Trinity Prep Invitational 2014

Licensed to Elite Timing & Event Management - Contractor License
                                        HY-TEK's Meet Manager 3/1/2014 01:01 AM
                     Trinity Prep Invitational - 2/28/2014                     
                             TPS, Winter Park, FL                              
                                    Results                                    

Event 1  Girls High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Gilbert, Kinsey              Lake Mary Pr         5-02.00    4-10.00   10   
  2 Courtney, Savanah            Hagerty HS           4-10.00    4-08.00    8   
  3 Campbell, Reagan             Lake Mary Pr         5-00.00   J4-08.00    6   
  4 Ackerman, Jill               The Master's                    4-06.00    5   
  5 Delgado, Kelly               Trinity Prep         4-06.00    4-04.00    3.50
  5 Miller, Katie                Trinity Prep         4-02.00    4-04.00    3.50
  7 Pozo, Rosalie                The Master's         4-04.00   J4-04.00    2   
  8 Gibson, Sarah                Hagerty HS                     J4-04.00    1   
  9 Peterson, Paige              Hagerty HS                      4-02.00  
  9 Johnson, Alana               Winter Park          4-04.00    4-02.00  
  9 Mezger, Lakota               Winter Park          4-04.00    4-02.00  
  9 Richemond, Anne              Winter Park          4-04.00    4-02.00  
 13 Walsh, Avery                 Oviedo HS            4-02.00    4-00.00  
 13 Starcher, Emma               The Master's                    4-00.00  

Event 2  Boys High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jackson, Troy                The Geneva S         6-00.00    5-10.00   10   
  2 French, Ben                  Trinity Prep         5-06.00    5-08.00    8   
  3 Appuzio, Daniel              Lake Mary Pr         5-06.00   J5-08.00    6   
  4 Courtney, Fabian             Hagerty HS           5-02.00    5-02.00    5   
  5 Marinas, Stephen             Orlando Chri         5-04.00    5-00.00    3   
  5 Barrington, John             Winter Park          5-04.00    5-00.00    3   
  5 Eichelberger, Kobe           Trinity Prep                    5-00.00    3   
  8 Roche, Nick                  Oviedo HS            5-02.00   J5-00.00    0.33
  8 Gargiulo, Matthew            Hagerty HS           5-08.00   J5-00.00    0.33
  8 Dupree, Eric                 Oviedo HS            5-04.00   J5-00.00    0.33
 11 Bradley, Cameron             Lake Mary Pr         5-00.00    4-10.00  
 11 Marseille, Pascal            The Master's         5-00.00    4-10.00  
 11 Dickens, Brandon             The Master's         5-00.00    4-10.00  
 -- Brown, Benjamin              Winter Park          4-11.00         NH  
 -- Richards, Jordan             The Master's         5-02.00         NH  
 -- Marchionda, Connor           Orlando Chri                         NH  

Event 3  Girls Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Brenner, Jamie               Oviedo HS           11-00.00   10-00.00   10   
  2 Keating, Tarra               Hagerty HS           8-00.00    8-06.00    8   
  3 Fung, Joycelyn               Hagerty HS           8-06.00    8-00.00    6   
  4 Bryan, Madison               Oviedo HS            8-06.00   J8-00.00    5   
  5 Perry, Shannon               Hagerty HS           7-06.00   J8-00.00    4   
  6 Harris, Alexa                Trinity Prep         7-06.00    7-06.00    2.50
  6 Arney, Mirren                Trinity Prep         8-00.00    7-06.00    2.50

Event 4  Boys Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Vandendriessche, Peter       Trinity Prep        10-00.00   10-06.00   10   
  2 Wartski, Michael             Trinity Prep        11-00.00   10-02.00    8   
  3 Mastrobuono, Jacob           Hagerty HS          10-00.00   10-00.00    6   
  4 Riccard, Nolan               Hagerty HS                      8-00.00    5   
  5 Newlin, Nick                 Trinity Prep         8-00.00    7-06.00    4   

Event 5  Girls Long Jump
=====================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Hart, Analysia               Hagerty HS          16-11.00   15-01.75   NWI  10   
  2 Menna, Tia                   Hagerty HS          16-11.00   15-00.25   NWI   8   
  3 Marek, Jenna                 The Master's        13-08.00   14-06.00   NWI   6   
  4 Fow, Kathleen                Oviedo HS           14-09.00   13-03.00   NWI   5   
  5 Arrington, Zhana             Oviedo HS           13-05.00   12-11.75   NWI   4    2nd best 12-11.75
  6 Zhang, Amy                   Lake Mary Pr        12-01.00  J12-11.75   NWI   3    2nd best 12-4.75
  7 Pope, Jordan                 Trinity Prep        14-01.25   12-10.00   NWI   2   
  8 Watkins, Quadecia            Oviedo HS                      12-09.75   NWI   1   
  9 Yang, Amber                  Trinity Prep        13-05.50   12-07.00   NWI 
 10 Gilbert, Kinsey              Lake Mary Pr        14-09.00   12-06.25   NWI 
 11 Brooks, Sierra               Lake Mary Pr        14-02.00   12-06.00   NWI 
 12 Seaman, Skyla                Orlando Chri        11-06.50   11-06.75   NWI 
 13 Raymundo, Rhiana             Hagerty HS          13-00.00   10-02.25   NWI 
 14 Schendel, Jennifer           Faith Christ         9-00.00    9-06.50   NWI 
 15 Otero, Emily                 Faith Christ                    9-02.75   NWI 
 16 Correa, Anaiza               Faith Christ        12-07.50    7-06.25   NWI 

Event 6  Boys Long Jump
=====================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Hooks, Anthony               The Geneva S        19-06.00   20-03.50   NWI  10   
  2 Roach, Jovan                 Hagerty HS          19-07.00   18-06.00   NWI   8   
  3 Prado, Pedro                 Faith Christ        18-00.50   18-01.00   NWI   6   
  4 Anderson, Jake               Winter Park         19-00.00   17-08.00   NWI   5   
  5 Dickens, Brandon             The Master's        20-01.00   17-06.00   NWI   4   
  6 Frazier, Chrishon            Orlando Chri        16-06.00   17-05.50   NWI   3   
  7 Boivin, Zach                 The Master's        16-03.00   16-10.00   NWI   2   
  8 Rush, Cherokee (Cj)          Hagerty HS          18-04.50   16-07.00   NWI   1   
  9 Lane, Jimmy                  Trinity Prep        14-10.00   16-03.00   NWI 
  9 Marchionda, Connor           Orlando Chri        15-02.50   16-03.00   NWI 
 11 Woodbine, Jordan             Faith Christ        17-01.50   16-02.25   NWI 
 12 Diaz, Gabriel                Hagerty HS          17-08.00   16-00.00   NWI 
 13 Richards, Jordan             The Master's        15-09.50   15-09.50   NWI 
 14 Hernandez, Kristian          Faith Christ        13-01.75   15-09.00   NWI 
 15 Green, Andre                 Oviedo HS           17-05.25   15-08.50   NWI 
 16 Banks, Christian             Oviedo HS                      15-05.00   NWI 
 17 Frazier, Jordan              Trinity Prep        15-11.50   15-04.50   NWI 
 18 Gammachia, Luke              Trinity Prep        13-06.75   14-11.00   NWI 
 19 Barrington, John             Winter Park         19-04.00   13-10.25   NWI 
 20 Baron, Jared                 Winter Park         17-04.00   11-10.50   NWI 

Event 7  Girls Triple Jump
=====================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Gibson, Sarah                Hagerty HS          33-11.50   30-04.00   NWI  10   
  2 Arney, Mirren                Trinity Prep        25-08.25   28-02.75   NWI   8   
  3 Raymundo, Rhiana             Hagerty HS          28-00.75   27-03.50   NWI   6   
 -- Demarco, Amanda              Lake Mary Pr        25-00.00       FOUL       
 -- Bloss, Brianna               Lake Mary Pr        28-06.75       FOUL       

Event 8  Boys Triple Jump
=====================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Huff, Jesse                  Faith Christ                   38-06.00   NWI  10   
  2 Eichelberger, Kobe           Trinity Prep                   36-08.50   NWI   8   
  3 Boivin, Zach                 The Master's        36-04.75   36-07.50   NWI   6   
  4 Courtney, Fabian             Hagerty HS                     36-05.50   NWI   5   
  5 Rush, Cherokee (Cj)          Hagerty HS          38-03.00   34-05.00   NWI   4   
  6 Frazier, Jordan              Trinity Prep                   33-08.50   NWI   3   
  7 Cayo, Jalen                  Trinity Prep                   33-00.50   NWI   2   
  8 Freeny, Jace                 Hagerty HS                     32-04.00   NWI   1   
  9 Barrington, John             Winter Park         31-02.00   32-03.00   NWI 
 10 Banks, Christian             Oviedo HS                      30-08.50   NWI 
 11 Brown, Benjamin              Winter Park         29-05.00   29-00.50   NWI 

Event 9  Girls Discus Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Dunne, Kelly                 Hagerty HS             79-04      74-11   10   
  2 Keating, Tarra               Hagerty HS             77-06      69-04    8   
  3 Burgunder, Allison           Hagerty HS             70-11      67-11    6   
  4 Sandberg, Molly              The Master's           59-11      63-01    5   
  5 Collins, Kirsten             Oviedo HS              48-06      61-03    4   
  6 Hodges, Claire               Lake Mary Pr           62-03      59-07    3   
  7 Deery, Katherine             The Master's                      55-10    2   
  8 Manis, Amber                 Oviedo HS                         54-03    1   
  9 Antoon, Molly                Trinity Prep                      49-11  
 10 Wagner, Morgan               Oviedo HS                         48-05  
 11 Brick, Maddie                The Master's           48-00      47-07  
 12 Rotar, Kendall               Trinity Prep                      45-06  
 13 Hopp, Jazmine                Faith Christ                      43-08  
 14 Thomas, Meyesha              Winter Park            60-03      41-06  
 15 Valdes, Kamila               Faith Christ                      40-09  
 16 Rivera, Jailene              Faith Christ           44-10      39-08  
 17 McWhite, Dankitre            Winter Park            50-01      34-04  

Event 10  Boys Discus Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Dell, Collen                 Oviedo HS              88-06      97-10   10   
  2 White, Anthony               Winter Park           100-07      93-08    8   
  3 Peck, Matthew                The Master's          110-03      93-01    6   
  4 Sparrow, Chanler             Oviedo HS              86-09      87-06    5   
  5 Wilkerson, John              The Master's           86-00      83-07    4   
  6 Cassidy, Cooper              Hagerty HS             60-08      82-03    3   
  7 Duren, Curtis                Hagerty HS             72-04      77-05    2   
  8 Brown, Jonathon              Hagerty HS             75-07   76-07.50    1   
  9 Sableski, Zack               Faith Christ           64-00      75-03  
 10 Place, Lee                   Trinity Prep        73-02.50      74-00  
 11 Goodman, Anthony             Winter Park            82-06      71-07  
 12 Winquist, Steven             The Master's                      71-04  
 13 Kelly, Ryan                  Trinity Prep           57-04      65-03  
 14 Aceto, Giovani               Trinity Prep           69-09      59-08  
 15 Hernandez, Victor            Faith Christ           55-06      59-04  
 16 Nguyen, Calvin               Faith Christ           59-06      59-03  
 17 Jackson, Troy                The Geneva S           95-00      40-01  

Event 11  Girls Shot Put
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Dunne, Kelly                 Hagerty HS          30-10.50   28-03.50   10   
  2 Silberbusch, Tori            Trinity Prep        31-02.00   28-00.50    8   
  3 Duren, Cori                  Hagerty HS          27-05.00   26-06.50    6   
  4 Perry, Shannon               Hagerty HS          21-10.00   24-05.00    5   
  5 Manis, Amber                 Oviedo HS           27-10.00   24-03.00    4   
  6 Harris, Taylor               Winter Park         26-00.00   24-02.50    3   
  7 Collins, Kirsten             Oviedo HS           22-03.50   24-00.50    2   
  8 Deery, Katherine             The Master's                   22-07.00    1   
  9 Sandberg, Molly              The Master's        21-09.00   22-06.50  
 10 Meijas, Daneris              Orlando Chri        22-03.00   22-02.00  
 11 Suero, Monica                Trinity Prep        21-09.00   21-11.50  
 12 Wagner, Morgan               Oviedo HS           24-08.00   21-10.00  
 13 McWhite, Dankitre            Winter Park         22-01.00   21-06.00  
 14 Hodges, Claire               Lake Mary Pr        23-04.25   21-00.00  
 15 Hopp, Jazmine                Faith Christ                   20-09.50  
 16 Hayes, Kourtney              Lake Mary Pr        19-00.00   19-06.00  
 17 Thomas, Meyesha              Winter Park         24-03.00   17-07.50  
 18 Brick, Maddie                The Master's        18-00.00   17-06.50  
 19 Grey, Haley                  Lake Mary Pr        19-00.00   15-10.00  
 20 Rivera, Jailene              Faith Christ        13-03.50   15-07.50  

Event 12  Boys Shot Put
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Coello, Anthony              Oviedo HS           39-00.00   37-03.50   10   
  2 Brown, Jonathon              Hagerty HS          34-10.00   35-03.00    8   
  3 Bouwmans, Alex               The Master's        35-04.00   35-02.50    6   
  4 Sparrow, Chanler             Oviedo HS           33-09.00   35-02.00    5   
  5 Duren, Curtis                Hagerty HS          34-08.00   34-00.50    4   
  6 Curry, Trevor                Faith Christ                   33-07.50    3   
  7 Collier, Ronnie              Oviedo HS           24-04.00   33-07.00    2   
  8 Morales, Jonathon            Faith Christ        31-06.00   33-03.00    1   
  9 Guarino, Chris               Trinity Prep        33-05.00   32-07.50  
 10 Wilkerson, John              The Master's                   31-05.00  
 11 Sculthorpe, Aj               The Master's        25-05.50   31-01.00  
 12 Marc, Joshua                 Trinity Prep        31-05.00   30-07.50  
 13 Goodman, Anthony             Winter Park         28-09.50   28-08.50  
 14 Christopher, Matthew         Trinity Prep        32-11.50   28-03.00  
 15 Sableski, Zack               Faith Christ        29-10.00   27-10.00  
 16 White, Anthony               Winter Park         28-06.00   27-04.00  
 17 Prince, Jordan               The Geneva S        25-00.00   26-06.00  

Event 13  Girls 4x800 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hagerty HS  'A'                                  10:41.00   10:40.46   10   
  2 Oviedo HS  'A'                                   10:43.50   10:49.73    8   
  3 Trinity Prep  'A'                                11:08.63   10:53.23    6   
  4 Winter Park HS  'A'                              11:32.40   11:20.27    5   
  5 The Master's Academy (Oviedo)  'A'                          11:44.02    4   

Event 14  Boys 4x800 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 The Geneva School  'A'                            8:35.00    8:36.40   10   
  2 Hagerty HS  'A'                                   8:32.00    8:44.42    8   
  3 Oviedo HS  'A'                                    8:52.68    8:56.45    6   
  4 Winter Park HS  'A'                               9:00.00    9:36.89    5   
  5 Trinity Prep  'A'                                 8:59.01    9:56.96    4   
  6 Lake Mary Prep  'A'                                         10:30.88    3   
  7 Lake Mary Prep  'B'                                         10:47.72    2   
  8 Orlando Christian Prep  'A'                      11:16.46   11:17.88    1   

Event 15  Girls 100 Meter Hurdles
========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
  1 Peterson, Paige              Hagerty HS             17.31      17.27   2.1  1  10   
  2 Albano, Olivia               Hagerty HS             17.05      17.53   2.1  1   8   
  3 Brenner, Jamie               Oviedo HS              17.51      18.72   2.1  1   6   
  4 Bryan, Madison               Oviedo HS              18.94      19.60   2.1  1   5   
  5 Malone, Julia                Trinity Prep           20.44      19.94   2.1  1   4   
  6 Grzegorczyk, Alexis          The Master's           20.33      19.97   2.1  1   3   
  7 Starcher, Emma               The Master's                      20.89   1.7  2   2   
  8 Peeples, Ally                Lake Mary Pr           21.67      21.10   1.7  2   1   
  9 Rodriguez, Raylianne         Orlando Chri           21.45      21.19   2.1  1 
 10 Fung, Joycelyn               Hagerty HS             22.17      21.50   1.7  2 
 11 Walsh, Avery                 Oviedo HS                         21.55   1.7  2 
 12 Smoots, Atarah               Winter Park            21.82      21.72   1.7  2 

Event 16  Boys 110 Meter Hurdles
========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
  1 Sturn, Kevin                 Trinity Prep           16.82      16.39   2.1  1  10   
  2 Frazier, Jordan              Trinity Prep           17.81      17.23   2.1  1   8   
  3 Riccard, Nolan               Hagerty HS             18.30      17.91   2.1  1   6   
  4 Salinger, Antonio            Hagerty HS             19.69      17.92   2.1  1   5   
  5 Frazier, Chrishon            Orlando Chri           20.09      18.22   2.4  2   4   
  6 Richards, Michael            The Master's                      18.37   2.4  2   3   
  7 Eichelberger, Kobe           Trinity Prep                      19.15   2.4  2   2   
  8 Sproles, Nicholas            Winter Park            19.70      19.22   2.1  1   1   
  9 Swenson, Alex                Hagerty HS             20.10      19.91   2.4  2 
 10 Fitzgerald, William          Winter Park            19.60      21.20   2.1  1 
 11 Watkins, Quandarious         Oviedo HS                         21.62   2.4  2 
 12 Arnold, Elliot               Winter Park            19.50      21.76   2.1  1 
 13 Colon, Christian             Oviedo HS                         22.24   2.4  2 
 14 Molitz, Nick                 The Master's           29.57      24.48   2.4  2 

Event 17  Girls 100 Meter Dash
========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
  1 Menna, Tia                   Hagerty HS             12.55      12.63   1.9  1  10   
  2 Mucherera, Ruvimba           Hagerty HS             12.73      12.92   1.9  1   8   
  3 Hart, Analysia               Hagerty HS             13.04      12.96   1.9  1   6   
  4 Granville, Reagan            Winter Park            13.88      13.45   1.9  1   5   
  5 Breske, Nicole               Winter Park            13.88      13.65   1.9  1   4   
  6 Grzegorczyk, Alexis          The Master's           14.14      13.68   1.9  1   3   
  7 Chew, Abby                   The Geneva S           14.50      13.69   1.9  1   2   
  8 Cotham, Kayla                Winter Park            14.90      13.95   1.1  2   1   
  9 Lutz, Jada                   Orlando Chri           14.54      14.24   1.9  1 
 10 Rodriguez, Raylianne         Orlando Chri                      14.81   0.7  3 
 11 Pozo, Rosalie                The Master's           15.36      14.98   1.1  2 
 12 Choo, Sylvia                 Trinity Prep           14.74      15.02   1.1  2 
 13 Erikson, Eva                 Lake Mary Pr           15.30      15.18   1.1  2 
 14 Tabbenor, Angelique          Oviedo HS                         15.50   1.8  4 
 15 Moyheddin, Isobel            Trinity Prep           15.78      15.59   1.1  2 
 16 Erikson, Danielle            Lake Mary Pr           15.50      15.65   1.1  2 
 17 Yang, Amber                  Trinity Prep                      15.74   1.8  4 
 17 Meijas, Daneris              Orlando Chri           15.94      15.74   0.7  3 
 19 Inegbe, Kim                  Faith Christ           15.82      15.85   1.1  2 
 20 Fowler, Zoe                  Faith Christ           15.84      15.88   0.7  3 
 21 Chislum, Tiyana              Faith Christ           16.54      16.23   0.7  3 
 22 Richards, Stephanie          Oviedo HS                         16.39   1.8  4 
 23 Zhang, Amy                   Lake Mary Pr           15.65      16.43   1.1  2 
 24 Davey, Lindsay               The Master's           17.86      17.70   0.7  3 
 25 Flores, Nicole               Oviedo HS                         21.16   0.7  3 

Event 18  Boys 100 Meter Dash
========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
  1 Diaz, Gabriel                Hagerty HS             11.23      11.29   1.5  1  10   
  2 Hooks, Anthony               The Geneva S           11.77      11.59   1.5  1   8   
  3 Prince, Jordan               The Geneva S           12.20      11.60   2.1  2   6   
  4 Roach, Jovan                 Hagerty HS             11.56      11.66   1.5  1   5   
  5 Prado, Pedro                 Faith Christ           11.97      11.72   2.1  2   4   
  6 Hinds, Chris                 The Master's           11.39      11.81   1.5  1   3   
  7 Robinson, David              Trinity Prep           12.07      11.91   2.1  2   2   
  8 Contreras, Juan J            Winter Park            11.94      11.98   2.1  2   1   
  9 Rodarte, Damoni              Orlando Chri           12.16      12.05   2.1  2 
 10 Adedoyin, Elijah             Faith Christ                      12.18   2.3  3 
 11 Fahey, Matt                  Trinity Prep                      12.21   1.6  4 
 11 Hunter, Jeremy               Winter Park            12.39      12.21   2.3  3 
 13 Rogers, Marvin               Orlando Chri           12.34      12.26   2.3  3 
 13 Hopkins, Paxson              Lake Mary Pr           11.80      12.26   1.5  1 
 15 Rosario, Frankie             Faith Christ           12.46      12.36   2.3  3 
 16 Cambrelen, Ottoniel          Winter Park            11.90      12.40   1.5  1 
 17 Cayo, Jalen                  Trinity Prep                      12.45   2.3  3 
 18 Dickens, Brandon             The Master's           12.30      12.55   2.1  2 
 19 Dewitt, Austin               Lake Mary Pr           12.07      12.62   2.1  2 
 20 Grim, Kyle                   The Master's           12.24      12.83   2.1  2 
 21 Colon, Christian             Oviedo HS                         12.85   2.3  3 
 22 Wilkes, Christopher          Oviedo HS                         13.52   1.6  4 
 23 Haddad, Nathan               Oviedo HS                         14.66   1.6  4 
 24 Kubo-Assink, Heath           Hagerty HS             11.55      22.27   1.5  1 

Event 19  Girls 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jaworski, Elsa               Trinity Prep         5:49.70    5:49.77   10   
  2 Rhodes, Juliet               Trinity Prep         5:42.68    5:53.82    8   
  3 Worell, Nicolette            Hagerty HS           6:00.03    5:55.92    6   
  4 Miliotes, Lanie              Trinity Prep         5:58.01    5:58.13    5   
  5 Dickinson, Anne Marie        Hagerty HS           6:12.98    6:02.26    4   
  6 Shriner, Laura               The Geneva S         6:12.53    6:09.05    3   
  7 Turk, Marissa                Oviedo HS            6:10.46    6:11.00    2   
  8 Dansereau, Olivia            Hagerty HS           6:06.29    6:12.57    1   
  9 Relly, Erin                  Oviedo HS                       6:15.89  
 10 Cloke, Moira                 The Geneva S         6:14.73    6:16.16  
 11 Millard, Hannah              Winter Park          6:29.71    6:42.05  
 12 Worthington, Brooke          Winter Park          6:30.30    6:42.86  
 13 Meadows, Chloe               The Master's         6:34.08    6:58.72  
 14 Kuperberg, Taylor            Lake Mary Pr         8:20.28    7:35.52  
 15 Kuperberg, Samantha          Lake Mary Pr        10:00.00    8:43.40  

Event 20  Boys 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Gargiulo, Matthew            Hagerty HS           4:36.53    4:43.11   10   
  2 Cook, Chas                   Trinity Prep         4:47.86    4:44.90    8   
  3 Place, Parker                Trinity Prep         4:43.12    4:46.82    6   
  4 Salas, Patrick               Trinity Prep         5:00.53    4:58.49    5   
  5 Anderson, David              Oviedo HS            5:02.04    4:59.55    4   
  6 Rader, Austin                The Geneva S         5:05.00    4:59.73    3   
  7 Nance, James                 Oviedo HS            4:43.61    5:02.36    2   
  8 Kennon, Daniel               Winter Park          5:10.00    5:02.72    1   
  9 Pederson, Luke               The Geneva S         5:14.00    5:05.47  
 10 Stadler, Daniel              Oviedo HS            5:12.08    5:07.88  
 11 Geux, Brian                  Faith Christ                    5:09.38  
 12 Brodrecht, Ethan             The Geneva S         5:08.85    5:12.31  
 13 Lopez, Gabriel               Winter Park          5:09.00    5:13.21  
 14 Weishampel, Zach             Hagerty HS           5:26.04    5:28.80  
 15 Martin, Patrick              Lake Mary Pr         5:17.00    5:29.45  
 16 Medla, Matt                  Hagerty HS           5:42.36    5:47.92  
 17 Yang, Jimmy                  Faith Christ                    5:55.94  
 18 Smith, Spencer               Orlando Chri                    6:13.83  
 19 Moseler, Logan               Orlando Chri                    6:34.29  
 20 novello, james               Lake Mary Pr         5:20.00    6:42.97  
 21 Gonzales, Jacob              Orlando Chri         6:54.98    6:52.54  

Event 21  Girls 4x100 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hagerty HS  'A'                                     50.55      51.01   10   
  2 Oviedo HS  'A'                                      58.08      54.37    8   
  3 Winter Park HS  'A'                                 54.34      54.74    6   
  4 Lake Mary Prep  'A'                                 55.00      56.08    5   
  5 Trinity Prep  'A'                                   59.29      59.54    4   
  6 Lake Mary Prep  'B'                               1:00.03    1:00.05    3   
  7 The Master's Academy (Oviedo)  'A'                1:02.65    1:00.36    2   
 -- Orlando Christian Prep  'A'                         59.57         DQ   exch 3 violation

Event 22  Boys 4x100 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Trinity Prep  'A'                                   46.86      44.59   10   
  2 Hagerty HS  'A'                                     45.15      45.47    8   
  3 Winter Park HS  'A'                                 46.08      45.92    6   
  4 Orlando Christian Prep  'A'                         48.46      47.20    5   
  5 Faith Christian Academy  'A'                                   47.32    4   
  6 Oviedo HS  'A'                                                 47.63    3   
  7 Trinity Prep  'B'                                   50.00      51.86    2   
 -- The Master's Academy (Oviedo)  'A'                  54.53         DQ   3rd exch

Event 23  Girls 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Courtney, Savanah            Hagerty HS           1:03.06    1:01.95   1  10   
  2 Ryles, Jasmine               Winter Park            59.97    1:03.38   1   8   
  3 Ehigou, Teresa               Winter Park            59.99    1:04.06   1   6   
  4 Ladouceur, Karlyvelle        Winter Park            59.98    1:05.05   1   5   
  5 Richard, Caitlin             Hagerty HS           1:06.45    1:05.40   1   4   
  6 Mastrobuono, Alex            Hagerty HS           1:06.50    1:07.50   1   3   
  7 Nieves, Daniela              Oviedo HS                       1:12.82   2   2   
  8 Fowler, Zoe                  Faith Christ         1:15.11    1:13.36   2   1   
  9 Sidley, Nikki                Faith Christ                    1:14.45   2 
 10 Chaallick, Aylin             Oviedo HS                       1:15.22   3 
 11 Lilley, Meredith             Trinity Prep         1:16.02    1:15.55   2 
 12 Harper, Abbie                Oviedo HS                       1:15.69   3 
 13 Collicco, Chelesta           Orlando Chri         1:19.32    1:16.00   2 
 14 Yang, Amber                  Trinity Prep         1:23.17    1:22.36   2 
 15 Moseler, Peyton              Orlando Chri                    1:23.03   3 

Event 24  Boys 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Prince, Jordan               The Geneva S           52.66      52.04   1  10   
  2 Buckhalter, Nathaniel        Hagerty HS             53.79      52.96   1   8   
  3 Geux, Brian                  Faith Christ           54.85      53.13   1   6   
  4 Swenson, Alex                Hagerty HS             56.28      55.06   1   5   
  5 Kcdzi, Paoa                  Oviedo HS              58.84      55.18   2   4   
  6 Richards, Michael            The Master's                      55.71   3   3   
  7 Peiman, Kyle                 Winter Park            55.90      56.01   1   2   
  8 Ferrer, Roman                Winter Park            55.40      56.49   1   1   
  9 French, Ben                  Trinity Prep           57.50      56.71   2 
 10 Loveland, Mitchell           Faith Christ           57.86      57.16   2 
 11 Malugen, Jamie               Trinity Prep           59.81      57.54   2 
 12 Cayo, Jalen                  Trinity Prep           58.63      58.09   2 
 13 White, Clayton               Oviedo HS            1:00.25      58.21   2 
 14 Wilder, Kyle                 Winter Park            54.20      58.70   1 
 15 Guyton, Derrick              Orlando Chri         1:01.79      58.71   3 
 16 Freeny, Jace                 Hagerty HS                        59.83   3 
 17 Rodriquez, Andre             Oviedo HS              58.94    1:00.59   2 
 18 Nikolic, Peter               Lake Mary Pr         1:04.70    1:02.49   3 
 19 Woodbine, Jordan             Faith Christ         1:06.43    1:04.97   3 
 20 Simpson, Skylar              The Master's         1:00.05    1:05.94   2 
 21 Banilbo, John                The Master's         1:11.55    1:15.00   3 
 22 Marano, Noah                 Orlando Chri         1:14.27    1:25.32   3 
 -- Bonilla, Anthony             Orlando Chri           55.17        DNF   1 

Event 25  Girls 300 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Peterson, Paige              Hagerty HS             48.87      48.33   1  10   
  2 Albano, Olivia               Hagerty HS             50.52      49.23   1   8   
  3 Jackson, Caroline            Oviedo HS                         51.87   2   6   
  4 Malone, Julia                Trinity Prep           53.48      53.26   1   5   
  5 Starcher, Emma               The Master's                      56.39   2   4   
  6 Grzegorczyk, Alexis          The Master's                      56.69   2   3   
  7 Lacroix, Sabine              Winter Park            53.20      58.23   1   2   
  8 Sutton, Sarina               Trinity Prep           57.57      58.85   1   1   
  9 Witzke, Ashyln               Lake Mary Pr         1:00.00    1:02.65   1 
 10 Robbins, Courtney            Oviedo HS                       1:08.19   2 

Event 26  Boys 300 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Sturn, Kevin                 Trinity Prep           42.72      42.13   1  10   
  2 Salinger, Antonio            Hagerty HS             49.04      43.50   1   8   
  3 Campbell, Austin             Trinity Prep           44.87      44.48   1   6   
  4 Dupree, Eric                 Oviedo HS                         45.42   2   5   
  5 Sproles, Nicholas            Winter Park            50.20      46.13   1   4   
  6 Riccard, Nolan               Hagerty HS             46.80      47.54   1   3   
  7 Wigington, Mitchell          Lake Mary Pr         1:00.00      47.90   2   2   
  8 Fitzgerald, William          Winter Park            51.30      49.41   1   1   
  9 Fate, Jordan                 Hagerty HS             50.00      50.96   1 
 10 Molitz, Nick                 The Master's                      53.98   3 
 11 Upper, Matt                  Lake Mary Pr         1:00.00      57.30   2 
 12 Rodriguez, Raymond           Orlando Chri                    1:02.44   3 
 13 Smith, Deshawn               Orlando Chri                    1:07.61   2 
 -- Arnold, Elliot               Winter Park            50.30         FS   1 

Event 27  Girls 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Cole, Breanna                Winter Park          2:29.40    2:30.46   10   
  2 Sosa, Kerstin                Hagerty HS           2:27.97    2:31.67    8   
  3 Jaskulski, Carly             Hagerty HS           2:33.60    2:35.76    6   
  4 Wildgen, Isabel              Oviedo HS            2:44.88    2:39.34    5   
  5 Downward, Shelley            The Geneva S         2:38.00    2:39.66    4   
  6 Munro, Tori                  Hagerty HS           2:47.51    2:42.78    3   
  7 Jacobs, Olivia               Trinity Prep         2:35.36    2:44.92    2   
  8 Rhodes, Juliet               Trinity Prep         2:38.85    2:45.46    1   
  9 Nollan, Anna                 The Master's                    2:45.61  
 10 Spence, Mason                Winter Park          2:48.50    2:52.58  
 11 Brenner, Lily                Winter Park          2:54.50    2:54.99  
 12 Bruce, Katlynn               The Geneva S         3:04.85    2:57.49  
 13 Miller, Patricia             Oviedo HS            2:51.74    3:01.44  
 14 Cooperman, Hannah            Trinity Prep                    3:05.94  
 15 Matsusaka, Jacque            Faith Christ                    3:12.01  
 16 Moseler, Peyton              Orlando Chri         3:32.71    3:23.60  
 17 Kuperberg, Taylor            Lake Mary Pr         3:40.48    3:24.29  
 18 Kuperberg, Samantha          Lake Mary Pr         5:00.00    4:17.10  

Event 28  Boys 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Katynski, Kola               The Geneva S         2:03.76    2:04.66   10   
  2 Core, Jackson                Oviedo HS            2:04.14    2:04.84    8   
  3 Stivers, Andrew              Hagerty HS           2:10.74    2:08.61    6   
  4 Hoppe, Dakota                Hagerty HS           2:13.28    2:11.73    5   
  5 Langhauser, Victor           Oviedo HS            2:05.01    2:12.85    4   
  6 Davis, Asher                 The Geneva S         2:14.20    2:13.83    3   
  7 Copenhaver, Preston          Trinity Prep         2:21.29    2:14.09    2   
  8 Lynch, John                  Hagerty HS           2:22.12    2:22.07    1   
  9 McMillan, Alan               Winter Park          2:17.35    2:28.75  
 10 Goldberg, Jacob              Trinity Prep         2:41.42    2:29.03  
 11 Alkadry, Omar                Winter Park          2:35.00    2:29.85  
 12 Bartaland, Andy              Faith Christ                    2:30.43  
 13 Brenner, Jack                Winter Park          2:32.00    2:30.46  
 14 Pizarro, Christian           Orlando Chri                    2:42.60  
 15 Kinney, Sebastian            Lake Mary Pr         2:37.74    2:42.73  
 16 Reyelts, Josh                The Master's                    2:47.75  
 17 Uppers, Nick                 Lake Mary Pr         2:12.35    2:59.41  
 18 Taverez, Carlos              Orlando Chri                    3:04.76  
 19 Fish, Jordan                 The Master's                    3:08.58  
 20 Winquist, Steven             The Master's                    3:36.95  

Event 29  Girls 200 Meter Dash
========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
  1 Menna, Tia                   Hagerty HS             25.75      26.08   2.2  1  10   
  2 Mucherera, Ruvimba           Hagerty HS             26.46      26.81   2.2  1   8   
  3 Hart, Analysia               Hagerty HS             26.77      27.30   2.2  1   6   
  4 Granville, Reagan            Winter Park            28.78      28.31   2.2  1   5   
  5 Gasner, Kendall              Trinity Prep                      28.88   1.1  3   4   
  6 Pepper, Kimberli             Winter Park         31:04.00      29.03   2.8  2   3   
  7 Lutz, Jada                   Orlando Chri           30.01      29.38   2.2  1   2   
  8 Manoogian, Dveen             Lake Mary Pr           29.43      29.47   2.2  1   1   
  9 Cotham, Kayla                Winter Park         31:05.00      29.75   2.8  2 
 10 Moothart, Emma               Oviedo HS                         30.83   1.1  3 
 11 Perez, Reyna                 Oviedo HS              31.72      31.14   2.2  1 
 12 Rodriguez, Raylianne         Orlando Chri                      31.18   1.1  3 
 13 Choo, Sylvia                 Trinity Prep           30.83      31.52   2.2  1 
 14 Caraballo, Zelimar           Oviedo HS              32.36      32.01   2.8  2 
 15 Erikson, Danielle            Lake Mary Pr           34.00      32.10   2.8  2 
 16 Arney, Mirren                Trinity Prep                      32.15   1.1  3 
 17 Ackerman, Jill               The Master's                      32.53   1.1  3 
 18 Fowler, Zoe                  Faith Christ           33.15      32.74   2.8  2 
 19 Collicco, Chelesta           Orlando Chri           33.81      32.87   2.8  2 
 20 Deery, Katherine             The Master's                      33.15   1.1  3 
 21 Inegbe, Kim                  Faith Christ           35.09      33.70   2.8  2 
 22 Schendel, Jennifer           Faith Christ                      33.90   1.1  3 
 23 Erikson, Evie                Lake Mary Pr           32.87      36.30   2.8  2 

Event 30  Boys 200 Meter Dash
========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
  1 Diaz, Gabriel                Hagerty HS             23.31      22.95   1.2  1  10   
  2 Roach, Jovan                 Hagerty HS             23.77      23.46   1.2  1   8   
  3 Allen, Malik                 Oviedo HS              23.70      24.04   1.2  1   6   
  4 Strickland, Porter           Oviedo HS              24.78      24.14   1.2  1   5   
  5 Anderson, Jake               Winter Park            24.90      24.34   1.2  1   4   
  6 Hollen, Bryson               Hagerty HS                        24.61   1.2  1   3   
  7 Adedoyin, Elijah             Faith Christ                      24.82   0.6  3   2   
  8 Hopkins, Paxson              Lake Mary Pr           25.50      25.12   1.3  2   1   
  9 Jenkins, Gabriel             Winter Park            25.60      25.13   1.3  2 
 10 Rogers, Marvin               Orlando Chri                      25.58   0.6  3 
 11 Zuluage, David               Oviedo HS                         25.61   0.6  3 
 12 Rodarte, Damoni              Orlando Chri           24.84      25.80   1.2  1 
 13 Boivin, Zach                 The Master's           27.67      25.98   1.3  2 
 14 Blanton, Dylan               Winter Park            25.60      26.20   1.3  2 
 15 Brisgone, Tyler              Orlando Chri           27.19      26.87   1.3  2 
 16 Simpson, Skylar              The Master's           26.22      27.42   1.3  2 
 17 Peck, Matthew                The Master's                      27.74   0.6  3 
 18 Lane, Jimmy                  Trinity Prep                      29.23   0.6  3 
 19 Woodruff, Chase              Trinity Prep                      30.16   0.6  3 
 20 Senderowicz, Noah            Trinity Prep                      36.39   0.6  3 

Event 31  Girls 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Stephens, Charlotte          Winter Park         11:32.54   11:23.11   10   
  2 Nix, Emily                   Winter Park         11:32.53   11:29.35    8   
  3 Kuhn, Katherine              Winter Park         11:32.55   11:30.01    6   
  4 Millson, Rose                Trinity Prep                   12:59.18    5   
  5 Shah, Niyati                 Oviedo HS                      13:18.21    4   
  6 Klien, Haley                 Hagerty HS          13:45.80   13:28.55    3   
  7 Serino, Alexa                Hagerty HS                     13:30.11    2   
  8 Johnson, Meagan              Trinity Prep        12:33.41   13:36.79    1   
  9 Salas, Stephanie             Trinity Prep                   13:50.61  
 10 Salas, Sally                 Oviedo HS           13:54.36   14:07.23  
 11 Seaman, Skyla                Orlando Chri        13:48.04   14:41.26  
 12 Barroso, Maria               Hagerty HS                     14:42.70  

Event 32  Boys 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Gonzalez, Nicholas           The Geneva S        10:00.00    9:37.11   10   
  2 Cacciatore, Andrew           Holy Trinity         9:40.52    9:37.98    8   
  3 Millson, Jesse               Trinity Prep         9:50.16   10:07.24    6   
  4 Millson, Sam                 Trinity Prep         9:43.58   10:09.97    5   
  5 Davis, Isak                  The Geneva S        10:15.00   10:14.77    4   
  6 Mandato, Trent               Trinity Prep        11:08.68   10:29.66    3   
  7 Anderson, David              Oviedo HS           10:53.07   10:57.91    2   
  8 Merritt, Andrew              Oviedo HS           11:26.48   11:33.59    1   
  9 Berry, Zane                  Oviedo HS           10:15.05   11:42.33  
 10 Benefiel, Brady              Lake Mary Pr        12:00.00   11:49.63  
 11 Woods, Elias                 Winter Park         11:30.00   11:59.62  
 12 Hernandez, Kristian          Faith Christ                   12:02.27  
 13 Copeland, Tyler              Hagerty HS          11:53.32   12:09.59  
 14 Kitchens, Payton             Hagerty HS          12:04.97   12:20.45  
 15 Briggs, Alex                 Faith Christ        12:43.48   13:21.75  
 16 Pizarro, Christian           Orlando Chri        11:31.56   14:12.68  
 17 De La Rosa, Giancarlo        Faith Christ        13:13.64   14:13.32  

Event 33  Girls 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hagerty HS  'A'                                   4:13.56    4:16.90   10   
  2 Trinity Prep  'A'                                 4:32.21    4:30.74    8   
  3 Oviedo HS  'A'                                    5:01.00    4:31.78    6   
  4 Winter Park HS  'A'                               4:27.30    4:40.12    5   
  5 Orlando Christian Prep  'A'                       5:06.54    5:33.40    4   

Event 34  Boys 4x400 Meter Relay
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Trinity Prep  'A'                                 3:29.54    3:33.30   2  10   
  2 Hagerty HS  'A'                                   3:44.69    3:40.59   2   8   
  3 Trinity Prep  'B'                                 3:40.00    3:51.55   2   6   
  4 Winter Park HS  'A'                               3:40.00    3:59.23   2   5   
  5 Faith Christian Academy  'A'                                 4:05.94   1   4   
  6 Orlando Christian Prep  'A'                                  4:17.84   1   3   
  7 Oviedo HS  'A'                                    4:12.63    4:18.67   2   2   

                    Women - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Hagerty HS                 270        2) Trinity Prep               94   
    3) Winter Park HS              92        4) Oviedo HS                  88   
    5) The Master's Academy (Ovie  42        6) Lake Mary Prep             32   
    7) The Geneva School            9        8) Orlando Christian Prep      6   
    9) Faith Christian Academy      1                                           

                    Men - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Hagerty HS                 170.33     2) Trinity Prep              151   
    3) Oviedo HS                   84.66     4) The Geneva School          84   
    5) Winter Park HS              47        6) Faith Christian Academy    40   
    7) The Master's Academy (Ovie  37        8) Orlando Christian Prep     19   
    9) Lake Mary Prep              14       10) Holy Trinity Academy        8

MF-Athletic