  2 Pedro Menendez High School  'A'                   8:40.49    8:29.59    8   
  3 Matanzas HS  'A'                                  8:44.83    8:35.61    6   
  4 Nease HS  'A'                                     8:56.37    8:45.87    5   
  5 Palatka HS  'A'                                   8:52.41    8:46.87    4   
  6 Fleming Island HS  'A'                            8:43.05    9:01.02    3   
  7 Orange Park HS  'A'                               9:03.40    9:54.80    2   
 -- St. Augustine HS  'A'                             9:44.47        SCR  
 
Event 15  Girls 100 Meter Hurdles
=================================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 5 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Damron, Grace             12 Bartram Trai           15.14      15.81Q -3.0  2 
  2 Singleton, Te'Aira        12 Bartram Trai           14.42      15.88Q -4.4  1 
  3 Middle, Devin             11 Fleming Isla           17.00      17.33Q -2.1  3 
  4 Berlin, Katherine         10 Orange Park            16.89      17.81q -3.0  2 
  5 Dames, Amber              10 St. Augustin           17.90      17.84q -4.4  1 
  6 Pelzer, Kaitlyn           11 Nease HS               17.40      17.86q -4.4  1 
  7 Williamson, Summer        11 Fleming Isla           17.33      18.62q -3.0  2 
  8 Goodman, Kyana            11 St. Augustin           18.77      18.77q -2.1  3 
  9 Del Castillo, Ashley      11 Matanzas HS            18.62      18.82  -3.0  2 
 10 Lekien, Delaney           11 Pedro Menend           19.52      19.01  -4.4  1 
 11 Bates, Lauryn              9 Fleming Isla           20.08      19.58  -2.1  3 
 12 Del Castillo, Kaitlyn     12 Matanzas HS            19.15      19.90  -4.4  1 
 13 Comstock, Lexi            11 St. Augustin           19.69      19.96  -3.0  2 
 14 Jensen, Brandy            11 Pedro Menend           21.06      20.47  -3.0  2 
 15 Hodge, Britni              9 Bartram Trai           20.39      20.50  -2.1  3 
 16 Balestracci, Emily        12 Pedro Menend           20.34      21.59  -2.1  3 
 17 Williams, Julia           11 Fleming Isla           22.85      22.33  -4.4  1 
 -- Ligon, Jaysa              10 Nease HS               19.61        DNS  -2.1  3 
 -- Pitts, Brisha             10 Orange Park            19.01        DNS  -4.4  1 
 
Event 15  Girls 100 Meter Hurdles
=====================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Singleton, Te'Aira        12 Bartram Trai           15.88      14.75  -3.5  10   
  2 Damron, Grace             12 Bartram Trai           15.81      15.49  -3.5   8   
  3 Middle, Devin             11 Fleming Isla           17.33      17.15  -3.5   6   
  4 Dames, Amber              10 St. Augustin           17.84      17.94  -3.5   5   
  5 Williamson, Summer        11 Fleming Isla           18.62      18.22  -3.5   4   
  6 Goodman, Kyana            11 St. Augustin           18.77      18.85  -3.5   3   
  7 Pelzer, Kaitlyn           11 Nease HS               17.86      19.28  -3.5   2   
 -- Berlin, Katherine         10 Orange Park            17.81        DNS  -3.5 
 
Event 16  Boys 110 Meter Hurdles
=================================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 5 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Lott, David               11 Bartram Trai           15.08      16.26Q -4.5  1 
  2 Carrico, Caleb            11 Nease HS               16.77      16.89Q -2.9  3 
  3 Jordan, Donovan           12 Fleming Isla           16.81      16.97Q -2.9  2 
  4 Wallenberg, Will          12 Matanzas HS            16.39      16.55q -4.5  1 
  5 Simon, Jeffrey            12 Matanzas HS            15.78      17.01q -2.9  2 
  6 O'Loughlin, Mark          10 Nease HS               17.62      17.88q -4.5  1 
  7 Felder, Michael           11 Nease HS               18.18      18.01q -2.9  3 
  8 Larson, Luc               10 Fleming Isla           16.94      18.21q -4.5  1 
  9 Newman, Lorenzo           11 Fleming Isla           18.11      18.77  -2.9  3 
 10 Hagans, Corbein            9 Bartram Trai           17.86      18.82  -2.9  2 
 11 Reid, Morris              12 Orange Park                       18.98  -2.9  3 
 12 Wright, Sammie            11 Palatka HS             20.63      19.63  -2.9  3 
 13 Childs, Jalen             10 Pedro Menend           19.85      19.83  -2.9  2 
 14 Goggins, Jibriel          10 Bartram Trai           19.66      20.01  -2.9  3 
 15 Thomas, Anthony           10 Fleming Isla           21.50      21.30  -2.9  2 
 16 Lava, Matthew              9 Orange Park                       21.85  -4.5  1 
 -- Mack, Davien               9 Palatka HS             21.54        DNS  -4.5  1 
 -- Mago, Aaron               10 Nease HS               18.72        DNS  -2.9  2 
 -- Gordon, Derrick           10 Palatka HS             21.35        DNS  -2.9  2 
 -- Green, Trevor             11 Palatka HS             19.00        DNS  -4.5  1 
 
Event 16  Boys 110 Meter Hurdles
=====================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Lott, David               11 Bartram Trai           16.26      15.55  -2.2  10   
  2 Wallenberg, Will          12 Matanzas HS            16.55      16.03  -2.2   8   
  3 Simon, Jeffrey            12 Matanzas HS            17.01      16.10  -2.2   6   
  4 Carrico, Caleb            11 Nease HS               16.89      16.61  -2.2   5   
  5 Jordan, Donovan           12 Fleming Isla           16.97      16.79  -2.2   4   
  6 Larson, Luc               10 Fleming Isla           18.21      17.65  -2.2   3   
  7 O'Loughlin, Mark          10 Nease HS               17.88      17.81  -2.2   2   
  8 Felder, Michael           11 Nease HS               18.01      18.36  -2.2   1   
 
Event 17  Girls 100 Meter Dash
=================================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 4 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Matos Polanco, Marangely  11 St. Augustin           12.67      12.88Q -0.8  4 
  2 Ways, Chloe               11 Nease HS               12.38      12.93Q -3.1  3 
  3 Chaney, D'Asha            10 Pedro Menend           12.96      13.22Q -2.9  2 
  4 Millican, Emma            12 Fleming Isla           12.35      13.27Q -2.9  1 
  5 Wilson, Geneshia          11 Palatka HS             12.78      12.94q -3.1  3 
  6 Nelson, Ashley            10 Fleming Isla           12.63      13.01q -0.8  4 
  7 Childs, Candice           11 Orange Park            12.37      13.34q -2.9  2 
  8 Porter, Miricle           10 Matanzas HS            13.46      13.40q -0.8  4 
  9 Washington, Sydney         9 Nease HS               13.31      13.50  -0.8  4 
 10 Diallo, Autumn             9 Bartram Trai           13.07      13.51  -2.9  1 
 11 Logan, Haylee             12 Bartram Trai           13.09      13.54  -2.9  2 
 12 Lewis, Kayonna            11 Fleming Isla           13.38      13.64  -3.1  3 
 12 Fuller, Breanne            9 Matanzas HS            13.09      13.64  -2.9  1 
 14 Harrington, Karah         11 Bartram Trai           13.38      13.72  -3.1  3 
 15 Sanchez, Neahmija         10 Orange Park                       13.85  -0.8  4 
 16 Powell, Jasmine           10 Bartram Trai           13.75      13.89  -0.8  4 
 17 Gouzos, Cassie            11 Nease HS               13.51      13.97  -2.9  2 
 18 Dames, Amie               10 St. Augustin           13.92      14.21  -2.9  1 
 19 Badon, Symone              9 Nease HS               13.70      14.34  -2.9  1 
 20 Lee, Lauren                9 Orange Park                       14.38  -3.1  3 
 21 Petrosky, Kaley            9 Middleburg H           13.90      14.59  -2.9  2 
 22 Nelson, Hailey            10 Fleming Isla           14.14      14.70  -2.9  2 
 23 Winters, Alexus           10 Orange Park                       15.10  -2.9  1 
 24 Litzinger, Aubrey          9 Pedro Menend           14.84      15.21  -2.9  1 
 25 Nearing, Jordan           10 Palatka HS                        15.61  -2.9  2 
 26 Thompson, Cassidy         10 Pedro Menend           19.39      19.09  -3.1  3 
 
Event 17  Girls 100 Meter Dash
=====================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Ways, Chloe               11 Nease HS               12.93      12.75  -3.0  10   
  2 Nelson, Ashley            10 Fleming Isla           13.01      12.79  -3.0   8   
  3 Millican, Emma            12 Fleming Isla           13.27      12.82  -3.0   6   
  4 Matos Polanco, Marangely  11 St. Augustin           12.88      12.84  -3.0   5   
  5 Childs, Candice           11 Orange Park            13.34      12.86  -3.0   4   
  6 Wilson, Geneshia          11 Palatka HS             12.94      12.97  -3.0   3   
  7 Chaney, D'Asha            10 Pedro Menend           13.22      13.14  -3.0   2   
  8 Porter, Miricle           10 Matanzas HS            13.40      13.31  -3.0   1   
 
Event 18  Boys 100 Meter Dash
=================================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 4 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Evans, Dontaevone         11 Palatka HS             11.27      11.41Q -2.5  3 
  2 Carter, Jermonte          12 St. Augustin           11.34      11.48Q -2.3  4 
  3 Aaron, Kendrick           11 Palatka HS             11.40      11.60Q -3.4  1 
  4 Berry, Ka'ven             12 Palatka HS             11.16      11.72Q -3.2  2 
  5 Ratica, Andrew            12 Orange Park            11.37      11.58q -2.5  3 
  6 Haye, Akeem               12 Fleming Isla           11.16      11.69q -3.4  1 
  7 Strickland, Joseph        12 Pedro Menend           11.57      11.96q -3.4  1 
  8 Spence, Amaru             11 Bartram Trai           11.69      12.07q -2.5  3 
  9 Buchanan, Troy            11 Matanzas HS            11.71      12.10  -2.3  4 
 10 Phillips, Demetrius       12 Orange Park            11.74      12.17  -2.3  4 
 10 Tima, Hudson              12 Matanzas HS                       12.17  -2.5  3 
 10 Griffieth, Tavian         11 Orange Park            11.94      12.17  -3.2  2 
 13 Polite, Nikolas           11 Matanzas HS            11.90      12.18  -3.2  2 
 14 Cooper, Devin              9 Bartram Trai           11.93      12.19  -3.4  1 
 15 Caldwell, Jarod           11 Pedro Menend           11.66      12.22  -3.2  2 
 16 Sutton, La'Ronke           9 Palatka HS             12.01      12.31  -2.3  4 
 17 Castaneda, Felipe         11 Nease HS               11.90      12.36  -3.4  1 
 18 Antoine, Keendrick        10 Matanzas HS            12.28      12.37  -3.4  1 
 19 Walton, Zach              10 Fleming Isla           12.23      12.51  -2.5  3 
 20 Cabal, Manuel             11 Fleming Isla           12.02      12.55  -2.3  4 
 21 Cruz, Alex                11 Fleming Isla           12.21      12.60  -3.2  2 
 22 Bullard, Kevin            12 Orange Park            12.27      12.69  -3.4  1 
 23 Storey, Matrell           11 St. Augustin           12.44      12.70  -3.2  2 
 24 Griffin, Darien           11 St. Augustin           12.70      12.79  -3.4  1 
 25 McCutcheon, Nathan        10 Bartram Trai           12.48      12.96  -2.3  4 
 26 Adams, Cameron            11 Nease HS               12.71      12.98  -2.5  3 
 27 McMillan, Luke            10 Middleburg H           12.59      13.07  -2.3  4 
 28 Agne, Parker              10 Middleburg H           12.50      13.16  -3.2  2 
 29 Thompson, Sean            11 Pedro Menend           11.89      13.26  -2.5  3 
 -- Davis, Marquise           11 Nease HS               11.34        DNS  -2.3  4 
 -- Wilcox, Melvin            12 St. Augustin           12.63        DNS  -2.5  3 
 -- Duffy, Aris               11 Nease HS               11.38        DNS  -3.2  2 
 
Event 18  Boys 100 Meter Dash
=====================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Berry, Ka'ven             12 Palatka HS             11.72      11.36  -2.3  10   
  2 Evans, Dontaevone         11 Palatka HS             11.41      11.42  -2.3   8   
  3 Carter, Jermonte          12 St. Augustin           11.48      11.52  -2.3   6   
  4 Ratica, Andrew            12 Orange Park            11.58      11.54  -2.3   5   
  5 Aaron, Kendrick           11 Palatka HS             11.60      11.62  -2.3   4   
  6 Haye, Akeem               12 Fleming Isla           11.69      11.71  -2.3   3   
  7 Strickland, Joseph        12 Pedro Menend           11.96      11.82  -2.3   2   
  8 Spence, Amaru             11 Bartram Trai           12.07      12.02  -2.3   1   
 
Event 19  Girls 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Abreu, Yaranel            12 Nease HS             5:12.82    5:28.37   10   
  2 Potts, Katie              11 Nease HS             5:17.90    5:33.11    8   
  3 Grier, Sydne              12 Bartram Trai         5:41.60    5:45.74    6   
  4 Velez, Victoria           10 Bartram Trai         5:34.06    5:48.42    5   
  5 Knehans, Avery             9 Nease HS             5:58.32    5:51.05    4   
  6 Albano, Kristie           11 Matanzas HS          5:41.01    5:54.93    3   
  7 Klaus, Rose               10 St. Augustin         5:53.36    6:03.68    2   
  8 Towne, Sarah              10 St. Augustin         6:13.28    6:10.54    1   
  9 Quintero, Claudia         11 Middleburg H         6:23.21    6:12.36  
 10 Cubbedge, Rosie            9 Fleming Isla         6:08.55    6:13.01  
 11 Miller, Bre               12 Pedro Menend         6:09.22    6:13.53  
 12 Forgie, Kenzie            12 Matanzas HS          6:18.49    6:14.13  
 13 McCarty, Marisa           11 Bartram Trai         6:00.81    6:15.04  
 14 Rodriguez, Isabella       10 Matanzas HS          6:01.16    6:16.99  
 15 Greenwald, Gabriella      11 Nease HS             6:09.42    6:17.32  
 16 Rother, Bradi             12 Bartram Trai         5:42.62    6:17.93  
 17 Cuthbert, Grace           10 Fleming Isla         6:12.03    6:18.22  
 18 Marshall, Jenna           11 Fleming Isla         6:35.40    6:39.75  
 19 Morway, Chloe              9 Fleming Isla         6:32.77    6:44.98  
 20 Abbott, Meghan            10 Pedro Menend         6:58.01    6:46.69  
 21 Francis, Bethany          10 Pedro Menend         7:06.32    6:53.16  
 22 Dampier, Michelle         11 Palatka HS           6:46.29    6:57.24  
 23 Hunter, Cassandra          9 Matanzas HS          6:53.63    7:03.27  
 24 Jeffery, Jess             11 Pedro Menend         7:02.39    7:11.65  
 25 Sheehan, Regan            11 Palatka HS                      7:38.49  
 26 James, Hannah             10 Orange Park                     7:40.42  
 27 Williams, molly           10 Palatka HS                      7:40.84  
 28 Sanchez, Metzli           11 Orange Park                     8:02.17  
 -- Vinson, Kaylie            12 Palatka HS                          DNS  
 -- Wainwright, Samantha      12 Orange Park                         SCR  
 
Event 20  Boys 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Stellhorn, Ryan           12 Bartram Trai         4:27.35    4:32.22   10   
  2 Bubar, Jordan             11 Bartram Trai         4:38.87    4:37.01    8   
  3 Colasanti, Anthony        12 Matanzas HS          4:37.16    4:38.68    6   
  4 Conville, Liam            12 Matanzas HS          4:33.05    4:47.50    5   
  5 Bolin, Grant              12 Fleming Isla         4:56.45    4:47.83    4   
  6 Maxwell, Robert           11 Bartram Trai         4:52.91    4:48.74    3   
  7 Cameron, Hunter           12 St. Augustin         4:56.83    4:48.81    2   
  8 Snyder, Peyton            10 Palatka HS           4:46.46    4:49.73    1   
  9 Parker, Nicholas          12 Pedro Menend         4:58.91    4:50.22  
 10 Johnson, Ricky            11 Nease HS             4:59.65    4:53.10  
 11 Porter, William           10 St. Augustin         5:04.57    4:56.51  
 12 Nguyen, Kenny             12 Orange Park          4:49.65    4:57.29  
 13 Kelly, Chase              12 Pedro Menend         5:15.45    4:57.42  
 14 Parziale, Justin          12 Nease HS             5:09.99    5:01.54  
 15 Woolfolk, Alex            11 Pedro Menend         4:53.75    5:01.80  
 16 Kroul, Kaleb              11 St. Augustin         5:16.77    5:02.70  
 17 Garcia, Aitor             11 Palatka HS           4:56.29    5:05.16  
 18 Fuller, Evan               9 Fleming Isla         5:03.53    5:05.75  
 19 Boyd, Connor              11 Fleming Isla         5:06.10    5:06.82  
 20 Subers, Fletcher          10 Matanzas HS          5:09.69    5:09.06  
 21 Amstutz, Aidan             9 Fleming Isla         5:04.12    5:09.24  
 22 Miller, Matthew           11 Nease HS             5:10.10    5:09.32  
 23 Stebbins, Zachary         10 Pedro Menend         5:18.39    5:16.10  
 24 Harrington, Hayden        11 Palatka HS           5:36.64    5:19.30  
 25 Hunter, Gregorio          11 Matanzas HS          5:42.73    5:23.27  
 26 Kerr, Travis              11 Middleburg H         5:33.94    5:31.94  
 27 Smith, Carson             11 St. Augustin         5:23.28    5:34.93  
 28 Kiep, Edward               9 Orange Park                     5:36.84  
 29 Dews, Jonathan             9 Middleburg H         6:08.65    5:40.14  
 30 Broderick, Andrew         11 Middleburg H         5:34.10    5:42.43  
 31 Dews, Matthew             12 Middleburg H         5:57.75    5:43.72  
 32 Dixon, Jordan              9 Palatka HS           6:00.60    5:46.58  
 33 Denfeld, Eric             12 Orange Park                     5:53.12  
 34 Palmer, Joshua            11 Orange Park                     6:03.21  
 -- Rabalais, Ross            12 Nease HS             4:38.10        DNS  
 -- Dean, Kyle                12 Bartram Trai         4:48.13        SCR  
 
Event 21  Girls 4x100 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Nease HS  'A'                                       52.49      50.09   10   
  2 Bartram Trail HS  'A'                                          50.95    8   
  3 Orange Park HS  'A'                                 51.11      51.97    6   
  4 St. Augustine HS  'A'                               53.56      52.52    5   
  5 Fleming Island HS  'A'                              52.41      52.86    4   
  6 Pedro Menendez High School  'A'                     56.14      54.76    3   
 
Event 22  Boys 4x100 Meter Relay
============================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 6 Best Times
    School                                               Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 St. Augustine HS  'A'                               44.23      44.14Q  1 
  2 Orange Park HS  'A'                                 44.53      44.57Q  2 
  3 Fleming Island HS  'A'                              45.02      44.89q  1 
  4 Matanzas HS  'A'                                    45.95      44.97q  2 
  5 Bartram Trail HS  'A'                               45.41      45.45q  1 
  6 Pedro Menendez High School  'A'                     45.78      45.70q  2 
  7 Nease HS  'A'                                       46.26      46.19q  1 
  8 Middleburg HS  'A'                                  47.87      49.28q  1 
 -- Palatka HS  'A'                                     44.64        DNF   2 
 
Event 22  Boys 4x100 Meter Relay
================================================================================
    School                                            Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 St. Augustine HS  'A'                               44.14      43.79   10   
  2 Orange Park HS  'A'                                 44.57      44.12    8   
  3 Fleming Island HS  'A'                              44.89      44.96    6   
  4 Matanzas HS  'A'                                    44.97      45.23    5   
  5 Pedro Menendez High School  'A'                     45.70      45.30    4   
  6 Bartram Trail HS  'A'                               45.45      45.50    3   
  7 Nease HS  'A'                                       46.19      45.73    2   
 -- Middleburg HS  'A'                                  49.28        DNS  
 
Event 23  Girls 400 Meter Dash
============================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 4 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Carter, Christina         12 Fleming Isla         1:00.11    1:03.01Q  1 
  2 Uruburu, Emily            11 Bartram Trai         1:00.36    1:03.05Q  2 
  3 Quixley, Alyssa           11 St. Augustin         1:03.10    1:03.51Q  3 
  4 Davis, Denise              9 Orange Park                     1:05.77Q  4 
  5 Gainer, Janee             12 Orange Park                     1:04.24q  1 
  6 Breuklander, Mekenzie     12 Bartram Trai         1:06.67    1:05.32q  3 
  7 Surgeoner, Emily          11 Fleming Isla         1:05.40    1:05.40q  3 
  8 Cooper, Solange           12 Bartram Trai         1:05.14    1:05.85q  4 
  9 Dunmore, Ayanna           12 Nease HS             1:06.39    1:06.00   1 
 10 Vaughn, Cali               9 Nease HS             1:05.18    1:06.34   2 
 11 Harber, Tayler            11 Orange Park          1:07.33    1:07.67   3 
 12 Craggette, Talezah        10 Orange Park          1:05.63    1:07.78   2 
 13 Jones, Lacey              12 Palatka HS           1:05.79    1:08.16   1 
 14 Harmoni, Colbert          10 Bartram Trai         1:07.56    1:08.32   1 
 15 Armstrong, Kayla           9 Fleming Isla         1:10.64    1:08.70   4 
 16 Davis, Sarryn             11 Pedro Menend         1:10.72    1:09.93   2 
 17 McBean, Caterra           10 Nease HS             1:11.65    1:11.12   4 
 18 Deleuran, Patricia        12 Fleming Isla         1:11.87    1:11.49   2 
 19 Hernandez-Medina, Deyna   11 St. Augustin         1:10.68    1:11.92   2 
 20 Marti, Rain                9 Matanzas HS          1:12.14    1:13.80   2 
 21 Della Ratta, Corina       10 Matanzas HS          1:12.14    1:15.23   4 
 22 Boyd, Monica              10 St. Augustin         1:11.45    1:15.48   1 
 23 Noriega, Brianna          11 Pedro Menend         1:12.00    1:16.19   3 
 -- Wilson, Geneshia          11 Palatka HS                          DNS   4 
 -- Martinez, Jazmine         10 Palatka HS                          DNS   3 
 -- Comeaux, Morgan            9 Pedro Menend                        DNS   1 
 
Event 23  Girls 400 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Carter, Christina         12 Fleming Isla         1:03.01      59.42   10   
  2 Uruburu, Emily            11 Bartram Trai         1:03.05      59.46    8   
  3 Quixley, Alyssa           11 St. Augustin         1:03.51    1:02.89    6   
  4 Cooper, Solange           12 Bartram Trai         1:05.85    1:05.94    5   
  5 Davis, Denise              9 Orange Park          1:05.77    1:06.03    4   
  6 Breuklander, Mekenzie     12 Bartram Trai         1:05.32    1:06.19    3   
  7 Surgeoner, Emily          11 Fleming Isla         1:05.40    1:06.22    2   
  8 Gainer, Janee             12 Orange Park          1:04.24    1:08.26    1   
 
Event 24  Boys 400 Meter Dash
============================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 4 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Speer, Haden              12 Fleming Isla           49.72      50.88Q  2 
  2 Aulenbach, Cory           12 Bartram Trai           51.32      51.50Q  4 
  3 Berry, Ka'ven             12 Palatka HS             49.07      51.90Q  1 
  4 Smith, Lutrell            12 Palatka HS             51.16      52.20Q  3 
  5 Givens, Demareyae         10 Palatka HS             52.02      51.87q  2 
  6 Aaron, Kendrick           11 Palatka HS             51.70      52.04q  4 
  7 Melendez, William         12 Bartram Trai           52.20      52.42q  3 
  8 Comernisky, Cody          12 Bartram Trai           52.89      53.55q  1 
  9 Cantave, Marcus           12 Matanzas HS            53.49      53.65   2 
 10 Foster, Eugene             9 Pedro Menend           54.10      53.87   4 
 11 White, Logan              10 Pedro Menend           56.93      54.72   1 
 12 Shaw, Spencer             10 Fleming Isla           54.35      54.74   4 
 13 Butler, David             12 Fleming Isla           55.75      54.90   3 
 14 Conner, Elijah            10 Nease HS               54.72      55.18   3 
 15 Bhatia, Sunny             11 Fleming Isla           55.91      55.22   1 
 16 Galbraith, Austin         10 Bartram Trai           55.22      55.23   2 
 17 Kra, David                11 St. Augustin           55.80      55.57   2 
 18 Albert, Dalton            12 Middleburg H           57.26      55.67   1 
 19 Johnson, Kevin            12 Nease HS               55.91      55.99   4 
 20 Bleeker, Riley            10 Nease HS               55.68      56.27   1 
 21 Everett, Nehemiah         10 Middleburg H           59.61      56.99   4 
 22 Harris, Lonell             9 St. Augustin         1:06.51      57.66   4 
 23 Kiernan, Liam             11 Nease HS               58.70      58.08   2 
 24 Leslie III, Robert        11 Orange Park            58.32      58.13   1 
 25 Holmes, Malik             12 Orange Park          1:00.65      59.63   3 
 26 Smith, Rakesh             10 Middleburg H                    1:01.96   2 
 -- Walthour, Desmond         11 St. Augustin           53.15        DNS   1 
 -- Thornton, Nick            10 Matanzas HS            56.35        DNS   3 
 -- Thompson, Sean            11 Pedro Menend           54.86        DNS   2 
 -- Martynenko, Daniel        10 Pedro Menend           59.60        DNS   3 
 -- Brown, Karim               9 St. Augustin           53.95        DNS   3 
 
Event 24  Boys 400 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Berry, Ka'ven             12 Palatka HS             51.90      49.99   10   
  2 Speer, Haden              12 Fleming Isla           50.88      50.06    8   
  3 Aulenbach, Cory           12 Bartram Trai           51.50      51.43    6   
  4 Melendez, William         12 Bartram Trai           52.42      52.52    5   
  5 Aaron, Kendrick           11 Palatka HS             52.04      53.22    4   
  6 Comernisky, Cody          12 Bartram Trai           53.55      53.42    3   
  7 Smith, Lutrell            12 Palatka HS             52.20      53.66    2   
  8 Givens, Demareyae         10 Palatka HS             51.87      54.32    1   
 
Event 25  Girls 300 Meter Hurdles
============================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 5 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Damron, Grace             12 Bartram Trai           44.42      46.75Q  1 
  2 Middle, Devin             11 Fleming Isla           48.06      48.60Q  2 
  3 Singleton, Te'Aira        12 Bartram Trai           48.54      49.75Q  3 
  4 Dyal, Katelyn             12 Nease HS               49.01      50.20q  3 
  5 Pelzer, Kaitlyn           11 Nease HS               52.81      50.65q  1 
  6 Bates, Lauryn              9 Fleming Isla           53.60      51.53q  1 
  7 Lekien, Delaney           11 Pedro Menend           53.14      52.78q  2 
  8 Jensen, Brandy            11 Pedro Menend           55.29      53.25q  1 
  9 Simonson, Makenzie        10 Nease HS               51.27      53.80   2 
 10 Fleming, Abbey             9 St. Augustin           52.80      54.39   3 
 11 Howard, Kaitlyn           11 Middleburg H           51.35      55.09   2 
 12 Pitts, Brisha             10 Orange Park            52.68      55.11   2 
 13 Grimes, McKenna           11 St. Augustin           57.00      56.05   2 
 14 Bolnick, Amanda           10 Bartram Trai           57.90      56.64   1 
 15 Comstock, Lexi            11 St. Augustin           57.05      57.65   1 
 16 Del Castillo, Ashley      11 Matanzas HS            54.43      57.70   3 
 17 Gilbert, Hannah           10 Nease HS               56.34      58.74   3 
 18 Weaver, Samantha          10 Bartram Trai           59.34      59.74   2 
 19 Williams, Julia           11 Fleming Isla           58.29    1:00.19   3 
 20 Hartley, Tierra           12 Middleburg H           55.64    1:01.70   3 
 21 Balestracci, Emily        12 Pedro Menend         1:05.84    1:09.45   3 
 -- Berlin, Katherine         10 Orange Park            52.68        DNS   1 
 
Event 25  Girls 300 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Damron, Grace             12 Bartram Trai           46.75      44.20   10   
  2 Middle, Devin             11 Fleming Isla           48.60      47.65    8   
  3 Singleton, Te'Aira        12 Bartram Trai           49.75      49.35    6   
  4 Dyal, Katelyn             12 Nease HS               50.20      49.78    5   
  5 Pelzer, Kaitlyn           11 Nease HS               50.65      51.59    4   
  6 Bates, Lauryn              9 Fleming Isla           51.53      52.56    3   
  7 Lekien, Delaney           11 Pedro Menend           52.78      54.48    2   
  8 Jensen, Brandy            11 Pedro Menend           53.25      54.57    1   
 
Event 26  Boys 300 Meter Hurdles
============================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 5 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Jordan, Donovan           12 Fleming Isla           42.96      42.79Q  3 
  2 Simon, Jeffrey            12 Matanzas HS            42.42      43.03Q  2 
  3 Lott, David               11 Bartram Trai           39.97      44.22Q  1 
  4 Larson, Luc               10 Fleming Isla           44.19      43.45q  2 
  5 Molis, Daniel             11 Nease HS               44.47      43.58q  3 
  6 Sasser, Nick              10 Bartram Trai           45.27      45.09q  2 
  7 Wallenberg, Will          12 Matanzas HS            43.68      45.15q  1 
  8 Carrico, Caleb            11 Nease HS               47.62      45.19q  2 
  9 Bias, Jacob               10 Bartram Trai           43.71      45.31   1 
 10 Reid, Marcus              10 Orange Park                       45.58   2 
 11 Newman, Lorenzo           11 Fleming Isla           42.62      46.54   3 
 12 Childs, Jalen             10 Pedro Menend           46.97      46.58   2 
 13 Willis, Jordan            11 Nease HS               48.23      47.64   1 
 14 Hagans, Corbein            9 Bartram Trai           48.57      49.86   3 
 15 Thomas, Anthony           10 Fleming Isla           52.43      51.08   1 
 16 Lava, Matthew              9 Orange Park                       52.71   3 
 17 Wright, Sammie            11 Palatka HS             55.45      55.59   1 
 -- Mack, Davien               9 Palatka HS             51.47        DNS   2 
 -- Mago, Aaron               10 Nease HS               44.78        DNS   3 
 -- Gordon, Derrick           10 Palatka HS             45.60        DNS   3 
 -- Green, Trevor             11 Palatka HS             43.91        DNS   1 
 
Event 26  Boys 300 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Lott, David               11 Bartram Trai           44.22      40.48   10   
  2 Jordan, Donovan           12 Fleming Isla           42.79      41.44    8   
  3 Simon, Jeffrey            12 Matanzas HS            43.03      43.03    6   
  4 Wallenberg, Will          12 Matanzas HS            45.15      43.39    5   
  5 Larson, Luc               10 Fleming Isla           43.45      43.86    4   
  6 Molis, Daniel             11 Nease HS               43.58      44.09    3   
  7 Carrico, Caleb            11 Nease HS               45.19      45.33    2   
  8 Sasser, Nick              10 Bartram Trai           45.09      46.10    1   
 
Event 27  Girls 800 Meter Run
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Grier, Sydne              12 Bartram Trai         2:21.31    2:23.59   2  10   
  2 Collier, Makayla          12 Bartram Trai         2:28.00    2:28.21   2   8   
  3 Bush, Reagan              12 Pedro Menend         2:36.20    2:28.33   2   6   
  4 Dahlberg, Kylie           10 Matanzas HS          2:24.49    2:28.63   2   5   
  5 O'Donnell, Sally          12 Bartram Trai         2:29.93    2:29.62   2   4   
  6 Kirsch, Jennifer          10 Nease HS             2:30.15    2:32.49   2   3   
  7 Areford, Zoe              11 Nease HS             2:29.12    2:32.72   2   2   
  8 Peterson, Michaela        10 St. Augustin         2:39.10    2:35.96   2   1   
  9 Bourre, Halie             10 Fleming Isla         2:40.36    2:35.98   2 
 10 Amaral, Alexis            10 Matanzas HS          2:40.09    2:39.26   2 
 11 Hayes, Carol-Estelle      11 St. Augustin         2:34.56    2:41.03   2 
 12 Henley, Kendall           11 Bartram Trai         2:35.83    2:44.30   2 
 13 Mattenklotz, Lili         10 Pedro Menend         2:50.00    2:51.58   1 
 14 Wainwright, Samantha      12 Orange Park          2:49.20    2:54.38   2 
 15 Greenwald, Gabriella      11 Nease HS                        2:57.15   1 
 16 Marshall, Jenna           11 Fleming Isla                    3:00.76   1 
 17 Barnhardt, Allison        11 Fleming Isla         2:59.20    3:02.14   1 
 18 Morway, Chloe              9 Fleming Isla         3:04.25    3:04.14   1 
 19 Damus, Isabella            9 Pedro Menend         3:10.00    3:04.89   1 
 20 Williams, molly           10 Palatka HS                      3:18.98   1 
 21 Simon, Sara               10 Matanzas HS                     3:21.25   1 
 22 Tice, Erin                10 Matanzas HS                     3:56.01   1 
 -- Aponte, Kelly             11 St. Augustin         2:22.52        DNS   2 
 -- Sanchez, Metzli           11 Orange Park                         DNS   1 
 -- Sheehan, Regan            11 Palatka HS                          DNS   1 
 -- Caramagno, Lena            9 Nease HS                            DNS   1 
 -- Wilkinson, Kelsey         12 Palatka HS                          DNS   1 
 -- Vinson, Kaylie            12 Palatka HS                          DNS   1 
 -- Mcarthur, Taylor          11 Orange Park          2:56.44        SCR     
 
Event 28  Boys 800 Meter Run
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Ortiz, Isiah              12 Bartram Trai         1:58.64    2:00.31   2  10   
  2 Hodge, Dalton             11 Pedro Menend         2:01.80    2:01.46   2   8   
  3 Rabalais, Ross            12 Nease HS             2:04.88    2:06.18   2   6   
  4 Darwin, Collin            11 Bartram Trai         2:05.70    2:08.22   2   5   
  5 deBorde, Chandler         12 Bartram Trai         2:07.99    2:08.95   2   4   
  6 Ulrich, Christopher        9 Nease HS             2:10.55    2:09.12   2   3   
  7 Marti, River              12 Matanzas HS          2:05.00    2:10.03   2   2   
  8 Cantave, Marcus           12 Matanzas HS          2:05.00    2:10.06   2   1   
  9 Smith, Lavarus            10 Palatka HS           2:09.54    2:10.42   2 
 10 Snyder, Peyton            10 Palatka HS           2:09.74    2:12.11   2 
 11 Downs, Liam               10 Nease HS             2:14.05    2:12.43   2 
 12 Crochet, Gaven            10 Fleming Isla         2:14.21    2:13.41   2 
 13 Rosa, Jorge               11 Fleming Isla         2:15.20    2:15.78   1 
 14 Chandler, Cameron         10 Palatka HS           2:26.80    2:15.93   1 
 15 Sneed, Jared              11 St. Augustin         2:20.30    2:16.82   1 
 16 Catalano, Matthew         11 Nease HS             2:24.19    2:17.64   1 
 17 Floyd, Jacob              11 Bartram Trai         2:14.97    2:18.17   2 
 18 Kraus, Tristan            11 Matanzas HS          2:11.38    2:19.45   2 
 19 Hegedearn, Tyler          11 Pedro Menend         2:40.00    2:22.10   1 
 20 Kerr, Travis              11 Middleburg H                    2:25.73   1 
 21 Garcia, Aitor             11 Palatka HS           2:15.38    2:27.64   1 
 22 Cunningham, Bailey        10 Pedro Menend         2:30.00    2:27.95   1 
 23 Riesenbeck, Robert         9 Middleburg H                    2:32.41   1 
 24 Stanford, Alex             9 Pedro Menend         2:45.00    2:33.75   1 
 25 Walden, Garet             11 Middleburg H         2:35.72    2:35.58   1 
 26 Dews, Jonathan             9 Middleburg H         2:36.74    2:39.49   1 
 27 Gainer, Jeff              11 Orange Park          2:17.65    2:40.12   1 
 28 Denfeld, Edmund           12 Orange Park                     2:49.76   1 
 -- Detwiler, David           11 Fleming Isla         2:13.01        DNS   2 
 -- Fenelon, Jeffthe          12 Orange Park          2:11.61        DNS   2 
 -- Denfeld, Eric             12 Orange Park                         DNS   1 
 -- Turner, Nicholas          11 Fleming Isla         2:10.67        DNS   2 
 -- Gray, Douglas             10 Matanzas HS          2:23.95        DNS   1 
 
Event 29  Girls 200 Meter Dash
=================================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 4 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Wilson, Geneshia          11 Palatka HS             27.04      26.31Q -3.1  1 
  2 Chaney, D'Asha            10 Pedro Menend           26.24      26.42Q -0.8  4 
  3 Nelson, Ashley            10 Fleming Isla           25.76      26.50Q -2.1  2 
  4 Uruburu, Emily            11 Bartram Trai           26.87      26.86Q -2.5  3 
  5 Ways, Chloe               11 Nease HS               25.33      26.32q -3.1  1 
  6 Childs, Candice           11 Orange Park            25.90      26.95q -2.5  3 
  7 Matos Polanco, Marangely  11 St. Augustin           26.07      26.98q -0.8  4 
  8 Diallo, Autumn             9 Bartram Trai           27.00      27.52q -2.1  2 
  9 Washington, Sydney         9 Nease HS               27.52      27.85  -0.8  4 
 10 Porter, Miricle           10 Matanzas HS            27.40      28.01  -2.1  2 
 11 Stelmaszek, Samantha      11 Middleburg H           27.96      28.30  -2.5  3 
 12 Gouzos, Cassie            11 Nease HS               27.46      28.32  -2.5  3 
 13 Jacobs, Caitlin           11 Nease HS               27.91      28.35  -2.1  2 
 14 Sanchez, Neahmija         10 Orange Park            29.78      28.43  -0.8  4 
 15 Harrington, Karah         11 Bartram Trai           27.89      28.61  -0.8  4 
 16 Petrosky, Kaley            9 Middleburg H           28.85      28.88  -0.8  4 
 17 Koestens, Jordan           9 Orange Park            29.09      29.01  -2.1  2 
 17 Gordon, Shaneille         10 St. Augustin           30.50      29.01  -2.5  3 
 19 Fuller, Breanne            9 Matanzas HS            27.12      29.13  -3.1  1 
 20 Pichon, Nikki              9 Orange Park            31.32      29.18  -3.1  1 
 21 Searles, Brooke           11 Middleburg H           28.08      29.31  -2.1  2 
 22 Adams, Brittany           10 Fleming Isla                      29.66  -3.1  1 
 23 Nelson, Hailey            10 Fleming Isla           29.69      30.27  -2.5  3 
 24 Moody, Kendra             10 Fleming Isla                      30.75  -0.8  4 
 25 Litzinger, Aubrey          9 Pedro Menend           32.29      31.54  -2.1  2 
 26 Small, Deaujah             9 Pedro Menend           33.59      34.18  -3.1  1 
 27 Skye, Colbert             12 Bartram Trai           37.42      35.74  -0.8  4 
 -- Nearing, Jordan           10 Palatka HS                          DNS  -2.5  3 
 -- Martinez, Alondra         10 Pedro Menend                        DNS  -2.5  3 
 
Event 29  Girls 200 Meter Dash
=====================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Nelson, Ashley            10 Fleming Isla           26.50      25.94  -0.9  10   
  2 Ways, Chloe               11 Nease HS               26.32      25.95  -0.9   8   
  3 Childs, Candice           11 Orange Park            26.95      26.33  -0.9   6   
  4 Uruburu, Emily            11 Bartram Trai           26.86      26.62  -0.9   5   
  5 Chaney, D'Asha            10 Pedro Menend           26.42      26.85  -0.9   4   
  6 Matos Polanco, Marangely  11 St. Augustin           26.98      27.53  -0.9   3   
  7 Diallo, Autumn             9 Bartram Trai           27.52      27.90  -0.9   2   
 -- Wilson, Geneshia          11 Palatka HS             26.31        DNS  -0.9 
 
Event 30  Boys 200 Meter Dash
=================================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 4 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Evans, Dontaevone         11 Palatka HS             22.77      22.70Q -2.3  2 
  2 Berry, Ka'ven             12 Palatka HS             22.35      23.29Q -1.3  1 
  3 Givens, Demareyae         10 Palatka HS             23.34      23.38Q -1.2  4 
  4 Haye, Akeem               12 Fleming Isla           23.28      23.61Q -1.8  3 
  5 Walden, Maurice           12 St. Augustin           23.44      23.44q -1.2  4 
  6 Baird, Brenden            11 St. Augustin           23.66      23.62q -2.3  2 
  7 Thornton, Nick            10 Matanzas HS            24.16      23.78q -1.8  3 
  8 Grier, Mitchell           10 Bartram Trai           24.09      23.80q -1.2  4 
  9 Beckles, Joshua           11 Fleming Isla           24.53      24.11  -2.3  2 
 10 Spence, Amaru             11 Bartram Trai           23.67      24.14  -1.3  1 
 11 Cooper, Devin              9 Bartram Trai           23.55      24.16  -1.8  3 
 12 Robertson, Travis         11 St. Augustin           23.68      24.25  -1.3  1 
 13 Polite, Nikolas           11 Matanzas HS            23.83      24.53  -2.3  2 
 14 Castaneda, Felipe         11 Nease HS               24.80      24.59  -1.2  4 
 15 Mudge, Travis             12 Orange Park                       24.72  -1.8  3 
 15 Buchanan, Troy            11 Matanzas HS            24.46      24.72  -1.3  1 
 17 White, Logan              10 Pedro Menend           24.92      24.79  -1.2  4 
 18 Reid, Hakeem              11 Fleming Isla           25.84      24.92  -1.2  4 
 19 O'Loughlin, Mark          10 Nease HS               24.41      25.04  -1.8  3 
 20 Walls, Andre              11 Nease HS               26.13      25.12  -2.3  2 
 21 Dill, Cameron             10 Fleming Isla                      25.21  -1.3  1 
 22 Floyd, Jevon              11 Pedro Menend           24.98      25.25  -1.3  1 
 23 Antoine, Keendrick        10 Matanzas HS            24.60      25.29  -1.2  4 
 24 McCutcheon, Nathan        10 Bartram Trai           25.11      25.68  -2.3  2 
 25 Denegal, Matthew          11 Pedro Menend           25.46      25.99  -2.3  2 
 26 Williams, Nate            12 Palatka HS                        26.17  -1.8  3 
 27 McMillan, Luke            10 Middleburg H           25.90      26.53  -1.3  1 
 27 Agne, Parker              10 Middleburg H           26.62      26.53  -1.2  4 
 29 Martynenko, Daniel        10 Pedro Menend           26.22      27.35  -1.8  3 
 -- Wilcox, Melvin            12 St. Augustin           26.79        DNS  -1.8  3 
 -- Molis, Daniel             11 Nease HS               24.51        DNS  -1.3  1 
 -- Watley, Terrek            11 Orange Park            24.29        DNS  -2.3  2 
 
Event 30  Boys 200 Meter Dash
=====================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Berry, Ka'ven             12 Palatka HS             23.29      22.71   0.1  10   
  2 Evans, Dontaevone         11 Palatka HS             22.70      22.73   0.1   8   
  3 Givens, Demareyae         10 Palatka HS             23.38      23.32   0.1   6    23.3110
  4 Haye, Akeem               12 Fleming Isla           23.61     J23.32   0.1   5    23.3150
  5 Baird, Brenden            11 St. Augustin           23.62      23.37   0.1   4   
  6 Walden, Maurice           12 St. Augustin           23.44      23.43   0.1   3   
  7 Thornton, Nick            10 Matanzas HS            23.78      23.73   0.1   2   
  8 Grier, Mitchell           10 Bartram Trai           23.80      23.82   0.1   1   
 
Event 31  Girls 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Abreu, Yaranel            12 Nease HS            11:36.40   12:00.01   10   
  2 Stanford, Lauren          10 Bartram Trai        11:37.70   12:01.99    8   
  3 Franzoni, Julie            9 Fleming Isla        12:13.77   12:26.21    6   
  4 Bourgade, Sarah           12 Nease HS            12:19.68   12:38.30    5   
  5 Caramagno, Lena            9 Nease HS                       12:48.11    4   
  6 Crim, Zahra               11 Nease HS            12:36.11   12:49.89    3   
  7 Peterson, Lexi            10 Bartram Trai        13:01.13   13:15.26    2   
  8 Tatum, Alyssa              9 Fleming Isla        13:34.86   13:38.08    1   
  9 Goetze, Madison           12 Fleming Isla        12:49.88   13:39.95  
 10 Tucker, Payton            11 Matanzas HS         12:53.70   13:49.15  
 11 Prosuch, Morgan           12 St. Augustin        14:04.12   13:52.55  
 12 Landing, Kara             10 Pedro Menend        13:30.69   13:52.86  
 13 Dean, Kaitlyn              9 Bartram Trai        13:43.00   13:53.23  
 14 Payne, Gabrielle          12 Fleming Isla        12:47.34   13:57.32  
 15 Quintero, Claudia         11 Middleburg H        14:08.58   14:08.14  
 16 Blount, Rebecca           12 Bartram Trai        13:53.53   14:14.68  
 17 Rodriguez, Isabella       10 Matanzas HS         13:27.67   14:17.48  
 18 Smith, Ruby                9 St. Augustin        14:41.47   14:33.45  
 19 Miller, Bre               12 Pedro Menend        13:37.56   14:38.25  
 20 Hartley, Tierra           12 Middleburg H        14:09.11   14:59.05  
 -- Hunter, Cassandra          9 Matanzas HS         14:46.51        DNS  
 -- Dampier, Michelle         11 Palatka HS                          DNS  
 -- Mathis, Savanna           11 St. Augustin        15:00.00        DNS  
 
Event 32  Boys 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jackson, Jonathan         11 Nease HS             9:35.82    9:41.87   10   
  2 Dixon, Brad               12 Bartram Trai        10:02.31    9:42.87    8   
  3 Neeley, Matt              10 Bartram Trai         9:59.40   10:21.56    6   
  4 Magee, Robert             10 Bartram Trai        10:26.57   10:22.07    5   
  5 Damiani, David            11 Bartram Trai        10:22.07   10:24.02    4   
  6 Perez, David              12 Matanzas HS         10:00.65   10:25.58    3   
  7 Colasanti, Anthony        12 Matanzas HS         10:19.77   10:40.78    2   
  8 Porter, William           10 St. Augustin                   10:56.06    1   
  9 Barger, Deston            12 Pedro Menend        11:19.00   11:08.12  
 10 Xiang, Jerry              11 Nease HS            11:04.43   11:10.36  
 11 Thiele, Estin              9 Pedro Menend        11:20.00   11:10.38  
 12 Vuzzo, Hunter              9 Nease HS                       11:26.30  
 13 DeAcutis, Michael         11 St. Augustin        11:10.08   11:27.24  
 14 Tinkey, Joseph            12 Fleming Isla        10:55.18   11:32.19  
 15 Turner, Nicholas          11 Fleming Isla                   11:36.38  
 16 Hashtak, John             11 Fleming Isla                   11:38.91  
 17 Detwiler, David           11 Fleming Isla                   11:39.93  
 18 Griffin, Collin            9 St. Augustin                   11:43.68  
 19 Berna, Jacob               9 Nease HS            11:18.37   11:53.67  
 20 Colaluca, Mathew          11 Matanzas HS         11:46.99   12:07.60  
 21 Hunter, Gregorio          11 Matanzas HS         11:51.90   12:18.03  
 22 Broderick, Andrew         11 Middleburg H                   12:21.88  
 23 Riesenbeck, Robert         9 Middleburg H        12:19.65   12:37.02  
 24 Dews, Matthew             12 Middleburg H        11:52.00   12:44.41  
 25 Kallead, Rolando          12 Orange Park         14:43.07   14:02.59  
 -- Chandler, Cameron         10 Palatka HS                          DNS  
 -- Snyder, Peyton            10 Palatka HS          11:05.11        DNS  
 -- Shivers, Day'tawn         10 Palatka HS                          DNS  
 -- Dixon, Jordan              9 Palatka HS          13:09.94        DNS  
 
Event 33  Girls 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Fleming Island HS  'A'                            4:10.31    4:10.97   10   
  2 Bartram Trail HS  'A'                             4:00.88    4:11.33    8   
  3 Nease HS  'A'                                     4:30.01    4:28.92    6   
  4 St. Augustine HS  'A'                             4:44.29    4:32.90    5   
  5 Matanzas HS  'A'                                  4:42.81    4:56.68    4   
 -- Pedro Menendez High School  'A'                                  DNS  
 -- Orange Park HS  'A'                               4:23.95        DNS  
 -- Palatka HS  'A'                                                  DNS  
 
Event 34  Boys 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Palatka HS  'A'                                   3:29.60    3:26.49   10   
  2 Bartram Trail HS  'A'                             3:35.33    3:27.34    8   
  3 Fleming Island HS  'A'                            3:35.77    3:33.71    6   
  4 Orange Park HS  'A'                               3:37.81    3:33.83    5   
  5 Matanzas HS  'A'                                  3:39.77    3:35.28    4   
  6 Pedro Menendez High School  'A'                   3:46.07    3:38.51    3   
  7 Nease HS  'A'                                     3:51.86    3:47.48    2   
 -- St. Augustine HS  'A'                             3:41.48        DNS  
 
                    Women - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Bartram Trail HS           151        2) Nease HS                  127   
    3) Fleming Island HS          118        4) St. Augustine HS           74   
    5) Orange Park HS              71        6) Matanzas HS                55   
    7) Pedro Menendez High School  26        8) Palatka HS                 13   
    9) Middleburg HS                8                                           
 
                    Men - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Bartram Trail HS           154        2) Palatka HS                133   
    3) Matanzas HS                117        4) Fleming Island HS          67   
    5) Orange Park HS              58        6) Nease HS                   48   
    7) St. Augustine HS            43        8) Pedro Menendez High Schoo  29   
    9) Middleburg HS               11

MF-Athletic