FHSAA 4AD3 Olympia 2014

Licensed to Elite Timing & Event Management - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 4/20/2014 07:13 PM
                    FHSAA Class 4A, District 3 - 4/15/2014                     
                                    Olympia                                    
                                   4/15/2014                                   
                                    Results                                    

Event 1  Girls High Jump Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
Finals
  1 Newton, Chloe             11 Ocoee HS             5-02.00    5-02.00      1.57m  10   
  2 Reyes, Cherilyn           12 West Orange          4-10.00    5-00.00      1.52m   8   
  3 Burton, Leah              10 West Orange          5-00.00    4-10.00      1.47m   6   
  4 Beckwith, Ukeyvia          9 Olympia HS           4-10.00    4-08.00      1.42m   5   
  5 Adams, Megan              12 West Orange          4-10.00    4-06.00      1.37m   4   
  6 Lampkin, Octavia          12 Olympia HS           4-04.00    4-06.00      1.37m   3   
  7 Bratcher, Cayman          12 Olympia HS           4-08.00    4-04.00      1.32m   2   
  8 Saunders, Donna           10 West Port HS         4-04.00    4-04.00      1.32m   1   
  9 Owens, Ariana              9 Evans HS                        4-04.00      1.32m 
 10 Forbes, Natasha           11 Evans HS             4-02.00    4-00.00      1.21m 
 10 Scott, Vonquesha          10 Ocoee HS             4-02.00    4-00.00      1.21m 
 -- McLean, Alyssa             9 East Ridge H         3-10.00       FAIL            
 -- Pringle, Shaniah           9 Olympia HS           4-00.00       FAIL            
 -- Greer, Elisha             11 Ocoee HS             4-00.00       FAIL            

Event 2  Boys High Jump Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Acevedo, Mark             11 West Orange          5-10.00    5-10.00      1.77m  10   
  2 Olizia, Benly             11 Evans HS             6-00.00    5-10.00      1.77m   8   
  3 Hancock, Zach             11 West Orange          6-00.00    5-10.00      1.77m   6   
  4 Exavier, Wiscardy         10 Olympia HS           5-10.00    5-10.00      1.77m   5   
  5 Callaway, Duante          11 Olympia HS           6-00.00    5-08.00      1.72m   4   
  6 Rodgers, Lorenzo          11 East Ridge H         6-00.00    5-08.00      1.72m   3   
  7 Bartz, Tommy              10 East Ridge H         5-02.00    5-06.00      1.67m   2   
  8 Dudley, Cj                12 West Orange          5-04.00    5-04.00      1.62m   1   
  9 Danno, Nicholas           12 Ocala Forest         5-04.00    5-04.00      1.62m 
 10 Wilkins, Andrew            9 Olympia HS           5-00.00    5-02.00      1.57m 
 10 Flounders, Logan          10 Olympia HS           5-06.00    5-02.00      1.57m 
 10 Carty, Alexander          11 Ocoee HS                        5-02.00      1.57m 
 13 Robinson, Tahreak         11 West Port HS         5-04.00    5-00.00      1.52m 
 -- George, Khadeem           12 East Ridge H         6-02.00        DNS            

Event 3  Girls Pole Vault Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Schafers, Summer          10 Olympia HS          12-00.00   11-07.00      3.53m  10   
  2 Morton, Samantha          11 Ocala Forest        10-02.00   10-06.00      3.20m   8   
  3 Lopez, Ana                11 West Orange         10-00.00    9-00.00      2.74m   6   
  4 Shaddix, Ashleigh         11 Ocala Forest         8-00.00    8-06.00      2.59m   5   
  5 Corkern, Kayla             9 Ocala Forest         8-00.00    8-00.00      2.43m   4   
  6 Danley, Morgan            11 Ocala Forest         8-06.00    7-06.00      2.28m   3   

Event 4  Boys Pole Vault Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Flament, Thomas           10 Olympia HS          11-00.00   12-06.00      3.81m  10   
  2 Maharaj, Krishna          11 Ocala Forest        11-00.00   11-06.00      3.50m   8   
  3 Wasiewicz, Joshua         11 Ocala Forest        10-06.00   11-00.00      3.35m   6   
  4 Biro, Jack                10 Olympia HS          11-00.00    9-06.00      2.89m   5   
  5 Tortorella, Gregory       12 Olympia HS          10-00.00    9-06.00      2.89m   4   
  6 Cartegena, Kalvin         10 Ocala Forest        11-00.00    9-00.00      2.74m   3   
  7 Tarquinio, Brayden        10 West Orange          9-06.00    9-00.00      2.74m   2   
 -- Campbell, Gerald          12 Ocala Forest        12-00.00       FAIL            
 -- Khan, Imtiaz              11 Olympia HS           8-00.00       FAIL            

Event 5  Girls Long Jump Varsity
===============================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Broadway, Charissa        12 East Ridge H        16-08.00   15-10.00   NWI     4.82m  10   
  2 Reyes, Cherilyn           12 West Orange         16-10.00   15-09.50   NWI     4.81m   8   
  3 Bent, Kadecia             12 Evans HS            16-04.00   15-09.00   NWI     4.80m   6   
  4 Tarver, Ilishia           10 Evans HS            16-02.00   15-08.50   NWI     4.78m   5   
  5 Jones, Jordan             10 West Orange         15-11.00   15-05.50   NWI     4.71m   4   
  6 High, Aaliyah             12 West Port HS        15-07.50   14-09.00   NWI     4.49m   3   
  7 Ofokansi, Chi Chi          9 West Orange         15-03.50   14-08.00   NWI     4.47m   2   
  8 Stewart, Samantha         11 West Port HS        16-00.00   14-04.50   NWI     4.38m   1   
  9 Conol, Savannah           11 East Ridge H        14-00.50   14-00.50   NWI     4.27m 
 10 Williams, Tyana           11 West Port HS        14-03.00   13-00.50   NWI     3.97m 
 11 Obimdike, Mmeso           10 Ocala Forest        13-09.50   13-00.00   NWI     3.96m 
 12 Lennie, Caitlyn           12 East Ridge H        13-02.00   12-11.00   NWI     3.93m 
 13 Van Dyke, Heather         11 Ocala Forest        14-00.50   12-10.50   NWI     3.92m 
 -- Ruffin, Donesha           12 Evans HS            16-00.00       FOUL                 

Event 6  Boys Long Jump Varsity
===============================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Boyd, Leon                12 Evans HS            23-05.00   23-07.50   NWI     7.20m  10   
  2 Sharpe, Joshua            12 Evans HS            22-05.00   21-11.00   NWI     6.68m   8   
  3 Colon, Christian          11 West Orange         21-09.00   21-08.00   NWI     6.60m   6   
  4 Dudley, Cj                12 West Orange         18-08.25   21-02.00   NWI     6.45m   5   
  5 Fontilisse, Lhlerrisson   11 Olympia HS          20-01.25   20-06.00   NWI     6.24m   4   
  6 Shelton, Robby            10 West Port HS        17-00.00   20-04.50   NWI     6.21m   3   
  7 Williams, Dexter          11 West Orange         21-00.00   20-00.50   NWI     6.10m   2   
  8 Johnson, Garret           12 West Orange         21-05.00   19-10.00   NWI     6.04m   1   
  9 Sponsler, Alexander       10 Olympia HS          18-11.00   19-07.50   NWI     5.98m 
 10 Bass, Jonathan             9 Evans HS            19-02.00   19-03.50   NWI     5.88m 
 11 Sherwood, Divelle         11 Olympia HS          20-07.00   19-01.00   NWI     5.81m 
 12 Olizia, Benly             11 Evans HS            19-06.50   18-06.00   NWI     5.63m 
 13 Jenkins, Amerri           10 West Port HS        18-06.00   18-02.00   NWI     5.53m 
 14 Riley, Mel                11 Ocoee HS                       17-10.00   NWI     5.43m 
 15 Robb, Albert              10 Ocoee HS                       17-07.75   NWI     5.37m 
 16 Wilkins, Andrew            9 Olympia HS          19-00.00   17-00.50   NWI     5.19m 
 -- Bartz, Tommy              10 East Ridge H                        DNS   NWI           

Event 7  Girls Triple Jump Varsity
===============================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Glee, Jocindra            12 Evans HS            36-01.00   35-10.25   NWI    10.92m  10   
  2 Broadway, Charissa        12 East Ridge H        34-08.25   35-06.00   NWI    10.82m   8   
  3 Ruffin, Donesha           12 Evans HS            36-08.25   35-05.50   NWI    10.80m   6   
  4 Mitchell, Deja            12 Olympia HS          33-05.25   33-00.75   NWI    10.07m   5   
  5 Williams, Tyana           11 West Port HS        31-02.00   32-11.50   NWI    10.04m   4   
  6 Lampkin, Octavia          12 Olympia HS          33-11.25   32-10.75   NWI    10.02m   3   
  7 Reyes, Cherilyn           12 West Orange         31-11.00   32-08.50   NWI     9.96m   2   
  8 Sands, Kayleigh           10 West Orange         32-01.50   31-08.00   NWI     9.65m   1   
  9 Hippolyte-McKnight, Di    10 Evans HS            34-08.00   30-08.50   NWI     9.35m 
 10 Polynice, Gerna           11 Olympia HS          29-04.00   30-00.75   NWI     9.16m 
 11 Conol, Savannah           11 East Ridge H        30-06.00   29-08.50   NWI     9.05m 
 12 Lennie, Caitlyn           12 East Ridge H        30-05.00   29-02.50   NWI     8.90m 
 13 Kerr, Senna               11 West Orange         29-06.00   26-09.00   NWI     8.15m 
 14 Loynes, Marliesse         12 West Port HS        27-01.50   26-04.50   NWI     8.03m 

Event 8  Boys Triple Jump Varsity
===============================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Boyd, Leon                12 Evans HS            48-05.00   48-02.00   NWI    14.68m  10   
  2 Olizia, Benly             11 Evans HS            44-09.00   43-04.00   NWI    13.20m   8   
  3 Rodgers, Lorenzo          11 East Ridge H        43-01.00   42-03.00   NWI    12.87m   6   
  4 Sherwood, Divelle         11 Olympia HS          41-04.00   42-00.00   NWI    12.80m   5   
  5 Fontilisse, Lhlerrisson   11 Olympia HS          41-09.00   41-06.00   NWI    12.64m   4   
  6 Colon, Christian          11 West Orange         40-02.50   41-02.00   NWI    12.54m   3   
  7 Acevedo, Mark             11 West Orange         40-04.00   39-11.00   NWI    12.16m   2   
  8 Exavier, Wiscardy         10 Olympia HS          32-06.00   38-10.00   NWI    11.83m   1   
  9 Robinson, Tahreak         11 West Port HS        37-07.00   38-02.00   NWI    11.63m 
 10 Jenkins, Amerri           10 West Port HS        37-06.00   38-00.00   NWI    11.58m 
 -- Smith, Tyler               9 Ocala Forest        36-05.00       FOUL                 
 -- George, Khadeem           12 East Ridge H        40-05.00        DNS   NWI           

Event 9  Girls DiscusThrow Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Lightsey, Rachel          12 Ocala Forest          111-00  112-06.50     34.30m  10   
  2 Davis, Desire             10 Evans HS              100-08     100-07     30.65m   8   
  3 Rodgers, Tenika           12 Olympia HS             87-09      94-04     28.75m   6   
  4 Brisco, Lauren            12 West Orange           103-06      91-07     27.91m   5   
  5 Colon, Deja                9 West Port HS           71-03      84-07     25.78m   4   
  6 Henry, Natalie            11 Olympia HS             72-10      81-11     24.96m   3   
  7 young, Taylor             11 Olympia HS             78-00      80-10     24.63m   2   
  8 Saunders, Donna           10 West Port HS           79-08      77-04     23.57m   1   
  9 Dewese, Brittany           9 Ocala Forest           71-11      66-04     20.21m 
 10 Lewis, Jada               11 West Orange         77-09.50      58-09     17.90m 
 11 Williams, Jakia           11 West Orange            62-09      55-09     16.99m 
 12 Anderson, Kavadi           9 West Port HS           52-06      55-04     16.86m 
 13 Shaw, Ashley              11 Evans HS               69-08      54-09     16.68m 
 14 Montgomery, Zuri          12 Ocoee HS                          53-10     16.40m 
 15 Broadway, Rebecca          9 East Ridge H           57-03      53-03     16.23m 
 16 Meus, Kiesha              10 Evans HS               51-11      52-07     16.02m 
 17 Urena, Kiara              10 East Ridge H           58-09      45-05     13.84m 
 18 Smith, Ayana               9 Olympia HS             42-01   43-02.50     13.16m 
 19 Rice, Kemonia             12 Ocoee HS               55-11      40-10     12.44m 
 20 Chanlatte, Sydney         12 Ocoee HS               39-09   36-03.50     11.06m 
 -- Vertus, Felicia           11 Ocoee HS                           FOUL            
 -- Rosa, Adrianna            12 East Ridge H                       FOUL            
 -- Taplin, Janae             10 West Orange           111-07       FOUL            

Event 10  Boys DiscusThrow Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Sanchez, Alex             11 Ocala Forest        40-01.50     145-07     44.37m  10   
  2 Elizondo, Spencer         12 Ocala Forest          144-02     132-01     40.25m   8   
  3 Forsythe, Stone           10 West Orange           119-07     124-00     37.79m   6   
  4 Rodier, Macon             10 Olympia HS            123-08     120-02     36.62m   5   
  5 Tompkins, Ke'Shone        10 West Orange         22-10.50     112-08     34.34m   4   
  6 Wells, Hunter              9 Ocala Forest          108-11     110-10     33.78m   3   
  7 Fagan, Daquan             10 Olympia HS            106-10     110-07     33.70m   2   
  8 Hancock, Luke             12 West Orange           130-07     109-00     33.22m   1   
  9 Labody, Alex               9 Evans HS                          99-07     30.35m 
 10 Fernandes, Victor         12 Olympia HS             83-09      79-03     24.15m 
 -- Gracia, Stanley           11 Olympia HS             87-07       FOUL            
 -- Clark, Chase              11 Ocala Forest          119-04        DNS            
 -- Larosa, Wilerson          12 Evans HS              115-03        DNS            

Event 11  Girls Shot Put Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Francois, Rochealle       12 Olympia HS          34-03.50   34-02.00     10.41m  10   
  2 Lightsey, Rachel          12 Ocala Forest        33-04.00   34-00.00     10.36m   8   
  3 Davis, Desire             10 Evans HS            35-07.75   31-05.00      9.57m   6   
  4 Shaw, Ashley              11 Evans HS            31-00.75   31-02.00      9.49m   5   
  5 Saunders, Donna           10 West Port HS        30-08.00   30-09.00      9.37m   4   
  6 Brisco, Lauren            12 West Orange         30-07.50   30-05.00      9.27m   3   
  7 Taplin, Janae             10 West Orange         31-09.00   30-01.00      9.16m   2   
  8 Henry, Natalie            11 Olympia HS          28-10.00   28-10.00      8.78m   1   
  9 Colon, Deja                9 West Port HS        26-02.50   27-02.00      8.28m 
  9 Anderson, Kavadi           9 West Port HS        24-06.00   27-02.00      8.28m 
 11 Vertus, Felicia           11 Ocoee HS            24-00.00   26-06.00      8.07m 
 11 Rodgers, Tenika           12 Olympia HS          25-11.50   26-06.00      8.07m 
 13 Smith, Ayana               9 Olympia HS          24-05.00   26-01.00      7.95m 
 14 Lewis, Jada               11 West Orange         26-00.00   25-07.00      7.79m 
 15 Dewese, Brittany           9 Ocala Forest        26-02.00   25-03.00      7.69m 
 16 Williams, Jakia           11 West Orange         26-09.00   24-08.00      7.51m 
 17 Broadway, Rebecca          9 East Ridge H        24-02.50   24-05.00      7.44m 
 18 Montgomery, Zuri          12 Ocoee HS            25-08.00   24-00.00      7.31m 
 19 Urena, Kiara              10 East Ridge H        25-07.50   23-10.00      7.26m 
 20 Rice, Kemonia             12 Ocoee HS            26-00.00   20-10.00      6.35m 
 21 Chanlatte, Sydney         12 Ocoee HS            21-04.00   20-00.00      6.09m 
 22 Rosa, Adrianna            12 East Ridge H        18-01.00   19-06.00      5.94m 
 23 Meus, Kiesha              10 Evans HS            22-02.00   18-10.00      5.74m 

Event 12  Boys Shot Put Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Rodier, Macon             10 Olympia HS          46-05.50   47-01.00     14.35m  10   
  2 Jest, Davonte             10 Ocala Forest        42-01.50   45-04.00     13.81m   8   
  3 Gracia, Stanley           11 Olympia HS          44-05.00   44-10.00     13.66m   6   
  4 Keen, Gregory             12 East Ridge H        44-09.00   43-11.00     13.38m   5   
  5 Bradham, Jaquan           10 Ocala Forest        37-04.00   41-08.00     12.70m   4   
  6 Hancock, Luke             12 West Orange         42-03.00   40-04.00     12.29m   3   
  7 Kosikas, Kobe             10 Ocala Forest        37-03.75   39-07.00     12.06m   2   
  8 Tompkins, Ke'Shone        10 West Orange         41-07.00   39-04.00     11.98m   1   
  9 Sanchez, Alex             11 Ocala Forest        42-01.00   38-10.00     11.83m 
 10 Fernandes, Victor         12 Olympia HS          39-02.00   37-04.00     11.37m 
 10 Long, Cameron             10 Ocoee HS            36-09.00   37-04.00     11.37m 
 12 Forsythe, Stone           10 West Orange         38-05.50   36-05.00     11.09m 
 13 Becorest, Spencer         12 East Ridge H        38-05.00   35-04.00     10.76m 
 14 Vilcin, Metenie           10 Ocoee HS            37-05.00   34-08.00     10.56m 
 15 Miller, Jarred            10 Ocoee HS            34-05.00   34-02.00     10.41m 
 16 Holston, Zachary          10 Olympia HS          31-02.00   26-00.00      7.92m 
 17 Labody, Alex               9 Evans HS                       25-06.00      7.77m 
 -- Larosa, Wilerson          12 Evans HS            41-01.50        DNS            

Event 15  Girls 100 Meter Dash Varsity
========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
  1 Whitney, Kaylin           10 East Ridge H           11.36      12.08  -3.8  1  10   
  2 Washington, Destiny       12 West Orange            12.16      12.26  -3.8  1   8   
  3 Dillon, Kenya              9 Evans HS               12.63      12.57  -3.8  1   6   
  4 Bell, Princess Alana      12 West Orange            12.47      12.80  -3.8  1   5   
  5 McMillion, Nathalya       10 Ocoee HS               12.64      12.99  -3.8  1   4   
  6 Efianayi, Tiffany         10 Ocoee HS               12.83      13.28  -3.8  1   3   
  7 Tarver, Ilishia           10 Evans HS               12.79      13.47  -3.8  1   2   
  8 Louis, Najah              11 West Orange            13.16      13.57  -3.5  2   1   
  9 Thomas, Monefa             9 Ocoee HS               13.16      13.81  -3.5  2 
 10 Mitchell, Deja            12 Olympia HS             13.47      13.82  -3.5  2 
 11 Carey, Joshea             10 Olympia HS             13.41      13.86  -3.5  2 
 12 Owens, Ariana              9 Evans HS               13.65      14.06  -3.5  2 
 13 Lampkin, Octavia          12 Olympia HS             14.06      14.15  -3.5  2 
 14 Vertus, Felicia           11 Ocoee HS               14.04      14.64  -3.5  2 
 15 James, Keywanna            9 Ocala Forest           14.42      14.73  -4.4  3 
 16 James, Jah Myah           10 Olympia HS             14.22      14.89  -3.5  2 
 17 Lowe, Jania                9 West Orange            14.74      15.24  -4.4  3 
 18 Morel, Desirey             9 West Port HS           14.90      15.32  -4.4  3 
 19 Clark, Faith               9 Ocala Forest           14.82      15.74  -4.4  3 
 20 Morel, Destiny             9 West Port HS           15.40      15.87  -4.4  3 
 21 D'Andrea, Courtney        10 West Port HS           14.40      16.66  -4.4  3 
 22 Ruffin, Donesha           12 Evans HS               12.76      19.42  -3.8  1 

Event 16  Boys 100 Meter Dash Varsity
========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
  1 Jernigan, Terry           12 East Ridge H           10.35      10.93  -3.1  1  10   
  2 Brown, Chris              10 West Orange            11.17      11.31  -3.1  1   8   
  3 Gay, Darryl                9 Ocoee HS               11.25      11.45  -3.1  1   6   
  4 Phillips, Kiande          10 East Ridge H           11.06      11.52  -3.1  1   5   
  5 Williams, Dexter          11 West Orange            11.13      11.53  -3.1  1   4   
  6 Bass, Jonathan             9 Evans HS               11.45      11.61  -3.1  1   3   
  7 Keen, Gregory             12 East Ridge H           11.73      11.68  -2.3  2   2   
  8 Lennon, Ruxter            12 Olympia HS             11.68      11.70  -2.3  2   1   
  9 Callaway, Duante          11 Olympia HS             11.72      11.71  -2.3  2 
 10 Sharpe, Joshua            12 Evans HS               11.55      11.76  -2.3  2 
 11 Smith, Keveon             12 Olympia HS             11.66      11.85  -2.3  2 
 12 Lozano, Jalen             10 East Ridge H                      11.90  -2.2  3 
 13 Shaw, Shavaun              9 Ocala Forest           11.61      11.93  -2.3  2 
 14 Federick, Jacquez         10 West Orange            11.49      11.98  -3.1  1 
 15 Riley, Mel                11 Ocoee HS               11.75      12.14  -2.3  2 
 16 Fontilisse, Lhlerrisson   11 Olympia HS             11.76      12.18  -2.3  2 
 17 Williams, Isaac L.        11 Ocoee HS                          12.25  -2.2  3 
 18 Carty, Alexander          11 Ocoee HS               12.14      12.35  -2.2  3 
 19 Newman, Craig             12 West Port HS           12.15      12.36  -2.2  3 
 20 Thompson, Cameron          9 West Port HS           12.64      12.55  -2.2  3 
 21 Hardison, Terrence        12 West Port HS           12.77      13.58  -2.2  3 
 -- Johnson, Garret           12 West Orange            11.02        DNS  -3.1  1 

Event 17  Girls 200 Meter Dash Varsity
========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
  1 Whitney, Kaylin           10 East Ridge H           23.28      24.48  -4.0  1  10   
  2 Dillon, Kenya              9 Evans HS               26.11      26.46  -4.0  1   8   
  3 McMillion, Nathalya       10 Ocoee HS               26.04      26.79  -4.0  1   6   
  4 Efianayi, Tiffany         10 Ocoee HS               26.71      26.96  -4.0  1   5   
  5 Hawkins, Michelle         12 West Port HS           27.20      27.05  -2.5  2   4   
  6 Mitchell, Deja            12 Olympia HS             27.61      27.46  -2.5  2   3   
  7 Washington, Destiny       12 West Orange            24.16      27.61  -4.0  1   2   
  8 Thomas, Monefa             9 Ocoee HS               27.37      27.80  -2.5  2   1   
  9 Meghoo-Neill, Ashanti     12 West Port HS           27.07      27.97  -4.0  1 
 10 Williams, Tyana           11 West Port HS           27.98      28.22  -2.5  2 
 11 Carey, Joshea             10 Olympia HS             29.71      28.35  -2.5  2 
 12 Conol, Savannah           11 East Ridge H           28.52      28.56  -2.5  2 
 13 Tarver, Ilishia           10 Evans HS               26.93      28.69  -4.0  1 
 14 Owens, Ariana              9 Evans HS               28.92      28.98  -2.5  2 
 15 Lampkin, Octavia          12 Olympia HS             28.23      29.03  -2.5  2 
 16 James, Keywanna            9 Ocala Forest           30.17      29.84  -4.0  3 
 17 James, Jah Myah           10 Olympia HS             29.79      30.10  -4.0  3 
 18 Hargrove, Janae           10 East Ridge H           30.41      30.41  -4.0  3 
 19 Kerr, Senna               11 West Orange                       30.69  -4.0  3 
 -- Ruffin, Donesha           12 Evans HS               26.53        DNF  -4.0  1 
 -- D'Andrea, Courtney        10 West Port HS           32.98        DNS  -4.0  3 

Event 18  Boys 200 Meter Dash Varsity
========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
  1 Jernigan, Terry           12 East Ridge H           21.24      21.78  -3.8  1  10   
  2 Brown, Chris              10 West Orange            22.20      22.58  -3.8  1   8   
  3 Seaton, Tyler             12 East Ridge H           22.13      22.78  -3.8  1   6   
  4 McDoom, Eddie             10 West Orange            21.84      23.03  -3.8  1   5   
  5 Gay, Darryl                9 Ocoee HS               22.61      23.04  -3.8  1   4   
  6 Williams, Dexter          11 West Orange            24.25      23.48  -3.4  2   3   
  7 Brooks, Aundrey           11 Ocoee HS               23.47      23.79  -3.4  2   2   
  8 Shaw, Shavaun              9 Ocala Forest           23.84      23.88  -3.4  2   1   
  9 Smith, Keveon             12 Olympia HS             23.39      23.89  -3.4  2 
 10 Nesbeth, Dajour           10 West Orange            24.59      23.96  -3.4  2 
 11 Lennon, Ruxter            12 Olympia HS             23.13      24.03  -3.8  1 
 12 Phillips, Kiande          10 East Ridge H           23.06      24.13  -3.8  1 
 13 Exavier, Wiscardy         10 Olympia HS             23.86      24.49  -3.4  2 
 14 Riley, Mel                11 Ocoee HS               24.20      25.29  -3.4  2 
 15 Carty, Alexander          11 Ocoee HS               25.54      25.86  -4.2  3 
 16 Robinson, Tahreak         11 West Port HS           25.07      26.10  -4.2  3 
 17 Hardison, Terrence        12 West Port HS           26.44      28.09  -4.2  3 
 18 Headlam, Dante            10 West Port HS           27.00      30.13  -4.2  3 
 -- Newman, Craig             12 West Port HS           25.06        DNS  -4.2  3 
 -- Burr, Octaious            10 Olympia HS             23.56        DNS  -3.4  2 
 -- Keen, Gregory             12 East Ridge H           23.17        DNS  -3.8  1 

Event 19  Girls 400 Meter Dash Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Septimus, Ruth            12 Ocoee HS               58.52      58.90   1  10   
  2 Washington, Destiny       12 West Orange            55.72      59.00   1   8   
  3 Hawkins, Michelle         12 West Port HS         1:00.27      59.10   1   6   
  4 Beckwith, Ukeyvia          9 Olympia HS             59.50      59.93   1   5   
  5 Jackson, Jamiah            9 Evans HS             1:01.24    1:01.73   1   4   
  6 Clark, Sharneicia          9 Olympia HS             58.74    1:02.74   1   3   
  7 Ewen, Toniann              9 Evans HS             1:07.34    1:03.67   2   2   
  8 Edge, Nautica              9 Olympia HS             59.70    1:03.95   1   1   
  9 Leath, De'Leah             9 West Orange          1:04.64    1:04.11   2 
 10 Gans, Catey               10 Ocala Forest         1:03.10    1:04.49   2 
 11 Stewart, Samantha         11 West Port HS         1:01.30    1:04.66   1 
 12 Wall, Stephanie           10 West Port HS         1:05.61    1:06.03   2 
 13 Major, Chennell            9 East Ridge H         1:06.91    1:07.89   2 
 14 Agyeiwaa-Piasare, Tracey  10 East Ridge H         1:08.57    1:09.13   2 
 15 Clements, Samantha         9 West Orange          1:08.98    1:09.22   2 
 16 Toney, Maddison           12 Ocala Forest         1:09.22    1:10.13   3 
 17 McLean, Alyssa             9 East Ridge H         1:09.35    1:10.50   3 
 18 Pringle, Shaniah           9 Olympia HS           1:02.50    1:12.04   2 
 19 Greer, Elisha             11 Ocoee HS             1:14.14    1:12.56   3 
 20 Pelliccio, Erin           12 Ocala Forest         1:10.73    1:12.99   3 
 -- Lowe, Jania                9 West Orange          1:14.71        DNS   3 

Event 20  Boys 400 Meter Dash Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 McDoom, Eddie             10 West Orange            48.57      49.94   1  10   
  2 Seaton, Tyler             12 East Ridge H           49.11      50.02   1   8   
  3 Brown, Chris              10 West Orange            50.19      50.26   1   6   
  4 Stacy, Tyrik              11 West Port HS           50.32      50.51   1   5   
  5 Soto, Heriberto           12 East Ridge H           50.42      51.08   1   4   
  6 Chambers, Montray         10 East Ridge H           52.87      51.44   2   3   
  7 Smith, Keveon             12 Olympia HS             52.33      51.65   1   2   
  8 Burr, Octaious            10 Olympia HS             52.91      52.12   2   1   
  9 Miller, Rasheen           12 Evans HS               51.79      52.27   1 
 10 Steele, Kameron           10 Ocoee HS               52.71      52.71   2 
 11 Lozano, Jalen             10 East Ridge H           52.94      52.74   2 
 12 Lefevre, Affner           10 Olympia HS             52.93      53.04   2 
 13 Exavier, Wiscardy         10 Olympia HS             53.50      53.46   2 
 14 Williams, Otis            10 Evans HS               53.53      54.89   2 
 15 Brooks, Aundrey           11 Ocoee HS               53.64      55.03   3 
 16 Smith, Tyler               9 Ocala Forest           54.32      55.54   3 
 17 Scott, Cordell             9 Evans HS               56.12      57.49   3 
 18 Rainbolt, Charles          9 Ocala Forest           57.47      59.09   3 
 19 Nesbeth, Dajour           10 West Orange            53.40      59.71   2 
 20 Jones, Asante             11 Ocoee HS                          59.89   3 
 21 Coury, Nicholas           11 Ocala Forest           59.30      59.91   3 
 22 Gibson, Eugene            11 Ocoee HS             1:03.27    1:06.71   3 
 -- Vandenburg, Kelson        10 Evans HS               50.51        DNS   1 

Event 21  Girls 100 Meter Hurdles Varsity
========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
  1 Dillon, Kenya              9 Evans HS               14.78      15.00  -3.8  1  10   
  2 White, Laniya              9 Ocoee HS               16.20      16.44  -3.8  1   8   
  3 Pierre, Richanda          10 West Port HS           16.65      16.76  -3.8  1   6   
  4 Bratcher, Cayman          12 Olympia HS             16.54      16.81  -3.8  1   5   
  5 Ofokansi, Chi Chi          9 West Orange            16.58      17.12  -3.8  1   4   
  6 Jones, Jordan             10 West Orange            16.12      17.22  -3.8  1   3   
  7 Burton, Leah              10 West Orange            16.71      17.23  -3.8  1   2   
  8 Smith, Tiffany            10 West Port HS           16.81      17.44  -4.1  2   1   
  9 Morales, Arianna          10 West Port HS           18.16      17.88  -4.1  2 
 10 Bent, Kadecia             12 Evans HS               15.14      19.13  -3.8  1 
 11 Polynice, Gerna           11 Olympia HS             20.62      20.58  -4.1  2 
 12 Sands, Kayleigh           10 West Orange            19.18      21.08  -4.1  2 
 13 Patel, Yesha              10 West Port HS           20.76      21.21  -4.1  2 
 -- Baker, Natalie            10 East Ridge H           21.58         FS  -4.1  2 
 -- Patton, Aiesha            11 Ocoee HS               19.15        DNS  -4.1  2 

Event 22  Boys 110 Meter Hurdles Varsity
========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
  1 Williams, Jared           12 Olympia HS             15.67      15.99  -4.9  1  10   
  2 Adams, Brandin            12 Ocala Forest           16.32      16.61  -4.9  1   8   
  3 Acevedo, Mark             11 West Orange            16.17      16.79  -4.9  1   6   
  4 Hancock, Zach             11 West Orange            15.37      16.97  -4.9  1   5   
  5 Khan, Imtiaz              11 Olympia HS             18.74      18.71  -2.8  2   4   
  6 Murphy, Vinson            12 East Ridge H           16.98      18.83  -4.9  1   3   
  7 Flounders, Logan          10 Olympia HS             17.69      19.95  -4.9  1   2   
  8 Rivers, Quinten           10 Olympia HS             19.93      20.10  -2.8  2   1   
  9 Nquyen, Jimmy             12 West Port HS           18.93      20.51  -2.8  2 
 10 Robinson, O'Neal           9 West Port HS           20.52      20.73  -3.8  3 
 11 Bishop, David              9 Ocala Forest           19.77      21.22  -2.8  2 
 12 Smith, Gharret            10 East Ridge H           21.03      21.43  -3.8  3 
 13 Carpenter, Chris          12 West Port HS           20.40      23.08  -3.8  3 
 14 Clarke, Lennox            10 West Port HS           18.17      23.52  -2.8  2 
 15 Robb, Albert              10 Ocoee HS               17.04      23.69  -4.9  1 
 -- Mayo, Deonte              12 Ocala Forest           14.73        DNS  -4.9  1 
 -- Valenti, William          10 East Ridge H           18.35        DNS  -2.8  2 

Event 23  Girls 300 Meter Hurdles Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Bent, Kadecia             12 Evans HS               46.70      46.21   1  10   
  2 Glee, Jocindra            12 Evans HS               47.14      46.69   1   8   
  3 Jones, Jordan             10 West Orange            47.02      47.64   1   6   
  4 White, Laniya              9 Ocoee HS               47.38      49.03   1   5   
  5 Ofokansi, Chi Chi          9 West Orange            48.07      49.19   1   4   
  6 Polynice, Gerna           11 Olympia HS             51.46      49.81   2   3   
  7 Pierre, Richanda          10 West Port HS           48.96      49.82   1   2   
  8 Bratcher, Cayman          12 Olympia HS             49.71      51.05   1   1   
  9 Morales, Arianna          10 West Port HS           52.62      51.07   2 
 10 Burton, Leah              10 West Orange            52.10      53.78   2 
 11 Smith, Tiffany            10 West Port HS           50.56      54.76   1 
 12 Sands, Kayleigh           10 West Orange            53.11      55.30   2 
 13 Reyes, Aurelisa           10 West Port HS           59.03      59.73   2 
 14 Lennie, Caitlyn           12 East Ridge H         1:00.10    1:06.78   2 
 -- Patton, Aiesha            11 Ocoee HS               55.65         DQ   2  DNS 100H
 -- Baker, Natalie            10 East Ridge H           59.76         DQ   2  around last hurdle

Event 24  Boys 300 Meter Hurdles Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Williams, Jared           12 Olympia HS             40.26      40.76   1  10   
  2 Hancock, Zach             11 West Orange            39.91      41.38   1   8   
  3 Murphy, Vinson            12 East Ridge H           41.73      41.98   1   6   
  4 Acevedo, Mark             11 West Orange            41.34      42.07   1   5   
  5 Khan, Imtiaz              11 Olympia HS             44.58      43.00   2   4   
  6 Dudley, Cj                12 West Orange            45.94      44.12   2   3   
  7 Adams, Brandin            12 Ocala Forest           42.69      44.20   1   2   
  8 Green, Ronard             12 Evans HS               44.42      44.30   2   1   
  9 Flounders, Logan          10 Olympia HS             44.75      46.72   2 
 10 Robb, Albert              10 Ocoee HS               43.09      47.12   1 
 11 Clarke, Lennox            10 West Port HS           48.94      47.25   2 
 12 Castells, Dekari          12 West Orange            44.34      47.44   1 
 13 Bishop, David              9 Ocala Forest           49.07      48.23   2 
 14 Marcelle, Tyler           10 Olympia HS             48.80      49.18   2 
 15 Robinson, O'Neal           9 West Port HS           50.65      50.98   3 
 16 Nquyen, Jimmy             12 West Port HS           56.01      56.34   3 
 -- Valenti, William          10 East Ridge H           48.70         DQ   2  DNS 110H
 -- Mayo, Deonte              12 Ocala Forest           40.62         DQ   1  DNS 110H
 -- Carpenter, Chris          12 West Port HS           55.10        DNS   3 
 -- Smith, Gharret            10 East Ridge H           51.40        DNS   3 

Event 25  Girls 4x100 Meter Relay Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Evans HS  'A'                                       48.72      48.63   10   
     1) Tarver, Ilishia 10              2) Glee, Jocindra 12              
     3) Bent, Kadecia 12                4) Dillon, Kenya 9                
  2 Ocoee HS  'A'                                       49.17      49.93    8   
     1) White, Laniya 9                 2) McMillion, Nathalya 10         
     3) Thomas, Monefa 9                4) Efianayi, Tiffany 10           
  3 West Orange HS  'A'                                 48.36      50.09    6   
     1) Burton, Leah 10                 2) Louis, Najah 11                
     3) Bell, Princess Alana 12         4) Jones, Jordan 10               
  4 West Port HS  'A'                                   50.50      50.62    5   
     1) Meghoo-Neill, Ashanti 12        2) High, Aaliyah 12               
     3) Williams, Tyana 11              4) Smith, Tiffany 10              
  5 Olympia HS  'A'                                     50.64      50.88    4   
     1) Carey, Joshea 10                2) Clark, Sharneicia 9            
     3) Edge, Nautica 9                 4) Mitchell, Deja 12              
  6 East Ridge HS  'A'                                  53.45      50.98    3   
     1) Broadway, Charissa 12           2) Conol, Savannah 11             
     3) Hargrove, Janae 10              4) Whitney, Kaylin 10             
  7 Ocala Forest HS  'A'                                55.36      57.09    2   
     1) Clark, Faith 9                  2) Obimdike, Mmeso 10             
     3) Dewese, Brittany 9              4) James, Keywanna 9              

Event 26  Boys 4x100 Meter Relay Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 West Orange HS  'A'                                 42.59      43.65   10   
     1) Federick, Jacquez 10            2) Williams, Dexter 11            
     3) Johnson, Garret 12              4) Nesbeth, Dajour 10             
  2 Ocoee HS  'A'                                       43.85      44.25    8   
     1) Gay, Darryl 9                   2) Brooks, Aundrey 11             
     3) Riley, Mel 11                   4) Steele, Kameron 10             
  3 Olympia HS  'A'                                     44.55      44.85    6   
     1) Burr, Octaious 10               2) Callaway, Duante 11            
     3) Fontilisse, Lhlerrisson 11      4) Lennon, Ruxter 12              
  4 West Port HS  'A'                                   45.97      46.34    5   
     1) Robinson, Tahreak 11            2) Newman, Craig 12               
     3) Caldwell, Cj 11                 4) Shelton, Robby 10              
 -- East Ridge HS  'A'                                  41.41         DQ   dropped baton
     1) Chambers, Montray 10            2) Phillips, Kiande 10            
     3) Keen, Gregory 12                4) Jernigan, Terry 12             
 -- Evans HS  'A'                                       46.16        DNS  

Event 27  Girls 4x400 Meter Relay Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Evans HS  'A'                                     3:59.01    3:56.19   10   
     1) Hill, Shaquanda 10              2) Glee, Jocindra 12              
     3) Glesil, Rohneisha 10            4) Jackson, Jamiah 9              
  2 West Orange HS  'A'                               3:53.34    3:57.73    8   
     1) Bell, Princess Alana 12         2) Louis, Najah 11                
     3) Ofokansi, Chi Chi 9             4) Washington, Destiny 12         
  3 Ocoee HS  'A'                                     4:03.80    4:02.27    6   
     1) Septimus, Ruth 12               2) McMillion, Nathalya 10         
     3) White, Laniya 9                 4) Thomas, Monefa 9               
  4 Olympia HS  'A'                                   4:00.57    4:05.68    5   
     1) Clark, Sharneicia 9             2) Beckwith, Ukeyvia 9            
     3) Edge, Nautica 9                 4) Stokes, Briana 10              
  5 West Port HS  'A'                                 4:07.03    4:09.49    4   
     1) Hawkins, Michelle 12            2) Pierre, Richanda 10            
     3) High, Aaliyah 12                4) Stewart, Samantha 11           
  6 East Ridge HS  'A'                                4:08.87    4:23.09    3   
     1) Broadway, Charissa 12           2) Roche, Katherine 11            
     3) Whitney, Kaylin 10              4) Agyeiwaa-Piasare, Tracey 10    
  7 Ocala Forest HS  'A'                              4:47.00    4:47.14    2   
     1) Gans, Catey 10                  2) Toney, Maddison 12             
     3) Pelliccio, Erin 12              4) Davis, Paige 11                

Event 28  Boys 4x400 Meter Relay Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Olympia HS  'A'                                   3:24.69    3:24.03   10   
     1) Goyco, Ishmael 11               2) Hollis, Kyren 11               
     3) Smith, Keveon 12                4)                                
  2 East Ridge HS  'A'                                3:25.44    3:25.28    8   
     1) Soto, Heriberto 12              2) Chambers, Montray 10           
     3) Lozano, Jalen 10                4) Seaton, Tyler 12               
  3 West Orange HS  'A'                               3:23.37    3:25.96    6   
     1) Yancey, Cullen 11               2) McDoom, Eddie 10               
     3) Brown, Chris 10                 4) Castells, Dekari 12            
  4 Evans HS  'A'                                     3:26.84    3:28.81    5   
     1) Miller, Rasheen 12              2) Boyd, Leon 12                  
     3) Pearson, Dahmir 9               4) Vandenburg, Kelson 10          
  5 Ocoee HS  'A'                                     3:32.49    3:34.29    4   
     1) Steele, Kameron 10              2) Gay, Darryl 9                  
     3) Jones, Asante 11                4) Brooks, Aundrey 11             
  6 West Port HS  'A'                                 3:37.31    3:35.37    3   
     1) Shelton, Robby 10               2) Tweedy, Jonathan 10            
     3) Caldwell, Cj 11                 4) Stacy, Tyrik 11                
 -- Ocala Forest HS  'A'                              3:35.47        DNS  
     1) Smith, Tyler 9                  2) Adams, Brandin 12              
     3) Smith, Drew 11                  4) Shaw, Shavaun 9                

Event 29  Girls 4x800 Meter Relay Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Olympia HS  'A'                                   9:38.61    9:55.35   10   
     1) Piatkowski, Olivia 11           2) Clark, Sharneicia 9            
     3) Beckwith, Ukeyvia 9             4) Headley, Emily 11              
  2 Evans HS  'A'                                    10:33.18   10:10.60    8   
     1) Hill, Shaquanda 10              2) Glesil, Rohneisha 10           
     3) Voltaire, Esther 12             4) Ewen, Toniann 9                
  3 West Orange HS  'A'                               9:41.56   10:13.36    6   
     1) Kvitauskas, Nicole 12           2) Tharp, Madison 9               
     3) Hall, Evelyn 9                  4) Johnson, Alison 10             
  4 Ocala Forest HS  'A'                             10:34.46   10:28.76    5   
     1) Gans, Catey 10                  2) Toney, Maddison 12             
     3) Davis, Paige 11                 4) Yser, Sabrina 10               
  5 Ocoee HS  'A'                                    10:31.05   11:11.87    4   
     1) Septimus, Ruth 12               2) Sclater, Sabrina 9             
     3) Scott, Vonquesha 10             4) Greer, Elisha 11               
  6 East Ridge HS  'A'                               10:57.58   11:19.04    3   
     1) Major, Chennell 9               2) Roche, Katherine 11            
     3) Acheampomaa-Piasare, L 12       4) Prieto, Paulina 12             

Event 30  Boys 4x800 Meter Relay Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Olympia HS  'A'                                   7:55.75    8:15.31   10   
     1) Hollis, Kyren 11                2) Santiago, Sergio 11            
     3) Goyco, Ishmael 11               4) Bandarra, Fabio 10             
  2 Evans HS  'A'                                     8:16.15    8:31.08    8   
     1) Vandenburg, Kelson 10           2) Pearson, Dahmir 9              
     3) Hyppolite, Coniel 9             4) Miller, Rasheen 12             
  3 West Orange HS  'A'                               8:18.53    8:40.06    6   
     1) Castells, Dekari 12             2) Oghogho, Enorma 12             
     3) Kash, Jonathan 10               4) Yancey, Cullen 11              
  4 Ocala Forest HS  'A'                              8:31.73    8:48.64    5   
     1) Cobb, Cristian 11               2) Smith, Drew 11                 
     3) Payne, Kyle 11                  4) Smith, Heath 11                
  5 East Ridge HS  'A'                                8:55.58    9:10.40    4   
     1) Johnson, Kevn 12                2) Cort, Chritain 10              
     3) Sabirov, Alex 12                4) Chambers, Montray 10           
  6 Ocoee HS  'A'                                     8:47.70    9:19.16    3   
     1) Steele, Kameron 10              2) Filipello, Hunter 9            
     3) Torres, Jesus 10                4) Gonzalez, Kristofer 9          

Event 31  Girls 800 Meter Run Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Hill, Shaquanda           10 Evans HS             2:19.61    2:19.89   1  10   
  2 Headley, Emily            11 Olympia HS           2:18.53    2:21.72   1   8   
  3 Stokes, Briana            10 Olympia HS           2:21.67    2:22.66   1   6   
  4 Bell, Princess Alana      12 West Orange          2:23.23    2:22.67   1   5   
  5 Louis, Najah              11 West Orange          2:22.60    2:22.69   1   4   
  6 Johnson, Alison           10 West Orange          2:28.76    2:33.43   1   3   
  7 Glesil, Rohneisha         10 Evans HS             2:30.35    2:35.45   1   2   
  8 Roche, Katherine          11 East Ridge H         2:27.63    2:35.65   1   1   
  9 Davis, Paige              11 Ocala Forest         2:41.00    2:37.29   2 
 10 Parios, Audrey            12 Olympia HS           2:32.23    2:40.97   1 
 11 Wall, Stephanie           10 West Port HS         2:38.51    2:41.20   2 
 12 Voltaire, Esther          12 Evans HS             2:36.90    2:43.54   1 
 13 Sclater, Sabrina           9 Ocoee HS             2:39.94    2:43.77   2 
 14 Kotowske, Maddie          10 West Port HS         3:03.35    2:49.09   2 
 15 Scott, Vonquesha          10 Ocoee HS             2:36.29    2:49.93   1 
 16 Hypolite, Carsyn           9 West Orange          2:55.67    2:53.43   2 
 17 Tieu, Chelsea             11 West Port HS         3:04.71    2:55.51   2 
 18 Rivas, Johanna            10 East Ridge H         2:58.52    2:57.50   2 
 19 Prieto, Paulina           12 East Ridge H         3:02.34    3:00.75   2 
 20 Burgess, Amy              11 West Port HS         3:01.79    3:08.74   2 
 21 Poillion, Julian           9 Ocoee HS             3:24.40    3:10.25   2 

Event 32  Boys 800 Meter Run Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Hollis, Kyren             11 Olympia HS           1:53.31    1:57.60   1  10   
  2 Goyco, Ishmael            11 Olympia HS           1:58.23    2:00.02   1   8   
  3 Pearson, Dahmir            9 Evans HS             2:00.98    2:00.88   1   6   
  4 Bandarra, Fabio           10 Olympia HS           2:01.50    2:02.27   1   5   
  5 Santiago, Sergio          11 Olympia HS           2:01.48    2:03.69   1   4   
  6 Smith, Drew               11 Ocala Forest         2:05.64    2:06.39   1   3   
  7 Tweedy, Jonathan          10 West Port HS         2:07.00    2:12.70   1   2   
  8 Stacy, Tyrik              11 West Port HS         1:58.71    2:12.82   1   1   
  9 Hyppolite, Coniel          9 Evans HS             2:06.49    2:12.83   1 
 10 Yancey, Cullen            11 West Orange          2:01.57    2:15.28   1 
 11 Smith, Heath              11 Ocala Forest         2:14.32    2:17.39   2 
 12 Pizarro, Fernando         11 East Ridge H                    2:17.47   2 
 13 Scott, Jahmeel            10 East Ridge H         2:20.07    2:17.85   2 
 14 Taylor, Zachary           10 Ocala Forest         2:21.59    2:17.95   2 
 15 Sabirov, Alex             12 East Ridge H         2:17.88    2:17.98   2 
 16 Oghogho, Enorma           12 West Orange          2:07.76    2:19.45   1 
 17 Cosme, Matthew            11 West Port HS         2:32.12    2:30.47   2 
 -- Pokima, Osaki             10 West Orange          2:18.75        DNS   2 
 -- Eliassaint, Kemy           9 Evans HS             2:10.49        DNS   2 
 -- Cort, Chritain            10 East Ridge H         2:16.29        DNS   2 
 -- Hannah, Billy             10 West Orange          2:14.75        DNS   2 
 -- Dawson, Thomas            10 Ocoee HS             2:27.37        DNS   2 

Event 33  Girls 1600 Meter Run Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hill, Shaquanda           10 Evans HS             5:13.41    5:21.51   10   
  2 Headley, Emily            11 Olympia HS           5:09.00    5:24.47    8   
  3 Kvitauskas, Nicole        12 West Orange          5:26.45    5:36.75    6   
  4 Hall, Evelyn               9 West Orange          5:34.84    5:42.15    5   
  5 Yser, Sabrina             10 Ocala Forest         5:42.84    5:51.78    4   
  6 Miller, Alexandra         10 West Orange          5:42.26    5:59.45    3   
  7 Tharp, Madison             9 West Orange          5:50.30    6:03.27    2   
  8 Stuber, Megan             12 West Port HS         6:29.00    6:18.63    1   
  9 Rivas, Johanna            10 East Ridge H         6:21.48    6:21.90  
 10 Voltaire, Esther          12 Evans HS             6:12.40    6:33.44  
 11 Prieto, Paulina           12 East Ridge H         6:50.80    6:49.55  
 12 Horton, Regina            11 Evans HS             6:52.81    7:29.63  
 -- Davis, Paige              11 Ocala Forest         5:56.15        DNF  

Event 34  Boys 1600 Meter Run Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Santiago, Sergio          11 Olympia HS           4:30.09    4:39.86   10   
  2 Kash, Jonathan            10 West Orange          4:34.28    4:44.57    8   
  3 Ferreira, Desi            11 Olympia HS           4:39.02    4:49.99    6   
  4 Lau, Jared                12 Olympia HS           4:39.76    4:52.29    5   
  5 Gordon, Isaac             10 Olympia HS           4:47.58    4:57.19    4   
  6 Hannah, Billy             10 West Orange          5:00.72    5:02.81    3   
  7 Pruim, Cole                9 Ocoee HS             5:00.57    5:05.01    2   
  8 Eliassaint, Kemy           9 Evans HS             5:03.78    5:05.31    1   
  9 Sabirov, Alex             12 East Ridge H         4:56.91    5:05.47  
 10 Goodwin, Blaine           10 West Orange          4:59.21    5:11.53  
 11 Specht, Jake               9 West Orange                     5:13.49  
 12 Miller-Ulrich, Jakob       9 East Ridge H         5:06.93    5:15.66  
 13 Filipello, Hunter          9 Ocoee HS             5:02.80    5:16.61  
 14 Cobb, Cristian            11 Ocala Forest         4:55.64    5:19.71  
 15 Torres, Jesus             10 Ocoee HS             5:52.60    5:19.99  
 16 Gonzalez, Kristofer        9 Ocoee HS             5:25.10    5:20.10  
 17 Sanders, Jared            10 Ocala Forest         5:21.52    5:30.23  
 18 Delus, Elie               11 Evans HS             5:36.79    5:51.55  
 19 Argueta, Tristan          10 West Port HS         5:49.03    5:55.36  
 -- Payne, Kyle               11 Ocala Forest         4:59.31        DNF  
 -- Powell, Holden            10 West Port HS         6:00.36        DNS  
 -- Johnson, Kevn             12 East Ridge H         5:03.30        DNS  

Event 35  Girls 3200 Meter Run Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Kvitauskas, Nicole        12 West Orange         12:02.00   12:27.88   10   
  2 Hall, Evelyn               9 West Orange         12:07.55   12:35.23    8   
  3 Miller, Alexandra         10 West Orange         12:28.82   12:52.06    6   
  4 Tharp, Madison             9 West Orange         12:53.71   12:55.77    5   
  5 Buck, Alicia              10 East Ridge H        12:55.49   13:01.59    4   
  6 Horton, Regina            11 Evans HS            16:08.07   17:32.85    3   
 -- Voltaire, Esther          12 Evans HS            14:10.10        DNF  
 -- Yser, Sabrina             10 Ocala Forest        13:24.40        DNF  

Event 36  Boys 3200 Meter Run Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Ferreira, Desi            11 Olympia HS          10:16.73   10:40.84   10   
  2 Occenat, Tyson            10 Olympia HS          10:21.44   10:47.31    8   
  3 Filipello, Hunter          9 Ocoee HS            10:34.24   10:55.12    6   
  4 Berardi, Nick             10 West Port HS        10:49.09   10:59.52    5   
  5 Hinkle, John               9 Olympia HS          10:54.52   11:17.59    4   
  6 Kash, Jonathan            10 West Orange         10:24.16   11:23.83    3   
  7 Payne, Kyle               11 Ocala Forest        10:59.33   11:27.24  
  8 Pokima, Osaki             10 West Orange         11:39.24   11:27.84    2   
  9 Pruim, Cole                9 Ocoee HS            11:39.09   11:29.66    1   
 10 Cobb, Cristian            11 Ocala Forest        10:39.50   11:51.14  
 11 Torres, Jesus             10 Ocoee HS            11:07.23   11:58.74  
 12 Goodwin, Blaine           10 West Orange         11:14.00   12:17.21  
 13 Specht, Jake               9 West Orange         11:21.58   12:18.01  
 -- Lau, Jared                12 Olympia HS          10:19.09        DNF  
 -- Sanders, Jared            10 Ocala Forest        12:01.90        DNS  

              Women - Varsity - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) West Orange HS             171        2) Evans HS                  149   
    3) Olympia HS                 112        4) Ocoee HS                   70   
    5) East Ridge HS               52        6) Ocala Forest HS            51   
    7) West Port HS                47                                           

                Men - Varsity - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Olympia HS                 200        2) West Orange HS            162   
    3) East Ridge HS               85        4) Ocala Forest HS            71   
    5) Evans HS                    68        6) Ocoee HS                   36   
    7) West Port HS                24

MF-Athletic