FHSAA 4AD4 @ Winter Park 2016

 

Licensed to Elite Timing & Event Management - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 4/20/2016 09:45 PM
                      FHSAA 4AD4 Championship - 4/20/2016                      
                              www.elitetiming.net                              
                                Showalter Field                                
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 100 Meter Dash 4A Varsity
=================================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 4 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Joseph, Jasmyne           10 Oak Ridge HS           12.29      12.40Q -1.0  2 
  2 King, Lyric               12 Oak Ridge HS           12.33      12.55Q -0.7  3 
  3 Jackson, Trevanda         12 Oak Ridge HS           12.39      12.66Q -2.0  4 
  4 Stringer, Ahnyah          12 Oak Ridge HS           12.87      13.28Q -1.3  1 
  5 Caraballo, Destiny        10 Boone HS               12.41      12.68q -2.0  4 
  6 Fortidien, Ebone           9 Dr. Phillips           12.72      12.92q -1.0  2 
  7 Sabratti, Jada             9 Dr. Phillips           12.84      13.00q -2.0  4 
  8 Irving, Adajah            12 Dr. Phillips           12.80      13.01q -0.7  3 
  9 Jones, Shania             12 Colonial HS            13.28      13.08  -1.0  2 
 10 Gentry-Mickelson, Jewell  10 Boone HS               12.60      13.18  -0.7  3 
 11 Frazer, Ariana             9 Cypress Cree           13.30      13.39  -0.7  3 
 12 Lorenzo, Yesenia           9 Boone HS               13.35      13.53  -1.0  2 
 13 Fernandez, Linette         9 University H           13.64      13.56  -0.7  3 
 14 Lopez, Aliyah              9 Lake Nona HS           13.33      13.57  -0.7  3 
 15 Mays, Shariah             11 University H           13.19      13.60  -2.0  4 
 16 Muniz, Paola              12 Winter Park            13.32      13.67  -1.3  1 
 17 Eckles, Ja Nae            11 Lake Nona HS           13.99      13.95  -2.0  4 
 18 Williams, Kelli           11 Cypress Cree           13.65      13.96  -2.0  4 
 18 Shanae, Coram             10 University H           13.68      13.96  -1.0  2 
 20 Bradley, Denia            10 Cypress Cree           14.32      14.11  -1.0  2 
 21 McDonald, Camille         12 Boone HS               13.63      14.17  -1.3  1 
 22 Corcino, Paola            10 Freedom HS (           13.48      14.18  -0.7  3 
 23 Smith, Alexis             11 University H           13.99      14.22  -1.3  1 
 24 Vargas, Elizabeth         12 Freedom HS (           14.41      14.52  -1.0  2 
 25 King, Maya                12 Timber Creek           13.31      14.56  -1.0  2 
 26 Davidson Jarvis, Kyra     11 Freedom HS (           14.47      14.62  -2.0  4 
 27 Marte, Gladys             10 Cypress Cree                      15.28  -1.3  1 
 28 Paul, Kimberly            11 Freedom HS (           17.41      17.79  -1.3  1 
 -- Culver, Jovani            12 Dr. Phillips           12.24        DNF  -1.3  1 
 -- McClure, Jayla            10 Timber Creek           12.73        DNF  -1.3  1 
 
Event 1  Girls 100 Meter Dash 4A Varsity
=====================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Joseph, Jasmyne           10 Oak Ridge HS           12.40      12.28  -1.6  10   
  2 King, Lyric               12 Oak Ridge HS           12.55      12.52  -1.6   8   
  3 Caraballo, Destiny        10 Boone HS               12.68      12.69  -1.6   6   
  4 Jackson, Trevanda         12 Oak Ridge HS           12.66      12.72  -1.6   5   
  5 Stringer, Ahnyah          12 Oak Ridge HS           13.28      13.05  -1.6   4   
  6 Fortidien, Ebone           9 Dr. Phillips           12.92      13.14  -1.6   3   
  7 Irving, Adajah            12 Dr. Phillips           13.01      13.16  -1.6   2   
  8 Sabratti, Jada             9 Dr. Phillips           13.00      13.22  -1.6   1   
 
Event 2  Boys 100 Meter Dash 4A Varsity
=================================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 3 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Bryant Jr., Alvin         12 Dr. Phillips           10.48      11.04Q -1.2  1 
  2 Hoewischer, Roy           11 Boone HS               10.78      11.07Q -1.2  3 
  3 Ingram, Tyshaun           12 Winter Park            11.00      11.19Q  0.3  5 
  4 Pagan, Yuan               12 Dr. Phillips           10.95      11.28Q -1.0  4 
  5 Ingle, Tanner             10 Dr. Phillips           11.23      11.57Q -3.6  2 
  6 Chiari, Javier            12 Timber Creek           11.21      11.09q -1.2  1 
  7 Pouncey, Jordan           11 Winter Park            11.19      11.22q -1.2  1 
  8 Kyei Donkor, Nathan       12 University H           11.06      11.27q -1.2  3 
  9 Blake, Calab               9 Timber Creek           11.02      11.29   0.3  5 
 10 Walls, Caleb              10 Dr. Phillips           11.28      11.34   0.3  5 
 11 Tanael, Tristan           11 University H           11.24      11.38   0.3  5 
 12 Moran, Kevin              10 Oak Ridge HS           11.31      11.42  -1.0  4 
 13 Taylor, Tre'on            12 Winter Park            11.24      11.50  -1.0  4 
 14 Davis, Freddie            11 Oak Ridge HS           12.04      11.51   0.3  5 
 15 Washington, Jazeel        11 Lake Nona HS           11.04      11.61  -1.0  4 
 16 Vasquez, Anthony          11 Colonial HS            11.27      11.62  -1.2  3 
 17 Powell, Jon               11 University H           11.85      11.67  -1.0  4 
 18 Lopez, Justin             10 Cypress Cree           11.77      11.68  -1.2  1 
 19 Deloach, Nick             10 Boone HS               11.93      11.89   0.3  5 
 20 Jones, Levonte            11 Oak Ridge HS           11.59      11.95  -1.2  3 
 21 Fletcher, Vernel          10 Oak Ridge HS           12.04      11.97  -1.2  1 
 22 Emeric, Deaundre          12 University H           11.38      12.00  -3.6  2 
 23 Thompson, Sheldon         10 Colonial HS            11.89      12.01   0.3  5 
 24 Pinzon, Steven             9 Freedom HS (           11.77      12.02  -3.6  2 
 25 Colon, Anthony            11 Colonial HS            11.90      12.03  -1.0  4 
 26 Johnson, Dominik           9 Lake Nona HS           11.64      12.11  -1.2  1 
 26 Granger, Dion             12 Lake Nona HS           11.80      12.11  -1.2  3 
 28 Joseph, James             10 Freedom HS (           12.58      12.21  -1.2  1 
 29 Wilkerson, Ethan          10 Lake Nona HS           12.01      12.24  -3.6  2 
 30 Werelman, Stefan          11 Timber Creek           11.95      12.30  -1.2  3 
 31 Michaud, Stephen          12 Cypress Cree           12.08      12.31  -3.6  2 
 32 Tirado, ian                9 Winter Park            12.42      12.42  -1.2  3 
 33 Louissaint, Roland        10 Freedom HS (           12.27      12.48  -1.0  4 
 34 Joanis, Jonathan          12 Boone HS               11.15      14.17  -3.6  2 
 
Event 2  Boys 100 Meter Dash 4A Varsity
=====================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Bryant Jr., Alvin         12 Dr. Phillips           11.04      10.90  -1.9  10   
  2 Hoewischer, Roy           11 Boone HS               11.07      11.07  -1.9   8   
  3 Ingram, Tyshaun           12 Winter Park            11.19      11.22  -1.9   6   
  4 Kyei Donkor, Nathan       12 University H           11.27      11.33  -1.9   5   
  5 Pagan, Yuan               12 Dr. Phillips           11.28      11.36  -1.9   4   
  6 Chiari, Javier            12 Timber Creek           11.09      11.39  -1.9   3   
  7 Ingle, Tanner             10 Dr. Phillips           11.57      11.46  -1.9   2   
  8 Pouncey, Jordan           11 Winter Park            11.22      11.50  -1.9   1   
 
Event 5  Girls 200 Meter Dash 4A Varsity
=================================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 4 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Joseph, Jasmyne           10 Oak Ridge HS           25.06      25.72Q -2.0  2 
  2 Irving, Adajah            12 Dr. Phillips           25.77      26.02Q -1.1  4 
  3 Jackson, Trevanda         12 Oak Ridge HS           26.16      26.17Q -1.5  3 
  4 Whitted, Nya'h            11 Oak Ridge HS           24.99      26.64Q -2.4  1 
  5 King, Lyric               12 Oak Ridge HS           26.85      26.59q -1.1  4 
  6 Ash, Madison              12 Lake Nona HS           26.66      26.82q -1.5  3 
  7 Santiago, Paulina         11 Lake Nona HS           26.73      26.85q -1.1  4 
  8 Alexander, Zoe             9 Lake Nona HS           26.04      26.98q -2.0  2 
  9 Sabratti, Jada             9 Dr. Phillips           27.44      27.21  -2.4  1 
 10 Jones, Shania             12 Colonial HS            27.57      27.43  -2.4  1 
 11 Ardis, Iyanna             10 Dr. Phillips           26.96      27.46  -2.0  2 
 12 Khinit, Malika            12 Timber Creek           26.68      27.83  -2.0  2 
 13 Butler, Kassandra         11 Winter Park            28.27      27.89  -1.1  4 
 14 Frazer, Ariana             9 Cypress Cree           28.12      27.93  -1.5  3 
 15 Mays, Shariah             11 University H           27.40      28.06  -1.5  3 
 16 Lopez, Aliyah              9 Lake Nona HS                      28.11  -2.4  1 
 17 Price, Tamara             10 Cypress Cree           26.12      29.12  -2.4  1 
 18 Duncan, Cassandra         11 Cypress Cree           29.16      29.91  -2.0  2 
 19 King, Maya                12 Timber Creek           28.74      30.15  -1.5  3 
 20 McDonald, Camille         12 Boone HS               28.80      30.97  -2.0  2 
 21 Rosario Batista, Anna     10 Freedom HS (           31.04      31.87  -2.4  1 
 22 Marte, Gladys             10 Cypress Cree           31.90      32.07  -1.1  4 
 23 Cesar, Freden             10 Freedom HS (           33.44      33.50  -2.0  2 
 -- Lorenzo, Yesenia           9 Boone HS               31.22        DNF  -2.4  1 
 -- Rivero, Laura             12 University H           28.01        DNF  -2.0  2 
 -- Caraballo, Destiny        10 Boone HS               25.96        DNF  -1.5  3 
 -- Franklin, Nina            10 University H           28.21        DNF  -1.1  4 
 
Event 5  Girls 200 Meter Dash 4A Varsity
=====================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Joseph, Jasmyne           10 Oak Ridge HS           25.72      25.46  -2.2  10   
  2 Irving, Adajah            12 Dr. Phillips           26.02      26.28  -2.2   8   
  3 Ash, Madison              12 Lake Nona HS           26.82      27.00  -2.2   6   
  4 Alexander, Zoe             9 Lake Nona HS           26.98      27.08  -2.2   5   
  5 Santiago, Paulina         11 Lake Nona HS           26.85      27.41  -2.2   4   
  6 Whitted, Nya'h            11 Oak Ridge HS           26.64      29.12  -2.2   3   
  7 Jackson, Trevanda         12 Oak Ridge HS           26.17      31.33  -2.2   2   
 -- King, Lyric               12 Oak Ridge HS           26.59        DNF  -2.2 
 
Event 6  Boys 200 Meter Dash 4A Varsity
=================================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 3 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Hoewischer, Roy           11 Boone HS               22.45      22.71Q -1.6  5 
  2 Weaver, Pearson           11 Dr. Phillips           22.59      22.93Q -0.3  2 
  3 Pagan, Yuan               12 Dr. Phillips           22.30      22.96Q -2.8  4 
  4 Bryant Jr., Alvin         12 Dr. Phillips           21.04      23.08Q -1.0  1 
  5 Thomas, Javon             12 Colonial HS            22.56      23.13Q -3.3  3 
  6 Chiari, Javier            12 Timber Creek           22.48      22.88q -1.6  5 
  7 Taylor, Tre'on            12 Winter Park            22.99      23.02q -0.3  2 
  8 Kyei Donkor, Nathan       12 University H           22.77      23.24q -1.0  1 
  9 Charlton, Jarad           11 Freedom HS (           23.26      23.38  -2.8  4 
 10 Vasquez, Anthony          11 Colonial HS            23.18      23.46  -1.0  1 
 11 Moran, Kevin              10 Oak Ridge HS           23.39      23.49  -3.3  3 
 12 Washington, Jazeel        11 Lake Nona HS           23.43      23.59  -2.8  4 
 13 Davis, Freddie            11 Oak Ridge HS           23.37      23.84  -1.6  5 
 14 George, Spencer           12 Timber Creek           23.84      23.97  -1.0  1 
 15 Colon, Anthony            11 Colonial HS            24.13      24.09  -0.3  2 
 16 Galang, Kyle               9 University H           23.89      24.13  -0.3  2 
 17 Pierre-Louis, Victor      10 Cypress Cree           23.90      24.15  -1.0  1 
 18 Gillette, Garrett         12 Lake Nona HS           23.83      24.16  -1.6  5 
 19 Starling, Felipe           9 Dr. Phillips           22.70      24.19  -3.3  3 
 20 Washington, Teman         11 Lake Nona HS                      24.21  -1.0  1 
 21 Jones, Levonte            11 Oak Ridge HS           24.93      24.24  -2.8  4 
 22 Vasquez, Fidel            11 Winter Park            24.61      24.25  -1.6  5 
 22 Khan, Mahin                9 Cypress Cree           24.24      24.25  -2.8  4 
 24 Sturno, Brent             11 Boone HS               25.74      24.38  -0.3  2 
 25 Kersaint, Ernest          10 Oak Ridge HS           25.86      24.64  -0.3  2 
 26 Thompson, Tavis           10 Timber Creek           23.83      24.97  -3.3  3 
 27 Tirado, ian                9 Winter Park            25.51      25.09  -2.8  4 
 28 Alexander, Anson           9 Boone HS               25.20      25.30  -1.0  1 
 29 Louissaint, Roland        10 Freedom HS (           25.59      25.43  -0.3  2 
 30 Bertran, Sage              9 Winter Park            25.54      25.50  -3.3  3 
 31 Dillard, Marc             10 Freedom HS (           24.37      25.68  -1.6  5 
 32 Joseph, James             10 Freedom HS (           25.48      25.71  -1.0  1 
 33 Joanis, Jonathan          12 Boone HS               22.26      27.02  -3.3  3 
 34 Rodriguez-Soto, Lester     9 University H           24.68      28.90  -3.3  3 
 -- Alexander, Michael        12 Timber Creek           21.71        DNF  -0.3  2 
 
Event 6  Boys 200 Meter Dash 4A Varsity
=====================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Bryant Jr., Alvin         12 Dr. Phillips           23.08      21.59  -2.0  10   
  2 Chiari, Javier            12 Timber Creek           22.88      22.41  -2.0   8   
  3 Thomas, Javon             12 Colonial HS            23.13      22.60  -2.0   6   
  4 Weaver, Pearson           11 Dr. Phillips           22.93      22.63  -2.0   5   
  5 Pagan, Yuan               12 Dr. Phillips           22.96      22.65  -2.0   4   
  6 Hoewischer, Roy           11 Boone HS               22.71      23.06  -2.0   3   
  7 Kyei Donkor, Nathan       12 University H           23.24      24.11  -2.0   2   
 -- Taylor, Tre'on            12 Winter Park            23.02        DNF  -2.0 
 
Event 7  Girls 400 Meter Dash 4A Varsity
============================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 4 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Ervin, Asia               10 Timber Creek           58.55      57.19Q  4 
  2 Whitted, Nya'h            11 Oak Ridge HS           56.44      58.28Q  2 
  3 Williams, Pashen          11 Colonial HS            56.00      59.52Q  1 
  4 McClure, Jayla            10 Timber Creek           59.14    1:00.09Q  3 
  5 Irving, Adajah            12 Dr. Phillips           58.71      58.24q  4 
  6 Price, Tamara             10 Cypress Cree         1:00.38      59.08q  2 
  7 Alexander, Zoe             9 Lake Nona HS         1:01.00      59.58q  1 
  8 Santiago, Paulina         11 Lake Nona HS         1:01.10    1:00.46q  2 
  9 Wolfberg, Alana            9 Timber Creek         1:02.65    1:01.12   2 
 10 Rivero, Laura             12 University H         1:02.96    1:01.63   4 
 11 Cadet, Franchesca         11 Dr. Phillips         1:02.62    1:01.79   1 
 12 Ardis, Iyanna             10 Dr. Phillips           58.47    1:02.76   3 
 13 Johnson, Brooke            9 Freedom HS (         1:04.06    1:04.93   3 
 14 Alexander, Savanah         9 Dr. Phillips         1:07.42    1:05.74   2 
 15 Nitzachon, Danielle       10 University H         1:04.55    1:06.42   1 
 16 Butler, Kassandra         11 Winter Park          1:03.14    1:06.54   4 
 17 Duncan, Cassandra         11 Cypress Cree         1:06.63    1:06.58   1 
 18 Noel, Fredina             11 Oak Ridge HS         1:06.00    1:07.16   1 
 19 Vestosky, Ginna           10 Colonial HS          1:09.87    1:08.36   3 
 20 Bent, Omelia               9 Oak Ridge HS         1:12.18    1:08.69   4 
 21 Smith, Alexis             11 University H         1:13.83    1:08.88   2 
 22 Rosario Batista, Anna     10 Freedom HS (         1:10.27    1:10.60   4 
 23 Almonte, Alexa            10 Lake Nona HS         1:11.15    1:11.13   3 
 24 Joseph, Landy              9 Oak Ridge HS         1:12.98    1:19.17   3 
 -- McDonald, Camille         12 Boone HS                            DNF   3 
 
Event 7  Girls 400 Meter Dash 4A Varsity
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Whitted, Nya'h            11 Oak Ridge HS           58.28      57.18   10   
  2 Williams, Pashen          11 Colonial HS            59.52      58.12    8   
  3 Ervin, Asia               10 Timber Creek           57.19      59.01    6   
  4 McClure, Jayla            10 Timber Creek         1:00.09      59.25    5   
  5 Irving, Adajah            12 Dr. Phillips           58.24      59.41    4   
  6 Alexander, Zoe             9 Lake Nona HS           59.58    1:04.35    3   
  7 Price, Tamara             10 Cypress Cree           59.08    1:04.54    2   
  8 Santiago, Paulina         11 Lake Nona HS         1:00.46    1:04.92    1   
 
Event 8  Boys 400 Meter Dash 4A Varsity
============================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 3 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Weaver, Pearson           11 Dr. Phillips           49.44      50.71Q  1 
  2 Khinit, Malak             12 Timber Creek           49.65      50.77Q  4 
  3 Brooks, Roberto           11 Colonial HS            50.35      50.83Q  5 
  4 Rodriguez, Xavier         10 Lake Nona HS           49.65      51.23Q  3 
  5 Armstrong, Emondre        12 University H           49.48      51.40Q  2 
  6 Starling, Felipe           9 Dr. Phillips           51.91      51.77q  2 
  7 Hill, Elijah              11 Winter Park            52.60      51.78q  1 
  8 Modeste, Joshua           10 Oak Ridge HS           51.97      51.83q  1 
  9 Baron, Kenyon              9 Dr. Phillips           52.96      51.98   4 
 10 Berne, Carl               10 Oak Ridge HS           52.97      52.40   5 
 11 Nestor, Nicolas           12 University H           51.88      52.44   3 
 12 Carlo, Aaron              12 Colonial HS            52.37      52.45   2 
 13 Warrington, Darren        12 Dr. Phillips           52.31      52.49   3 
 14 Alexander, Anson           9 Boone HS               51.48      52.71   4 
 15 Denson, Keith             12 University H           53.60      52.85   4 
 16 Vasquez, Fidel            11 Winter Park            54.26      53.20   2 
 17 Garcia, Caleb              9 Lake Nona HS           54.42      53.88   1 
 18 Berry, Brandon            10 University H           53.67      54.20   1 
 19 Pierre, Wood              10 Oak Ridge HS           56.97      54.28   3 
 20 Johnston, Alec            12 Timber Creek           50.78      54.74   5 
 21 Abraham, Julian           11 Cypress Cree           54.27      55.60   3 
 22 Bertran, Sage              9 Winter Park            55.29      55.79   5 
 23 McClure, Justin            9 Timber Creek           55.59      55.88   3 
 24 Thompson, Diwan           10 Winter Park            54.77      56.15   4 
 25 Duran, Charles            11 Cypress Cree           56.00      57.35   5 
 26 Michel, Dorshley          10 Oak Ridge HS           54.58      57.99   2 
 27 Gage, Immanuel             9 Colonial HS            58.39      58.53   1 
 28 Williams, Kenneth          9 Lake Nona HS         1:00.57      59.74   2 
 
Event 8  Boys 400 Meter Dash 4A Varsity
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Khinit, Malak             12 Timber Creek           50.77      49.37   10   
  2 Weaver, Pearson           11 Dr. Phillips           50.71      49.64    8   
  3 Rodriguez, Xavier         10 Lake Nona HS           51.23      50.26    6   
  4 Brooks, Roberto           11 Colonial HS            50.83      50.51    5   
  5 Modeste, Joshua           10 Oak Ridge HS           51.83      51.90    4   
  6 Armstrong, Emondre        12 University H           51.40      52.15    3   
  7 Starling, Felipe           9 Dr. Phillips           51.77      52.19    2   
  8 Hill, Elijah              11 Winter Park            51.78      52.70    1   
 
Event 9  Girls 100 Meter Hurdles 4A Varsity
=================================================================================
8 Advance:  Top 2 Each Heat plus Next 2 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Wood, Alahni              12 Dr. Phillips           14.00      15.00Q -1.2  1 
  2 Johnson, Chantel          11 Oak Ridge HS           15.07      15.86Q -2.4  3 
  3 Myers, Marquasha          10 Oak Ridge HS           15.28      15.97Q -2.8  2 
  4 Jackson, Lyric            10 Dr. Phillips           15.06      16.48Q -2.8  2 
  5 Grant, Ashley             12 Oak Ridge HS           16.95      17.07Q -1.2  1 
  6 Jacks, Magella            10 Winter Park            16.59      17.67Q -2.4  3 
  7 Price, Tamara             10 Cypress Cree           17.50      17.22q -1.2  1 
  8 Steele, Reanne            11 Oak Ridge HS           17.97      18.25q -2.4  3 
  9 Washington, Tatyana       10 Dr. Phillips           18.18      18.28  -2.4  3 
 10 Walker, Jakara            11 Cypress Cree           18.28      18.29  -2.8  2 
 11 Gamboa, Elena             11 Winter Park            17.52      18.44  -2.8  2 
 12 Phillips, Miracle         12 Boone HS               18.93      19.38  -1.2  1 
 13 Green, Sydney             11 Boone HS               19.38      19.79  -2.8  2 
 14 Carlo, Imani              10 Timber Creek           19.58      20.00  -2.4  3 
 15 Harris, Melah             12 Lake Nona HS           19.76      20.77  -1.2  1 
 16 Oreus, Jusnie             10 Cypress Cree           18.11      22.21  -2.4  3 
 
Event 9  Girls 100 Meter Hurdles 4A Varsity
=====================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Wood, Alahni              12 Dr. Phillips           15.00      14.99  -1.7  10   
  2 Johnson, Chantel          11 Oak Ridge HS           15.86      15.67  -1.7   8   
  3 Jackson, Lyric            10 Dr. Phillips           16.48      16.21  -1.7   6   
  4 Myers, Marquasha          10 Oak Ridge HS           15.97      16.36  -1.7   5   
  5 Jacks, Magella            10 Winter Park            17.67      17.72  -1.7   4   
  6 Grant, Ashley             12 Oak Ridge HS           17.07      18.22  -1.7   3   
  7 Steele, Reanne            11 Oak Ridge HS           18.25      19.32  -1.7   2   
  8 Price, Tamara             10 Cypress Cree           17.22      19.78  -1.7   1   
 
Event 10  Boys 110 Meter Hurdles 4A Varsity
=================================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 4 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Ramos, Michael            12 Lake Nona HS           15.27      15.08Q -2.3  2 
  2 Pierre, Larry             12 Dr. Phillips           15.18      15.21Q  0.7  1 
  3 Gedeon, Lkingny           12 Freedom HS (           16.73      15.91Q -2.0  4 
  4 Fox, Michael              10 Dr. Phillips           16.01      16.45Q -1.2  3 
  5 Rivera, Ray               11 Colonial HS            15.79      16.19q -2.0  4 
  6 Skage, Gregory            11 Winter Park            15.60      16.52q -2.0  4 
  7 Emerson, Gabriel           9 Winter Park            16.52      16.59q  0.7  1 
  8 Dix, Avion                 9 Colonial HS            17.07      16.61q  0.7  1 
  9 Williams, JaKuan          10 Freedom HS (           16.60      16.62   0.7  1 
 10 Washington, Marlin         9 Dr. Phillips           16.93      16.69  -2.3  2 
 11 Bradley, Julius           11 University H           17.12      16.77  -2.3  2 
 12 Mitchell, Jacob           11 Freedom HS (           15.31      16.78  -1.2  3 
 13 Washington, Teman         11 Lake Nona HS           16.71      16.79  -1.2  3 
 14 Thomas, Malik              9 Timber Creek           17.18      17.08   0.7  1 
 15 Morgan, Michael           10 Cypress Cree           16.75      17.09  -2.0  4 
 16 Mowatt, Joshua            11 University H           18.14      18.16  -2.0  4 
 17 Perez, Nicholes           10 Colonial HS            16.63      18.26  -2.3  2 
 18 Cenescar, Jehu            10 Cypress Cree           19.07      18.45  -1.2  3 
 19 Sweeney, Brandhon         12 Winter Park            16.22      18.87  -2.3  2 
 20 Nunez, Tyler              11 Winter Park            17.59      19.43  -1.2  3 
 21 Hill, Blair               11 Timber Creek           20.87      19.96  -2.3  2 
 22 Marrero, Anthony          12 Timber Creek           20.90      21.03  -2.0  4 
 23 Anderson, Johnathan       12 Lake Nona HS                      22.53   0.7  1 
 24 Johnson, Dameon           11 Colonial HS            18.00      22.91  -1.2  3 
 
Event 10  Boys 110 Meter Hurdles 4A Varsity
=====================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Ramos, Michael            12 Lake Nona HS           15.08      14.93  -1.2  10   
  2 Pierre, Larry             12 Dr. Phillips           15.21      15.57  -1.2   8   
  3 Rivera, Ray               11 Colonial HS            16.19      15.61  -1.2   6   
  4 Gedeon, Lkingny           12 Freedom HS (           15.91      15.72  -1.2   5   
  5 Emerson, Gabriel           9 Winter Park            16.59      16.31  -1.2   4   
  6 Dix, Avion                 9 Colonial HS            16.61      16.40  -1.2   3   
  7 Skage, Gregory            11 Winter Park            16.52      16.41  -1.2   2   
  8 Fox, Michael              10 Dr. Phillips           16.45      16.56  -1.2   1   
 
Event 11  Girls 300 Meter Hurdles 4A Varsity
============================================================================
8 Advance:  Top 2 Each Heat plus Next 2 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Johnson, Chantel          11 Oak Ridge HS           44.80      46.34Q  1 
  2 Grant, Ashley             12 Oak Ridge HS           46.83      47.31Q  3 
  3 Myers, Marquasha          10 Oak Ridge HS           45.50      47.89Q  2 
  4 Jacks, Magella            10 Winter Park            48.02      48.88Q  3 
  5 Stringer, Ahnyah          12 Oak Ridge HS           50.02      49.67Q  1 
  6 Jackson, Lyric            10 Dr. Phillips           49.17      52.04Q  2 
  7 Crawford, Jordan          12 Boone HS               49.92      51.69q  1 
  8 Phillips, Miracle         12 Boone HS               53.10      52.47q  3 
  9 Green, Sydney             11 Boone HS               53.30      52.72   2 
 10 Smith, Jaylen              9 Colonial HS            52.76      53.29   3 
 11 King, Ciara               11 Lake Nona HS           54.87      54.40   3 
 12 Walker, Jakara            11 Cypress Cree           54.41      54.66   3 
 13 Torres, Telise             9 Colonial HS            55.71      56.20   2 
 14 Corcino, Paola            10 Freedom HS (           53.83      56.50   1 
 15 Washington, Tatyana       10 Dr. Phillips           57.83      57.25   1 
 16 Bautista, Venus            9 Colonial HS            57.28      57.36   1 
 17 Harris, Melah             12 Lake Nona HS           55.89      57.52   1 
 18 Akrami, Sarah              9 Freedom HS (           57.66    1:04.45   2 
 -- Granville, Reagan         11 Winter Park            51.83        DNF   2 
 -- Cadet, Franchesca         11 Dr. Phillips           55.36         DQ   3 
 
Event 11  Girls 300 Meter Hurdles 4A Varsity
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Johnson, Chantel          11 Oak Ridge HS           46.34      45.41   10   
  2 Grant, Ashley             12 Oak Ridge HS           47.31      47.18    8   
  3 Myers, Marquasha          10 Oak Ridge HS           47.89      47.63    6   
  4 Jacks, Magella            10 Winter Park            48.88      48.16    5   
  5 Stringer, Ahnyah          12 Oak Ridge HS           49.67      49.99    4   
  6 Crawford, Jordan          12 Boone HS               51.69      51.11    3   
  7 Jackson, Lyric            10 Dr. Phillips           52.04      52.58    2   
  8 Phillips, Miracle         12 Boone HS               52.47      54.66    1   
 
Event 12  Boys 300 Meter Hurdles 4A Varsity
============================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 4 Best Times
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Skage, Gregory            11 Winter Park            40.72      40.72Q  3 
  2 Scott, Calvin             12 Lake Nona HS           40.41      40.96Q  2 
  3 Rivera, Ray               11 Colonial HS            41.13      41.01Q  4 
  4 Ramos, Michael            12 Lake Nona HS           39.39      41.37Q  1 
  5 Faustin, Jogimio          11 Boone HS               43.37      41.03q  2 
  6 Pierre, Larry             12 Dr. Phillips           40.72      41.48q  4 
  7 Mitchell, Jacob           11 Freedom HS (           42.61      42.38q  3 
  8 Emerson, Gabriel           9 Winter Park            42.88      43.11q  2 
  9 Fox, Michael              10 Dr. Phillips           43.17      43.12   1 
 10 Mowatt, Joshua            11 University H           43.92      43.52   3 
 11 Thomas, Malik              9 Timber Creek           44.48      43.81   2 
 12 Morgan, Michael           10 Cypress Cree           44.35      44.29   4 
 13 Perez, Nicholes           10 Colonial HS            43.22      44.46   1 
 14 Nunez, Tyler              11 Winter Park            44.52      44.53   1 
 15 Johnson, Henry            11 Boone HS               45.77      45.24   3 
 16 Gedeon, Lkingny           12 Freedom HS (           43.67      45.26   4 
 17 Washington, Teman         11 Lake Nona HS           45.34      45.45   4 
 18 Washington, Marlin         9 Dr. Phillips           44.01      45.79   3 
 19 Earle, Pedro              11 University H           49.21      46.49   4 
 20 Cenescar, Jehu            10 Cypress Cree           46.30      46.91   3 
 21 Hill, Blair               11 Timber Creek           45.49      47.22   4 
 22 Dix, Avion                 9 Colonial HS            45.39      47.55   2 
 23 Thompson, Darius          11 Colonial HS            48.00      47.97   3 
 24 Bradley, Julius           11 University H           49.03      48.49   1 
 25 Sweeney, Brandhon         12 Winter Park            44.90      48.76   4 
 26 Anderson, Johnathan       12 Lake Nona HS                      54.71   3 
 
Event 12  Boys 300 Meter Hurdles 4A Varsity
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Ramos, Michael            12 Lake Nona HS           41.37      38.18   10   
  2 Skage, Gregory            11 Winter Park            40.72      40.15    8   
  3 Scott, Calvin             12 Lake Nona HS           40.96      40.64    6   
  4 Rivera, Ray               11 Colonial HS            41.01      40.66    5   
  5 Faustin, Jogimio          11 Boone HS               41.03      40.80    4   
  6 Mitchell, Jacob           11 Freedom HS (           42.38      41.16    3   
  7 Emerson, Gabriel           9 Winter Park            43.11      43.10    2   
  8 Pierre, Larry             12 Dr. Phillips           41.48      46.60    1   
 
Event 13  Girls 4x100 Meter Relay 4A Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Oak Ridge HS                                        47.67      48.09   10   
     1) Jackson, Trevanda 12            2) Johnson, Chantel 11            
     3) King, Lyric 12                  4) Joseph, Jasmyne 10             
  2 Dr. Phillips HS                                     48.00      48.62    8   
     1) Wood, Alahni 12                 2) Culver, Jovani 12              
     3) Fortidien, Ebone 9              4) Sabratti, Jada 9               
  3 Boone HS                                            49.78      49.57    6   
     1) Crawford, Jordan 12             2) Caraballo, Destiny 10          
     3) Lorenzo, Yesenia 9              4) Gentry-Mickelson, Jewell 10    
  4 Lake Nona HS                                        50.55      50.39    5   
     1) Alexander, Zoe 9                2) Santiago, Paulina 11           
     3) Lopez, Aliyah 9                 4) Ash, Madison 12                
  5 University HS                                       51.71      52.26    4   
     1) Mays, Shariah 11                2) Fernandez, Linette 9           
     3) Coram, Shanae                   4) Rivero, Laura 12               
  6 Cypress Creek HS                                    52.44      52.40    3   
     1) Duncan, Cassandra 11            2) Frazer, Ariana 9               
     3) Mccullough, Kynnydy 10          4) Williams, Kelli 11             
  7 Colonial HS                                         53.57      54.12    2   
     1) Simpson, Georgette 10           2) Walayn, Jamesha 10             
     3) Marcos, Karinna 10              4) Jones, Shania 12               
 
Event 14  Boys 4x100 Meter Relay 4A Varsity
============================================================================
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
    School                                               Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Dr. Phillips HS                                     41.55      42.16Q  1 
     1) Pagan, Yuan 12                  2) Bryant Jr., Alvin 12           
     3) Ingle, Tanner 10                4) Walls, Caleb 10                
  2 Winter Park HS                                      42.53      42.42Q  2 
     1) Ingram, Tyshaun 12              2) Taylor, Tre'on 12              
     3) Pouncey, Jordan 11              4) Emerson, Gabriel 9             
  3 Timber Creek HS                                     42.19      42.99Q  2 
     1) Blake, Calab 9                  2) Thompson, Tavis 10             
     3) Jarrell, Mj 11                  4) Chiari, Javier 12              
  4 University HS                                       42.78      43.10Q  1 
     1) Tanael, Tristan 11              2) Nestor, Nicolas 12             
     3) Galang, Kyle 9                  4) Kyei Donkor, Nathan 12         
  5 Lake Nona HS                                        44.47      43.60Q  1 
     1) Hale, Logan 10                  2) Hale, Andre 12                 
     3) Johnson, Dominik 9              4) Washington, Teman 11           
  6 Colonial HS                                         43.48      43.94Q  2 
     1) Thomas, Javon 12                2) Thompson, Sheldon 10           
     3) Colon, Anthony 11               4) Vasquez, Anthony 11            
  7 Oak Ridge HS                                        43.88      43.90q  1 
     1) Young, Shayun 11                2) Davis, Freddie 11              
     3) Jones, Levonte 11               4) Moran, Kevin 10                
  8 Freedom HS (Orlando)                                43.88      44.73q  2 
     1) Charlton, Jarad 11              2) Mitchell, Jacob 11             
     3) Pinzon, Steven 9                4) Williams, JaKuan 10            
  9 Cypress Creek HS                                    45.75      45.53   2 
     1) Khan, Mahin 9                   2) Lopez, Justin 10               
     3) Michaud, Stephen 12             4) Pierre-Louis, Victor 10        
 -- Boone HS                                            43.29        DNF   1 
     1) Deloach, Nick 10                2) Hoewischer, Roy 11             
     3) Johnson, Henry 11               4) Joanis, Jonathan 12            
 
Event 14  Boys 4x100 Meter Relay 4A Varsity
================================================================================
    School                                            Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Dr. Phillips HS                                     42.16      42.22   10   
  2 Winter Park HS                                      42.42      42.29    8   
  3 Timber Creek HS                                     42.99      42.84    6   
  4 University HS                                       43.10      43.36    5   
  5 Lake Nona HS                                        43.60      44.15    4   
  6 Colonial HS                                         43.94      44.21    3   
  7 Oak Ridge HS                                        43.90      44.63    2   
  8 Freedom HS (Orlando)                                44.73      44.71    1   
 
Event 15  Girls 4x400 Meter Relay 4A Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Oak Ridge HS                                      3:54.96    4:00.23   10   
     1) Whitted, Nya'h 11               2) Johnson, Chantel 11            
     3) Jackson, Trevanda 12            4) Grant, Ashley 12               
  2 Dr. Phillips HS                                   3:57.86    4:00.79    8   
     1) Walker, Haille 12               2) Ardis, Iyanna 10               
     3) Douglas, Shayla 10              4) Irving, Adajah 12              
  3 Timber Creek HS                                   4:07.88    4:05.39    6   
     1) McClure, Jayla 10               2) Wolfberg, Alana 9              
     3) Khinit, Malika 12               4) Ervin, Asia 10                 
  4 Winter Park HS                                    4:05.14    4:07.35    5   
     1) White, Melanie 10               2) Jacks, Magella 10              
     3) Baba, Alexandria 11             4) Jenkins, Elizabeth 11          
  5 Lake Nona HS                                      4:14.06    4:08.28    4   
     1) Ash, Madison 12                 2) Santiago, Paulina 11           
     3) Alexander, Zoe 9                4) Bourdon, Jacqueline 12         
  6 Colonial HS                                       4:06.74    4:16.55    3   
     1) Castro, Ashley 12               2) Marcos, Karinna 10             
     3) Montero, Mikaela 10             4) Williams, Pashen 11            
  7 University HS                                     4:17.25    4:18.58    2   
     1) Rivero, Laura 12                2) Soltis, Kaitlyn 11             
     3) Badami, Samantha 11             4) Crisostomo, Mia 11             
 -- Boone HS                                          4:25.56        DNF  
     1) Phillips, Miracle 12            2) Dolan, Jessica 11              
     3) Crawford, Jordan 12             4) Sutton, Shawnelle 10           
 
Event 16  Boys 4x400 Meter Relay 4A Varsity
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Dr. Phillips HS                                   3:17.24    3:22.20   2  10   
     1) Schwartz, Carl 11               2) Hogan, Emare 11                
     3) Bryant Jr., Alvin 12            4) D'Haiti, Jean M. 12            
  2 Lake Nona HS                                      3:26.39    3:25.20   2   8   
     1) Scott, Calvin 12                2) Peralta, Jean Carlos 12        
     3) Rodriguez, Xavier 10            4) Ramos, Michael 12              
  3 Winter Park HS                                    3:27.75    3:26.42   2   6   
     1) Ingram, Tyshaun 12              2) Taylor, Tre'on 12              
     3) Hill, Elijah 11                 4) Boucher, Jackson 12            
  4 Colonial HS                                       3:26.66    3:27.72   2   5   
     1) Thomas, Javon 12                2) Carlo, Aaron 12                
     3) Tate, Nyron 11                  4) Brooks, Roberto 11             
  5 Timber Creek HS                                   3:22.78    3:29.45   2   4   
     1) Vazquez, Jared 11               2) Johnston, Alec 12              
     3) Khinit, Malak 12                4) Cruz, Ricardo 12               
  6 Oak Ridge HS                                      3:31.29    3:31.22   2   3   
     1) Young, Shayun 11                2) Modeste, Joshua 10             
     3) Berne, Carl 10                  4) Davis, Freddie 11              
  7 University HS                                     3:33.50    3:32.30   1   2   
     1) Armstrong, Emondre 12           2) Nestor, Nicolas 12             
     3) Berry, Brandon 10               4) Denson, Keith 12               
  8 Cypress Creek HS                                  3:36.86    3:46.03   1   1   
     1) Abraham, Julian 11              2) Lopez, Justin 10               
     3) Michaud, Stephen 12             4) Pierre-Louis, Victor 10        
 -- Boone HS                                          3:36.35        DNF   1 
     1) Faustin, Jogimio 11             2) Johnson, Henry 11              
     3) Alexander, Anson 9              4) Sturno, Brent 11               
 
Event 17  Girls 4x800 Meter Relay 4A Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Winter Park HS                                    9:24.39    9:35.35   10   
     1) Nix, Emily 12                   2) Baba, Alexandria 11            
     3) White, Melanie 10               4) Jenkins, Elizabeth 11          
        2:29.1 (2:29.1)    4:53.2 (2:24.2)    7:12.6 (2:19.4)    9:35.1 (2:22.5)
  2 Dr. Phillips HS                                   9:39.78    9:44.83    8   
     1) Walker, Haille 12               2) Bartczak, Isabella 10          
     3) Douglas, Shayla 10              4) Sison, Janet Annika 12         
        2:45.9 (2:45.9)    4:55.0 (2:09.1)    7:19.3 (2:24.4)    9:44.6 (2:25.4)
  3 Colonial HS                                       9:48.79   10:01.31    6   
     1) Williams, Pashen 11             2) Montero, Mikaela 10            
     3) Walayn, Jamesha 10              4) Castro, Ashley 12              
        2:23.6 (2:23.6)    4:54.0 (2:30.5)    7:34.3 (2:40.3)   10:01.1 (2:26.8)
  4 Oak Ridge HS                                     10:27.18   10:26.36    5   
     1) Similus, Naomi 12               2) Stringer, Ahnyah 12            
     3) Higgs, Ashley 10                4) Saintine, Mysaul 10            
        2:23.2 (2:23.2)    5:00.9 (2:37.7)    7:41.3 (2:40.5)   10:26.1 (2:44.9)
  5 Lake Nona HS                                     11:02.40   11:07.86    4   
     1) Burchell, Addie 12              2) Bourdon, Jacqueline 12         
     3) Negron, Kylie 9                 4) Prieto, Arianna 10             
        2:25.5 (2:25.5)    5:31.1 (3:05.7)    8:21.1 (2:50.0)  11:07.86 (2:46.9)
  6 Boone HS                                         10:53.05   11:37.64    3   
     1) Schneeberger, Hannah 9          2)                                
     3) Aimie, Yvonne 9                 4) Sutton, Shawnelle 10           
        2:48.2 (2:48.2)    5:42.0 (2:53.9)    8:40.9 (2:58.9)  11:37.64 (2:56.9)
 
Event 18  Boys 4x800 Meter Relay 4A Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Freedom HS (Orlando)                              8:10.11    7:59.79   10   
     1) McKee, Alex 11                  2) Ortiz, Dillon 11               
     3) Volmar, Johns 12                4) Doyle, Timothy 10              
      2:03.28 (2:03.28)  4:11.46 (2:08.18)  6:07.29 (1:55.83)  7:59.79 (1:52.51)
  2 Dr. Phillips HS                                   7:59.18    8:02.67    8   
     1) Hogan, Emare 11                 2) Schwartz, Carl 11              
     3) D'Haiti, Jean M. 12             4) Nkuitabong, Alexander 11       
      2:01.35 (2:01.35)  4:05.92 (2:04.58)  6:07.52 (2:01.60)  8:02.67 (1:55.16)
  3 Timber Creek HS                                   8:03.79    8:04.33    6   
     1) Vazquez, Jared 11               2) Johnston, Alec 12              
     3) Khinit, Malak 12                4) Cruz, Ricardo 12               
      2:01.21 (2:01.21)  4:00.21 (1:59.01)  6:03.64 (2:03.43)  8:04.33 (2:00.70)
  4 Lake Nona HS                                      8:20.85    8:05.89    5   
     1) Vincenty, Juan 12               2) Peralta, Jean Carlos 12        
     3) Rodriguez, Xavier 10            4) Ramos, Michael 12              
      2:03.07 (2:03.07)  4:06.69 (2:03.63)  6:03.30 (1:56.61)  8:05.89 (2:02.60)
  5 Winter Park HS                                    8:10.73    8:06.80    4   
     1) Fitzgerald, William 11          2) Boucher, Alex 11               
     3) Daly, Thomas 11                 4) Boucher, Jackson 12            
      2:07.70 (2:07.70)  4:08.26 (2:00.56)  6:08.12 (1:59.87)  8:06.80 (1:58.68)
  6 Boone HS                                          8:30.64    8:34.28    3   
     1) Vasquez Dickson, Jose 11        2) Partlow, Clayton 12            
     3) Cruz, Emmanuel 11               4) Fuentes, Jose 12               
      2:04.42 (2:04.42)  4:10.21 (2:05.79)  6:23.51 (2:13.30)  8:34.28 (2:10.78)
  7 Oak Ridge HS                                      8:40.56    8:51.74    2   
     1) Joseph, Marc Judeson 11         2) Berne, Carl 10                 
     3) Marrero, Daniel 10              4) Jaquet, Melchy 11              
      2:06.31 (2:06.31)  4:13.24 (2:06.93)  6:31.56 (2:18.33)  8:51.74 (2:20.18)
  8 University HS                                     8:48.29    9:52.22    1   
     1)                                 2) Santiago, Tyler 10             
     3)                                 4) Estrella, Joshua 9             
      2:21.42 (2:21.42)  4:44.82 (2:23.40)  7:18.82 (2:34.01)  9:52.22 (2:33.40)
 
Event 21  Girls 800 Meter Run 4A Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Jenkins, Elizabeth        11 Winter Park          2:16.40    2:18.54   2  10   
  2 White, Melanie            10 Winter Park          2:13.97    2:20.35   2   8   
  3 Walker, Haille            12 Dr. Phillips         2:23.10    2:21.71   2   6   
  4 Dolan, Jessica            11 Boone HS             2:23.50    2:24.93   2   5   
  5 Baba, Alexandria          11 Winter Park          2:22.44    2:27.67   2   4   
  6 Soltis, Kaitlyn           11 University H         2:21.52    2:28.27   2   3   
  7 Badami, Samantha          11 University H         2:28.53    2:29.33   2   2   
  8 Castro, Ashley            12 Colonial HS          2:24.07    2:29.41   2   1   
  9 Tavarez, Yelitza          12 Timber Creek         2:27.43    2:34.34   2 
 10 Jackson, Veronica         12 Dr. Phillips         2:42.80    2:35.92   1 
 11 Morales, Analiese         12 Cypress Cree         2:39.03    2:38.53   1 
 12 Saintine, Mysaul          10 Oak Ridge HS         2:31.80    2:40.33   2 
 13 Johnson, Samantha         12 University H         2:43.32    2:42.00   1 
 14 Walayn, Jamesha           10 Colonial HS          2:38.86    2:42.01   1 
 15 Louis, Ashley             10 Oak Ridge HS         2:41.83    2:42.15   1 
 16 Bourdon, Jacqueline       12 Lake Nona HS         2:29.10    2:43.18   2 
 17 Burchell, Addie           12 Lake Nona HS         2:37.05    2:43.35   2 
 18 Zamot, Sarah              11 Dr. Phillips         2:42.00    2:43.83   1 
 19 Higgs, Ashley             10 Oak Ridge HS         2:38.61    2:48.88   2 
 20 Frank, Lauren              9 Freedom HS (         2:55.03    2:49.49   1 
 21 Prieto, Arianna           10 Lake Nona HS         2:33.21    2:49.89   2 
 22 Albritton, Julianna       11 Timber Creek         2:45.98    2:49.95   1 
 23 Douglas, Shayla           10 Dr. Phillips         2:21.78    2:50.93   2 
 24 Colon, Jazlynn            11 University H         2:39.19    2:52.16   1 
 25 Hudson, Avia              10 Oak Ridge HS         2:45.25    2:54.71   1 
 26 Meredith, Danielle        11 Cypress Cree         2:59.00    3:00.76   1 
 27 Williams, Lisa             9 Boone HS             2:58.82    3:02.92   1 
 28 Aimie, Yvonne              9 Boone HS             2:55.88    3:11.05   1 
 29 Allred, Amanda            12 Cypress Cree         2:58.82    3:13.63   1 
 
Event 22  Boys 800 Meter Run 4A Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Hogan, Emare              11 Dr. Phillips         1:54.20    1:57.17   2  10   
  2 Schwartz, Carl            11 Dr. Phillips         1:57.30    1:58.12   2   8   
  3 Volmar, Johns             12 Freedom HS (         1:53.94    1:58.92   2   6   
  4 D'Haiti, Jean M.          12 Dr. Phillips         1:57.88    1:59.15   2   5   
  5 Berne, Carl               10 Oak Ridge HS         2:02.33    2:00.41   2   4   
  6 Nkuitabong, Alexander     11 Dr. Phillips         2:05.30    2:03.27   2   3   
  7 Vincenty, Juan            12 Lake Nona HS         2:10.44    2:03.81   1   2   
  8 Vasquez Dickson, Jose     11 Boone HS             2:03.86    2:04.65   2   1   
  9 Peralta, Jean Carlos      12 Lake Nona HS         1:59.06    2:05.46   2 
 10 Haynes, Zion              11 University H         2:04.69    2:05.83   2 
 11 Joseph, Marc Judeson      11 Oak Ridge HS         2:12.36    2:06.81   1 
 12 Hiesinger, Ryan           11 Freedom HS (         2:08.88    2:08.07   1 
 13 Kuczajda, Matthew         10 Winter Park          2:08.82    2:08.18   1 
 14 Colarusso, Joseph         11 Lake Nona HS         2:09.97    2:08.61   1 
 15 Fuentes, Jose             12 Boone HS             2:04.81    2:10.10   2 
 16 Cruz, Bryan               11 Lake Nona HS         2:16.34    2:10.55   1 
 17 Best, Andy                12 Timber Creek         2:08.40    2:10.88   2 
 18 Barone, Michael            9 Freedom HS (         2:20.62    2:12.63   1 
 19 Mazo, Christian           12 University H         2:12.67    2:12.85   1 
 20 Cruz, Emmanuel            11 Boone HS             2:14.67    2:12.94   1 
 21 Gomez, Justin              9 Timber Creek         2:06.00    2:13.97   2 
 22 Jaquet, Melchy            11 Oak Ridge HS         2:20.76    2:17.01   1 
 23 Fletcher, Bert            10 Boone HS             2:16.00    2:17.30   1 
 24 Cruz, Ricardo             12 Timber Creek         2:03.50    2:18.57   2 
 25 Santiago, Tyler           10 University H         2:26.90    2:19.19   1 
 26 Abid, Najy                12 Cypress Cree         2:25.00    2:19.26   1 
 27 Michel, Dorshley          10 Oak Ridge HS         2:22.57    2:26.72   1 
 28 Oquendo, Christian        10 University H         2:37.22    2:38.03   1 
 29 Duran, Christopher         9 Cypress Cree         2:33.57    2:40.10   1 
 -- Boucher, Jackson          12 Winter Park          1:59.17        DNF   2 
 -- Boucher, Alex             11 Winter Park          1:59.64        DNF   2 
 
Event 23  Girls 1600 Meter Run 4A Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Gibbons, Rafaella         10 Winter Park          4:55.85    5:16.58   10   
  2 Sison, Janet Annika       12 Dr. Phillips         5:17.73    5:17.94    8   
  3 Herndon, Hana             11 Winter Park          5:07.91    5:19.80    6   
  4 Similus, Naomi            12 Oak Ridge HS         5:25.03    5:22.18    5   
  5 Bartczak, Isabella        10 Dr. Phillips         5:25.39    5:23.55    4   
  6 Kuhn, Katherine           12 Winter Park          5:03.78    5:26.43    3   
  7 Nix, Emily                12 Winter Park          5:15.00    5:30.03    2   
  8 Morales, Analiese         12 Cypress Cree         5:42.71    5:35.59    1   
  9 Montero, Mikaela          10 Colonial HS          5:38.12    5:35.73  
 10 Waddell, Hannah           10 Dr. Phillips         5:27.36    5:43.25  
 11 Ivey, Charis               9 Dr. Phillips         5:39.87    5:47.68  
 12 Darling, Monique          12 Boone HS             5:45.39    5:50.37  
 13 Fiondella, Victoria        9 Freedom HS (         5:40.56    5:56.68  
 14 Smith, Taylor             10 Freedom HS (         5:52.68    6:00.74  
 15 Schneeberger, Hannah       9 Boone HS             6:02.90    6:07.25  
 16 Louis, Ashley             10 Oak Ridge HS         6:01.29    6:13.85  
 17 Pynas, Samela             10 Oak Ridge HS         6:11.36    6:24.19  
 18 Ryan, Erin                10 Boone HS             6:29.09    6:29.10  
 19 Hudson, Avia              10 Oak Ridge HS         6:44.50    6:34.61  
 20 Aimie, Yvonne              9 Boone HS             6:50.24    6:39.59  
 21 Allred, Amanda            12 Cypress Cree         6:30.55    7:01.15  
 22 Truong, Alyssa            10 University H                    7:18.73  
 23 Jaramillo, Natalia        10 Lake Nona HS         6:52.32    7:32.09  
 
Event 24  Boys 1600 Meter Run 4A Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Doyle, Timothy            10 Freedom HS (         4:16.28    4:29.02   10   
  2 Blake, Spenser            11 Boone HS             4:36.22    4:31.21    8   
  3 Boucher, Alex             11 Winter Park          4:30.11    4:31.27    6   
  4 Vazquez, Jared            11 Timber Creek         4:27.29    4:31.28    5   
  5 Boucher, Jackson          12 Winter Park          4:27.08    4:31.30    4   
  6 Daly, Thomas              11 Winter Park          4:32.43    4:32.97    3   
  7 Marrero, Daniel           10 Oak Ridge HS         4:50.43    4:40.05    2   
  8 Estrada, Rodrigo           9 Colonial HS          4:55.04    4:52.67    1   
  9 Aldarondo, Andriel         9 Timber Creek         4:59.94    4:53.39  
 10 Rivera, Diego              9 Timber Creek         4:52.32    4:54.44  
 11 Rodriguez, Julian         11 Timber Creek         4:57.61    4:57.42  
 12 Hanchi, Mateo              9 Lake Nona HS                    4:58.47  
 13 Kuchma, Ethan             12 Winter Park          4:58.40    4:59.53  
 14 Gonzalez, Nicolas         10 University H         5:01.66    5:00.59  
 15 Partlow, Clayton          12 Boone HS             4:53.82    5:04.94  
 16 Matzner, Joshua            9 Dr. Phillips         4:57.45    5:07.01  
 17 Capers, Sydney            10 Dr. Phillips         5:29.32    5:11.74  
 18 Clark, Malik              10 Dr. Phillips         5:18.03    5:12.67  
 19 Estrella, Joshua           9 University H         5:15.23    5:13.32  
 20 Peralta, Sebastian        11 Lake Nona HS         5:02.05    5:13.67  
 21 Sparks, Cameron           11 University H         5:16.28    5:14.76  
 22 Camacho, Jovanny          11 University H         5:15.92    5:16.22  
 23 Cabret, Carlos            10 Cypress Cree         5:19.20    5:19.12  
 24 Escobar, David             9 Cypress Cree         5:20.00    5:19.32  
 25 Scott, tyrese              9 Dr. Phillips         5:24.07    5:22.95  
 26 Lowe, Archer              11 Lake Nona HS         5:45.32    5:31.19  
 27 Gonzalez, Stephen          9 Freedom HS (         5:32.16    5:36.11  
 28 Cenescar, Joel             9 Oak Ridge HS         5:46.20    5:36.16  
 29 Duran, Christopher         9 Cypress Cree         5:44.50    5:37.13  
 30 Bromley, Ryan             10 Freedom HS (         5:40.20    5:39.63  
 31 Tormanen, Eric            10 Boone HS             5:49.72    6:06.73  
 32 Vernitus, Daniel          10 Oak Ridge HS                    6:30.25  
 
Event 25  Girls 3200 Meter Run 4A Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Gibbons, Rafaella         10 Winter Park         10:27.00   11:31.04   10   
  2 Herndon, Hana             11 Winter Park         11:09.00   11:35.07    8   
  3 Bartczak, Isabella        10 Dr. Phillips        11:44.91   11:39.79    6   
  4 Similus, Naomi            12 Oak Ridge HS        11:49.34   11:44.62    5   
  5 Sison, Janet Annika       12 Dr. Phillips        11:31.86   11:55.79    4   
  6 Coddington, Jennifer       9 Winter Park         11:56.70   12:04.30    3   
  7 Tran, Sarah               10 University H        12:03.59   12:12.15    2   
  8 Waddell, Hannah           10 Dr. Phillips        12:12.12   12:41.23    1   
  9 Ivey, Charis               9 Dr. Phillips        12:01.47   12:42.76  
 10 Lyden, Caroline Adair     12 Lake Nona HS        11:13.47   12:58.89  
 11 Fiondella, Victoria        9 Freedom HS (        12:11.41   13:06.30  
 12 Smith, Taylor             10 Freedom HS (        12:47.41   13:12.53  
 13 Idom, Kharis              10 Colonial HS         13:19.74   13:39.53  
 14 Larabee, Maddison         11 Winter Park         12:01.78   13:47.06  
 15 Augsburger, Hannah         9 Colonial HS         13:53.61   14:05.98  
 16 Batal, Samarra             9 Boone HS            16:36.19   14:11.47  
 17 Pynas, Samela             10 Oak Ridge HS        13:37.01   14:17.74  
 18 Knox, Molly               11 Lake Nona HS        13:16.69   14:23.66  
 19 Valencia, Chelsey         12 Lake Nona HS        13:35.24   15:11.15  
 20 Snead, Natalie             9 Boone HS            14:34.72   15:13.02  
 21 D'Angelillo, Ariel        12 Boone HS            13:30.00   15:25.16  
 22 Jaramillo, Natalia        10 Lake Nona HS        13:45.78   16:31.26  
 
Event 26  Boys 3200 Meter Run 4A Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 McKee, Alex               11 Freedom HS (         9:58.23    9:55.38   10   
  2 Castro, Roberto           10 Lake Nona HS        10:03.16    9:59.38    8   
  3 Olortegui, Pablo          12 University H        10:02.50    9:59.89    6   
  4 Cabret, Chris             12 Cypress Cree        10:02.27   10:08.30    5   
  5 Casas, Juan               11 Timber Creek        10:14.27   10:24.77    4   
  6 Marrero, Daniel           10 Oak Ridge HS        10:36.40   10:28.20    3   
  7 Blake, Spenser            11 Boone HS             9:41.61   10:35.31    2   
  8 Foster, Sheridian         12 Freedom HS (        10:22.23   10:44.40    1   
  9 Alkadry, Omar             11 Winter Park         10:34.55   10:53.99  
 10 Estrada, Rodrigo           9 Colonial HS         10:41.13   10:59.87  
 11 Gangle, Cameron           11 Winter Park         10:49.58   11:04.24  
 12 Matzner, Joshua            9 Dr. Phillips        10:32.33   11:08.61  
 13 Tavarez, Juan Jared       11 Timber Creek        10:38.31   11:15.06  
 14 Matzner, Jacob            11 Dr. Phillips        11:21.26   11:17.70  
 15 Kress, Gabriel            10 Lake Nona HS        10:49.48   11:18.31  
 16 Febres, Michael           12 University H        11:13.03   11:26.03  
 17 Barbel, Archile            9 Boone HS                       11:34.22  
 18 Colvin, Jake               9 Boone HS            11:15.50   11:38.18  
 19 Rengifo, Brandon          10 Winter Park         10:56.83   11:40.67  
 20 Rosas, Alexander          12 University H        11:22.79   11:43.05  
 21 Venturini, Anthony         9 Dr. Phillips        11:26.29   11:54.17  
 22 Dutton, Dangelo           10 Dr. Phillips        12:15.45   12:02.53  
 23 Wittmayer, Jack           10 Lake Nona HS        11:38.46   12:04.17  
 24 Phillips, David           10 Lake Nona HS        11:53.47   12:21.61  
 25 Johnson, Jacob             9 Boone HS            11:42.53   12:37.82  
 26 Bromley, Ryan             10 Freedom HS (        11:20.17   12:41.54  
 27 Cenescar, Joel             9 Oak Ridge HS        12:34.30   13:06.38  
 
Event 27  Girls High Jump 4A Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Jenkins, Akira            10 Oak Ridge HS         5-02.00    5-04.00      1.62m  10   
     4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 5-01 5-04 5-05 
        P    P    P    O    O    O    O   XO  XXX 
  2 Henderson, Madison        12 Boone HS             5-01.75    5-00.00      1.52m   8   
     4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 5-01 
        P    P    O    O    O   XO  XXX 
  3 Grant, Ashley             12 Oak Ridge HS         5-00.00    5-00.00      1.52m   6   
     4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 5-01 
        P    P    P    O    O  XXO  XXX 
  4 Johnson, Alana            11 Winter Park          5-00.00    4-10.00      1.47m   5   
     4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 
        P    P    O    O   XO  XXX 
  5 Jacks, Magella            10 Winter Park          4-10.00    4-10.00      1.47m   4   
     4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 
        P   XO    O    O   XO  XXX 
  6 Black, Ashley-Rae          9 University H         4-10.00    4-10.00      1.47m   3   
     4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 
        P    O    O  XXO  XXO  XXX 
  7 Waskiewicz, Faith         12 Lake Nona HS         4-10.00    4-08.00      1.42m   2   
     4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 
        P    P    O    O  XXX 
  8 Cain, Kennedy             10 Winter Park          4-10.00    4-08.00      1.42m   1   
     4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 
        P    P    O   XO  XXX 
  9 Jackson, Lyric            10 Dr. Phillips         4-08.00    4-08.00      1.42m 
     4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 
        P    O   XO   XO  XXX 
 10 Akrami, Sarah              9 Freedom HS (         4-04.00    4-04.00      1.32m 
     4-02 4-04 4-06 
        O   XO  XXX 
 11 Williams, Halle           11 Lake Nona HS         4-04.00    4-04.00      1.32m 
     4-02 4-04 4-06 
        P  XXO  XXX 
 -- Quarteman, Jasmine         9 Oak Ridge HS         4-08.00         NH            
     4-02 4-04 
        P  XXX 
 -- Smith, Jaylen              9 Colonial HS          4-04.00         NH            
     4-02 
      XXX 
 -- Tookes, Iyanna            11 Oak Ridge HS         4-02.00         NH            
     4-02 
      XXX 
 
Event 28  Boys High Jump 4A Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Ayala, Joshua             12 Lake Nona HS         6-02.00    6-04.00      1.93m  10   
     5-02 5-04 5-06 5-08 5-10 6-00 6-02 6-04 6-06 
        P    P    P    O   XO    O    O  XXO  XXX 
  2 Hill-Davie, Dakari        11 Timber Creek         6-06.00    6-02.00      1.87m   8   
     5-02 5-04 5-06 5-08 5-10 6-00 6-02 6-04 
        P    P    O    O    O    O   XO  XXX 
  3 Barden, Derek             11 Winter Park          6-02.00    6-00.00      1.82m   6   
     5-02 5-04 5-06 5-08 5-10 6-00 6-02 
        P    P    P    O    O    O  XXX 
  4 Augustin, David           12 Timber Creek         6-00.00    6-00.00      1.82m   5   
     5-02 5-04 5-06 5-08 5-10 6-00 6-02 
        P    P    O    O    O   XO  XXX 
  5 Pierre, Larry             12 Dr. Phillips         6-04.00    6-00.00      1.82m   4   
     5-02 5-04 5-06 5-08 5-10 6-00 6-02 
        P    P    P   XO    O   XO  XXX 
  6 Thompson, Austin          10 Timber Creek         6-00.00    6-00.00      1.82m   3   
     5-02 5-04 5-06 5-08 5-10 6-00 6-02 
        P    P    P    O   XO  XXO  XXX 
  7 Aristy, Tommy             11 University H         5-10.00    5-10.00      1.77m   2   
     5-02 5-04 5-06 5-08 5-10 6-00 
        P    O    O    O  XXO  XXX 
  8 Thompson, Sheldon         10 Colonial HS          5-08.00    5-08.00      1.72m   1   
     5-02 5-04 5-06 5-08 5-10 
        P    O   XO    O  XXX 
  9 Emeric, Deaundre          12 University H         5-08.00    5-08.00      1.72m 
     5-02 5-04 5-06 5-08 5-10 
        O    O    O   XO  XXX 
  9 Strange, Robert           12 Boone HS             5-04.00    5-08.00      1.72m 
     5-02 5-04 5-06 5-08 5-10 
        O    O    O   XO  XXX 
  9 Momoh, Eric                9 Dr. Phillips         5-10.00    5-08.00      1.72m 
     5-02 5-04 5-06 5-08 5-10 
        P    O    O   XO  XXX 
 12 Marshall, Gabriel         12 Lake Nona HS         5-08.00    5-06.00      1.67m 
     5-02 5-04 5-06 5-08 
        O    O    O  XXX 
 13 Felo, Ahmed               12 University H         5-10.00    5-06.00      1.67m 
     5-02 5-04 5-06 5-08 
        P   XO   XO  XXX 
 13 Clemons, Bobby            12 Lake Nona HS                    5-06.00      1.67m 
     5-02 5-04 5-06 5-08 
       XO    O   XO  XXX 
 15 Vincenty, Juan            12 Lake Nona HS         5-06.00    5-04.00      1.62m 
     5-02 5-04 5-06 
        O  XXO  XXX 
 16 Johnson, Henry            11 Boone HS                        5-02.00      1.57m 
     5-02 5-04 
        O  XXX 
 -- Dix, Avion                 9 Colonial HS          5-02.00         NH            
     5-02 
      XXX 
 -- Castaneda Henao, Miguel   10 Colonial HS          5-02.00         NH            
     5-02 
      XXX 
 -- Washington, Marlin         9 Dr. Phillips         5-10.00         NH            
     5-02 5-04 5-06 
        P    P  XXX 
 -- Quarterman, Javion         9 Oak Ridge HS                         NH            
     5-02 
      XXX 
 -- Ebram, Jaumer             11 Dr. Phillips         5-06.00         NH            
     5-02 
      XXX 
 
Event 29  Girls Pole Vault 4A Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Breske, Nicole            12 Winter Park         12-04.00   11-06.00      3.50m  10   
     10-06 11-00 11-06 12-00 
         O     O    XO   XXX 
  2 Granville, Reagan         11 Winter Park         10-00.00   10-00.00      3.04m   8   
     8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 
        O    O    O    XO   XXX 
  3 Thompson, Analyia         10 Timber Creek         9-06.00    9-06.00      2.89m   6   
     9-00 9-06 10-00 
        O    O   XXX 
  4 Taylor, Sarah Katherine    9 Winter Park          8-06.00    9-00.00      2.74m   5   
     7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 
        O    O    O    O  XXX 
  5 Santalla, Mary            10 Timber Creek         9-00.00    9-00.00      2.74m   4   
     7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 
        O    O    O  XXO  XXX 
  6 Smith, Izabella           10 Dr. Phillips         8-00.00    8-06.00      2.59m   3   
     7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 
        O    O    O    O  XXX 
  7 Marin, Thais               9 Lake Nona HS         8-06.00    8-06.00      2.59m   2   
     6-06 7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 
        O    O    O   XO    O  XXX 
  8 Dills, Rhianna            10 Lake Nona HS         8-06.00    8-06.00      2.59m   1   
     6-06 7-00 7-06 8-00 8-06 9-00 
        O    O    O    O  XXO  XXX 
  9 Nunez, Madelyn             9 Winter Park          7-06.00    8-00.00      2.43m 
     6-06 7-00 7-06 8-00 8-06 
        O    O    O   XO  XXX 
 10 Young, Jasmine            10 Timber Creek         8-00.00    8-00.00      2.43m 
     7-06 8-00 8-06 
       XO   XO  XXX 
 11 Kulatti, Lydia            12 Dr. Phillips         8-06.00    8-00.00      2.43m 
     7-00 7-06 8-00 8-06 
        O  XXO   XO  XXX 
 12 Hogg, Makayla             11 University H         8-00.00    7-06.00      2.28m 
     6-06 7-00 7-06 8-00 
        O    O    O  XXX 
 12 Vargas, Elizabeth         12 Freedom HS (         7-06.00    7-06.00      2.28m 
     6-06 7-00 7-06 8-00 
        O    O    O  XXX 
 14 Johnson, Brooke            9 Freedom HS (         7-06.00    7-00.00      2.13m 
     6-06 7-00 7-06 
        O    O  XXX 
 15 Feliciano, Anaya           9 Dr. Phillips         6-00.00    6-00.00      1.82m 
     6-00 6-06 
        O  XXX 
 -- Bautista, Venus            9 Colonial HS          5-06.00         NH            
     6-00 
      XXX 
 
Event 30  Boys Pole Vault 4A Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Skage, Gregory            11 Winter Park         15-09.00   13-06.00      4.11m  10   
     12-06 13-00 13-06 14-00 
         O     O     O     X 
  2 Marotta, Julian           12 Freedom HS (        13-00.00   13-06.00      4.11m   8   
     12-00 12-06 13-00 13-06 14-00 
         O   XXO     P   XXO     P 
  3 Nunez, Tyler              11 Winter Park         12-00.00   12-00.00      3.65m   6   
     11-00 11-06 12-00 12-06 
         O     O     O   XXX 
  4 Perrow, Alan              12 Lake Nona HS        10-06.00   12-00.00      3.65m   5   
     7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 11-00 11-06 12-00 12-06 13-00 
        P    P    P    P    P    XO     P     O     P   XXO     P   XXX 
  5 Oberto, Jose              12 Lake Nona HS        12-00.00   11-06.00      3.50m   4   
     11-00 11-06 12-00 
         O    XO   XXX 
  6 Thompson, Austin          10 Timber Creek        10-00.00   11-06.00      3.50m   3   
     7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 11-00 11-06 12-00 
        P    P    P    P    O     O     O   XXO   XXO   XXX 
  7 Morton, Jordan            12 Lake Nona HS        11-06.00   11-00.00      3.35m   2   
     11-00 11-06 12-00 
        XO     P   XXX 
  8 Miranda, Manuel           11 Lake Nona HS        10-00.00   10-06.00      3.20m   1   
     7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 11-00 
        P    O    O    O    O     O    XO   XXX 
  9 Gonzalez, Stephen          9 Freedom HS (         9-06.00    9-06.00      2.89m 
     7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 
        P    O    O    O    O   XXX 
 10 Jones, William            12 University H         9-06.00    9-06.00      2.89m 
     7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 10-00 
        P    P    O   XO    O   XXX 
 11 McFadden, Brent           10 Boone HS             9-06.00    9-00.00      2.74m 
     7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 
        P    O  XXO    O  XXX 
 12 Ruiz, Joey                12 Freedom HS (         9-00.00    8-06.00      2.59m 
     7-06 8-00 8-06 9-00 
       XO    O    O  XXX 
 13 Cabrera, Tristan          12 University H         8-06.00    8-06.00      2.59m 
     7-06 8-00 8-06 9-00 
        O    O   XO  XXX 
 14 Deckert, Caleb             9 Timber Creek         9-06.00    8-00.00      2.43m 
     7-06 8-00 8-06 
        P    O  XXX 
 15 Felix, QuiVorce            9 Colonial HS          8-06.00    8-00.00      2.43m 
     7-06 8-00 8-06 
      XXO    O  XXX 
 16 Esperance, Max            11 Dr. Phillips         9-00.00    8-00.00      2.43m 
     7-06 8-00 8-06 
        P   XO  XXX 
 16 Jalca, Aaron               9 Boone HS             8-00.00    8-00.00      2.43m 
     7-06 8-00 8-06 
        O   XO  XXX 
 18 Pruitt, Marcus            10 Dr. Phillips         7-06.00    8-00.00      2.43m 
     7-06 8-00 8-06 
        O  XXO  XXX 
 18 Dillard, Marc             10 Freedom HS (         9-00.00    8-00.00      2.43m 
     7-06 8-00 8-06 
        P  XXO  XXX 
 20 Celestin, Sebastian       10 Dr. Phillips                    7-06.00      2.28m 
     7-06 8-00 
       XO  XXX 
 -- Cook, Sean                 9 Boone HS             8-00.00         NH            
     7-06 
      XXX 
 -- Strange, Robert           12 Boone HS            10-00.00         NH            
     7-06 8-00 8-06 9-00 9-06 
        P    P    P    P  XXX 
 
Event 31  Girls Long Jump 4A Varsity
===============================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Myers, Marquasha          10 Oak Ridge HS        18-04.00   18-00.00   NWI     5.48m  10   
     17-05(NWI) 17-00(NWI) 16-08(NWI) 18-00(NWI) 17-09(NWI) 17-06(NWI)
  2 Shields, Mikayla          12 Lake Nona HS        17-10.00   18-00.00   NWI     5.48m   8   
     FOUL      16-03(NWI) FOUL      16-06(NWI) 17-00(NWI) 18-00(NWI)
  3 Ash, Madison              12 Lake Nona HS        18-02.25   17-04.50   NWI     5.29m   6   
     15-06(NWI) 15-11(NWI) 17-02(NWI) 16-06(NWI) 16-08.50(NWI) 17-04.50(NWI)
  4 Wood, Alahni              12 Dr. Phillips        17-09.50   17-03.00   NWI     5.25m   5   
     17-03(NWI) 17-00(NWI) 17-00.50(NWI) 16-11(NWI) FOUL      FOUL     
  5 King, Lyric               12 Oak Ridge HS        15-10.50   16-10.00   NWI     5.13m   4   
     16-01(NWI) 16-03(NWI) 16-09(NWI) 16-01(NWI) 16-10(NWI) 16-00(NWI)
  6 Jones, Shania             12 Colonial HS         16-05.00   16-08.00   NWI     5.08m   3   
     16-02(NWI) 16-08(NWI) 16-06(NWI) 16-03.50(NWI) 16-02.50(NWI) 12-05(NWI)
  7 Gentry-Mickelson, Jewell  10 Boone HS            16-11.25   16-06.50   NWI     5.04m   2   
     15-10(NWI) 16-06(NWI) 16-06.50(NWI) 15-07(NWI) 15-05.50(NWI) 16-01(NWI)
  8 Fortidien, Ebone           9 Dr. Phillips        16-00.00   16-05.00   NWI     5.00m   1   
     15-06.50(NWI) 15-04(NWI) 16-05(NWI) 16-00(NWI) 15-10(NWI) 15-00.50(NWI)
  9 McClure, Jayla            10 Timber Creek        17-00.00   16-00.00   NWI     4.87m 
     15-10(NWI) 15-01(NWI) 15-06(NWI) 15-07(NWI) 16-00(NWI) 15-08(NWI)
 10 Crisostomo, Mia           11 University H        15-11.00   15-06.00   NWI     4.72m 
     15-06(NWI) 15-01.50(NWI) FOUL                
 11 Caraballo, Destiny        10 Boone HS            16-06.00   15-06.00   NWI     4.72m 
     14-07(NWI) 15-06(NWI) 14-09(NWI)            
 12 Joseph, Landy              9 Oak Ridge HS        14-08.00   15-03.00   NWI     4.64m 
     15-03(NWI) 13-10(NWI) 14-03(NWI)            
 13 Lorenzo, Yesenia           9 Boone HS            16-04.75   15-01.00   NWI     4.59m 
     15-01(NWI) FOUL      14-10(NWI)            
 14 Washington, Tatyana       10 Dr. Phillips        15-07.50   15-01.00   NWI     4.59m 
     14-09.50(NWI) FOUL      15-01(NWI)            
 15 Feliciano, Anaya           9 Dr. Phillips        13-10.75   15-00.00   NWI     4.57m 
     14-03.50(NWI) 14-10(NWI) 15-00(NWI)            
 16 Adams, Amy                12 Winter Park         15-08.00   15-00.00   NWI     4.57m 
     14-05(NWI) 14-03(NWI) 15-00(NWI)            
 17 Frazer, Ariana             9 Cypress Cree        15-09.25   14-06.50   NWI     4.43m 
     11-08(NWI) 14-06.50(NWI) 12-00(NWI)            
 18 Carlo, Imani              10 Timber Creek        16-01.50   14-06.00   NWI     4.41m 
     14-05(NWI) 14-06(NWI) FOUL                 
 19 Demps, Briana             11 University H        15-03.50   14-05.00   NWI     4.39m 
     14-03(NWI) 14-05(NWI) 13-10(NWI)            
 20 Muniz, Paola              12 Winter Park         13-09.00   14-05.00   NWI     4.39m 
     13-10(NWI) 13-11(NWI) 14-05(NWI)            
 21 Marcos, Karinna           10 Colonial HS         16-01.50   14-05.00   NWI     4.39m 
     FOUL      12-05(NWI) 14-05(NWI)           
 22 Adams, Haley              11 Winter Park         14-03.75   14-04.00   NWI     4.36m 
     14-03(NWI) 14-04(NWI) 13-08.50(NWI)            
 23 Steele, Reanne            11 Oak Ridge HS        15-02.75   14-02.00   NWI     4.31m 
     FOUL      FOUL      14-02(NWI)            
 24 Shanae, Coram             10 University H        14-07.00   13-02.00   NWI     4.01m 
     12-11(NWI) 13-02(NWI) 12-04(NWI)            
 25 Cesar, Freden             10 Freedom HS (        11-05.25   10-01.00   NWI     3.07m 
     7-09(NWI) 8-11(NWI) 10-01(NWI)            
 -- Johnson, Alana            11 Winter Park         15-02.00       FOUL                 
     FOUL      PASS      FOUL                 
 -- Crawford, Jordan          12 Boone HS            15-00.50       FOUL                 
     FOUL      PASS      PASS                 
 
Event 32  Boys Long Jump 4A Varsity
===============================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Pouncey, Jordan           11 Winter Park         22-06.50   22-07.50   NWI     6.89m  10   
     22-03.50(NWI) 22-05.50(NWI) PASS      22-07.50(NWI) PASS      PASS     
  2 Ingle, Tanner             10 Dr. Phillips        21-02.00   21-09.25   NWI     6.63m   8   
     21-05(NWI) 21-09.25(NWI) 21-09.25(NWI) 21-01(NWI) 21-03(NWI) PASS     
  3 Scott, Calvin             12 Lake Nona HS        22-02.50   21-06.00   NWI     6.55m   6   
     19-09(NWI) 21-01.50(NWI) 21-06(NWI) 20-11.50(NWI) FOUL      21-06(NWI)
  4 Charlton, Jarad           11 Freedom HS (        20-05.00   21-06.00   NWI     6.55m   5   
     19-03(NWI) 20-10(NWI) 20-10.50(NWI) 19-07.50(NWI) 20-10(NWI) 21-06(NWI)
  5 Kyei Donkor, Nathan       12 University H        22-03.00   21-03.25   NWI     6.48m   4   
     21-03.25(NWI) 20-02(NWI) FOUL      20-02(NWI) FOUL      20-04(NWI)
  6 Ayala, Joshua             12 Lake Nona HS        19-08.00   21-03.00   NWI     6.47m   3   
     FOUL      20-10(NWI) 21-03(NWI) 19-08(NWI) FOUL      20-11.50(NWI)
  7 Faustin, Jogimio          11 Boone HS            20-00.75   21-03.00   NWI     6.47m   2   
     20-02(NWI) 19-09.50(NWI) 21-03(NWI) 19-09(NWI) FOUL      17-07(NWI)
  8 George, Spencer           12 Timber Creek        20-10.00   21-01.25   NWI     6.43m   1   
     21-01.25(NWI) 19-11.50(NWI) 19-09.25(NWI) 18-10.50(NWI) 20-04(NWI) 20-10(NWI)
  9 Skage, Gregory            11 Winter Park         20-08.75   20-09.00   NWI     6.32m 
     20-07.75(NWI) 20-06.25(NWI) 20-09(NWI) 20-05.50(NWI) 20-04.50(NWI) 20-02.50(NWI)
 10 Irving, Bobby             12 Dr. Phillips        20-11.00   20-06.25   NWI     6.25m 
     19-09(NWI) 20-06.25(NWI) FOUL                 
 11 Tate, Nyron               11 Colonial HS         22-02.50   20-05.00   NWI     6.22m 
     FOUL      FOUL      20-05(NWI)            
 12 Clemons, Bobby            12 Lake Nona HS        19-01.75   20-01.00   NWI     6.12m 
     19-10(NWI) 20-01(NWI) 19-10(NWI)           
 13 Marshall, Gabriel         12 Lake Nona HS        20-01.50   20-01.00   NWI     6.12m 
     20-01(NWI) 19-01(NWI) 19-07(NWI)         
 14 Ingram, Tyshaun           12 Winter Park         21-01.50   20-01.00   NWI     6.12m 
     20-01(NWI) 19-00(NWI) 19-03(NWI)           
 15 Kersaint, Ernest          10 Oak Ridge HS        17-01.75   20-00.00   NWI     6.09m 
     19-11.50(NWI) FOUL      20-00(NWI)            
 16 Weaver, Pearson           11 Dr. Phillips        20-04.50   19-11.50   NWI     6.08m 
     19-08.50(NWI) 19-02.50(NWI) 19-11.50(NWI)           
 17 Sturno, Brent             11 Boone HS            20-04.00   19-10.50   NWI     6.05m 
     19-03.50(NWI) 19-06(NWI) 19-10.50(NWI)           
 18 Fields, Terrence          10 University H        19-10.00   19-08.00   NWI     5.99m 
     17-09(NWI) FOUL      19-08(NWI)            
 19 Stroz, James              10 Winter Park         18-11.00   19-05.50   NWI     5.93m 
     19-05.50(NWI) 18-05(NWI) 18-09.50(NWI)           
 20 Pizzaro, Christian        11 Timber Creek        19-05.00   19-02.00   NWI     5.84m 
     19-02(NWI) 18-09(NWI) 18-05.50(NWI)           
 21 Hoewischer, Roy           11 Boone HS            20-10.50   19-02.00   NWI     5.84m 
     17-08(NWI) 19-02(NWI) 16-00(NWI)            
 22 Fox, Michael              10 Dr. Phillips        20-02.00   19-01.00   NWI     5.81m 
     19-00(NWI) 18-05(NWI) 19-01(NWI)          
 23 Moran, Kevin              10 Oak Ridge HS        19-00.75   19-01.00   NWI     5.81m 
     18-07(NWI) 19-01(NWI) 16-06.50(NWI)            
 24 Campbell, Kelvin          10 University H        19-03.00   18-10.50   NWI     5.75m 
     FOUL      FOUL      18-10.50(NWI)            
 25 Dillard, Marc             10 Freedom HS (        20-00.00   18-09.50   NWI     5.72m 
     17-07.50(NWI) 18-09.50(NWI) FOUL                 
 26 Michel, Dorshley          10 Oak Ridge HS        18-08.75   17-05.00   NWI     5.30m 
     17-05(NWI) 15-03(NWI) 15-07(NWI)           
 27 Felix, QuiVorce            9 Colonial HS         18-06.50   17-05.00   NWI     5.30m 
     15-05(NWI) FOUL      17-05(NWI)           
 28 Pierre, Wood              10 Oak Ridge HS        17-10.75   15-00.00   NWI     4.57m 
     15-00(NWI) FOUL      FOUL                 
 -- Thompson, Sheldon         10 Colonial HS         19-06.50       FOUL                 
     FOUL      FOUL      FOUL                
 -- Marrero, Anthony          12 Timber Creek        18-06.00       FOUL                 
     FOUL      FOUL      FOUL                 
 -- Joanis, Jonathan          12 Boone HS            20-04.50       FOUL                 
     FOUL      FOUL      FOUL                
 -- Bess, Donaven              9 Cypress Cree        18-06.75       FOUL                 
     FOUL      FOUL      FOUL                
 
Event 33  Girls Triple Jump 4A Varsity
===============================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Shields, Mikayla          12 Lake Nona HS        38-07.50   38-06.00   NWI    11.73m  10   
     36-08(NWI) 37-02.75(NWI) PASS      PASS      37-04(NWI) 38-06(NWI)
  2 Myers, Marquasha          10 Oak Ridge HS        38-05.00   38-03.00   NWI    11.65m   8   
     35-10(NWI) 36-10.50(NWI) 37-02.50(NWI) 34-05(NWI) 38-03(NWI) 38-02(NWI)
  3 Wood, Alahni              12 Dr. Phillips        36-11.00   36-02.50   NWI    11.03m   6   
     35-09.50(NWI) 36-02.50(NWI) 35-06.75(NWI) FOUL      35-07.50(NWI) 34-11.50(NWI)
  4 Marcos, Karinna           10 Colonial HS         34-05.00   34-05.50   NWI    10.50m   5   
     33-04.25(NWI) 34-05.50(NWI) 34-04(NWI) 34-04.75(NWI) 33-03.50(NWI) 32-00(NWI)
  5 Steele, Reanne            11 Oak Ridge HS        34-10.25   34-04.25   NWI    10.47m   4   
     34-04.25(NWI) 32-10.50(NWI) 32-11.50(NWI) 34-02(NWI) 32-05.75(NWI) 33-00.50(NWI)
  6 Joseph, Landy              9 Oak Ridge HS        33-04.00   33-09.50   NWI    10.29m   3   
     31-10.75(NWI) 33-04.50(NWI) 33-07(NWI) 33-09(NWI) 30-05.75(NWI) 33-09.50(NWI)
  7 Washington, Tatyana       10 Dr. Phillips        33-06.00   33-00.00   NWI    10.05m   2   
     32-02(NWI) 32-08.50(NWI) 31-10.25(NWI) 33-00(NWI) 32-07.75(NWI) 32-06(NWI)
  8 Nitzachon, Danielle       10 University H        32-06.75   32-05.50   NWI     9.89m   1   
     31-05(NWI) 29-11(NWI) 32-03(NWI) PASS      30-10.50(NWI) 32-05.50(NWI)
  9 Crisostomo, Mia           11 University H        33-04.00   31-10.00   NWI     9.70m 
     31-10(NWI) PASS      30-07.25(NWI) 31-06.50(NWI) 30-06(NWI) 31-09.50(NWI)
 10 Feliciano, Anaya           9 Dr. Phillips        32-01.00   31-06.75   NWI     9.62m 
     PASS      31-02.50(NWI) 31-06.75(NWI)            
 11 Martin, Lauren            10 Boone HS            30-06.50   31-05.00   NWI     9.57m 
     31-03(NWI) 30-07.75(NWI) 31-05(NWI)            
 12 Williams, Kelli           11 Cypress Cree        31-05.00   31-00.50   NWI     9.46m 
     29-10(NWI) 30-05.75(NWI) 31-00.50(NWI)            
 13 Tookes, Iyanna            11 Oak Ridge HS        29-02.75   31-00.00   NWI     9.44m 
     29-09.50(NWI) 30-09.50(NWI) 31-00(NWI)           
 14 Adams, Haley              11 Winter Park         29-07.50   29-09.25   NWI     9.07m 
     29-06.75(NWI) 29-09.25(NWI) FOUL                 
 15 Black, Ashley-Rae          9 University H        31-06.00   29-08.50   NWI     9.05m 
     PASS      29-02.25(NWI) 29-08.50(NWI)            
 16 Oliver, Lauryl            12 Boone HS            31-11.00   29-05.25   NWI     8.97m 
     29-02.50(NWI) 29-05.25(NWI) FOUL                 
 17 Carlo, Imani              10 Timber Creek        31-03.00   29-01.50   NWI     8.87m 
     PASS      29-01.50(NWI) 28-09.50(NWI)            
 18 Adams, Amy                12 Winter Park         30-01.00   28-05.00   NWI     8.66m 
     PASS      FOUL      28-05(NWI)            
 19 Ayers, Marissa             9 Boone HS            28-08.00   27-08.00   NWI     8.43m 
     27-03(NWI) 26-09(NWI) 27-08(NWI)            
 20 Cuevas, Hayley            10 University H        28-01.00   27-05.00   NWI     8.35m 
     27-05(NWI) FOUL      27-00.75(NWI)           
 21 Frank, Lauren              9 Freedom HS (        30-02.00   26-07.00   NWI     8.10m 
     PASS      26-07(NWI) 25-07.75(NWI)            
 
Event 34  Boys Triple Jump 4A Varsity
===============================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Scott, Calvin             12 Lake Nona HS        48-09.75   45-07.00   NWI    13.89m  10   
     45-07(NWI) 45-00(NWI) PASS      FOUL      PASS      PASS     
  2 Chatman, Jordan           12 Timber Creek        43-11.50   43-03.00   NWI    13.18m   8   
     FOUL      FOUL      43-03(NWI) 43-00(NWI) 43-00(NWI) 43-00(NWI)
  3 Tate, Nyron               11 Colonial HS         44-05.50   43-01.50   NWI    13.14m   6   
     FOUL      43-01.50(NWI) 42-04(NWI) FOUL      FOUL      FOUL     
  4 Marshall, Gabriel         12 Lake Nona HS        42-04.00   43-00.00   NWI    13.10m   5   
     43-00(NWI) FOUL      40-10.50(NWI) 41-10(NWI) 42-09(NWI) 41-02(NWI)
  5 Weaver, Pearson           11 Dr. Phillips        44-04.00   42-10.00   NWI    13.05m   4   
     42-02(NWI) FOUL      FOUL      FOUL      FOUL      42-10(NWI)
  6 Irving, Bobby             12 Dr. Phillips        43-09.50   42-09.00   NWI    13.03m   3   
     42-05(NWI) 42-09(NWI) FOUL      FOUL      FOUL      FOUL     
  7 Pierre, Larry             12 Dr. Phillips        44-04.50   42-03.00   NWI    12.87m   2   
     40-10(NWI) 42-03(NWI) 41-05(NWI) FOUL      FOUL      FOUL     
  8 Urrutia, Xavier           10 Boone HS            43-05.50   41-07.50   NWI    12.68m   1   
     FOUL      FOUL      41-07.50(NWI) 39-09(NWI) FOUL      FOUL     
  9 Fox, Michael              10 Dr. Phillips        42-06.50   41-01.00   NWI    12.52m 
     FOUL      FOUL      41-01(NWI) FOUL      FOUL      40-00(NWI)
 10 Charlton, Jarad           11 Freedom HS (        42-03.00   39-11.00   NWI    12.16m 
     38-10(NWI) 39-11(NWI) FOUL                 
 11 Clemons, Bobby            12 Lake Nona HS                   39-03.00   NWI    11.96m 
     39-03(NWI) 38-09.50(NWI) 39-00(NWI)           
 12 Faustin, Jogimio          11 Boone HS            39-01.00   38-11.00   NWI    11.86m 
     38-11(NWI) 38-06.50(NWI) 38-09(NWI)            
 12 Fields, Terrence          10 University H        41-08.00   38-11.00   NWI    11.86m 
     38-11(NWI) 38-03(NWI) FOUL                 
 14 Pierre, Wood              10 Oak Ridge HS        40-05.50   38-06.00   NWI    11.73m 
     FOUL      38-06(NWI) 37-10.50(NWI)            
 15 Sturno, Brent             11 Boone HS            41-08.00   38-05.50   NWI    11.72m 
     38-05.50(NWI) 37-05.50(NWI) 37-02(NWI)           
 16 Wigfall, Jamar            12 Timber Creek        40-06.00   38-04.00   NWI    11.68m 
     38-01(NWI) 38-04(NWI) FOUL                
 17 Stroz, James              10 Winter Park         40-04.00   38-02.00   NWI    11.63m 
     FOUL      38-02(NWI) FOUL                 
 18 Castaneda Henao, Miguel   10 Colonial HS         39-00.00   37-01.00   NWI    11.30m 
     FOUL      37-00(NWI) 37-01(NWI)           
 19 Louissaint, Roland        10 Freedom HS (        39-01.50   36-09.00   NWI    11.20m 
     FOUL      36-05.50(NWI) 36-09(NWI)           
 -- Campbell, Kelvin          10 University H        42-04.50       FOUL                 
     FOUL      FOUL      FOUL                 
 -- Dix, Avion                 9 Colonial HS         39-00.00       FOUL                 
     FOUL      FOUL      FOUL                 
 -- Guillaume, Robert         10 Oak Ridge HS                       FOUL                 
     FOUL      FOUL      FOUL                 
 
Event 35  Girls Discus Throw 4A Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Figueroa, Alelee          12 Cypress Cree          110-09     107-03     32.68m  10   
      99-10  FOUL  FOUL  107-03  83-00  FOUL
  2 Pressoir, Karina          11 Lake Nona HS          105-05     104-01     31.72m   8   
      87-09  102-03  104-01  103-05  91-09  96-07
  3 Pringle, Viktoria         11 Boone HS              107-01     103-02     31.44m   6   
      FOUL  73-01  88-08  76-02.50  103-02  FOUL
  4 Simpson, Georgette        10 Colonial HS         95-06.50     102-11     31.36m   5   
      102-11  88-05.50  86-11.50  95-03.50  79-02.50  FOUL
  5 Herrera, Jodalys          10 Timber Creek        94-01.50      99-01     30.20m   4   
      79-04.50  88-01  97-00.50  93-11  99-01  96-07
  6 Cuyler, Ketondra          12 Dr. Phillips          113-02      97-02     29.61m   3   
      FOUL  FOUL  92-07  FOUL  90-08.50  97-02
  7 Hendrix, Shannon          11 Colonial HS           103-08      95-08     29.15m   2   
      88-08  95-08  81-11  FOUL  FOUL  79-03
  8 Crawford, Jae             10 Boone HS              107-05      94-08     28.85m   1   
      FOUL  FOUL  82-03  FOUL  94-08  FOUL
  9 Reed, Makaila             11 Boone HS               80-05   83-08.50     25.51m 
      74-09  83-08.50  FOUL  77-00  FOUL  FOUL
 10 Ellison, Kendra           11 Lake Nona HS           88-04      80-05     24.51m 
      80-05  69-08.50  74-01            
 11 Pinnock, Morgan           11 Dr. Phillips           90-07      79-09     24.30m 
      FOUL  65-11  79-09           
 12 Coleman, Mackenzie        10 University H           74-07      79-06     24.23m 
      79-06  FOUL  FOUL            
 13 Morris, Micaela           11 Dr. Phillips           86-02      75-08     23.06m 
      75-08  FOUL  FOUL            
 14 Torres Gomez, Xaymarie    12 Lake Nona HS           78-06   74-08.50     22.77m 
      72-02  74-08.50  65-03           
 15 Prinzo, Savannah          10 Timber Creek           82-00      73-07     22.42m 
      73-07  FOUL  73-02.50         
 16 Williams, Halle           11 Lake Nona HS           69-09   69-06.50     21.19m 
      66-06  69-06.50  66-05            
 17 Mccullough, Kynnydy       10 Cypress Cree           80-00      67-06     20.57m 
      59-01.50  56-11  67-06           
 18 Andrews, Kyla             10 University H           75-11      66-04     20.21m 
      66-04  47-04  58-03            
 19 Rainey, Tiannaiz          10 Oak Ridge HS        64-10.50      61-06     18.74m 
      FOUL  61-06  FOUL            
 20 Noel, Fredina             11 Oak Ridge HS           37-00      57-07     17.55m 
      43-04.50  57-07  54-07           
 21 Quarteman, Jasmine         9 Oak Ridge HS           48-05      55-03     16.84m 
      50-10  54-08  55-03            
 22 Cristena, Mitchell        10 University H           61-02      53-03     16.23m 
      51-06.50  53-03  51-04            
 23 Samuel, Kiara             10 Freedom HS (           39-03      41-03     12.57m 
      41-03  FOUL  40-04           
 -- Williams, Khalia          11 Oak Ridge HS           59-03       FOUL            
      FOUL  FOUL  FOUL            
 -- Welburn, Jordan           11 Timber Creek           77-01       FOUL            
      FOUL  FOUL  FOUL           
 
Event 36  Boys Discus Throw 4A Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Hale, Andre               12 Lake Nona HS          145-06     135-05     41.27m  10   
      FOUL  104-07  FOUL  129-00  132-01  135-05
  2 Krush, Nikkolas           12 Timber Creek          121-06     134-04     40.94m   8   
      FOUL  134-04  FOUL  126-08  FOUL  FOUL
  3 Antonetti, Santos         12 Winter Park           116-00     115-10     35.30m   6   
      113-01  101-01  115-10  111-08  111-02  109-09
  4 Sweeney, Brandhon         12 Winter Park           127-00     111-06     33.98m   5   
      99-02  111-06  96-10  109-04  FOUL  107-07
  5 Vasquez, Anthony          11 Colonial HS            99-01     110-07     33.70m   4   
      110-07  103-05  105-07  108-11  92-10  106-07
  6 Ritten, Colby             12 Boone HS              143-01     107-07     32.79m   3   
      92-04  104-06  106-07  107-07  FOUL  FOUL
  7 Camacho, Gerado           12 University H           90-07     106-07     32.48m   2   
      94-11  106-07  102-10     96-06  101-08
  8 Abbott, Dustin            12 Winter Park           114-07     103-06     31.54m   1   
      FOUL  103-04  96-04  103-06  FOUL  97-00
  9 Powell, Jon               11 University H          106-11     102-03     31.16m 
      98-00  102-03  FOUL  FOUL  FOUL  FOUL
 10 Hale, Logan               10 Lake Nona HS           99-04      99-11     30.45m 
      99-11  FOUL  FOUL          
 11 Albizu, John Carlos       12 Colonial HS            95-05      98-07     30.04m 
      92-08  98-07  98-05            
 12 Storer, Andrew            11 Winter Park            96-03      97-10     29.81m 
      91-11  97-10  FOUL            
 13 Crum, Quaylin             11 University H           87-02      93-04     28.44m 
      92-03  93-04  FOUL            
 14 Aznar, Christian          10 Cypress Cree           91-03      91-01     27.76m 
      91-01  88-02  90-03         
 15 Milan Morales, Christian  12 Lake Nona HS           76-01      89-05     27.25m 
      89-05  75-11  FOUL           
 16 Yanez, Alex               12 University H        84-10.50      87-05     26.64m 
      80-00  85-02  87-05            
 17 Alexander, Nigel          12 Dr. Phillips          137-09      87-04     26.61m 
      FOUL  87-04  FOUL            
 18 Eshaquille, Kellyman      10 Dr. Phillips           95-06      85-02     25.95m 
      FOUL  FOUL  85-02            
 19 Shepard, Jaequorius       12 Oak Ridge HS           85-00      81-06     24.84m 
      68-08  80-08  81-06            
 20 Georges, Mackendy         10 Oak Ridge HS           72-03      76-03     23.24m 
      65-07  63-07  76-03           
 21 Enos, Donovon              9 Dr. Phillips                      67-02     20.47m 
      67-02  FOUL  FOUL            
 22 Young, Shayun             11 Oak Ridge HS           71-07      55-00     16.76m 
      55-00  FOUL  FOUL            
 -- Joseph, Peter             11 Freedom HS (           62-10       FOUL            
      FOUL  FOUL  FOUL            
 -- Moore, Renard             11 Boone HS               81-02       FOUL            
      FOUL  FOUL  FOUL           
 -- Johnson, Bobby            11 Dr. Phillips           92-06       FOUL            
      FOUL  FOUL  FOUL            
 -- Banette, Hans             11 Freedom HS (           48-07       FOUL            
      FOUL  FOUL  FOUL            
 
Event 39  Girls Shot Put 4A Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Crawford, Jae             10 Boone HS            41-09.75   40-01.50     12.23m  10   
      36-10.50  40-01.50  39-01.50  38-07  37-07.25  38-09.50
  2 Pringle, Viktoria         11 Boone HS            34-05.00   37-07.50     11.46m   8   
      33-08.50  34-06.50  34-03.25  33-05.75  33-11.25  37-07.50
  3 Pinnock, Morgan           11 Dr. Phillips        34-03.50   36-03.00     11.04m   6   
      32-02  33-11.50  34-11  35-01  31-00.50  36-03
  4 Figueroa, Alelee          12 Cypress Cree        38-05.00   36-00.50     10.98m   5   
      35-05  34-11  FOUL  34-11.50  35-06  36-00.50
  5 Herrera, Jodalys          10 Timber Creek        36-03.50   35-01.50     10.70m   4   
      32-10.50  FOUL  FOUL  32-03.50  33-00  35-01.50
  6 Simpson, Georgette        10 Colonial HS         34-07.25   34-02.50     10.42m   3   
      30-06  33-10  FOUL  32-10  33-06.25  34-02.50
  7 Mccullough, Kynnydy       10 Cypress Cree        30-07.00   34-01.00     10.38m   2   
      31-03.50  34-01  29-05  33-02  31-09.75  32-07.25
  8 Morris, Micaela           11 Dr. Phillips        34-07.00   33-08.75     10.28m   1   
      FOUL  30-07.50  31-10.75  FOUL  33-08.75  FOUL
  9 Hendrix, Shannon          11 Colonial HS         32-09.25   32-10.00     10.00m 
      28-11.50  29-10.50  32-10  31-05.50  31-10.50  FOUL
 10 Rainey, Tiannaiz          10 Oak Ridge HS        32-02.50   31-02.50      9.51m 
      30-07.50  30-06.75  31-02.50           
 11 Hatton, Jai Qia            9 Lake Nona HS        30-01.25   31-00.00      9.44m 
      29-03.50  31-00  28-00            
 11 Reed, Makaila             11 Boone HS            33-11.00   31-00.00      9.44m 
      31-00  29-08.75  30-03           
 13 Ellison, Kendra           11 Lake Nona HS        33-09.00   29-06.50      9.00m 
      29-06.50  27-10.50  28-11         
 14 Cuyler, Ketondra          12 Dr. Phillips        33-09.25   29-02.00      8.89m 
      29-02  FOUL  FOUL            
 15 Prinzo, Savannah          10 Timber Creek        30-01.00   28-04.00      8.63m 
      28-04  28-03.50  FOUL            
 16 Pressoir, Karina          11 Lake Nona HS        31-09.50   28-02.50      8.59m 
      28-00.50  28-02.50  27-05.75         
 17 Torres Gomez, Xaymarie    12 Lake Nona HS        26-06.00   27-04.50      8.34m 
      27-04.50  26-03  25-08            
 18 Coleman, Mackenzie        10 University H        24-01.00   26-05.50      8.06m 
      26-05.50  25-05.50  FOUL           
 19 Welburn, Jordan           11 Timber Creek        28-05.00   26-05.00      8.05m 
      26-05  25-05  FOUL            
 20 Williams, Khalia          11 Oak Ridge HS        24-10.50   26-02.50      7.98m 
      FOUL  26-02.50  26-02.50            
 21 Enrique, Rissa            12 Timber Creek        26-09.00   24-07.50      7.50m 
      23-10  24-04  24-07.50            
 22 Andrews, Kyla             10 University H        26-06.25   24-05.00      7.44m 
      23-04.50  22-11.50  24-05           
 23 Cristena, Mitchell        10 University H        21-03.00   23-11.00      7.28m 
      23-11  22-10  22-08           
 23 Quarteman, Jasmine         9 Oak Ridge HS        22-09.00   23-11.00      7.28m 
      23-11  23-08  23-10.50           
 25 Samuel, Kiara             10 Freedom HS (        23-06.00   21-10.00      6.65m 
      21-10  21-10  21-09.50          
 26 Noel, Fredina             11 Oak Ridge HS        22-00.00   20-08.00      6.29m 
      18-07.50  20-08  20-04.50           
 
Event 40  Boys Shot Put 4A Varsity
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Hale, Andre               12 Lake Nona HS        49-01.75   48-07.50     14.82m  10   
      45-03  48-07.50  48-00.50  47-01  47-02  48-03.50
  2 Hale, Logan               10 Lake Nona HS        43-05.50   48-02.00     14.68m   8   
      40-11  44-08.50  46-00.50  45-05  44-10  48-02
  3 Ritten, Colby             12 Boone HS            45-09.00   45-05.50     13.85m   6   
      41-04  45-05.50  43-02.50  42-09  43-08.50  43-03.50
  4 Abbott, Dustin            12 Winter Park         47-00.00   45-04.00     13.81m   5   
      44-02.50  44-01.50  45-04  PASS  PASS  PASS
  5 Alexander, Nigel          12 Dr. Phillips        44-02.50   44-11.00     13.69m   4   
      43-11.50  42-06  44-02.50  43-08.50  44-11  43-04.50
  6 Coleman, Anthony          10 Timber Creek        41-07.50   44-02.00     13.46m   3   
      38-04.50  40-00.50  41-10  44-02  FOUL  FOUL
  7 Shepard, Jaequorius       12 Oak Ridge HS        43-00.00   43-10.50     13.37m   2   
      41-01  42-08  42-01  42-11  43-10.50  42-03
  8 Strange, Robert           12 Boone HS            42-08.50   43-05.50     13.24m   1   
      42-09  42-09.50  43-05  42-02.50  43-05.50  42-04.50
  9 Jackson, Mykel            11 Timber Creek        42-07.00   43-02.50     13.16m 
      40-04  43-02.50  40-04  39-09.50  FOUL  40-01
 10 Milan Morales, Christian  12 Lake Nona HS        37-08.00   40-05.50     12.33m 
      38-00  37-06.50  40-05.50            
 11 Passmore, Deondrick       12 University H        40-07.00   40-01.00     12.21m 
      40-01  36-08.50  37-03.50            
 12 Eshaquille, Kellyman      10 Dr. Phillips        38-08.00   39-09.00     12.11m 
      37-09  38-07.50  39-09            
 13 Antonetti, Santos         12 Winter Park         39-04.50   39-00.50     11.89m 
      39-00  39-00.50  36-10.50            
 14 Powell, Jon               11 University H        36-05.50   38-05.50     11.72m 
      38-05.50  35-00  33-02           
 15 Crum, Quaylin             11 University H        39-02.00   37-06.50     11.44m 
      36-00  35-08.50  37-06.50            
 16 Aznar, Christian          10 Cypress Cree        36-09.00   37-03.00     11.35m 
      36-01.50  36-05  37-03            
 17 Storer, Andrew            11 Winter Park         38-00.00   36-00.00     10.97m 
      35-07  36-00  35-11.50            
 18 Enos, Donovon              9 Dr. Phillips        36-08.50   34-08.50     10.57m 
      34-03.50  34-08.50  FOUL           
 19 Georges, Mackendy         10 Oak Ridge HS        33-09.00   31-07.50      9.63m 
      31-07.50  30-07.50  29-10            
 20 Barron, Reid              10 Timber Creek        34-02.50   31-06.50      9.61m 
      31-06.50  29-08  FOUL            
 20 Rosas, Alexander          12 University H        38-01.75   31-06.50      9.61m 
      28-06.50  30-04  31-06.50            
 22 Valencia, Jose             9 Boone HS            23-07.00   26-03.00      8.00m 
      26-03  26-02.50  FOUL            
 
             Women - 4A Varsity - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Oak Ridge HS               178        2) Winter Park HS            121   
    3) Dr. Phillips HS            116        4) Lake Nona HS               69   
    5) Boone HS                    59        6) Colonial HS                38   
    7) Timber Creek HS             35        8) Cypress Creek HS           24   
    9) University HS               17                                           
 
              Men - 4A Varsity - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Dr. Phillips HS            134        2) Lake Nona HS              133   
    3) Winter Park HS             104        4) Timber Creek HS            85   
    5) Freedom HS (Orlando)        59        6) Colonial HS                45   
    7) Boone HS                    42        8) University HS              32   
    9) Oak Ridge HS                22       10) Cypress Creek HS            6   

MF-Athletic